sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
svatební dar/y
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Thu 11.9.2008 17:32    Post subject: svatební dar/y Reply with quote

Zajímalo by mě, co by vám osobně udělalo radost jako svatební dar/ popř. jaký dárek vás na vaší svatbě mile potěšil. Ale klidně pište i to, co jste zahrabali někam hluboko do skříně a nikdy to nepoužili Smile

Někdo říká, že když ten pár znáte, a jednu osobu z něj hodně dobře, radu na dar nepotřebujete, ale mně připadá, že když si oni dva neřeknou, co by tak chtěli, je hledání nějakého vhodného dárku těžké.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 31147

PostPosted: Thu 11.9.2008 17:33    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30284

PostPosted: Thu 11.9.2008 18:49    Post subject: Reply with quote

Já si obecně myslím, že když někoho hodně dobře znáš, tak s výběrem dárku nemůže být problém. Aspoň já to tak mám. Ale taky je otázka, co se myslí tím "hodně dobře".
Svatební dary jsme vždycky dávali buď něco z toho, co měli v seznamu, že chtějí (tím se nic nezkazí), nebo něco vtipnýho, hlavně žádný blbosti do bytu, který by třeba ani neměli kam dát a taky se těžko strefuje do vkusu.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16282
Location: up in the sky

PostPosted: Thu 11.9.2008 18:50    Post subject: Reply with quote

Max: ony do sebe byly zahryznuté? Roflnik
(asi mám špatnou představivost)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Thu 11.9.2008 19:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 11.9.2008 20:11    Post subject: Reply with quote

peníze by mě potěšily 100 %
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 11.9.2008 20:25    Post subject: Reply with quote

mne sa pacia rozne take miesky a sperkovnice alebo vtipne velke pokladnicky plne drobakov..)ak par caka dietatko mily dar je taka ta knizka kde si zapisujete vsetko o nom, alebo aj pekny vkusny album na fotky zo svadby- ale to by som skor asi dala niekomu, koho poznam menej.. ak by som sla na svadbu nejakym kamaratom, urcite by to bolo nieco specificke , co ich vystihuje, pokial by v nejakom zozname neziadali o nieco ine..vseobecne ale kupovat nejake sady tanierov alebo salky ci ine veci do domacnosti/tym nemyslim spotrebice/paru, ktory este nema zariadeny byt mi pride dost zbytocne, lebo im to nemusi ladit a pod.
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30284

PostPosted: Thu 11.9.2008 20:27    Post subject: Reply with quote

Mě by peníze asi nepotěšily Embarassed Teda pokud by to nebyla zrovna nějaká vysoká částka Laughing Ale od kamarádů bych peníze nechtěla, přijde mi to hrozně neosobní a takový divný. No možná já jsem divná.
My jsme třeba taky dávali peníze, ale ne jenom.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 31147

PostPosted: Thu 11.9.2008 20:31    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 11.9.2008 20:32    Post subject: Reply with quote

od nejakyh teticiek a strykov by ma peniaze potesili viac ako nejaka nevkusna vecicka, ale od priatelov by som radsej chcela nieco blaznice, uletene, ale co vystihuje trebars mna/priatela, nas dvoch, ...osobne , trebars pripominajuce nieco co sme spolu prezili...
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 11.9.2008 20:41    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Shrew wrote:
peníze by mě potěšily 100 %
me ne. prijde mi to uplne bez napadu a radeji bych ocenila i treba uplnou blbost, u ktere bych vedela, ze ten clovek o me premyslel, kdyz to vybiral.


no od blízkých kamarádů zrovna ne, ale připadá mi to praktičtější, třeba z nápadů bublinky bych byla vysloveně zoufalá (ta pokadnička, šperkovnička, nebo album na fotky, nedejbože ty deníčky Embarassed Laughing já takový ty dárečky a přáníčka fakt nemusím Embarassed třeba kdyby zašli do papírnictví a místo vkusné kasičky mi koupili blok akvarelových papírů, měla bych radost přímo milionovou. mám ráda užitečné věci, co se doma neválí...to ale zase přátelé ví, takže mi to koupí, takže od známých mi fakt stačí peníze
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 11.9.2008 20:42    Post subject: Reply with quote

ale v tej pokladnicke by si mala spustu drobakov..)niekto tak nahadze aj 5000 v drobnych..)a zda sa mi to lepsie ako dat do obalky papierove bankovky.)
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 11.9.2008 20:43    Post subject: Reply with quote

tak pokladničku ti ještě uznám, no.... Laughing

ale i papírový se dají hezky zabalit..a když se dotyčný kvůli mně naučí poskládat z pětistovky origami, tak to taky nevypadá špatně.. Embarassed Laughing

fuj, dneska mám nějakou majetnickou Laughing ne, já to tak nemyslím, jen prostě, že peníze se hodí vždycky. A když člověk neví, může j dát spolu s nějakou maličkostí nebo jen hezk naaranžovanéSmile


on se lidem člověk moc nezavděčí. buď je to nepotřebná blbost nebo peníze bez nápadu.. Confused
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 31147

PostPosted: Fri 12.9.2008 10:29    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20434

PostPosted: Fri 12.9.2008 11:01    Post subject: Reply with quote

Max to je krásnej obraz. Mě by teda peníze potešily víc než spoustu těch blbostí co jsme dostali. Například cukřenka z růžového porcelánu nebo kávová sada zdobená zlatem od tety a strejdy. Musela být pěkně drahá a mě leží už přes tři roky v krabici někde ve skříni. Nebo příšerné povlčení od tetičky z Plzně. Roztříhala jsem ho na hadry. Nespala bych v něm ani na chalupě. Ale dostali jsme taky jedno nádherné povlečení od kamarádů nebo kasičku - růžové prasátko - plné pětikorun. Taky jsme dostali džbánek na pivo, vaničku a spoustu hraček pro mimino - zatím to leží doma a asi i ležet zůstane. Potešily mě vlastně skoro všechny dárky, ale některé opravdu neocením.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms