sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký kosmetický dotazník
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Sun 3.1.2010 21:20    Post subject: Reply with quote

ale ty máš ještě smrtící jílovou masku!

já fakt nechápu, jak to můžeš vydržet, ale asi jsem prostě padavka, zatim jsem to zvládla použít dvakrát Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 3.1.2010 21:28    Post subject: Reply with quote

gigli dost dobry roman, to chce pokracovanie!!! Very Happy
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26456

PostPosted: Sun 3.1.2010 21:35    Post subject: Reply with quote

hej ten motol-heřmánek - nemělo to žlutý vršek? já to asi používám Laughing
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Sun 3.1.2010 21:41    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? mrtvolně bledou, citlivou, vysušenou, šupinatou, beďarovitou a v poslední době i vrásčitou
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? nemám, mě baví vždycky něco novýho koupit, dvakrát to nadšeně použít a vyhodit
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? snažim se... teď mám dramatický diferentní moisturizační lotion od Clinique co byl zadarmo v nějaký akci
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. na všechno mi stačí voda od Biodermy, ostatní věci jsou na mě moc drastický a pálí mě z nich oči... abych používala něco zvláštního na odličování očí a zbytku jsem líná
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? ne.. teda dvakrát jsem nanesla maxin prokletý jíl Laughing jo a vlastně občas takový ten clinique gel na pupínky
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? nepomáhá nic
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? korektor na kruhy pod očima a jiný nechutnosti, pudr když mám čas, abych nebyla tak mrtvolná
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. To nemám. Ale dekorativku mě baví nakupovat a pak se jednou za rok namalovat a připadat si "velká" Laughing Možná mám ráda Bourjois, protože se mi líbí ty obaly a názvy Mr. Green
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké jo, mám jich hrozně moc, protože je pořád ztrácim... hlavně mám ráda s různou příchutí, patlání pusy mě uklidňuje. Jediný co mi teda na vysušený rty fakt pomáhá je ten clinique superbalm co psala gigli to jsem si spletla, je to sephora ale jmenuje se to nějak podobně Laughing Nebo teda normální olej, ale to se asi nepočítá.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. nic, občas si ostříhám nehty... ruce teda fakt odmítám řešit
11. Péče o nohy - to samé? viz ruce
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? myju se, to je tak všechno... párkrát do roka se přinutím namazat nějakým darovaným mlíkem, ale strašně mě to nebaví. Mám teda úchylku na různý voňavý sprcháče, pokud možno čokoládový nebo ovocný.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz pomeranče ani žádný jiný ovoce na sobě nemám, tudíž o ně nepečuju
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? doporučila bych trvalou epilaci laserem, to by fakt bylo požehnání
jinak jsem zkoušela asi všechno a nevyhovuje mi nic, takže neporadim... je teda fakt, že to dost flákám, na holení používám normální sprcháč a po holení nic, asi bych se měla polepšit
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) viz gigli
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? do solárka bych nevlezla, ani kdyby mi platili, na sluníčku používám krémy s maximálním SPF a stejně se spálím, opálení u mě nehrozí
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? no asi ne, čistim si zuby a myju si vlasy a dokonce poctivě používám kondicionér, mám ráda Fructis a přítel mi ho teď vypotřeboval, což mě štve. Jo a mám strašně super praskající krém na nohy (asi Scholl), s tim je děsná legrace, tak to mě baví.
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? těch by asi bylo dost, ale nějak si to nepamatuju
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? já se fakt obejdu bez všeho, ale tak asi ten krém na ksicht a na pusu používám nejvíc, jinak by se ze mě brzo olupovaly cáry kůže a to by nevypadalo hezky
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sun 3.1.2010 22:00    Post subject: Reply with quote

Seventh Sister wrote:
hej ten motol-heřmánek - nemělo to žlutý vršek? já to asi používám Laughing


tyjo, to už nevim. myslim, že jsem to statečně dopotřebovala a vyhodila. možná jo, protože to prostě hrozně klamalo tělem a fakt to svádělo, že to bude heřmánkový. určitě to byla taková velká flaška půllitrová bílá.

hele, co je smrtící jílová maska? a je i smrdící?

a s tim holenim. to jsme se normálně nedávno bavili s ex a jednim kamarádem a oni řikali, že maj jako objev, že je hrozně dobrý si holit obličej těma věcma na holení pro ženský. že tim se vůbec neříznou a je to jemnější a lepší. tak jsem se smála, že já zas používám to pro chlapy. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Sun 3.1.2010 22:09    Post subject: Reply with quote

hele smrdící ani neni, ale smrtící jo, když si to naplácáš na obličej a máš to vydržet dýl než pět minut Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Sun 3.1.2010 22:59    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Sun 3.1.2010 23:58    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Nikolaos on Wed 3.8.2011 9:29; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Mon 4.1.2010 0:01    Post subject: Reply with quote

jo, tak to já bych taky chtěla nechodit s hnusnou pletí, ale asi nemám dostatečnou vůli Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 4.1.2010 0:06    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Mon 4.1.2010 11:14    Post subject: Reply with quote

tělový jogurt a la gigli je fakt super Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Mon 4.1.2010 12:04    Post subject: Reply with quote

Geike wrote:
tělový jogurt a la gigli je fakt super Laughing


tyjo, já si to teď vygooglila a ono to fakt existuje. Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Mon 4.1.2010 12:21    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? normální až smíšená
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Na obličej už jedině Ryor, vyhovuje mně nejvíc ze všech. Mám ráda přírodní kosmetiku Alverde, hlavně vlasovou a sprchový gely. A Balea taky pořád přetrvává, ikdyž už si kupuju asi jenom tělový mlíka.
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) Krémy hodně střídám, ale vždycky sem používala jenom denní. Teď mně má přijít balíček přírodních krémů Ryor - denní i noční.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. Dvoufázovej odličovač očí Ryor, potom pleťová voda Ryor a nakonec krém a oční krém. 1x týdně peeling Alverde, jednou za čas maska, nejlíp domácí výroby.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? Jenom oční krém Fleur de Sante a je to ten nej krém na oči, co sem zatím měla. Když mám pupínek, tak na to mám nějakej gel Balea a nebo použiju Tea tree olejíček.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? Korektorem.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Asi nemám vyloženě jednu oblíbenou. Mám takovej mix několika značek.
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Klasickej jelení lůj s placentou, ten je nejlepší.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Krém mám momentálně olivovou Indulonu a v létě používám jahodovou Baleu. Manikúra 1x týdně - odlakovat, zapilovat, zatlačit kůžičku, vyleštit, nalakovat podkladem, na to nějakou výraznou barvu a přelakovat svrchním.
11. Péče o nohy - to samé? Každej týden pemza + vrstva krému na nohy. Pokud mám hodně unavený nohy z práce, tak i častěji. Pedikúra jednou za čas, podle potřeby.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Sprchový gely mám ráda od Alverde a od Balea. Mám ráda hodně voňavý. Stejně tak tělový mlíka nebo másla. Teď mám litrový kakaový tělový máslo a jedno menší kokosový. Ideální vůně na zimu Love A tělový peelingy jednoznačně od Fruttini, momentálně mám vanilku s liči.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Na tohle moc netrpím, ale počítám s tím, že třeba někdy budu, takže hodně tekutin a při mazání si dám větší vrstvu a dýl masíruju.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Nohy a ruce už jedině epilace strojkem popřípadě voskem. Žiletku už používám jenom na podpaží a intimní místa. Ty pak zklidním dětským olejíčkem.
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) Když jdu plavat (což už nechodím), tak si dávám extra porci masky na vlasy.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Solárko nesnáším a nechodím tam. Opalování venku přímo miluju Love Krémy používám takový abych se nespálila.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Nic mě nanapadá.
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? To co mně nesedlo zase sedlo spoustě jiným, takže nic takovýho není.
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Poslední dobou je to určitě balzám na rty, bez něho sem jak bez ruky. Hlavně v zimě.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Sat 30.1.2010 0:21    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 30.1.2010 2:47    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Shrew on Sun 17.6.2012 9:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 5 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms