sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Roztržitost, zapomětlivost, chaos...:/
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Mon 30.3.2009 17:31    Post subject: Reply with quote

shrew, tak vyrob nějaký omluvný přáníčko. nebo nevim.
u nás se to nějak zásadně neřeší. datum tátových narozenin jsem si zapamatovala minulý rok. do tý doby to bylo plus mínus několik dní. a sestra, když se jí loni dotčeně otázal, že mu ani nepopřála, tak mu řekla, že má přece narozeniny v dubnu, tak k čemu by mu jako měla přát.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 30.3.2009 17:37    Post subject: Reply with quote

Laughing gigli to je jak já.


Last edited by Shrew on Sun 7.2.2010 10:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30731

PostPosted: Mon 30.3.2009 18:28    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 30.3.2009 20:07    Post subject: Reply with quote

to je hezký Smile

mamka se nechala udobřit tak je to v pohodě. jen je škoda že já se každej rok akorát stresuju kdo kdy má narozeniny a pak to stejně propásnu a je to rodinná ostuda Rolling Eyes
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37788
Location: Praha

PostPosted: Mon 30.3.2009 20:12    Post subject: Reply with quote

kapybari dort-jeee Love ja bych zase chtela zirafi, to by me zcela jiste dojalo. a cislem bych taky nepohrdla, ja si totiz nepamatuju, ze by mi tahle radost byla poprana.
jinak ja musim mit taky vsechno napsany a stejne to neni jisty, ze si vzpomenu a hlavne ze si vzpomenu vcas Embarassed
svoje darky si vybiram velmi zavcasu, ted uz mam treba vybrany darek k narozeninam, ktere mam za mesic a pul a ve stredu si ho koupim Mr. Green
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
mmargaret
tralalalalala


Joined: 15 Aug 2008
Posts: 1345

PostPosted: Mon 30.3.2009 20:47    Post subject: Reply with quote

Já jsem tedy zapomnětlivá hrozně, nechápu jak takového člověka, jako jsem já, můžou lidi snášet. Denně zapomínám peněženku, klíče nebo telefon. V práci zapomínám, co jsem měla udělat, přestože to většinou mám před očima. Ve škole zapomínám kdy a kde je přednáška, nebo že jsem se měla dostavit ke kolokviu...
Diáře a seznamy mi vůbec nepomáhají, protože mám většinou v kabelce hrozný zmatek a nenajdu je.

A nejlepší kousek, který se mi v poslední době povedl... odjížděla jsem domů na víkend a na koleji zapomněla mobil, nabíječku k němu jsem si však dovezla domů. Celý víkend jsem strávila bez mobilu, pak přijela na kolej, avšak bez nabíječky... a tak to mám snad se vším.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8848

PostPosted: Mon 30.3.2009 21:56    Post subject: Reply with quote

ja jsem zase v patek jela do sekace, kde jsem si zapomnela tasku s vecma. po telefonu jsem to dohledala a vyzvedla jsem si to tam dneska a doma jsem zjistila, ze jsem ji po ceste dopravou zase nekde nechala. takze uz je definitivne po ni. a takhle to mam se vsim. treba- nejsem schopna si opsat rozvrh, takze vzdycky pred hodinou musim nekde sehnat internet a napsat si na ruku cislo ucebny. a jak nosim rozvrh v hlave a jenom zhruba, tak jsem minuly tyden zjistila, ze od zacatku semestru jsem uplne zapomnela chodit na jeden seminar, kde je povinna dochazka. pravidelne se mi stava, ze si domluvim sraz/schuzku a treba si to i napisu do diare, ale uz se do nej bohuzel nekouknu, protoze jsem si jista, ze na tenhle den nic nemam a pak jsem v danou chvili na druhym konci prahy atp....jsem traged trage traged!
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 30.3.2009 23:43    Post subject: Reply with quote

vy jste moji lidi! Shocked Shocked

já už myslea že s tím pujdu k doktoru aby mi na to něco dal Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Tue 31.3.2009 4:11    Post subject: Reply with quote

tak sem se hodí historka co mi dnes psal kamarád:

No to ti musim napsat, co se mi to zas stalo v utery a ve stredu.

V utery sem rano jel zaridit pas do Rakovnika a zaparkoval jsem auto u DUA a sel jsem rovnou na autobus. Po praci sem se sel nejdriv skurvit a pak na pivko...domu sem dotah nekdy v 5 rano...to bylo na pohodu, pac na stredu sem mel jet az na 11 k zubari.....jenomze...

probral jsem se a kdyz sem vylez z bytu ze pujdu k autu, tak tam nestalo...zmatenej a vyvalenej sem sel na policajty ohlasit kradez a tak...2 hodky sem tam sedel nad formularema

pak vecer potkam kamose a rikam mu ze mi slukli auto a on povida: "Od DUA?"...a uz sem jenom cumel a rechtal jsem se jakej sem idiot, ze zapomenu ze sem ho zaparkoval tam a jeste jdu na policajty nahlasit kradez.....to vis, ze kdyz sem jim to tam sel zas rict, tak se rechtali taky co sem za idiota Smile)
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Tue 31.3.2009 8:24    Post subject: Reply with quote

Tak vsechny slova v nazvu tohoto tematu by mohly byt moje prezdivky.

Zrovna vcera mi volali z financniho uradu, jak si to predstavuju, ze jsem jim odevzdal nepodepsany priznani.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30731

PostPosted: Tue 31.3.2009 8:56    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Tue 31.3.2009 9:35    Post subject: Reply with quote

spanish.eyes wrote:
kapybari dort-jeee Love ja bych zase chtela zirafi, to by me zcela jiste dojalo. a cislem bych taky nepohrdla, ja si totiz nepamatuju, ze by mi tahle radost byla poprana.


no, já doufám, že se téhle radosti vyhnu. babička dělá narozeninový dorty s oblibou a jaksi není mocná pochopit, že ve dvou nemáme šanci dvoupatrovej máslovej dort šanci sníst. zvlášť když mě navíc přijde i vcelku humusnej.

maxíku, a nechceš mi taky zpracovávat plán a donutit mě ho dodržovat? já třeba i vim, že mám něco udělat (objednat se na gyndu, na homolku, na tetanovku, dojít na studijní, zavolat do národního muzea), ale zoufale se mi nechce, takže radši sama před sebou předstírám, že jsem na to zapomněla nebo že bude lepší to udělat zítra.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30731

PostPosted: Tue 31.3.2009 9:41    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Tue 31.3.2009 9:45    Post subject: Reply with quote

max, tak mě přijde lepší si psát seznamy než prozevlit den, abych si večer vzpomněla, že jsem vlastně měla psát práce na exkurzi.
navíc seznamy miluju. třeba o svaťáku jsem si udělala tabulky, kolik otázek musim zvládnout každý den, abych to stihla. přičemž jsem plán nikdy nestihla splnit, takže jsem to každý večer předělávala.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Tue 31.3.2009 10:30    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Fri 3.9.2010 21:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 4 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms