sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vaša módna minulosť vs prítomnosť
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Tue 30.9.2008 14:20    Post subject: Vaša módna minulosť vs prítomnosť Reply with quote

Tak ma napadla nová téma ako som tak uvažovala ako sa mi za tých pár rokov zmenil vkus v niečom, v niečom posunul a zaujíma ma váš posun alebo zmena.
Ja som napr. spozorovala, že začínam uprednostňovať kvalitnú kozmetiku aj keď je drahá a už sa mi bridí mať kopu kozmetiky čo ani nevyužijem čo je síce lacná a má pekný dizajn ale viac asi tak nič. Kvalita malá.
Už nepotrebujem mať x-krémov a špirál skôr ma to znervózňuje. Za to čo sa týka rúžov, očných tieňov tak tých mám stále kopec ale tiež už radšej kupujem tie osvedčené.
V oblečení som si začala viac všímať kvalitu materiálov a ako sú veci ušité nie len to či je to na pohľad pekné.
Stále ma drží mánia nakupovať elegantné topánky na vysokých opätkoch a vo finále aj tak nosím vätšinou tie pohodlné a bez opätkové.
Kvôli práci nakupujem aj elegantné oblečenie a všimla som si, že sa v tom už celkom orientujem čo som predtým mala problém. Viem čo my svedčí a čo nie.
Za tých pár rokov som sa dopracovala k tomu, že niektoré veci si už nekupujem aj keď sa mi páčia lebo mi nesvedčia ani nesedia. Ale tých teda nie je veľa.
A pribudla mi mánia na zdravé výrobky, rôzne veci z lekárne, čaje, bio kozmetiku. Mám aspoň lepši pocit, že sa o svoje telo viac starám.
Najvätšiu mániu ku ktorej som sa dopracovala je, že zubné kefky mením každé dva mesiace, ale aj po každej chorobe /chripke/ alebo keď mám problémy zo zápalom zuba. Predtým som mala jednu kefku na pol roka alebo rok. Embarassed
Ako ste na tom vy?
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dreamgirl
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 14 Feb 2008
Posts: 2411
Location: In my dream :))

PostPosted: Tue 30.9.2008 15:06    Post subject: Reply with quote

Zrovna nedávno jsme se bavily na tohle téma s kamarádkama.. u sebe jsem si všimla pár změn, ale zase ne tak radikálních.
Co se týče oblečení, začala jsem se oblékat víc žensky. Dřív jsem nosila kalhoty, mikiny, trička atd. značek například Nugget, Adio, Horsefeathers atd. Takže v oblečení nastal obrat o 100%, vybírám si to, co lichotí mé postavě a to, v čem se cítím dobře.
Boty taky obrat o 100 %, balerínky, kozačky, páskovky - prostě podpadky. To jsem dřív taky neznala.. to byly jen sk8tový boty přes celej rok.
O kosmetiku jsem se začla taky víc zajímat, zjistila jsem, že nestačí používat jen pleťovou vodu a ráno řasenku a lesk na rty. Svojí sbírku jsem rozšířila o různé peelingy, pleťové krémy a masky atd.
Jinak o zubní hygienu taky víc pečuju, kupuju si více přípravků a častěji střídám kartáčky. Například si kupuji i mezizubní kartáčky, ke kterým mě přivedla mamka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 30.9.2008 19:52    Post subject: Reply with quote

no já jsem byla nejvíc Very HappyVery Happy když jsem byla malá tak do 13 jsem nosila maskáčový věci, protože jsem byla ujetá na zbraních, armádě, policajtech apod.. Laughing pak frčeli u mně volnější věci, nějak mi oblíkala asi do 15 pořád matka Laughing pak sem tam nějaký styl-nestyl protože jsem neměla prachy. pak cca v 18 to byl sk8 styl.od té doby co jsem začala tancovat po bordelech a barech tak jsem začala nosit podpatky, kabátky, kabelky, značkový hadříky. a teď? teď střídám pohodlný sk8-street styl s elegantní koženou bundou, koženými rukavičkami, kvalitní kabelkou, úzkými bokovými džíny a kozačkami...

momentálně: momentálně na sebe totálně kašlu, žeru denně jako jsem dřív jedla za jeden týden takže vytahuji ze skříně kalhoty, které jsem tam odhodila protože mi byly velké Laughing
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 30.9.2008 21:01    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Shrew on Sun 24.6.2012 19:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30709

PostPosted: Tue 30.9.2008 21:10    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13975

PostPosted: Tue 30.9.2008 21:12    Post subject: Reply with quote

Já jsem pořád stejnej módní mutant. Některý věci mám třeba 5 let stejný. A stále ještě neumím kombinovat, nebo spíš jako si neuvědomuju, že je něco špatně (např. elegantní kabelka k zářivě zelený mikině - prostě si do něčeho chci dát mobil a peněženku, ne? Laughing ).
Teda je fakt, že nedávno jsem si uvědomila, že žlutá sponka s mašličkou a náušničky s modrýma kuličkama už ke mně jaksi nejdou. Takže se snažim nevypadat jako velký tlustý přerostlý emo, co vykrámovalo šatník jak mámě, tak svý pubertální sestře...
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30709

PostPosted: Tue 30.9.2008 21:18    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 30.9.2008 21:47    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 1.10.2008 7:04    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
proc nejdou mansestraky k adidaskam?

jj nad tým som sa tak isto zamyslela Cool
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 1.10.2008 7:08    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8847

PostPosted: Wed 1.10.2008 8:26    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Wed 1.10.2008 9:29    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 1.10.2008 12:44    Post subject: Reply with quote

ja mam pocit, ze cim som starsia, tym viac nemusim alebo stracam zaujem o "modne vychytavky sezony"
proste ked vidim baby oblecene ako cez kopirak, mam antipatiu k trendom
a samozrejme je pre mna dolezita kvalita, snazim sa o seba aj viac starat co sa tyka kozmetiky
ked si spomeniem ako som mala skejtacke obdobia na strednej, fakt nechapem..
ale vsetko sa to odvija od penazi, odkedy som si zacala sama zarabat, viac si doprajem..
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8847

PostPosted: Wed 1.10.2008 13:47    Post subject: Reply with quote

mamba wrote:
kostro - je úplně vidět, že i přes to, že jsi nosila "komerční" věci, byla jsi svá.

to jsi me mela videt v rozervanych dzinech a kostkovany kosili po otci Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 3.10.2008 22:36    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Shrew wrote:
teď jsem se trochu přispůsobila stylu oblékání přítele, má na mne mocný vliv. nedávno jsem si koupila svojí první outdoorovou bundu hi-tec Laughing
Tohle mi zni jako nocni mura. Nemyslim to vubec nijak zle, ale prizpusobovani se v tomto smeru partnerovi a jeste nakupem outdoor bundy mi prijde jako neco desiveho:)



jo, zví to dost blbě. ale nevadí mi to. stejně si kupuju co chci, ale díky jemu nemám tak omezený pohled na to co nosit. rozšiřuje mi obzory. nikdy by mě nenapadlo si takovou bundu koupit, a teď e moje nejoblíbenější. cítím se v ní moc dobře. už to není jako dřív, abych měla manšestrový kabát a cítila se jak největší alternativa a přitom vypadala jako socka. v tomhle se sunu k lepšímu, myslím. opouštím ty stylový pozy a je mi lípSmile ale díky němu, jinak bych pořád žila kdesi v čudu. nebo s těmi vlasy:) to on mě k tomu přivedl a byla to nejlepší věc, kterou jsem udělala, ostříhat se:) cítím se konečně jako kočka. předtím jsem chtěla být jak víla a vypadala jsem jak Viktorka..Smile

vliv cizího opačného pohledu je někdy i fajn Wink
dodá nám odvahu zkoušet nové věci, posunuje nás dál
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms