sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký souhrnný dotazník - vlasy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Mon 25.8.2008 21:35    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz )
jemné, pod uši, sestříhané mikádo, rovné, hladké

2. Barva vašich vlasů?
středně hnědá

3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
jednou za měsíc. teď když nestíhám i jednou za 2 měsíce

4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
už si je nebarvím asi 2 roky, barvila jsem si je co měsíc u kadeřnice

5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
Tigi na hnědé vlasy i kondicioner, Redken nebo Kerastase červený

6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?

používám pokaždé kondicioner, kadeřnice mi dává výživu

7. Jak často si myjete vlasy?
podle potřeby, většinou každý den nebo odden

8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
Rowenta s ionizerem nebo to nechám volně usušit

9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?

Lak na vlasy Redken nebo Loreal, pěnové tužidlo aero od Lorealu nebo od Welly a někdy lesk na vlasy od Lorealu
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
ne

11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)

Nic víc nedělám
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26457

PostPosted: Mon 25.8.2008 21:41    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Tue 26.8.2008 11:52    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz ) husté, dlouhé, rovné, kvalitní, silné
2. Barva vašich vlasů? středně hnědá, na některých místech až k tmavé blond
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? jak kdy, průměrně jednou za půl roku
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? nebarvím, ale vyzkoušela jsem už červené i blond melíry a několik tmavě hnědých
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Garnier Fructis Color Naturals - objem a energie
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? v letním období (ale spíš jen u moře) masku Subrina, někdy pro regeneraci kondicionér Amway; ale pro běžné mytí mi postačí šampón
7. Jak často si myjete vlasy? jednou za 2-3 dny, ale spíše proto, že mám pak lepší pocit, ne proto, že bych musela
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? fén; občas použiju natáčky/krepovačku/papiloty, ale většinu času jsem na to příliš líná..
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? nepoužívám, jen ojediněle na plesy, různé přípravky
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? ne
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Tue 26.8.2008 11:58    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat )
spíš sušší s lámavými konečky, rovné, tmavé dlouhé po lopatky, ale den po umytí je mám krásně lesklý a hebký Laughing
2. Barva vašich vlasů?
tmavá

3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
vůbec Embarassed
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
Ano barvím, tak jednou za dva měsíce, a používám mahagon

5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
pantene Full and strong

6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
pokaždém mytí kondicionér a masku od schwarzkopf na roztřepené konečky dvakrát týdně

7. Jak často si myjete vlasy?
obden

8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
Mám Braun, ale nevysouším si vlasy, nechám je volně uschnout

9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
jenom lak Loreal
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
ne

11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
kromě té masky a nechození ke kadeřnici Laughing téměř nic, jen jsem párkrát zkoušela dát si na ně olivový olej a docela to pomohlo...byly hebký a lesklý
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Tue 26.8.2008 12:00    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20455

PostPosted: Tue 26.8.2008 12:05    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
lisette
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 10 Jan 2007
Posts: 1675
Location: Apollo

PostPosted: Tue 26.8.2008 16:04    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
andrea-lin
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1504

PostPosted: Tue 26.8.2008 16:44    Post subject: Reply with quote

b]1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz )[/b] take ani huste ani riedke, skor rovne, mastiace sa Confused a dlhe po plecia cca..
2. Barva vašich vlasů? polovica moja-klasicka hneda a druha polovica odrastajuca farba-hneda jemne s nadychom do cervena (rozdiel nie je moc vidiet)
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? no tak to je rozne, proste ked sa idem dat podstrihnut
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? uz si vlasy nefarbim, necham odrast svoje a potom si dam ked tak jedine hennu Smile
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? mala som jeden spesl od Biodermy, bol paradny, ale drahyy Confused
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? obcas si dam masku. momentalne mam zltu od Glis Kur
7. Jak často si myjete vlasy? kazdy druhy den
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? vacsinou si necham vlasy vyschnut normalne... v zime fen..
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? sem tam lak na vlasy
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? biotin a zinok (ale to skor na plet)
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) no tak obcas ta maska na vyzivenie, uz ziadne experimenty s farbami, radsej Laughing a to je asi tak vsetko...
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Tue 26.8.2008 18:10    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? jemné - dřív husté Confused
2. Barva vašich vlasů? přírodní světle hnědé, teď čokoládové
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? nechodím, stříhám se sama
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? většinou středně hnědou, bordo, kaštanovou, čokoládovou
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? střídám různé značky,
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? moc ne, ale teď zkusím Glisskur
7. Jak často si myjete vlasy? podle potřeby, tak 3x za týden
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? Sony, maximálně čas od času pěnové tužidlo
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? obyčejné, jinak mám oblíbenou značku Wella z kadeřnictví
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? ano, Biosil
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) nic
Back to top
View user's profile Send private message  
*emma*

kytky 3, meta: 1950


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 1926

PostPosted: Tue 26.8.2008 18:34    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Na pohádky nevěříme, a přesto existují! <3
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26565

PostPosted: Tue 26.8.2008 18:42    Post subject: Reply with quote

Jani a neznáš jako kadeřnice nějaký fígly z posledního bodu? Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
LittleMonster
anything else..?


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3305

PostPosted: Tue 26.8.2008 18:47    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz) >Rovný, po prsa dlouhý a jak se jim chce - někdy suchý někdy mastný.
2. Barva vašich vlasů? > medová
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? > 2x někdy až 3x za rok. jdu tam s otráveným ksichtem, protože všechny kadeřnice mě hrozně kudlí a prostě jauva.
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? > 100% příroda.
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? > goldwell na blond vlasy a různý elsévy.
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? > ne-e
7. Jak často si myjete vlasy? > někdy každý den, někdy obden a někdy i obobden - to pak ale pro mě platí zákaz vycházení z baráku.
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? > nechávám volně uschnout.
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? > když už, tak lak.
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? > neberu ale chystám se.
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) > co bych ještě s nima měla dělat? povídat si?
_________________
Já milenec
něžně brutálních krás
a můžeš se dívat a vstupné si nech
jen když mé tělo orosí dech...


I got soul but I´m not a soldier...
The Killers
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26565

PostPosted: Tue 26.8.2008 19:34    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. Spis sussi, poskozeny, vlnity, ale tak hnusne, takue zehlim.
2. Barva vašich vlasů? Spinava blond az svetle hneda v zime, v lete 100% blond Smile
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? Tak 1-2x za rok.
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? Barvila jsem si je ted asi půl roku, ale uz s tim zase koncim a necham si svoji barvu, popr. meliry.
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Dove, Gliss Kur
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? Masku kazdy mytí - gliss kur
7. Jak často si myjete vlasy? Tak 1x za 3 dny. Snazim se co nejmim, protoze je to s zehlenim fakt na dlouho.
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? Driv sem si je nechavala jen proschnout, ted uz fenuju. zadny zvlastni upravy krom zehleni nedelam.
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? Jen vosk na uhlazeni - Matrix a kdyz mam vlnity tak zelenej sunsilk.
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? Ne.
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) Měla bych, vypadají děsně Laughing Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 26.8.2008 21:51    Post subject: Reply with quote

mamba wrote:
Lothórien wrote:
mamba wrote:
tyjo, a já žila v domněnce, že většina ke kadeřnici chodí jednou za měsíc. Takk to jsem asi jediná. Embarassed Laughing
Shocked co ti tam dela 1x mes? Shocked

No, ja jsem u kadernice byla naposledy asi v roce 2000 a at zvedne ruku kdo pozna rozdil Mr. Green


no já právě mám svoje vlasy hnědé, ale barvim si je na blond, takže mi neuvěřitelně rychle odrůstají konečky.-)
jo taak ty tam chodis na barvu! Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Wed 27.8.2008 9:13    Post subject: Reply with quote

terinas wrote:
Jani a neznáš jako kadeřnice nějaký fígly z posledního bodu? Smile


zkus třeba masku z rozmačkaného banánu, zakryj folií a nech působit aspoň půl hodiny, taky pomáhá citron, když máš vysušené vlasy od slunka atd.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 4 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms