sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký souhrnný dotazník - vlasy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 24.8.2008 22:17    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Sun 24.8.2008 23:29    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Sun 24.8.2008 23:57    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz )
hodně jemné (ale mám jich hodně), rovné jako hřebíky, polodlouhé a sestříhané
2. Barva vašich vlasů? blond
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? 1x za 2-3 měs.
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? Ano, chodím ke kadeřnici na blond melír s několika pramínky světle hnědé, většinou jednou za 2,5 - 3 měs.
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Mám jich několik, které střídám - Tigi na jemné vlasy, šampony na blond vlasy od Johna Friedy nebo od Loreal professionnel
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? Kondicioner používám po každém mytí - vždy mám kondicionery do páru k šamponům. Masku používám asi 1-2x týdně. Nejvíc mi vyhovuje Gliss Kur na barvené vlasy.
7. Jak často si myjete vlasy? většinou denně
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? Mám fén s ionizerem od Babyliss. Vlasy vyfoukám v předklonu, občas je vyfoukám přes velký kulatý kartáč.
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? Před foukáním používám buď sprej na objem, Superstar od Tigi, a nebo pěnové tužidlo. Pro vytvarování účesu používám gel od Welly a lak mám teď Elnett od Loreal.
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? Momentálně neberu žádné doplňky stravy, které by mohly mít vliv na vlasy.
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) Ještě navíc používám bezoplachové kúry a mléko na vlasy pro ochranu před horkým vzduchem z fénu. A jinak se je snažím moc netrápit Wink .
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13934

PostPosted: Mon 25.8.2008 0:25    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? - středně dlouhý, hustý, vlnitý (takovej ten rozlítanej typ "koudel"), nemastí se
2. Barva vašich vlasů? - světlá zlatoměděná Laughing , od přírody mám ale nějakou neurčitě hnědou barvu (dlouho už jsem jí neviděla)
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? - 7 let jsem tam nebyla
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? - jak se začnou vymývat nebo odrůstat (cca po 2 měsících), používám Garnier Color Naturals
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? - tmavomodrý L'Oreal proti lupům, Gliss Kur s arganovým olejem, cokoliv od Fructis
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? - většinou Gliss Kur masky (na lámavé konečky, na regeneraci a lesk vlasů), kondicionér klidně Mitia, to je fuk
7. Jak často si myjete vlasy? - když to potřebujou, asi po 3 dnech
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? - čas od času vyfénuju do rovna, nebo sepnu do gumičky a nechám udělat vlnky na koncích, nebo to nechám volně a mám to jako po trvalý, jo a pořád si musím upravovat ofinu Rolling Eyes
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? - lak L'Oreal a lesk got2be, ale jenom někdy
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? - brala jsem Revalid
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) - já jim spíš pomáhám do hrobu
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 25.8.2008 5:55    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Lothórien on Thu 2.10.2008 20:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Mon 25.8.2008 8:00    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Mon 25.8.2008 9:21    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Wed 3.2.2010 16:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Mon 25.8.2008 9:23    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Wed 3.2.2010 16:30; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Mon 25.8.2008 9:31    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote



1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz )Jemné, mám jich dost ale jak jsou jemné, tak mi hrozně rychle plihnou, objem pořádně neudělám, mastí se mi dost rychle, jsou nepoddajný a zlobivý. ted jsou tak k ramenum ale pujdou zas dolu ke krku. at s nima nemam tolik prace
2. Barva vašich vlasů? moje barva přírodní je blond zlatá měděná, ale barvím se...teď mám jantar od Lorealu - ale střídám různé zrz a červené. Chtěla bych blond ale asi bych v tom byla moc vyblitá. teď chci zas jít do červené, pac mi všici tvrděj, že mi to sluší víc
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? hmm, když chci změnit účes? nebo na ofinu jednou za dva měsíce
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? dycky jsem pouzivala schwarzkopf, ted presedlavam k te nove loreal bez amoniaku, barvi se mi s ni uzasne (po domacku) a barva fakt drzi. nesmyva se, nebarvi povleceni nic..a barvím si je, když vidím, že už mám odrosty, jednou za 3-4 měsíce
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? avon na objem, ale jak ho pouzivam casto, tak se mi zda, ze uz neobjemuje tak, jako dřív. musím zkusit něco nového
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? používám - můj proces vlasů je dost dlouhej...šampon objem avon, balzám objem avon (když maska tak maska na barvene vlasy avon), pak tužidlo a lesk na vlasy nive - rozcesavani, pak kura na objem vlasu - natacky, vyfoukavani, sundani natacek a guma od lorealu na dotvarovani vlasu Confused a objem mi vydrzi cca 5 hodin Vzteklik
7. Jak často si myjete vlasy? skoro každej den
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? aha, tak otazka viz výše, vysoušeč mám eta...nějakej, nevím
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? zas odpověď viz výše Laughing , na vlasy toho mam doma dost, + ještě to co jsem napsala tak obměňuju mlékem na suché vlasy (když cítím, ze jsou ponicene)avon, gliss kur (ten dvoufazovy), kdyz se mi s tim nechce babrat tak mam rozcesavado s granatovym jablkem, avon, kuru na objem od pantene, ale ta je priserna, tuzidlo avon ale je hrozny, a stale mi chybi lak na vlasy, bojim se ho pouzivam, ze se mi tim vlasy hrozne znici
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? Ehm, ne? Embarassed
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) jednou jsem zkousela po vzoru bravogirl bananovou masku, natrela jsem si banan do vlasu a jeste dva dny po tom jsem ho tahala z hlavy a to jsem si tu hlavu vymydlila snad stokrat. takze na recepty nedavam Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Mon 25.8.2008 10:07    Post subject: Reply with quote

Alshwarya wrote:
mamba wrote:
tyjo, a já žila v domněnce, že většina ke kadeřnici chodí jednou za měsíc. Takk to jsem asi jediná. Embarassed Laughing
Já chodila po 6tejdnech, ale prý to stačí každý 2měsíce, tak to dělám tak.


A to chodíte na barvení, stříhání nebo obojí?

Snowy Arrow jj, za sucha bych je pak vůbec nerozčesala...
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 25.8.2008 13:00    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Shocked co ti tam dela 1x mes? Shocked

No, ja jsem u kadernice byla naposledy asi v roce 2000 a at zvedne ruku kdo pozna rozdil Mr. Green

Tak pokud jde jen o zarovnání, tak nemusí, ale kadeřnice těm vlasům dá určitý tvar.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11165
Location: všude a nikde

PostPosted: Mon 25.8.2008 20:55    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? - husté, poddajné, lehce zvlněné, rychle se mastící
2. Barva vašich vlasů? - tmavě hnědá
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? - tak jednou za rok
4. Barvíte si vlasy? vůbec
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? - head and shouldres, jinak je mi to jedno
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? ne
7. Jak často si myjete vlasy? - tak obden, nebo každý den
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? - fén nepoužívám skoro vůbec, jen když jsem v bazénu a to je tak dvakrát do roka, neupravuju si je nijak, jen si je rozčešu
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? - ne
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? - brala jsem revitalon, když mi hodně padaly, ale byl to humus
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) - asi nic, jenom že nepoužívám všechny ty laky, tužidla a vosky, který je asi zatěžujou, nebo co já vím a málo si je fénuju
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26457

PostPosted: Mon 25.8.2008 20:57    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

chewing_cow wrote:
Ale z toho se pak hrozně klouže podlaha tak ho moc nepoužívám

Jo! Přesně! Mně máma takhle zakázala už asi tři výrobky, aby nikdo neuklouzl.
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18394

PostPosted: Mon 25.8.2008 21:02    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz )
jemne, spise mastne, delaji se mi lupy, delka na ramena

2. Barva vašich vlasů?
prirodni je seda blond, barvena nazrzla blond Smile

3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
tak jednou za ctvrt roku, nekdy casteji

4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
cca jednou mesicne, prirodni barvou od logony, odstin sahara

5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
vichy dercos na mastne lupy, ted zkousim bioderma proti lupum

6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?

kondicioner nepouzivam, pouzivam masku od tigi, ale veeelmi malo

7. Jak často si myjete vlasy?
obden, ale druhy den uz to mam mastny, nosim culik a celenku

8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? rowenta, nejaky ten ionizujici profi... a foukam v predklonu + foukam ofinku

9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?

tuzidlo od tigi big and bigger, stridam se superstarem... a lak vetsinou od got2be

10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
ne, ale mela bych. Smile

11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)

nic Embarassed
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
tracy
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5286

PostPosted: Mon 25.8.2008 21:17    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms