sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Taneční maraton

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  

Měl/a bys o něco takového zájem?
ano
50%
 50%  [ 5 ]
ne
50%
 50%  [ 5 ]
Total Votes : 10

Author Message
Zarzamora
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 08 Feb 2007
Posts: 484

PostPosted: Wed 3.9.2008 21:38    Post subject: Taneční maraton Reply with quote

Zajímal by mě váš názor: Uvažuji o uspořádání tanečního maratonu u mne ve městě, není moc velké. Šlo by o 24-hodinový maraton (zatím délka není jistá) tance v párech - libovolných. Nehodnotil by se tanec, prostě by si každý tancoval, co by chtěl, dvojice by se však nesměla rozpojit a vyhrál by ten, kdo by vydržel nejdéle.
Zajímalo by mě jen, zda kdyby se něco takového pořádalo u vás ve městě (třeba i pořádá, to já nevím), zda byste o to měli zájem.
Já jsem se do té myšlenky totiž nadchla, ale nejsem si jistá, jaký by to mělo ohlas. Organizovat to sama pro sebe se mi nechce Wink
_________________
Odešel jsem do lesů. Chci aby můj život smysl měl.
Žít naplno a vysát život až na samou dřeň.
Souhlasím.
A zničit vše, co živé není.
Až budu umírat, nechci poznat, že jsem nežil.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Wed 3.9.2008 21:53    Post subject: Reply with quote

ja som takuto akciu pripravovala minuly rok na nasej skole. slo o podobny princip - dvojice, ktore spolu tancuju.. hudba sa meni, styl mozu mat akykolvek, ale aby sli do rytmu, v prvom kole sa vybrali postupujuce pary na zaklade schopnosti a v druhom tam bolo striedanie tanecncyh stylov (a bolo to dost zahul bo ked sa menili, tak napriklad pri rychlej sa trebalo pustit, pri pomalej rychlo chytit, pri hiphope vyskocit a pri jazze sa klzat.. a take srandy, pre kazdy tanec nieco). zaujem bol velky,snad to vyjde aj tento rok.

Myslim ze o ten maraton by bol zaujem, ale musi byt daka vecna cena, ludia nebudu 24 tancovat len tak pre zabavu (ja by som tancovala ale viem, ze mnoho ludi by len tak nevydrzalo). chce to motivaciu, aspon malu Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Zarzamora
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 08 Feb 2007
Posts: 484

PostPosted: Sun 1.2.2009 20:31    Post subject: Reply with quote

Tak kdyby vás to přecejen zaujalo, tak víc informací najdete na webovkach: http://tamara.patrox.cz
_________________
Odešel jsem do lesů. Chci aby můj život smysl měl.
Žít naplno a vysát život až na samou dřeň.
Souhlasím.
A zničit vše, co živé není.
Až budu umírat, nechci poznat, že jsem nežil.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms