sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Samoopalovaky
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Fri 3.7.2009 9:42    Post subject: Reply with quote

Já jsem si teda teď koupila taky nový samoopalovák, stál 17Kč Smile Je to ta řada SunOzon z Rossmana, teď ji ruší. už jsem kdysi měla ten malý na obličej a byl OK, tak jsem tomu důvěřovala i za tuhle cenu.
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Wed 22.7.2009 10:11    Post subject: Reply with quote

tak jsem si poprvé koupila samoopalovak, tu novou niveu, nejsvětlejší. Jako moc mi to nevoní, mám po tom teda krásně hebkou kůži a už po druhém natření vidím barvu...ale taky vidím fleky Rolling Eyes asi to moc neumím, nebo jak to mám udělat, aby to nedělalo fleky? Mám je treba na kolenou, to asi chce nejdřív namazat mastným krémem a pak teprve nanést ten samoopalovák že? Vypadá to ted jak modriny na tech kolenou Mr. Green Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 22.7.2009 10:12    Post subject: Reply with quote

Rage peeling si pouzila pred nanesenim samoop.?
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Wed 22.7.2009 10:13    Post subject: Reply with quote

ne, já nevím jak se to používá, mám to prvně v životě Embarassed to jako se musím každej den drhnout peelingem, kdyz se mam mazat kazdy den?
Back to top
View user's profile Send private message  
tracy
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5286

PostPosted: Wed 22.7.2009 10:20    Post subject: Reply with quote

rage, mam niveu taky, telove mleko s pridavkem samoopalovaku na svetlou kuzi a fleky mne nedela, ale zase ani moc neopali, spis jen tak trochu umocni tu barvu. ono zalezi asi jakou kuzi mas prirozene, ptz ja uz opalena jsem, ale kdyz jsem si koupila ten na tmavou kuzi, tak jsem zhnedla moc, coz jsem zase nechtela, takze ten na svetlou me vyhovuje vic.
pred prvnim nanesenim jsem se osprchovala peelingem, pak jsem se namazala tel. mlekem (kolena, lokty hlavne), a pak poradne se namazat samoopalovakem a hlavne rozetrit peclive. a kdyz to takto udelam cca 3 vecery po sobe, tak teprve na me jde neco videt, pak zase treba 2 dny se nenatru, pak jo, a pak tak obden. a peeling si udelam znovu az treba za 3 tydny.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Wed 22.7.2009 11:27    Post subject: Reply with quote

tracy díky za radu, tak ja to zkusim taky takhle.


Btw, pouzivam jeste niveu goodbycelulitido, ale kdyz se mazu tim samoopalovakem, tak se asi v te dobe nemam mazat tou druhou, ze jo? Pac na obalu je napsane, ze se ma aplikovat na cistou pokozku.

btw tracy, jaky peeling pouzivas? Ja mam ted doma jen adidas peeling sprchac,ale ten mi moc peelingovej neprijde...
Back to top
View user's profile Send private message  
tracy
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5286

PostPosted: Wed 22.7.2009 11:41    Post subject: Reply with quote

pouzivam sprchovy peeling balea bila broskev a prijde mne ok:)
a krem na celulitidu pouzivam taky, a davam si ho klidne jako soucast teloveho mleka pred tim, nez se natru tim samoopalovakem. ale ja tem kremum na celulitidu stejne moc neverim, pouzivam je spis pro svuj pocit:) takze jsem ani nepremyslela nad tim, jestli ho mam/nemam pouzivat v kombinaci se samoopal.

a jak jsem psala, at si poradne promazes kolena a lokty, tak jeste k tomu pridavam kotniky, ty taky doporucuju namazat tel.mlekem:)
a na mista jako podpazi, mezi a pod prsama samoopalovak doporucuju vubec nepouzivat, ptz jak se clovek poti, kor v lete, tak tam se ta kuze sloupe a flekum v techto oblastech nezabranis..
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Wed 22.7.2009 19:49    Post subject: Reply with quote

tracy, dekuju moc! Meli by to napsat na navod pro blbe Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 23.7.2009 8:12    Post subject: Reply with quote

Rage wrote:
tracy, dekuju moc! Meli by to napsat na navod pro blbe Laughing

ale no, nikto uceny z neba nespadol
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 5.4.2010 19:29    Post subject: Reply with quote

Holky, nemate tip na nejaky dobry samoopalovak na oblicej?

Az budu mit chvilku, tak si projdu cele tema, ptz se to uz urcite resilo, ale zatim takhle Smile diky
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.4.2010 19:43    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Holky, nemate tip na nejaky dobry samoopalovak na oblicej?

Az budu mit chvilku, tak si projdu cele tema, ptz se to uz urcite resilo, ale zatim takhle Smile diky


Celou zimu používám Sublime Bronze od Loreal a jsem s ním maximálně spokojená Love

Do solárka chodit nechci a díky tomuhle nevypadám jako mrtvola. Mr. Green
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.4.2010 19:47    Post subject: Reply with quote

Rage wrote:
tak jsem si poprvé koupila samoopalovak, tu novou niveu, nejsvětlejší. Jako moc mi to nevoní, mám po tom teda krásně hebkou kůži a už po druhém natření vidím barvu...ale taky vidím fleky Rolling Eyes asi to moc neumím, nebo jak to mám udělat, aby to nedělalo fleky? Mám je treba na kolenou, to asi chce nejdřív namazat mastným krémem a pak teprve nanést ten samoopalovák že? Vypadá to ted jak modriny na tech kolenou Mr. Green Rolling Eyes


Hmm tak já tenhle samoopalovák taky, fleky žádné. Chce to nepatlat ho moc, pečlivě rozetřít a mně ještě pomáhá natírat před zrcadlem, abych viděla, jestli to mám dobře Wink
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43091

PostPosted: Mon 5.4.2010 19:50    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 5.4.2010 21:17    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
tracy
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5286

PostPosted: Mon 5.4.2010 21:37    Post subject: Reply with quote

rose - ja pihy mam a do solarka jsem chodila celkem dlouhou dobu, a pihy ti to znasobi a zaroven i zhnedne plet, rozhodne to neni tak, ze bys mela jen vic pih a barva kuze by zustala stejna :)
kazdopadne do solarka uz nechodim a chystam se taky na samoopalovak, asi zkusim ten, co sem davala lilith.. mela jsem od loreal sublime bronze na telo a ten byl super.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
Page 26 of 29

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms