sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký kosmetický dotazník
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26559

PostPosted: Sun 14.2.2010 18:07    Post subject: Reply with quote

Jak dlouho vám tak vydrží sprcháč a krém na telo? Takovy to bezny baleny, 200ml.
Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37702
Location: Praha

PostPosted: Sun 14.2.2010 20:44    Post subject: Reply with quote

sprchac mesic zhruba (kdybych pouzivla jen jeden). telovy mliko/krem nedokazu odhadnout, protoze to nepouzivam denne, dejme tomu mesic a pul az dva odhaduju
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30681

PostPosted: Sun 14.2.2010 21:11    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11163
Location: všude a nikde

PostPosted: Mon 15.2.2010 18:43    Post subject: Reply with quote

sprcháč mi vydrží tak 2-3 měsíce, tělový mlíko taky tak 2 měsíce a mažu se denně
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Sat 3.4.2010 11:35    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? smíšenou a pihatou
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? dermacol a barekol, páč jsou český a dobrý
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? sedmikráskový, protože mam po něm nejmíň defektů na obličeji, co jsem kdy měla
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. mam čistící gel od Ryoru, kupuju si dermacol masky v pytlíčkách, peeling jahodový z body basic a čokoládový od tý firmy s čili papričkama
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? ani ne, ale asi bych měla, začínám mít vrásky od smátí kolem očí
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Payot takovej malej hnědej krémíček, nedam na něj dopustit (a to jsem s tim měla v pubertě fakt problémy a zoušela všechno možný)
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? nezakrývám, přijde mi to pak ještě horší
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. řasenky lancome, rimmel, stíny sephora, dermacol, rtěnka EL, makeup vyhrál v černejch ovcích maibelline, tak si ho příště koupim,...
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké neutrogena
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. to vždacky někde dostanu, třeba teď v časopise od Dermacolu s kaviárem, hezky voní
11. Péče o nohy - to samé? sholl, pemza (?), krém jako na tělo
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? to střídám, co mi voní v krámu, krém červenej od Garnier s javorovou šťávou či co
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz vichy něco, ale moc to nepoužívám, jsem líná a neni to tak hrozný ty ďolíky
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? snažim se trhat strojkem, někdy voskem Ryor, intimní partie zatim holim žiletkou, ale chystam se taky trhat (kamarádce už skoro nerostou chlupy)
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) sprchu a krém
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? pořád jsem bílá, někdy se opálim krémem, ale moc se mi to nelíbí
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? asi ne
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? tónovací krém YOU REBEL benefit, protože pálí, když se dostane do očí a stojí devět stovek, což je dost za šmejd. koupila jsem ho, že má pěknej retro desing
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? hnědá řasenka. a doporučuju oplachovat vlasy studenou vodou po mytí, krásně se pak lesknou
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 22.7.2011 17:14    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Fri 15.7.2016 17:19; edited 10 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Fri 22.7.2011 18:51    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

Ruth A. wrote:
1. Jakou máte pleť? mastnou
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? dlouhodobě miluju Neostratu a Bobbi Brown, ale většinu mé dekorativky tvoří produkty do stovky
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? dlouhodobě LRP cicaplast a Vichy Aqualia Thermal UV
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
používám čistící gel Garnier růžový, pleťovou vodu Lirene růžovou, Neostratovský krém, Vichy balzám na rty a matující papírky Body SHopu
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? ani ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? ovocné kyseliny
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? mám řadu makeupů, korektorů, pudrů
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. nemám oblíbenou9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké miluju Labello
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.přes den si mažu krémem Neutrogena SPF 25, na noc různými krémy, nepravidelně a lakuju si je neutrálními laky, nebo pudrově červenými až růžovými odstíny
11. Péče o nohy - to samé? čas od času obrušuju paty a mažu krémy
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprchové gely nevedu, mléko mám Garnier, ale nepoužívám ho
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz nic
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?
kupuju si jednorázová holítka a gely Gilette když je sleva
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? solárko nikdy opalování nikdy
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?nic mě nenapadá
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili.
A proc?
je to individuální
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? bez své kosmetické skříně plné všeho možného
Back to top
View user's profile Send private message  
Harleyka
Keep it real!


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 1796

PostPosted: Fri 22.7.2011 22:44    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? zmiešanú, citlivú
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Bioderma Love Je super na citlivú pleť.
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Áno, používam krém od prírodnej kozmetiky Just so soľou z mŕtveho mora alebo hydratáčný Sébium od Biodermy.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Odličujem sa pleťovým mliekom Syncare anti-akné, nerada používam gél na tvár Embarassed , takže rovno si pleť odlíčim ešte micelárnou vodou, nakrémujem a hotovo. Raz za čas si spravím peeling.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? nie
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? vyššie menované + kyslíková kúra u kozmetičky, snáď aj ílová maska
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? Make-up, korektor, keď treba.. podľa toho, ako sa mi chce. Na leto mám tónovací krém Elf s SPF 15. Používam ich hlavne na zjednotenie pleti, často na zakrytie nedostatkov.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Bourjois, každý výrobok, čo som zatiaľ od nich mala bol super. Ale páči sa mi aj značka ELF alebo tiež z lacnejších Essence.
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Lip Smackers Mr. Green Mám veľa druhov Smile
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.Tak za toto by ma nikto nepochválil Embarassed Ruky sú časťou tela, ktorú zanedbávam najviac.
11. Péče o nohy - to samé? Detto.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Zo sprcháčov mám najradšej Niveu, hlavne ovocné vône ako melón, meruňka, limetky Love Ale aj Palmolive s medom, mandľami.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz škoricový Topvet Mr. Green Sem tam.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Nemám čo doporučiť, Gilette Venus snáď aj každá má Cool
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) Nie.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Solárko vôbec, opaľovanie vždy opatrne, lebo sa hneď spálim.. SPF zo začiatku pri mori min.30.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Ani nie Smile
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? Nenapadá ma Smile
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Bez micelárky Biodermy.
_________________
It´s so exhausting.. being this fabulous =)
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 23.7.2011 10:40    Post subject: Reply with quote

Ruth, prosim te, napsala bys mi, co pouzivas konkretne od Neostraty? Diky:)
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Sat 23.7.2011 19:53    Post subject: Reply with quote

měla jsem řadu výrobků, momentálně ultra smoothing cream noční bez SPF
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 24.7.2011 13:32    Post subject: Reply with quote

Ruth, dekuju. Myslela jsem prave, jestli by ses rozepsala o zkusenostech s jednotlivymi produkty, ale nevadi, omrknu to i tak a mozna taky neco od nich zkusim.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Sun 24.7.2011 17:50    Post subject: Reply with quote

koogi - není moc o čem psát, na akné mi fungují všechny stejně s výjimkou zelené řady, která je slabší, ale zas zalené krémy můžu plácat denně, zatímco jiné větišnou obden... lidi s mastnější pletí by mi volit gely, sušší krémy, a koncentraci podle stupně akné
takže třeba holce se silným akné a smíšenou pletí bych doporučila ultra smoothing lotion
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 24.7.2011 18:41    Post subject: Reply with quote

dekuju:)
mne se jednou do mesice udela vic pupinku a pak obcas nejaka dalsi neplecha (vzdycky lokalne v nejakem miste) na par dni
tak ja asi zkusim ten, co mas ty, mam smisenou az suchou plet (chci to na noc)... i kdyz ted koukam, ze ultra smoothing lotion ma stejny obsah kyseliny jako ultra smoothing krem, rozdil je tedy asi jen v texture (takze lotion spis pro mastnejsi plet a krem pro sussi)?
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Sun 24.7.2011 20:17    Post subject: Reply with quote

ano rozdíl je jen v textuře, krém pro sušší, lotion na mastnější
ještě je tam gel, ten je dobrý lokárně, třeba pokud někdo z nějakého důvodu nechce používat krém na celý obličej, tka to je možnost, nebo pokud jsou některé části obličeje velmi suché a jiné aknozní
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30681

PostPosted: Mon 25.7.2011 11:26    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 7 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms