sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký souhrnný dotazník - vlasy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sun 24.8.2008 18:36    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Tue 26.1.2010 8:22; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Sun 24.8.2008 19:07    Post subject: Reply with quote

Koogi, překvapuje mě, že píšeš, že nepoužíváš hřeben - to si jako vůbec nerozčesáváš vlasy? Myslik Nebo ti stačí kartáč?

1. Jaký máte typ vlasů? hodně husté, tvrdé, nepoddajné, suché, pevné, trochu vlnité (spíš jen konce)
2. Barva vašich vlasů? přírodní mám světle hnědou, jinak teď jdu do čím dál světlejší blond a konečně jsem se v tom našla
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? jednou za 2-4 měsíce
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? u kadeřnice, za ty 2-4 měsíce buď melír nebo světlá blond nebo obojí Cool
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? od Ľ'oreal Professionel Shine Blonde nebo Liss Extreme
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? masku po každém nebo každém druhém umytí - ty z drogéri mi vůbec nepomáhají Rolling Eyes takže investuju do L'orealu Prof. nebo Redkenu
7. Jak často si myjete vlasy? 2-3 krát týdně
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? profi fén Phillips nebo je nechávám uschnout jen tak. buď s nima nedělám nic, nebo pomačkám tužidlem a nechám uschnout (udělají se mi pak vlnky), nebo vyfénuju jakž takž dohladka nebo vyžehlím
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? hoodně málo tužidlo od Taft zelené.jinak věci na konečky nebo na uhlazení (Golwell má skvělé sérum). jo a lesk od Lee Stratffora
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? ne
11. Co víc děláte pro své vlasy? nic
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Sun 24.8.2008 19:59    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz ): Mám jemné, polodlouhé, lehce zvlněné a rychle se mastící
2. Barva vašich vlasů? Světle hnědá a mám blond melíry
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? Jednou za tři měsíce na melír
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? Jen ty melíry u kadeřnice
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Nejlepší jsou Pantene a Fructis a taky mi vyhovoval Elseve na mastné vlasy, fakt mi pak stačilo mýt si vlasy až po 3 dnech
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? Teď mám Fructis na melírované vlasy
7. Jak často si myjete vlasy? Jednou za 2-3 dny
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? Nepoužívám, jen v plesové sezóně, nebo když jdu do divadla, si vlasy vyfoukám kulmofénem a občas vyžehlím a nakrepatím. Po umytí si dávám do vlasů tužidlo a "načechrám a namačkám" je Laughing
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? Tužidlo Taft push-up a lak na vlasy Wellaflex pro objem
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? Jen když mi dlouhodobě padají, tak si vyrazím něco koupit
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) Nic víc, ale můžu napsat co se mi neosvědčilo Very Happy Velká nespokojenost s šampóny Schauma a zesvětlujícím sprejem Palette, začaly mi po něm padat vlasy a když jsem se kadeřnici zmínila, jestli to padání může být Palette sprejem, řekla že Palette jsou pěkný sr***y jo a taky nepoužívám kartáč a hřeben jen na rozčesání vlasů po umytí
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:06    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz ) Hnusný,jemný, mám jich málo, rovné více méně..někdy suché..
2. Barva vašich vlasů?MOje? sv hnědá
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? Laughing naposled 2005 myslim
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? barvim nepravidelně, hnědou mahagon a tak
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? zjistila jsem, že takový ty levnější palmolive, timotey,
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? občas
7. Jak často si myjete vlasy? ob den
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? zásadně nefenuju
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? někdy tužidlo na objem
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?ne
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:09    Post subject: Reply with quote

Lily, ani kartáč. Já si prostě vlasy nerozčesávám, nepotřebuju to. Dělám to tak už spoustu let. Občas se mi maličko zachuchají, tak to rozčešu hravě tím kartáčem co je na kulmě.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35489

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:14    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:17    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů?
Jemne, vlnite, polodlouhe
2. Barva vašich vlasů?
tmavě hnědá
3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
1x za rok Embarassed
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
ne
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
Tigi Bed Head Moisture Maniac, Tigi Catwalk Sexed-Up
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
Ano, kondicionery k vyse uvedenym samponum
7. Jak často si myjete vlasy?
po fyzicke namaze (1x nebo i 4x tydne), vlasy se mi skoro nemasti
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
nechavam uschnout, zehlim
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
Mam lak od Tigi, ale nemuzu najit jak se jmenuje
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
ne
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
Nic
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:22    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat ) Arrow jemný, u hlavy mastný, konce suchý, poškozený, dlouhý asi nad zadek
2. Barva vašich vlasů? Arrow blond
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? Arrow nebyla jsem asi 8 let
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? Arrow nebarvím
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? Arrow střídám Redken a Gliss Kur Oil nutritive
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? Arrow kondicionér po každým mytí, většinou ze stejný řady jako šampon, občas masku
7. Jak často si myjete vlasy? Arrow 1-2x za týden
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? Arrow vysoušeč nepoužívám ani nic podobnýho
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? Arrow nepoužívám
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? Arrow málokdy
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:) Arrow snažím se nečesat za mokra, nejvíc mi asi pomáhá olivový olej, ale je peklo ho vymýt Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Adelka
kytky 1, meta: 225
kytky 1, meta: 225


Joined: 08 Jul 2008
Posts: 206

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:27    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Adelka on Sun 24.8.2008 20:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:27    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

[1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz )
-huste, pevne, vlnite, suche najma na koncekoch, casto s ami lamu, 2. Barva vašich vlasů?
povodna sivo mysacia, momentalne mam na nich farbu ze wild honey a nejake stopy po melire co tam kedysi bol
3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
no..ako kedy, ale viac ako raz za rok malokedy..4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
ked mi zacnu vyrastat.. na leto vobec, slnko, voda, sol mi vzdy vlasy aj tak znicia, vysusia, a farba im vazne netreba- takze tak kazde 3-4 mesiace, farbu pouzivam malokedy rovanku, skusam nove, v podsatate som uz mala snad vsetky farby ...5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
elseve modry, balea limetovy
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
balea kokosvy kondicioner, alebo nejaky myslim od shaumy hnedy na lepsie rozcesanie, lebo vlasy si tiez nikdy necesem a potom mam samozrejme chumace , ktore musim vycesat so sllzami v ociach7. Jak často si myjete vlasy?
kazde dva-tri dni8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
vacsinou ich necham vyschnut prirozdene, ak sa ponahlam, tak fenom, nemozem si s mokrymi lahnut, lebo rano by som mala strasny vybuch ..upravovanie, vacsinou rozpustene, obcas nejaka ta celenka alebo slnecne bryle do vlasov Laughing aby nepadali, obcas cop, a na vecer sa niekedy donutim a vyzehlim sa ale to je max raz za mesiac
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
takmer nikdy.. len ked mi ho tam drbne kadernicka, obcas si vlasy zalakujem ked ich zehlim.. pred zehlenim na ne dam nejaky pripravok od baley alebo lybaru..
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?nie, mamka mi raz kupila revalid ale nebrala som to poctivo.. Confused 11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
[/color][/quote]niekde som citala babku rada ze jablceny ocot je dobry na lesk vlasov, tak som to skusila nedvano, odvtedy este asi dva krat, a asi to celkom pomaha, ale ja na to nemam nikdy nervy.. Laughing
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Sun 24.8.2008 20:47; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:39    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů?
rovné(ale ne uplně jak hřebíky), husté a docela jemné. Na jedné straně délka něco nad prso a na druhé pod rameno

2. Barva vašich vlasů?
přírodní zlatosvětle hnědá, v současnosti barvená hodně tmavě hnědá. A jak mám těch vlasů tak moc tak to vypadá ještě tmavší

3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
v průměru tak jednou za dva roky?

4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
Barvím na hořkosladkou čokoládovou, jak často nevím, podle odrostů. Asi tak 3 měsíce, teď sem se nebarvila snad 5 a jde to poznat. Používám xxl barvu s extra pigmenty, ani nevím od koho to je. Je tam na obalu moc pěkná paní a moc pěkný pán. Modrý obal

5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
Mám hodně ráda Loreal žlutý, ale je mi to víceméně jedno

6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
Používám spíš asi masky, žlutý loreal, gliss kur, pantene

7. Jak často si myjete vlasy?
Podle potřeby, asi tak co 4-5 dní

8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
Vlasy nechávám skoro vždycky uschnout volně a když spěchám tak fénem

9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
Nic

10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? Nic

11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, atd
Nic pro ně nedělám, ale mamka mi říká že prý je dobrý ten výluh z kopřiv


Last edited by mariposa on Sun 24.8.2008 20:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:41    Post subject: Reply with quote

1. Jaký máte typ vlasů? (jemné, kudrnaté, mastné, suché, rovné, řídké, husté, krátké, dlouhé atd. pište co nejlépe, ať se od vás můžou holky s podobnými vlasy inspirovat Razz )
Mám jemné vlasy po ramena, trochu se vlnící ale fakt jenom jemně. Husté ani moc ne a hlavně bez nějakého velkého objemu.
2. Barva vašich vlasů?
Od přírody taková něco mezi blond a hnědou, taková medová Smile Zvýrazňuju to jemným melírem
3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
Tak jednou za 3 měsíce
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
Mám melír, ale je docela nenápadnej, takže stačí obnovovat tak po těch 3 měsících. Jakou barvu tam mám netuším, nikdy jsem to u kadeřnice neřešila Embarassed
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
Elséve na objem (fialový), ale celkově šampony Elséve jsou dobrý, střídám to podle potřeby.
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
Spíš vyjímečně, i když bych měla víc Embarassed Jinak všechno Elséve, většinou stejný druh jako šampon mám i balzám.
7. Jak často si myjete vlasy?
Přibližně jednou za 2-3 dny (kde jsou ty doby co to vydrželo týden)
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
Snažím se vlasy nechávat schnout volně, ale když spěchám, nebo je chci upravit do tvaru, používám fén a vyfoukávám je přes kulatý kartáč. Někdy používám i tužidlo a lak, ale snažím se to omezit na vyjímečné příležitosti.
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
Ano. Lak Taft na objem (zelený) a tužidla střídám
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
Ne, ale zvažuju, že s tím začnu
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
Babské recepty jsem nikdy moc nezkoušela, maximálně známé přelívání heřmánkem nebo kopřivou ale nedělala jsem to dost dlouho aby to mohlo mít efekt. Jinak se snažím čas od času dát vlasovou masku a každý den je dost kartáčuju. Taky nepoužívám moc umělých materiálů a snažím se vlasy nepřetěžovat a neničit třeba kovovýma sponkama.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 24.8.2008 20:59    Post subject: Reply with quote

mari, a to se stříháš sama, že tak málo chodíš ke kadeřnici? Laughing

nemám co dělat, tak to taky nějak vyplním
1. Jaký máte typ vlasů?
docela hezky vlnité, husté, asi po ramena.

2. Barva vašich vlasů?
středně hnědá, ale ačkoliv jsem si je dlouho na měděno neházela, tak mi na sluníčku hazí odstíny do zrzava. Naposledy jsem si je barvila na tmavě hnědou.

3. Jak často chodíte ke kadeřnici?
ve chvílích, kdy je mi smutno a mám pocit, že nové vlasy mi dodají lepší život. [čti jako cca jedno za dva/tři měsíce]

4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte?
Viz bod 3. - naposled jsem měla středně hnědý šampon, stupeň číslo dva. Barvy používám vždycky jiné, podle toho, na jakou mám náladu (na značku nehledím)

5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje?
Gliss kur, jedině

6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké?
kondicionér, teď s růžovým obalem. (Gliss kur) Masku mám jakousi Matrixovou, ale málokdy použiju. Pak mám ještě bezoplachovou kůru od Avonu, tu ráda používám, leč je moc daleko od koupelny, takže ji je v láhvi velmi mnoho.

7. Jak často si myjete vlasy?
Nesnáším mytí vlasů, to raději zametám chodbu... ale když už, tak jednou za 3 dny, možná i jednou za 2 dny (to když chci udělat dojem)

8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete?
Nejčastěji fénem způsobem nejjednoduším. Před fénováním nejčastěji používám straight on (got2be); po fénování semo tamo i vyžehlím - opět když chci udělat dojem.

9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký?
Nějaký lak, když dělám divoký účes a lá: jsem neodolatelná a musím tak zůstat ještě pár hodin. Značku nevím, ale bude asi dobrá.

10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů?
Nic

11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, atd
Nechávám si za ně tahat při sexu Mr. Green - ale podporu růstu jsem nezaregistrovala. Sad Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Sun 24.8.2008 21:02    Post subject: Reply with quote

Jo většinou sama, nebo teď sem byla naposled v lednu a nechávám to zas růst jak se jim napadne. A barvím si to doma, takže kadeřnici nepotřebuju
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sun 24.8.2008 21:18    Post subject: Re: Velký souhrnný dotazník - vlasy Reply with quote

Snowy wrote:
Po vzoru Rage zakládám tohle téma.

1. Jaký máte typ vlasů? Arrow jemné,rovné,středně dlouhé, relativně husté (ale už zase padají Rolling Eyes Laughing )
2. Barva vašich vlasů? noooo... to je oříšek.... světlo-tmavě hnědá se světlými čýstečně vyšisovanými, částečně melírovanými pruhy.... za týden možná bude ještě o něco světlejší Laughing
3. Jak často chodíte ke kadeřnici? hmm.... normálně tak jednou za 2-3 měsíce... ted k ní mířím už podruhé za měsíc Smile
4. Barvíte si vlasy? Jak často? Jakou barvu používáte? hm.... nebarvím... ale ted mi před 3 týdny dělala kadeřnice jemný melírek, Wella myslím
5. Jaký šampon vám nejvíce vyhovuje? no... nevím... objemový fruktis se dá, nivea pro hnedé vlasy ok... pantene se dá... ale s tímto obecně dost bojuju Confused
6. Používáte kondicionér nebo masku na vlasy? Jaké? kondicionér málokdy, masku jednou za čas... mám ještě nějaké z Francie Jean Louis David
7. Jak často si myjete vlasy? každý nebo každý druhý den
8. Jaký používáte vysoušeč a jakým způsobem si vlasy upravujete? pokud to jde a mám relativně čas, tak nechám vlasy přirozeně uschnout, když tolik času nemám, nechám vlasy schnout tak 15min a pak je "dosuším" fénem... předtím občas použiju tužidlo, poté vždycky vosk a občas lak... žehličku jsem v životě nepoužila... tak nějak to nemá por mě význam Laughing kulmu taky nepoužívám... no... možná dvakrát do roka... stejně mě to nikdy nedrží Laughing
9. Používáte tužidlo, lak na vlasy, vosk? Jaký? používám trochu vosku aby mi vlasy nelítaly všude kolem (L´oreal studio), lak občas... když chci fakt vypadat dobře a nebo když se mi nechtějí mýt vlasy Laughing používám (Wella system professional)... občas používám i tužidlo.... (Sébastian professional-fakt úžasná věcička)
10. Berete nějaké vitamíny či doplňky stravy pro zlepšení kvality vlasů? hmmmm... ne.... ale jím hodně gumových medvídků Laughing
11. Co víc děláte pro své vlasy? tady piste cokoliv...babske recepty, ktere vam pomohly atd:)
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 2 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms