sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký kosmetický dotazník
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Eva
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 670

PostPosted: Mon 25.7.2011 12:32    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
4 Felicity: Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 3.8.2011 9:03    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? pr. sucha, mastna, smisena, T-zona, akné, kruhy pod ocima....atd. Normálna občas v lete skôr až mastná, po odlíčení /aj prípravkom na suchú pleť/ je ale vždy suchá. Skôr by som povedala, že ju nemám suchú ale dehydratovanú.

2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Mám ich viac. Niektoré výrobky obľubujem určitej značky a tie si kupujem pravidelne ale jednu značku nepreferujem ak sa mi niečo osvedčí tak si to kupujem ale nemám jednu značku od kt. mám všetko rada. napr. špirály vätšinou len od Rimmel, Make up od Max Factor, sprej na nohy School...

3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) Nočné na suchú pleť. Hlavne musia byť výživné a hutné lebo po odlíčení mám pleť suchú. Striedam to ale najviac používam Niveu sensitive balanc - nočný krém a teraz mám Ecollagen 3D asi tak dva týždne a som zatiaľ spokojná lebo je mastný, hutný a pekne voní. Uvidím či aj účinný.

Cez deň len nemastné hlavne to jest hydratačné. Mastnejší si dám len ak viem, že budem doma minimálne dve - tri hodiny od aplikácie krému lebo mi to ucpáva póry a potím sa jak slno potom na tvári. Denné striedam a nepoužívam denne. Teraz mám Biodermu Hydrobio tá je super a Vichy oligo ten ružový ten je hutnejší ten si dávam občas a ešte nejaké krémy Oriflame čo mám po ruke a z Avonu.

4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. Na odličovanie používam len odličovacie gély ktoré sa zmývajú vodou najradšej mám Garnier ten ružový alebo zelený a ak nie je možnosť sa odlíčiť spolu s vodou tak ako núdzové riešenie mám Garnier Sensitiv odličovač. Obrúsky na odlíčenie nič moc to beriem ako krajnú možnosť keby som bola napr. na chate, v stane takže ich ani skoro nekupujem. Peeling používam často najčastejšie Balea, Avon alebo Bioderma ten zeleno - biely Sebium či ako sa volá. Masky nepoužívam tie čo som mala som musela vyhodiť lebo sa pokazili skoro nikdy ma to nenapadlo si ich dať. Takže som to vzdala a radšej ich nekupujem. Mám aj pleťovú vodu od Garnier Sensitiv a pred tým som používala Niveu sensitiv ružovú a teda pleťovku používam občas podľa potreby.
Očné krémy používam pravidelne. Teraz Ecollagen 3D a som s ním spokojná lebo sa dobre nanáša tou guličkou a ráno nemám kruhy pod očami. Ešte je super krém na oči od Nivey ten hydratačný v modrom kelímku Aqua sens. Pre prípad potreby mám ešte gély na oči chladivý, hydratačný od Alverde a zelený proti kruhom a opuchom od Garnier ale na opuchnuté oči je aj tak naj. ten od Nivea hydratačný Aqua sensation.

5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? na vyrážky si dávam Pityol ten je naj., očné krémy tie si dávam pravidelne a ešte si občas dám ak nezabudnem sérum na mimické vrásky od Avonu.

6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Pityol ale akné nemám občas sa vyhodím z čokolády napr.

7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? Korektorom a inak Arrow
Korektor som nenašla ešte taký čo by mi uplne sedel. Jediný čo bol super bol od Manhattnu ale ten už nevyrábajú asi - taká paletka to bolo. Teraz dosť pomáha si dať troška makeupu od Dermacolu Make up COVER sa volá a dávam si ho namiesto korektoru lebo kryje extrémne.

8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Rimmel - špirály, ceruzky na oči, Max Factor - make up, Oriflame, Avon. Essence - rúže, lesky, tiene.

9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké mám ich veľa a rôznych značiek.

10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. krémy na ruky striedam najčastejšie od Oriflame ak sú v akcii si kúpim.


11. Péče o nohy - to samé? School, Oriflame, Avon, Compeed a výborná je tyčinka proti pluzgierom od Essence.

12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Tak isto mám toho veľa a často striedam. Sprcháče mám rada napr. do Palmoliv ale používam veľa značiek. Telové mlieko som si obľúbila od Nivea Smooth milk na suchú pokožku.

13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Nepoužívam momentálne nič na celulit. Ak cestujem mažem si členky Lioton gelom proti opuchom.

14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Som v tom nenáročná holým sa v sprche a používam normálny sprchový gél. A na jemnej koži kde by sa mohli po holení vyhadzovať vyrážky používam potom Garnier modrý gél - antibakteriálny napr. v oblasti bikín.

15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) Nie.

16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Do solárka nechodím a na opalovanie musím mať SPF 50+ alebo 30 minimálne. Mám rôzne značky skôr drahšie. Z lekárne lebo tieto faktory sú dostať skôr v lekárni. Teraz som si kúpila make up Bioderma SPF 50+ a je ok.

17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Nič ma nenapadá.

18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? Eucerin sprej na opalovanie SPF 50 za 20 euro bol na prd hneď som sa spálila aj keď som sa striekala každú chvíľku a obyčajný sprej Sun dance z DM SPF 30 čo som mala do rezervy bol naproti tomu super a stál okolo 5 euro a chránil lepšie ako Eucerin 50. Podotýkam, že bol kupovaný v lekárni tesne pred dovolenku takže nebol starý.

19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Nočný krém na tvár hlavne musí byť mastný, hutný, odličovací gél od Garnier, peeling na tvár najradšej mám medový od Avonu, balzam na pery, make up Max Factor - Cream Puff, náplaste Compeed, krém Pityol. Čítala som, že Človek napísal zubnú kefku to som ja nepísala to beriem ako samozrejmosť takže ano aj ja dopíšem, že zubnú kefku samozrejme Smile a ešte ma napadlo, že masku na vlasy či balzám to musím mať.


Last edited by Nikolaos on Wed 3.8.2011 9:26; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Wed 3.8.2011 9:15    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? normalna, bez vyrazok,bez nezrovnalosti, povedala by som pekna
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? vacsinou je to Yves Rocher, nieco mam z Avonu, dalej tu je Louis Widmer, z dekorativnej Avon, Yves Saint Lauren, Lancome, Maybelline
3. Používáte hydratační/jiný krém? L.Widmer denny, na noc si davam ryzove sake z avonu (planet spa) alebo obycajny krem s vitaminom e
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? rano krem, ak idem niekam von tak sa nalicim, vecer odlicovacie mlieko + cistiaca tonizacna voda, potom nechat vysusit a natriet kremom na noc.. raz tyzdenne pletova cistiaca maska
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? zatial nic
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? ziadny
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? nemam nedostatky, nezakryvam, ale ked chcem plet uplne zjednotit, tak trosku makeupu a trosku pudru
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? tak rozne. ale mam rada make up Yves Rocher a puder YSL
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? nie brr Embarassed
10. Péče o ruce - krem dermacol s bambuckym maslom, alebo AB cosmetics mandlovy krem na ruky. manikuru si robim velmi vynimocne, nehty si cistim pravidelne
11. Péče o nohy - oriflame: broskynovy a melonovy krem na nohy, avon: bambucke maslo, inak si robim peeling,ale nic specialen
12. Péče o tělo - peeling som mala s bamb.maslom, momentalne pouzivam sprchace z yves rocher, kremy mam loreal a niveu
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? skoricak Laughing
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? pouzivam pansku ziletku mach3 alebo venus pre zeny (panska je lepsia), gel od wilkinson a po holeni nic specialne
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) specialne nic
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? nic
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? ani nie
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? riasenka a krem na telo
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 14.8.2012 16:42    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? mastnou, více na T-zoně
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Mary Kay - naprosto mi vyhovuje
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? noční - hydratační od Mary Kay, denní Mary kay pro mastnou pleť abych se nemastila - řada 3
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. ráno tonikum Mary kay, pak denní krém proti maštění pleti (řada 3)
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? oční krém Time wise mary kay
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? klasické ruské mastičky - nastoika kalendula
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? nyní na léto mám bronzer mary kay, make-up lancome teint idole. v zimě meteority od Guerlain a make-up lancome
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. nemám. možná Essence (levná a obstojná) nebo Lancome.
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké ano, používám. lesky od Essence a jelení loje takové které mi přinese mamka nebo co mi padne do ruky Very Happy
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. krémy používám na ruce ty, co mi dělají alergii na obličej. manikuru si dělám často a lakuji si nehty také často.
11. Péče o nohy - to samé? asi jako ruce + každý měsíc si strouham paty Smile
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? používám sprcháče adidas, peelingy moc ne (možná někdy z kávového logru co zbyde z pressovače Smile), krém proti celulitidě balea, teď samoopalovák Balea a čokoládové tělové mléko
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz balea gel proti celulitidě. mám z toho alespon dobrý pocit
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?holící pnu balea a holící strojek venus. a nějakou srajdičku od gynekoložky na pupínky Smile
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ani moc ne. možná si trhám voskem knírek Very Happy
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? mám sprej do solárka od Dermacol a po každém solárku se krémuji pantenolem. chodím nárazově podle depky Very Happy
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?potravinové doplňky na vlasy
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? péče o vlasy Balea a avon, značky epilačních prostředků Opilca a voskové pásky na epilaci knírku Balea
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? oční krém, korektor na kruhy pod očima
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Wed 15.8.2012 23:07    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

aktualizuju Mr. Green
Ruth A. wrote:
Ruth A. wrote:
1. Jakou máte pleť? mastnou
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? ani ne
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? momentálně u přítele mám Niveu denní krém pro smíšenou pleť a na dovolenou jsem si vzala vzorečky
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
odličuji se micelární vodou, to samé ráno, pak použiji tonikum a krém, občas mezi tím také čistící gel... co se týče nočních krémů tak mám také od Nivea, pak samozřejmě Neostratu už asi rok to velké balení, balzám na rty Tender Care od Oriflame a Nivea pure
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? ani ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? ovocné kyseliny
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? momentálně makeup Studio Fix od Mac a Studio finish korektor od Mac, pudr Too Faced Invisible, BB krém Garnier na smíšenou pleť a dojíždím ještě ten od SKin79
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. nemám oblíbenou9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké miluju Labella a tonovací balzámy různých značek
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.přes den si mažu krémem s UV filtrem, na noc tělovým krémem, lakuju si je neutrálními laky, nebo červenými, růžovými
11. Péče o nohy - to samé? čas od času obrušuju paty a mažu krémy na tělo
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? používám tělový krém Nivea Q10
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz nic
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?
kupuju si jednorázová holítka a gely Gilette když je na ně sleva
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? solárko nikdy opalování nikdy, občas nějaký ten samoopalovák, ale výjimečně jen na nohy do šortek
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?nic mě nenapadá
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili.
A proc?
MF řasenku 24h s efektem umělých řas
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? bez své kosmetické skříně plné všeho možného
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Sat 11.5.2013 18:04    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? mastná, se sklonem k dehydrataci a mám jednu vrásku Cool
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? mám ráda La Roche Posay, Bioderma, MAC, Kerastase, OPI, Lancome, Urban Decay, Too Faced protože mi připadají kvalitní a nebojím se, že udělají víc neplechy než užitku... ale samozřejmě je to drahé a člověk by musel být milionář, aby používal jen tyhle značky... z levnějších pak třeba Garnier, Neutrogena, Essence, Olay
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? používám krémy Hydraphase UV Legere, Effaclar H... oba od LRP
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. používám micelární vody, čistící gel, tonikum (vše LRP), peeling ze šumivého aspirinu a masku od Freeman s mořskými minerály
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Effaclar Duo na pupínky
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? kyseliny
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? mám makeup MAC Studio Fix Fluid, MAC Studio Fix pudrový a korektor Rimmel (ten není moc dobrý, ale musím ho dojet, v zásobě mám ještě Double Wear od EL ten je super)
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. MAC, Bobbi Brown, Lancome, Essence, Sephora
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Elizabeth Arden 8hour cream
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. mám krémy od Balea, denní s UV ochranou a noční výživný
11. Péče o nohy - to samé? na nohy spešl krém nemám, ale osvědčilo se mi tělové máslo od Alverde
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? používám mýdlo Lipikar Syndet a na tělo jako krém momentálně jaké mléko Fleur de Sante
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz nic...
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? mám holící strojek z Lidlu a je za tu cenu skvělý, pěnu na holení My (Billa)
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ani ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? žádné solárko
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? nenapadá mě nic
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? asi ty cracking laky na nehty, to je tak ošklivý...
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? tužka na obočí Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Sat 11.5.2013 21:42    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

Ruth A. wrote:
1. Jakou máte pleť? mastná, se sklonem k dehydrataci a mám jednu vrásku Cool


Jo? A jak se jmenuje? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Sat 11.5.2013 21:47    Post subject: Reply with quote

Zdeňka
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Tue 15.4.2014 10:41    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? pr. sucha, mastna, smisena, T-zona, akné, kruhy pod ocima....atd. smíšená, tochu tmavý pod očima
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Barekol krémy, protože jsou dobrý a levný, Bioderma
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) Barekol, střídám různý
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. Nic moc, myju vodou nebo čistící emulzí a mažu krémem, na slunce s faktorem
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? takový hnědý krém Payot, Sudocream
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? většinou ničím, někdy makeup
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Řaseka Max Factor 2000 calories, protože nikdy nezklame
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké různé
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Na suché ruce Bioderma krém, na nehty nůžky
11. Péče o nohy - to samé? pemza, krém na nohy Extravaganja, nůžky na nehty
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? tuhé mýdlo, exipital krém
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz zaříkávání
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? trhací strojek nebo vosk Ryor
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? radši bílá, SPF 25-50, na koupání doporučuju krém Daylong
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? studená sprcha pro pevná prsa a lesklé vlasy
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? nic mě nenapadá
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? snad jen jakýkoliv šampón
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43029

PostPosted: Sat 14.6.2014 22:57    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Sun 15.6.2014 9:17    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? mastná, se sklonem k dehydrataci
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Bioderm, Neostrata, Dior, MAC... a Balea, miluju ji!
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? momentálně ty z řady Sebium od Biodermy, pak gel od Clinique a oční od Estee Lauder. vzoreček
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. používám micelární vodu a čistící gel (Bioderma), termální vodu
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? krém s kyselinou glykolovou
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? kyseliny
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? makeup mám teď od Chanel, ale není moc dobrý, korektor NARS a Estee Lauder, pudr MAC
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. MAC, Estee Lauder, Bobbi Brown, Dior...
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Nivea s heřmánekm
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. mám moc ráda tuhý olejíček od Burts Bees
11. Péče o nohy - to samé? krém od Balea, nejlepší
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprcháč od Balea MED a tělový krém Body Shop Moringa
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz nic...
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? používám žiletky i pěnu Balea
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ani ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? žádné solárko, ale samoopalováky St Tropez
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? nenapadá mě nic
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? drahé gelové linky
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? tužka na obočí Very Happy[/quote]
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 15.6.2014 9:32    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? spíš sušší
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? LaRoche, prostě mi vyhovuje Smile
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) používám od LaRoche proti stárnutí a na suchou pleť
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. Bioderma sensibio na všechno
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? korektor na kruhy pod očima, oční krém Clinique
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? jen korektor Maybelline pod oči
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.v poslední době Artdeco a samozřejmě Estee
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké medové labello Love
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.krémy neutrogena, pilník Jessica, podkladový zpevňující lak Sephora a laky všeho druhu Smile
11. Péče o nohy - to samé? skoro to samé
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprcháče Dermacol a Dove, tělové krémy Dove a Sephora
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz neee Smile
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? po holení používám normální tělový krém, nic extra
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)nic extra
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?na obličej mám samoopalovák LaRoche a na tělo Dermacol. Do solárka dávno nechodím. Na sluníčko používám Vichy.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?Primer ze Sephory, bázi na oční stíny Artdeco, řasenku na obočí od Makeup Factory Love
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?krém na ruce a micelárka Bioderma Love
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 22.10.2014 19:49    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Eaora
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 23 Jul 2014
Posts: 1288

PostPosted: Mon 29.12.2014 19:05    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? tváře suché, zbytek normální
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Ryor a Avene
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? používám několik - klasickou niveu na noc, když mám šupinky, jinak Mixa CC krém, Ryor hydratační a nebo Avene hydratační a noční Míxa nebo Ryor
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. heřmánkový gel od YR ten je top, pak Garnier s hrozny jako peeling (nebo taky freeman), LRP emulze na mytí je taky super, jinak nedám dopustit na micelárky (Bioderma, teď zkouším Garnier a taky je dobrá)
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? ani ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? netrpím
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? všechnu dekorativku mám od MUA nebo Sleek - tudíž jejich korektory, ale mám ráda Nievu BB krém, na ten nedám dopustit, makeup nepoužívám, + rozjasňující krém Avon ten používám už léta
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.MUA, Sleek,Beauty UK, VIVO, makeup revolution, bare escentuals - od každé užívám něco, ale tyhle jsou prostě nejlepší
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké ano, klasický jelení lůj a nebo různé od Astrid
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.laky mám od Essence, OPI, Zoya, Orly Sally Hansen péči a krémy nějak neřeším - většinou je doma nějaká zásoba od Avonu
11. Péče o nohy - to samé? YR a Avon
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprcháče YR, Dove a Nivea, sprchové mléko je fajn
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz nic, ale chtěla bych zkusit břečťanové gely
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? holítko wilkinson s aloe vera, ten je nej a po holení si dám to sprchové mléko, jinak nic
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)ani ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?nechodím Smile
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?nejlepší šampony jsou od Davines a ten detox je nej Love a rozčesavadlo na objem od YR, nutná záležitost!
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? těch by bylo....
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? krémy na obličej!
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Fri 30.1.2015 13:21    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? normální až sušší
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Vyloženě jednu oblíbenou nemám, kosmetiku hodně střídám. Poté, co se mi před rokem objevil atopický ekzém, tak už nesnesu všechno, tak musím víc vybírat. Ale obecně mám dost věcí od Nivey, Biodermy, sem tam Lush, Vichy, L´Occitane,...
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Na den hydratační Hydrabio Riche, na noc mám Sensibio Riche, obojí Bioderma
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Oči odličuju odličovačem na oči od Mixy (nejlepší, co jsem našla!), ve sprše se odličuju čisticím gelem s andělikou od L´Occitane a jinak používám micelárku od Biodermy
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? nic
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Na akné jsem nikdy moc netrpěla. V jednom horším období mi nejvíc pomohla Mask of Magnaminty od Lush a čisticí voda od Yves Rocher, kterou už nedělají. Jinak na lokální ošetření pupínků používám tyčinku Aknestop od Ryoru.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? Střídám BB creamy a make-upy. BB mi zatím nejvíc vyhovuje od Misshy a make-up Dermacol Truffle.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Z drogérkových Rimmel (rtěnky Kate Moss), L´Oréal, Bourjois. Z parfumérkových Benefit, Nars, Clinique.
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Pořád Smile A pořád je střídám, stálicí je Carmex. Teď jsem si oblíbila Hurraw, jinak na zimu mám nejradši Labello Hydro Care.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Na rukách mám atopický ekzém. Z krémů snesu jen od L´Occitane s bambuckým máslem a pak už jen věci na předpis. Dřív jsem si hodně lakovala nehty, teď se mi ekzémem zhoršily, jsou nerovnoměrné, tak lak na nich nevypadá moc dobře...
11. Péče o nohy - to samé? Když si vzpoměnu, používám krém na nohy s ureou od Baley. Nikdy jsem neměla jemnější nohy.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Sprchové gely hoodně střídám, nejoblíbenější mám od Nivey, Dove, sprchové oleje. Peelingy občas (výborný je od Saloosu s kokosovým olejem) a tělové mléko Atoderm od Biodermy.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz Občas si dám gel proti celulitidě od Nivey nebo Baley.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Žiletky Venus, nejlépe s pěti břity.
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Na své bílé si zakládám Smile
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Občas Revalid tablety.
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? Toho by bylo asi hodně, konkrétně teď nevím Smile
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Krém Lipobase na ruce.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 8 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms