sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký kosmetický dotazník
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21226
Location: in my own time

PostPosted: Wed 27.8.2008 16:14    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? smíšená
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? ani ne, z dekorky docela Bourjois, jinak Yves Rocher, ale snesu vsechno...
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? ne
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. vecer a rano myci gel Nivea Young, krem pro smisenou plet Oriflame
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? asi ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? ten myci gel Nivea
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? korektor (ted obyc od Miss sporty), obcas makeup bourjois, pudr taky bourjois
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. bourjois, nevim, libil se mi ten nazev Laughing
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké mam visnovy labello, lesk od dermacol...
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. mam jeden krem, pouzivam jen obcas, laky taky jen obcas
11. Péče o nohy - to samé? tak 1x tydne peeling od yves rocher, obcas pedikerka
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? je mi to jedno
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz obcas si koupim nejaky zpevnujici kremy, ale nic pravidelneho... peeling od avonu 1x tydne asi
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? pouzivam jednorazovky
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) asi ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? nechodim
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? ne
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? nemam spatny zkusenosti
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? myci gel, krem, korektor, pudr
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 27.8.2008 18:53    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? zmiesana+ v t zone viditelne pory
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? momentalne bioderma, z telovej kozm. nivea, v nej som sa este nesklamala
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční okrem denneho bioderma photoderm nocny hroznovy od Oriflame
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? odlicenie, miceralny roz. Bioderma,krem, asi 2/week peeling, 1/week maska - mam rada tie "jednorazove" od nivei
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? nie
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? tea tree vodicka od oriflame
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? make up+korektor
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? nemam oblubenu je toho vela
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? nie, skor len lesky vseliake mozne
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. snazim sa niekolkokrat denne si kremovat ruky, YR arnica, manikura doma, lak je samozrejmost
11. Péče o nohy - to samé? domaca starostlivost, lak, na noc hrubsia vrstva kremu na nohy-rozne
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? moc neriesim, vyberam si podla nalady a vone, najma nivea, palmolive, dove, balea, tel. mlieko zboznujem Milk+Honey Oriflame a krem Green Tea os Elizabeth Arden
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? nemam, ale riesila by som skor stravu a pohyb
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? klasicke ziletky, gel bud gilette or balea
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ako bezne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? solarko neuznavam, nerada sa opalujem, lebo mam dost znamienok-pouzivam faktor 20-25, vacsinou nivea, garnier, altermed+ krem s samoopal. zlozkou Dove
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? pripravok na zehlenie vlasov, olej na vlasy
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? sampony fructis, niektore telove mlieka garnier-lepia
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? denny krem, lesk, make up
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Fri 29.8.2008 21:57    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? Mám normální až sušší pleť, v zimě trošku citlivější, taky mám kruhy pod očima, občas pupínek na čele nebo bradě.
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Preferuji Baleu, všechny přípravky od ní mi vyhovují a je i levná.
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) Používám denní krém Balea a na noc hydratační broskvový krém z Avonu.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Ráno používám pleťovou vodu na citlivou pleť od Balei a denní krém. Večer pak odličovač očí podle řasenky, buď na voděodolnou nebo normální řasenku, čistící vitaminový gel Avon a broskvový krém taky z Avonu.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Občas Aknekolor, když se mi udělá pupínek, někdy rozjasňující sérum od Avonu.
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Sice na akné netrpím, ale když už se mi udělá pupínek, tak mi pomůže Aknekolor.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Používám make-up Calming effect z Avonu, korektor Rimmel na kruhy pod očima, pudr od GS a Essence.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Mám ráda Essence stíny a pudry. Za tu cenu je to paráda.
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Používám Baleu, Avon, Labello
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.Krém E.vital a hydratační od Oriflame, manikúru si dělám tak jednou za 3-4 dny, používám olejíček na nehtovou kůžičku od GS
11. Péče o nohy - to samé?Pedikúru si dělám také jednou za 3-5 dny, používám pemzu od Oriflame, nehty na nohou mám pořád nalakované, často si mažu chodidla hydratačním krémem
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?Sprchové gely, peelingy, tělová mléka...vše Balea Very Happy
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla?Vůbec neřeším, zatím to není nic hrozného Wink
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?Po holení je nejlepší obyčejná Indulona
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)Nesportuju, takže nic Laughing
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?Jsem od přírody dost bledá a nevadí mi to, myslím, že se to ke mně hodí
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?Asi ne...
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?Lesk na rty v tubičce od Avonu, je hrozně hustý. Ale už ho tam myslím nemají Wink
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?Balzám na rty
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 30.8.2008 1:17    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? pr. sucha, mastna, smisena, T-zona, akné, kruhy pod ocima....atd. normální až mastnou až suchou =) jak kdy, v létě mastnější a i v zimě se mi sem tam udělá pupínek, ale na to abych používala kosmetiku pro problematickou pleť to není
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? asi Garnier a to proto, že jsem se jednou rozhlídla a zjistila že mám od nich většinu věcí na obličej...na tělo a vlasy asi Nivea nebo taky Garnier (Fructis)
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) používám Garnier Fresh pro normální pleť, ten je úžasný (nemastí a do pleti se beze zbytku vstřebá, takže nanáším třeba několikrát a mám po tom dobrý pocit, že ta pleť je fakt "nažraná"=), teď v létě ho používám ráno i večer (nebo když jsem byla na slunku tak ráno SPF 30 od Biodermy), v zimě tenhle večer a ráno od Garnier žlutý výživný
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. nejdřív si odlíčím oči, používám tělové mléko pro suchou pokožku Nivea (zkoušela jsem všechny možné odličovací vodičky, ale tohle je jediné po čem mě kůže kolem očí nepálí a navíc to odlíčí fakt dobře a rychle), pak čistící gel Garnier Fresh zelený, potom pleťová voda (buď ze stejné řady, nebo teď mám nějakou mamčinu micelární vodu z Avene), potom krém...peeling jednou za čas, teď v létě skoro vůbec, protože mám lepší pleť, masku ne (občas v zimě med=)
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? asi bych měla (kolem očí a tak) ale ne, jen když se mi udělá pupínek tak tea tree olejíček, ale stejně mi nepomáhá takže nic
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? jednu dobu jsem používala od Garnieru takovou tu modrou tubu, "A" se to tuším jmenuje? a kdysi dávno pradávno mi kosmetička dala zinek, což myslím bylo to samé jako ta zinkovka o které tu všichni tak mluví. jo, a v dobách mé nejhorší puberty mi hodně pomohlo pravidelné chození na kosmetiku
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? většinou používám make-up, korektor a pudr. v létě nechávám pleť volně, jen sem tam ďubnu korektorem, a teď jsem si koupila od Dermacolu nějaký tónovací krém, tak budu používat ten, protože jsem docela přesvědčená, že make-up mojí pleti nedělá dobře, tak jsem chtěla něco lehčího. A proč zakrývám? protože moje pleť běžne přes rok vypadá bez ničeho dost hrozně. Neumím si představit ve svém zimním vybledlém a jebákovém období vylézt do školy bez makeupu.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. na řasenky max factor, za make-up si taky připlatím (tím myslím že si koupím nějaký dražší z normální drogerky, ne Diora), jinak je mi to fuk
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké různé, ale naprosto miluju balzámy na rty z The Body Shop
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. přes rok nic, chodím lozit a jakákoliv manikůra nemá smysl. ale vždycky mám nehty pokud možno stejně dlouhé a zastřižené, občas s bezbarvým lakem. když už si je nechám narůst, většinou mám nějaký světle béžový lak nebo francii, a momentálně mám krátké nehty a červený couří lak =)
11. Péče o nohy - to samé? sem tam si naložím nohy do lavorku, odrhnu kůži, namažu krémem. jinak si přes rok nehty nelakuju, a teď v létě mám červený lak.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprcháče používám různé, na Vánoce se vždycky sejde zásoba na půl roku =) jinak mě nadchnul jahodový z Baley. peeling nepoužívám, jen sisalovou rukavici občas na zadek a stehna, a mažu se tělovým mlékem nivea, buď tmavěmodrým (suchá pleť), nebo světlemodrým. ty jsou bezkonkurenční, zatím jsem neměla lepší.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? měla jsem břečťanový gel z Ryoru a pak Goodbye Cellulite od Nivey, každopádně u mě je to marná snaha, tak se radši snažím cvičit a hodně pít
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? holím se obyčejnýma holítkama a gelem Gillette, po holení se mi osvědčil dětský olejíček, ale už mám objednaný elektrický holící strojek, tak jsem zvědavá
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) nic mě nenapadá
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? nesnáším když jsem bílá, ale na solárko nechodím, na to se mám moc ráda. přes rok používám tělové mléko se samoopalovákem, buď Garnier nebo Nivea, v létě se opaluju většinou s faktorem 30, 20, 15...i když teď u moře jsem hřešila a opalovala se bez faktoru =( ale běžně to nedělám.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? občas nějaký doplněk stravy na pěkné vlasy, nehty a pleť
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? hmmm...jednou jsem si koupila tělové mléko astrid, a bylo strašné, a řasenku Avon, co byla taky hrozná. tak asi to
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? jsem schopná se obejít skoro bez všeho, co potřebuju je hydratační krém na obličej a tělové mléko, protože pocit špíny snesu, ale ne pocit stažené suché kůže
Back to top
View user's profile Send private message  
mmargaret
tralalalalala


Joined: 15 Aug 2008
Posts: 1345

PostPosted: Sat 30.8.2008 20:45    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť?
Ošklivou. Střídavě suchou a mastnou, různě se to mění, hlavně v oblasti čelo-nos-brada.
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?
Ani ne, všechno různě střídám. Ale ráda mám Salus a Lush, z lékárny Avéne a Biodermu
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční
Lepší než krémy mi přišly regenerační olejíčky Salus a taky bambucké máslo. Denní a noční krém jsem nikdy nerozlišovala.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte?
Přestože mám pleť jakou mám, celkem na to kašlu. Používám mycí gel, na pleťovou vodu jsem většinou moc líná. Když se pak kůže ozve, že chce namazat, tak to udělám. Ale mám ráda masky, koupené i domácí.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli?
Kdyby existovalo něco účinného na černé tečky, tak bych to určitě ochotně používala. Takhle nepoužívám nic.
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?
Vyzkoušela jsem snad vše, nepomohlo nic.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti?
aknekolor!
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.
Moc často to nepoužívám, cokoli na obličeji mi hrozně vadí. ale mám ráda značku maybelline.
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké
Jelení loje Regina z drogerky
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.
Krémy jaké mi přijdou pod ruku, občas si lakuju nehty šílenými barvami
11. Péče o nohy - to samé?
V tom se docela vyžívám: koupele, obrušování, mazání
12. Péče o tělo
Sprchové gely moc ráda nemám, vysušují. kvůli pupínkům používám sirné mýdlo, které příšerně smrdí. občas se namažu krémy Alverde.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz
Ne.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?
Venus. A pak na pěně nezáleží, někdy použiju pánskou Embarassed
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu?
Po plavání mazání
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?
Opalování ani solárko nikdy.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?
Asi ne
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?
Třeba Normaderm byl horor
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?
Nevím, přežít by se dalo asi bez všech přípravků


Last edited by mmargaret on Wed 27.4.2011 1:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Sun 31.8.2008 8:31    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? pr. sucha, mastna, smisena, T-zona, akné, kruhy pod ocima....atd.
Arrow smíšená, občas pupínek, mastnější nos a čelo, kruhy pod očima
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?
Arrow ani ne
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento)
Arrow na den mám modrou tubu Loreal, má být na smíšenou nebo nedokonalou pleť, ale není nic moc. Včera jsem si na noc koupila jakýsi dětský krém na obličej a příjemně mě překvapil, namazala jsem se jími ráno a efekt stejný jako u Lorealu.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
Arrow ráno voda Neutrogena, večer většinou Garnier 3 v 1 nebo zase ta Neutrogena. Pokud si vzpomenu, tak se šplíchám minerálkou ve spreji a piju. Sázím mnohem víc na celkovou kondici organismu než na péči o pleť jen "shora"
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli?
Arrow Né, oční krém používám. Ted zrovna nějaký Garnier, ale ráno jsem se celá namatlala tím dětským
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?
Arrow Myslím, že akné je hlavně o hormonech. Žádný.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?
Arrow Ničím
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.
Arrow nepoužívám
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké
Arrow ted mám jahodový Balea. Poslední dobou se snažím používat spíš tyčinky než kelímky a rychle je spotřebovat. Kvůli hygieně.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.
Arrow nic, pilník a krém na ruce během dne pořád -ted mám jahodový Balea
11. Péče o nohy - to samé?
Arrow občas pedikúra, občas si je nakrémuju krémem na nohy, abych je neměla úplně vysušený
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?
Arrow nejvíc mi asi vyhovují sprcháče Balea, poslední dobou mě zklamal Johnsons a Palmolive, vysušily mě asi stokrát víc než ty prachsprostý Baley
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz
Arrow nic, je to o celkové kondici organismu
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?
Arrow holím se Venusem, je super
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)
Arrow nic
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?
Arrow opalujou se jen blázni, já jsem raději jak tvaroh
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?
Arrow asi né Smile
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?
Arrow přípravky na vlasy Avon, těsně za ním Oriflame, taky mě dost zklamal antiperspirant Fa rice dry - úplně na nic
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?
Arrow deodorant, zubní kartáček se sem asi nepočítá
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Sun 31.8.2008 14:11    Post subject: Reply with quote

rokkan- ten modry loreal je shit, mastim se po nem jeste vic nez normalne ci po jinem kremu.
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Sun 31.8.2008 14:18    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Thu 31.12.2009 12:03    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Thu 21.1.2010 22:37; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11962

PostPosted: Thu 31.12.2009 12:12    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť?hodne citlivou, na cele se mi castou loupe, ale dela se mi sem tam i akne
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Kupuju si kremy uz jen z lekarny, protoze z Avonu atd. mi vetsinou naskakal ekzem nebo sem se zacla loupat.
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Mam ted detsky hypoalergenni krem z lekarny na plet v zime a je to bomba..
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Vecer se odlicim cistici pletovou vodou na citlivou plet a pak si dam krem, nic vic.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního?ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? netrpim, ale kdyz se mi sem tam udela, nanesu krem od kozniho ( zinkova mast s necim).
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?nic
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Avon, Max Factor
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Nejlepsi je pomada s placentou z lekarny.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Nehty mam gelove, takze jednou mesicne chodim na doplneni. Jinak si obcas namazu kremem ruce.
11. Péče o nohy - to samé? Jednou za cas si ostriham nehty,jinak nic,
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Sprchacu mam nekolik, spis to, co dostanu na vanoce atd.. Jinak se nicim nemazu, plet mam v pohode a ja moc telova mlika nemusim..
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz to byxh musela nejdriv zhubnout... Embarassed
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? nohy apod. si holim Venusem, neznam lepsi. Pouzivam gel na holeni pro zeny s avokadem.
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)ne.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?nikdy, opaluju se jen v lete pri nejaky aktivite, vzdy se ale natiram kremem s vysokym faktorem.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Tablety horcik, zinek a vapnik.
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Placenta na rty, maska na vlasy z bycich zlaz a krem na oblicej, ten detsky.
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 1.1.2010 21:06    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? smíšenou, mastí se mi T-zona
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?ani ne, spíš používám přírodní kosmetiku. ale například mám oblíbenou biodermu kvůli tomu odličovadlu
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento)používám víc krémů neznámých, ale přírodních značek. nemám nějaký oblíbený a věštinou se mažu tím, co mi příjde pod ruku, obvykle večer
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
každý večer odličuji, myji gelem a večer krémuji a moje uchylka je krém na oči, mam asi 4 a používám je každý den, kouřím (nebo jsem kouřila, a tak se bojím vrásek. jinak se o pleť až tolik nestarám, občas si vymačkám beďáry, jednou za týden si udělám nějakou masku a peeling
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli?jsem zatížená na oči, mam asi 3 přípravky na oční okolí. i když jsem uplně na kaši z mejdanu, vždy se odlíčím a namažu oči
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?zinkovka, kyselina salicitová (nebo jak se to píše)
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? dřív jsem používala korektor, nyní asi make-up. moc tohle neřeším, pokud mam beďár tak jsem na tohle fakt debil a většinou s ním chodím i bez make-upu Embarassed prostě nějak na tohle detailní maskování nejsem a když už mam nějaký pupínek, tak tam holt je a jsem s ním smířená Mr. Green
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? nemám, používám to co je zrovna na jahodě ve slevě Mr. Green fakt nevim, tohle moc neřeším
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jakéno, většinou přílohy v časácích nebo co kde dostanu. ale poslední dobou jsem si oblíbila Alverde s měsíčkem
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.no na tohle jsem taky dobytek. krémů mam na ruce dost, ale mažu se tak obden, ted mam nehty zrovna ve stadiu odrůstání od gelovek, takže katastrofa, musím si je denně lakovat nějakým výrazným lakem aby nebyly vidět rýhy. manikůru si moc nedělám
11. Péče o nohy - to samé?vůbec, občas si nalakuji nehty, pedikůru asi tak jednou do měsíce Embarassed ale často si nohy natírám krémem
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?sprcháče mam taky většinou jako dárky z časáků nebo z baley ty levné, ráda používám peelingy (jemnější). tělové mléko použiju tak jednou do týdne. mam jich hodně z avonu, pak nějaký dárky od kámošek nebo levné z ruska
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? no naštěstí na celu moc netrpim a věšáky zatím ještě také nemám, takže jim moc pozornost nevěnuji. dřív jsem si dělala peelingy z kávy po převaření z presovače, kterou jsem si vždycky v práci nasyslila do kelímku a pak jsem si s tím večer udělala zábal. bylo to velmi příjemné, asi si budu chodit ten logr syslit zase.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?no holení, to je stránka, na kterou peču uplně nejvíce. dole bych se měla holit denně, ale holím se jen když už cítím že je to potřeba Embarassed tak ob 3 dny.podpaží si holím obden, nohy jak kdy, teď v zimě to moc neřeším, holím to asi stejně jako intimní partie-prostě když už je nějak potřeba. obočí si vytrávám taky když už je to joooo špatný a zarostlý, knír si odstraňuji ale pravidelně a epilačním voskem weet, je dobrý. holím se Gilette venus.pěnu na holení používám balea
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)to asi ne, ale spíš se osprchuji a namažu občas krémem
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?minulý rok jsem chodila často, nyní jen nárazově, skoro vůbec. používám samoopalováky na obličej. a když jsem na solárko chodila, používala jsem nějaký sprej od baley
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?

18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?krémy od avonu. udělaly mi vyrážku na obličeji
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? oční krém
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 1.1.2010 21:16    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Thu 21.1.2010 22:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 1.1.2010 21:19    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43037

PostPosted: Fri 1.1.2010 21:35    Post subject: Reply with quote

Alshwarya wrote:
LadyCroft wrote:
....pokud mam beďár tak jsem na tohle fakt debil a většinou s ním chodím i bez make-upu Embarassed

To neznamená, že seš debil, ale spíš že nejseš pipka, která se podělá z malýho pupínku Very Happy


boze to jsou zase kecy... takze kdyz nekdo na pupinek pouzije korektor treba a dokonce to jeste premakeupuje - Shocked - tak je to hned pipka? pomoc Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 1.1.2010 21:40    Post subject: Reply with quote

Peci já mam dojem že to bylo myšlený spíš tak, že nejsme takový ty tipy holek co kvůli beďáru nejdou z bytu dokud nezmizí a nebo to hodinu neřeší před zrcadlem Smile
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 3 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms