sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký kosmetický dotazník
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43036

PostPosted: Fri 1.1.2010 21:45    Post subject: Reply with quote

nevim jak je to mysleny, ale vim jak to zni dulezite. Jsou lidi co se tim trapi a maji proc... a jo, jsou i lidi co maj hezkou plet a kdyz se jim pupinek udela tak sou z nej nesvi a zamaskjou ho.. a ani to se mi nijak pipinoidni nezda.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 1.1.2010 21:46    Post subject: Reply with quote

já myslím, že to bylo myšlené na extremní případ holek co se kvůli beďáru dokážou rozbrečet apod
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 1.1.2010 22:16    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Thu 21.1.2010 22:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
tracy
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5286

PostPosted: Fri 1.1.2010 22:16    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? myslim, ze normalni, nemasti se mne, ani ji nemam suchou
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?mam rada garnier a niveu
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento)zadny krem nepouzivam
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
odlicuju si oci odlicovacem garnier, oblicej umyvam jen vodou
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? koupila jsem si ted zeleny jil a parkrat jsem si uz udelala masku z neho
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?kdyz se mne udela nejaky pupinek, tak si ho namazu tea tree olejem
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? makeup + pudr
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? nemam
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké balzamy na rty labello nebo klidne i nejake obycejne
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. oblibenou znacku nemam, ale ruce si mazu pravidelne, tak 1-2x denne
11. Péče o nohy - to samé? v lete si lakuju nehty na nohach, paty mazu vazelinou
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprchace mam rada balea, jsou levne a krasne voni. na telo pouzivam detsky olejicek johnson, mazu si tim kuzi po holeni, a telove mleka pouzivam nivea, oriflame, balea
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? pouzivam krem na celulitidu enja od dermacolu, mela jsem i balea krem na celulitidu, ale neverim tomu, mazu se tim spis ze me to bavi:)
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? holim se ziletkama, pouzivam jen sprchovy gel, a po holeni se natiram detskym olejem johnson
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) jenom sprcha
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? driv jsem do solarka chodila casto, ted uz ne, spis jednou za cas, krem mam ze solarka
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? mam rada ruzne telove spreje od avonu ovocne, krasne voni
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? balzam na rty
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43036

PostPosted: Fri 1.1.2010 22:51    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Sat 2.1.2010 19:34    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť?[/b] smíšenou, mastí se mi T zona a mám suché tváře, hlavně teď v zimě a největší sranda je, když se mi mastí nos a k tomu se mi ještě loupe, nevím co na to používat za krém
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Garnier, Oriflame
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) Krém mám od Oriflame, na den používám na smíšenou pleť a na noc hydratační, ale není přímo určený jako noční
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? ráno a večer Garnier 3v1, pleťová voda a krém, jednou týdně si dávám masku
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? ne, kromě té masky a občas gel na oči
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? netrpím
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? korektorem
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? řasenka Oriflame a Rimmel, stíny Jenny Lane Very Happy , pudr Astor nebo Maybeline, make up Maybeline... od každé značky mi vyhovuje něco...
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? mám pomádu na rty
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. krémem si mažu ruce několikrát za den, manikúru (zapilování nehtů a občas gel na nehtová lůžka) si dělám tak jednou týdně, lakuju podle odlupování laku a nálady, někdy třikrát týdně a jindy jednou...
11. Péče o nohy - to samé? lakuju jen v létě, večer když si vzpomenu tak si chodidla natřu krémem a pemzu flákám, to většinou až když je to vážně akutní
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprchové gely střídám, nemám žádný oblíbený a tělové mleko taky ne, nemám moc ráda hydratační Astrid, teď mám Balea medové tělové mléko doma a na bytě od Oriflame a obě jsou fajn
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? tohle nemusím řešit
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? žiletka, sprchový gel a tělové mléko
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) sprcha Laughing a po bazénu si dávám vlasovou masku na svoje melíry a hdyratační krém na ruce a na lyže v zimě mastný krém když hodně mrzne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? v solárku jsem nikdy nebyla a v létě se natírám když jedu na kolo nebo k vodě
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? tužidlo na objem vlasů a jinak mě nic nenapadá
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? balzám na rty, krém na ruce a na obličej, šampón a kondicionér, antiperspirant
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18434

PostPosted: Sat 2.1.2010 19:59    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

změny po roce a půl
1. Jakou máte pleť? velmi se mi to střídá, mívám suchou pleť, mastnou, akné i celkem dobrou pleť... celkově tedy smíšená
velmi mastnou a velmi problematickou
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? nemám, ale celkem věřím některým lékárenským produktům, z levných je mi sympatický třeba Garnier, z drahých třeba Dior, ale neříkám, že všechny produkty těch značek jsou dobré, mnohé jsou příšerné Sad
ne
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? momentálně Payot Hydrat. controle ve dne a večer Dermalogica Active moist... protože jsem slyšela dobré ohlasy a byla jsem zvědavá
denní krém Lancome vital SPF 15, protože byl ve slevě
v noci gel Drmalogica proti akné

4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
momentálně mléko, voda a gel Decleor (nejsem spokojená), pap. ubrousky Essence, peeling Biotherm Biopur (dobrý), maska E.Arden (spokojenost), ale já si skoro nikdy nic nekoupím dvakrát ať se mi to líbí sebevíc Laughing , olejíčky momentálně nic
čistím si pleť mlékem od Barekolu, gelem a peelingem Philosophy, pleťovou vodou Green Line, používám matující ubrousky Body Shop, masku DDF se sírou
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? sérum na akné Dermalogica a sérum Juice Beauty z řady Blemish, na oči Skin Drink Givenchy
vydržel jen Juice Beauty
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? výše zmíněné+zinkovka+kamarádčiny mastičky na předpis Embarassed
nejvíc asi propolisová mast a sérum Juice Beauty
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?korektor Nars, Acnecolor, Dior, makeup Chanel a tyčinka MAC
korektorem YSL v tyčince + běžný makeup (Dior nude momentálně)
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. žádná, já mám ráda různé barvičky různých firem
tak tak, pořád stejné
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké jo, zase různé, momentálně YR, ale v zásobě mám Labello, Carmex, Uriage...
používám Labello světle modré a Alverde
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.pořád si krémuju ruce, mám nemocnou kůži na rukou, tak je to nutnost, na noc si (zvlášť v zimě) oblékám bavlněné kosmetické rukavičky, každou noc si natírám ruce hutnějším krémem, ve dne je chráním UV faktorem, na kůžičku používám olejíček, laky mám oblíbené od OPI
laky používám různé, krémy na ruce co dům dal, na den stále s UV faktorem
11. Péče o nohy - to samé? v podstatě se nohám věnuji stejně jako rukám, protože moje nohy jsou stejně "postižené" jako ruce
nohám se stejně nevěnuji jako rukám Laughing
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?
zase střídám, nadchly mě megalevné balzámy na tělo Joanna co voní jako jogurty, k těm se asi vrátím, jinak používám peelingy Baela, sprcháče často z Rossmanna jejich vlastní značku, nebo jiné, to je fuk, hlavně aby mi voněly:), myju s pomocí masážních rukavic, na suché lokty a kolena používám infadolan, každý den si mažu partie, kteér to vyžadují, paže, krk, prsa, hydratačním mlékem, momentálně Mixa
mám ráda mléko Balea s ureou, nebo jakákoliv jiná, protože už nemám souchou pleť, tak je mi to jedno, sprcháče podle vůně
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz
co je vzadu, to nevidím Smile, dřív jsem používala Vichy a účinkoval, teď si pořád chci pořídit skořicový gel
stále nevidím
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?
mám ráda gely na holení Gilette a žiletku stejné značky+na nohy většinou používám dep.krém veet
zanedbávám to
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) nastříkám se termální vodou---ááách
termální voda rulez!
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?já jsem sama ředitelka vápenky! vždy s arzenálem opalovacích přípravků s nejúčinnější UVA ochranou a solárko je sprosté slovo
je to sprosté slovo a teď jsem bělejší než vápenka!
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?
no jó... samoopalováky (momentálně Clarins a YR)
nic!
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili.
A proc?

odličovací přípravky Decleor-za tu cenu je to smradlavá s*ačka, ale někomu může vyhovovat, proč ne...
něco plné silikonů
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?
bože můj, nemůžu žít bez kosmetiky
potřebuju všechno Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Sat 2.1.2010 23:54    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? Na to jsem ještě nepřišla, ale myslím, že suchou
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?
Alverde v poslední době
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) Asi nemám, mažu se niveou a nebo jedním od Alverde.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte?Odličovací mlíko a vodu zelenou od Garnier, ale příště si zas koupím od Alverde odličovaní
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Zatím jsem nenašla nic co by mi pomohlo kromě jílu
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Affinitone
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? Alverde, bourjois
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? Ano, mám v každé kabelce alespoň jeden, jeden na stole u noťasu a jeden v obýváku na stole. Všechny možné druhy a značky
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Z jaru mám pořád suché ruce, takže mažu tak 2x denně nejmíň modrou indulonou. Nehty jak je potřeba a kdy je čas. Tak jednou týdně bych tipla11. Péče o nohy - to samé? Nohy si mažu až když cítím, že už to je fakt potřeba. Hodně na ně zapomínám. Hlavně teda v zimě, to je vždycky jednou za čas nalakuju a hotovo
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Sprchové gely miluju od Dove, Alverde voňavé. Tělové mléko myslím zrovna žádné nemám. Peeling nepoužívám.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? takovou péči nemám
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Nic Mr. Green
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) Ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Jsem radši ředitelka vápenky
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? ne
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Makeup, jelení lůj. Když si nějakým nedopatřením zapomenu doma, musím si hned koupit další, nesnáším suché rty.
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Sun 3.1.2010 17:25    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? divnou, mladistvou...mám ji dehydratovanou a mastnou zároveň
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?Asi ne, zkouším různé...spíš chvíli vytrvám u jedné značky a pak přesidluji k další (ale většinou se mi osvědčil Avon, Nivea a Garnier
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Denní i noční z řady Nivea Young, přesně vyhovuje moji pleti (je pro 14ti letý holky Mr. Green )
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. Odličovač: oči - bioderma, obličej voda nivea young, loreal derma genesis a nebo garnier s ovocem (ta zelena osvezujici), peeling nivea young a garnier s kyselinou salicylovou - gel, freeman peeling. Stále hledám masku...
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? asi ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? řada nivea young, ale já mám divné akné, dělá se mi po krémech, které nejsou nekomedogenní
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? dvoubarevná tyčinka od oriflamu Love
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. dřív jenom avon, ted mám doma všelijaký mix. Řasenky - avon, dermacol, max factor, loreal, astor, stíny avon, mary kay, dermacol, astor, oriflame, tvářenka maybelline a burjois, makeup dřív vichy dermablend, teď už mi nevyhovuje, používám jen takový dvoubarevný krém od avonu a ten je úplně nej Love , pudr vichy dermablend (ten bílej)...
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké bez loje nevyjdu z domu, mam ted alverde - moc nevyhovuje, YR - před chvílí jsem ho zkoušela prvně a je fajn, balea - otřes, astrid - klasika, regina - klasika, labello - klasika, neutrogen a vichy jsou nej Love + lesky lancome
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. - indulona day&night (modrý a bílý) Love
11. Péče o nohy - to samé? sady z avonu
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprcháč i mléko od YR šeřík
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz nivea goodbye celulitido
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? venus a srpcháč, nic jiného nepoužívám. po holení se mažu tělovým mlékem
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)nee
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? vápenka ale mám doma niveu pro opálení, tak se k ní musím dokopat
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?deodoranty a parfémy - na ty se asi zapomněla Smile
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? nevím, každý snáší něco jiného ale nejstrašnější jsou asi líčidla od astoru, vůbec mi nevyhovují
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? všechno! Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 3.1.2010 19:16    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? Smíšenou, momentálně bez problematických projevů.
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Ani snad nemám, i když je mi hodně sympatický Korres, Body Shop a L'occitane.
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) Momentálně používám hydratační Eucerin s ureou na suchou pleť a to na den i noc, občas na noc použiju Zinkovku, ale už to spíš není třeba:) Chci si koupit nějaký nový denní a noční krém, zatím nevím jaký.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. Večer na odlíčení micelárka od Biodermy, čistící gel s bílým čajem od Korres, pleťová voda (střídám různé, momentálně mám s výtažkem z oliv), krém. Ráno micelárka a krém. Občas pleťové masky (hydratační, čistící) a suchá hydratační gomáž.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? Oční krém na první a mimické vrásky Dior
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Inneov D-tox. A když už se udělá nějaká ta neplecha, tak z kosmetiky lokální gel od Clinique
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? Make-up Double Wear od Estée Lauder
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Guerlain, Helena Rubinstein - všechno co jsem vyzkoušela bylo perfektní
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Labello (cherry, dragon fruit), balzámky z Body Shopu, lesk Juicy Tubes
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Klasická péče o nehty + nehtovou kůžičku, krémy Essie, Avojuice nebo Loccitane.
11. Péče o nohy - to samé? Občas peeling pemzou, krémuju speciálními přípravky výjimečně.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Tyhle věci hodně střídám, vybírám si podle vůně, je mi jedno jaká to je značka. Oblíbený mám nejvíce Body Shop a Freeman.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Žádná, ale asi by to chtělo:))
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Používám Gillette Venus a elektrický holící strojek.
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) Ne.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Solárko nárazově na jaře a v létě, jinak ne a když už tam tedy jdu, tak používám karamelové mlíčko Oranjito. Na klasické sluníčko jsem už dlouho žádný opalovací krém nepoužila.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Napadá mě ještě intimní sprchový gel a barva na vlasy:)
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? Takových by bylo asi víc..
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Makeup, pudr, tvářenka, řasenka, balzám na rty a chyběl by mi i krém na obličej a krém na ruce.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sun 3.1.2010 20:05    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? normální smíšená
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? leda dekorativku asi. gabriella salvette a rimmel - levný a funkční
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? používám. teď mám nějaký ab cosmetics a dřív jsem měla od manufaktury dlouho. noční nemám.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. teď jsem obdarovaná od mámy, takže mám nějaký odličovátko na oči z yves rocher. takový hezký modrý, jak se tim musí zatřepat. pak pleťový mlíko. většinou kupuju niveu pro citlivou pleť, ale teď jsem zkusila garnier a taky dobrý. no, a pleťovku bez alkoholu. teď bioderma, páč byla u nějakýho časopisu. jinak bych si to nekoupila - moc drahý. povětšinou ale vystačim jen s pleťovym mlíkem. speciální odličovače očí mě nebaví a jelikož pleťovou vodu akutně nepotřebuju, tak mi většinou trvá jí koupit, jak jsem líná. masku mám jednu od elizabeth arden a další nějakou hydratační z matufaktury. asi už obě prošlý. to na sebe zrovna nepatlám. a pak mám peeling manhattan. taky už asi prošlej.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? asi nijak zásadně netrpim a ničim si nepomáhám.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? dávám si make-up, abych nevypadala jak zombie nebo smažka, chytla trochu barvy a zakryla kruhy pod očima.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. to už jsem psala v otázce 1
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké loje používám. jakýkoli, na který natrefim, takže nejčastěc labello, páč to vždycky potkám v bille u kasy. v nějakym záchvatu jsem si koupila před dvouma rokama ten superbalm od clinique nebo jak se to jmenuje a furt ho mám. lesky mi moc neba.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. indulona. jo, a nehty si stříhám a čistim, když jsou špinavý.
11. Péče o nohy - to samé? to samé plus občas se to snažim oškrabkat, abych měla sametový nohy, načež to vzdám, páč mi to nejde. jinak patlám tim, co zbytek těla. tzn. nějakym tělovym mlíkem, který neni moc drahý. teď mám nějakou baleu. jo, a nebo občas silná vrstva indulony a tlustý fusky, abych jako měla hebčejší ty chodidla. ale asi bych to musela dělat často, aby to k něčemu bylo.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? tyhle věci většinou dostávám jako nějaký dárečky, takže víceméně nekupuju. a je mi to vcelku fuk, čim se mydlim. btw. on existuje tělový jogurt nebo to je vtip? Myslik
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz prd, prd, nula.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? tátovu sadu na holení. Laughing no, teď je to blbý. se mi táta stěhuje, tak jsem si po letech musela koupit vlastní pěnu na holení za dvacku. holítka mám ještě nějaký ty "jednorázovky", co tu zůstaly po expříteli. dřív jsem měla nějaký ten gilette něco, ale přestali mi do toho normálně vyrábět ty žiletky, takže jsem usoudila, že tydle reklamový blbosti jsou akorát vyhozený peníze. a po holení případně alpu, když je potřeba. ta mi tu jediná zbyla, páč balzám po holení si táta odvez a ta alpa je v pohodě.
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) nedělám, protože dvakrát nesportuju. Laughing
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? vápenka. solárko blink blink.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? no, vlasy si taky myju. to tady ještě nebylo. teď mám no name šampon za pět pade...no, to zas ne, ale prostě levný. dřív jsem měla ráda šampony shiseido, ale už za ně nějak nejsem ochotná dát ty prachy. mám tu nějaký masky ještě, co jsem dostala. jednu mi koupila teď malá sestřička, tak tou se občas budu i poctivě patlat.
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? nevim. jednou jsem měla něco fakt divnýho na holení, co neudělalo žádnou pěnu a vypadalo jak sliz. tak to bych fakt nedoporučovala. ale nevim, jak se to jmenovalo. jo, a taky se mi jednou povedlo koupit krém, co smrděl jak nemocnice - nějaký camille nebo co. jsem myslela, že to bude hezký heřmánkový a místo toho motol. fakt fuj.
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? jelenní lůj a krém na obličej hlavně. no, vlastně i na tělo. pokud by to měla být jen jedna věc, volim indulonu. tou se dá patlat všechno.
btw. zajímalo by mě, jestli ten můj kosmetický román někdo bude číst. Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29884

PostPosted: Sun 3.1.2010 20:15    Post subject: Reply with quote

já to přečetla, velmi se pobavila a s většinou se ztotožňuju Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26561

PostPosted: Sun 3.1.2010 20:24    Post subject: Reply with quote

Gigli, ty jsi uzasna Love Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sun 3.1.2010 20:38    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Thu 21.1.2010 22:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Sun 3.1.2010 20:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 4 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms