sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Velký kosmetický dotazník
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:56    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? mastna,aknozni
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Avene
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Avene Cleanance, Avene Cleanance K a Avene Diacneal
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. odliceni a myti-gel Avene Cleanance kazde rano a vecer, peeling Balea, maska Garnier se zinkem
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? nevim o tom Laughing
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? pomaha me mit vzdy denni a nocni krem na aknozni plet, po case vymenim za jinou znacku..ale neco spesl,to ne..beru vitaminy
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? make up, korektor, pudr ..a proc? abych vypadala jak clovek Laughing proste sjednoceni pleti,zakryti nedostatku Cool
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? Loreal, Vichy
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? ne
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. krem na ruce mam s lanolinem a vcelim voskem,ale pouzivam jen v zime kdyz se me presusuju ruky.. a na manikuru chodim kazdych 14 dni
11. Péče o nohy - to samé? 1-3x tydne, vetsinou nehty nalakovane
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprchovy gel jaky zrovna mame,to nejak neresim..ale super jsou od Fa (kokosove) a od Nivei (merunkove,mnam) ..inac nic vic
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? nejak sem to neresila,ale uz musim,zacina to byt hruza Laughing takze se chystam na skoricovy gel
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? gel na holeni od Baley, inac nic vic
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? na opalovani venku mam opalovaci olejicek Nivea, do solarka nechodim casto (fakt minimalne), radsi utratim penize za neco ineho Laughing
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? hm..tak mozna Elmex gelee a ustni vodu? Laughing
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? nevim o nicem
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? make up a korektor
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 19.8.2008 21:00    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? mastná, problematická
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Lancome protože mi vyhovuje. dále pak v líčení Givenchy
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? momentálně Vichy, serum EL idealist a serum Lancome pure focus.oční Clinique-all about eyes. chystám se ale na EL Daywear, abych ho používala ve sledu s Idealistem
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. čistící gel, denní krém, tonikum, sem tam sérum na beďár, denně oční krém, odlíčení, čistící voda a krém na noc
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? ano, hodně se starám o oční okolí, nikdy nezapomínám na oční krém
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Zinkovka Smile
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? používám korektor. nemám ráda make-up protože si příjdu jako v masce. používám pudr-mám letní od Orlane a zimní od Lancome
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Lancome, Givenchy. vyhovuje mi...
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké lesky mám od Lancome-juicy tubes, balzám od Sephory a Loccitane-čisté bambucké máslo
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. na manikůru chodí, pravidelně, používám pečující laky na nehty, denně nanáším krém na ruce, někdy si na ruce dělám i zábaly.
11. Péče o nohy - to samé?pravidelně chodím na pedikůru, mažu si je krémem na nohy, dělám si pravidelně zábaly
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprchové gely používám Bourjois a zároveň se s nimi holím, protože používám z řady i na holení. peeling miluji od Avonu-s olivovým olejem, používám i tělový krém. celulitidou netrpím tak nepoužívám nic speciálního, ale občas se mažu Dermacolem a krémem na prsa také od Dermacolu. občas si udělám masku na dekolt a na záda...pravidelně pečuji o dekolt krémy. miluji tradiční ruskou kosmetiku, která je někdy opravdu lepší i než chválihodný TBS Smile jo a holím se také pravdidelně
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz naštěstí celulitidu nemám
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?strojek Gilette venus, protože se vyplatí-já se s jednou žiletkou holím cca 2 měsíce Smile pěnu na holení také venus nebo speciální sprchový gel od Bourjois, který je určený na holení. a po holení třísel zklidňující balzám balea
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ani ne Smile
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? chodím v zimě jednou týdně, používám pochopitelně krém do solárka, po solárku krém s pantenolem.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? tabletky na vlasy Revalid, vitamíny, pravidelně musím pečovat o vlasy, protože je mám opravdu příšerné
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? krém Oligo 25 od Vichy-vůbec nic to se mnou nedělalo. a řadu Color Trend z Avonu...příšerný
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? lesk na rty, černá tužka na oči a korektor
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Tue 19.8.2008 22:06    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? - smíšenou. Měla jsem suchou ale po hormonech mám teď smíšenou.
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? značku nemám, záleží na přípravku a co mi vyhovuje
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Používám hydratační lehké krémy, zatím nepotřebuju rešit vrásky, takže klasika denní a noční krém, krém na oči (ale jsem na to líná, měla bych se mazat poctivě). Krémy teď mám sadu Givenchy, no nevím přesně název Skin drink nebo tak nějak. Předtím Biodermu Sensibio a Estée Lauder taky nějakou řadu pro smíšenou pleť. Krém na oči Givenchy nebo Clinique
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.Tak ráno umyju pleť, použiji pleťou nebo micrální vodu, krémík hydratační, během dne podle potřeby pleťová voda popřípadě krém či minerální voda ve spreji. Večer na odlíčení podle toho jestli jsem nalíčená a nebo co mám za nalíčení, buď dvojsložkový odličovač MAC a zbytek odlíčení micerální vodou nebo ubrousky Bioderma nebo Loreal a pak vyčistění pleťovým krémem nebo pěnou, pleťová voda a krém. Jednou za čas když mám náladu použiji masku, ale na tu chodím na kosmetiku, takže doma ani ne....
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? naštěstí netrpím
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? zakrývám tím co se na co hodí.. korektorem nedokonalosti, makeupem sjednocuji apod....
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. MAC (proč, nemusím vysvětlovat), jinak Givenchy, Biotherm, Dior....
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Jo když nezapomenu, na to jsem děsná, takže plnou kabelku ale nepoužívám skoro... MAC, Body shop, Lancome
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Chodím na p-shine, jinak většinou si dělám manikuru doma. Krémy pořád nějaké, moje ruce hodně trpí, dělám hodně s barvami a nebo s líčidly
11. Péče o nohy - to samé? Chodím na pedikuru co 2-3 týdny na suchou, je výborná. Nechávám si i lakovat nohy a používám na nohy pěnu (značku teď nevím) a nebo krém Locitanne s levandulí
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Používám Dove, Body shop nebo Radox na sprchování, peelingy nepoužívám. Tělová mléka apod. tak Dove, Body shop - máslíčka, Biotherm a Locitanne nebo když mi něco někde voní
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz používám skořicový gel, už dlouho a nebo juj, zase nevím název, myslím glénic nebo tak nějak krém z lékárny
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Holím, žiletka, Gilette Smile klasika
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne, nakrémuju a nic víc...
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? neopaluju se a hlavně se NESOLARKUJU! Není větší zabiják pleťi. Prostě zhnědnu při práci venku, ale cíleně se neopaluju, používám opalováky z lékárny, mám citlivou pleť.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Nemůžu si vybavit....
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?výrobky Veet... kosmetiku typu Miss Sporty a She...
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Micerální voda nebo tonikum
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35483

PostPosted: Wed 20.8.2008 9:21    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20107

PostPosted: Wed 20.8.2008 10:53    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? pr. sucha, mastna, smisena, T-zona, akné, kruhy pod ocima....atd. smíšenou i mastnější
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? mám ráda Estee Lauder, Clinique a Biodermu
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) používám denní Superdefense od Clinique kvůli vysokému faktoru nebo Day Wear Plus lotion protože matuje, noční mám teď Repair... od Clinique, sérum Idealist
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. teď mám odličovák na oči od Biothermu ale nejradši mám EL, odličovací mléko od Biodermy, vodu taky Bioderma. Občas používám kapesníčky od Loreal ale jen když jdu plavat a potřebuju se rychle odlíčit, masky a peelingy používám občas, oblíbená je guma od Sisley
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? lokální gel od Clinique a Payot, oční krém Loreal, teď mám ceramidové kapsle od EA a Poreminimizer od Clinique
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? nic extra přesvědčivého jsem nenašla
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? korektor od Bourjois, make-up EL
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. oblíbenou nemám
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké jelení loje ana pomády nepoužívám, jen lesky různých značek, mám ráda Juicy Tubes a LipFusion
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. na noc se mažu mastným krémem a v zimě musím mazat každou chvíli, na manikůru nechodím
11. Péče o nohy - to samé? jen domácí péče
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprcháče podle toho který mi voní ale nejvíc se vracím ke sprch. oleji Nivea, peeling mám zrovna jahodový do Body Basic ale nikdy si nekoupím dvakrát ten samí, miluju kakaové máslo od Marks and Spencer
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz nepoužívám, stejně to nefunguje
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? žiletky Wilkinson nebo Gilette, pěna jedině Gilette
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? chodím jednou týdně v zimě do solárka, opalování na sluníčku minimálně - nesnáším to, jen když můžu ležet v bazénu
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? všechno na obličej od Avonu
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? každopádně make-up a řasenka, Idealist
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 20.8.2008 12:25    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? spíše mastnější
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Konktrétní značku ne, spíš jednotlivé produkty.
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Na den použím Vichy Skinset nebo Aqua Fusion Lancome, večer často Neostratu.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Ráno i večer používám čistící gely, teď mám Shiseido a Decleor. Pleťovou vodu mám Biotherm a používám i Ryor. Pak namažu krémem, olejíček mám Salus, ale používám ho zřídka. Pleťovou masku používám Lush Mask of Magnaminty, ta je výborná. Na pupínky tyčinku Ryor nebo LRP.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Oblíbila jsem si zinkovou emulzi.
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Nejvíc asi právě zinkovka.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? Teď mám makeup Double wear od EL, na zakrytí používám Acnecolor z lékárny. Ten Double wear je super, ale během dne se lesknu stejně, průběžně odsávám ubrousky.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Nemám
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Balzámů a lesků mám hodně, mám je poházené i kabelce, mám mangové máslíčko z Body Shopu, lesk Benefit, Lancome, Smashbox atd atd.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Na to jsem hrozně líná, max. si zabrousím nehty, lámou se mi a mám je hodně krátké. Zamilovala jsem si krém na ruce Dermacol Aromatime, který používám už dlouho, používám světlé laky, nějraději mám Rimmel, odstín 294 Go Bare.
11. Péče o nohy - to samé? Používám stejný lak jako na ruce, nesnáším nenalakované nehty, jinak nějaký hutnější krém.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Sprchové gely mám nejraději Dove, voní mi nový okurkový se zeleným čajem, ten citrusový, nebo s olejem Macadamia. Na tělo používám Niveu s pumpičkou, velké balení, protože mám velkou spotřebu.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz Používám Vichy Lipometric, ale nepravidelně.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? žiletky Venus, pěny Gillete, Balea...
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) Jelikož ani moc nesportuji, tak ne.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Chodila jsem celou zimu do BBC, abych nebyla úplně bílá, ale už se na to asi vykašlu.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Peeling, dělám si domácí tělový z medu a cukru.
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?
Avon, Oriflame apod., od nich bych používala max. sprcháče a mléka
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Toho je víc než jeden, určitě make up, tvářenka, lesk a krém na ruce.
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26456

PostPosted: Wed 20.8.2008 12:40    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13920

PostPosted: Wed 20.8.2008 13:00    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? smíšená + černé tečky
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Garnier, protože dělá dobrý přípravky pro mladou pleť (ta modrá řada)
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? od Oriflame z řady Optimals, je na 24 h
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? čistící tonikum, čas od času 3v1 (gel, maska, peeling), oboje Garnier Pure
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? gel na oční okolí s aloe vera (Oriflame) - hezky chladí napuchlý kruhy
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? kosmetika žádná, jedině kvasnicová polívka nebo HA nebo kosmetička
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? korektor
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Rimmel, Oriflame, nevim proč
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké labello, balea a chladivej blistex
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. obyč ne moc mastnej krém (bych umřela mít na rukách niveu), skleněnej pilníček
11. Péče o nohy - to samé? tělové mléko Dove, gel Swedish Spa Minerals (Oriflame)
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? no tak tady hlavně aby to hezky vonělo Laughing takže Camay, Marks&Spencer a různý ovocný z Oriflamu
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz ten Swedish Spa Minerals
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? co by, žiletku, tohle nějak nevychytávám
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) po plavání v moři olejíček na mimina Johnson's
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? solárko nikdy, na opalování normálně Garnier f. 20, nebo DayLong (tuším f. 30 nebo 35) - mám hodně pih, tak mam strach
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? hydratační krém na chodidla a chladivej gel na unavený chodidla, mam je dost suchý
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? to nevim
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? asi šminky Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Fri 22.8.2008 18:51    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť?

Divnou Laughing Mastnější, ale když používám kosmetiku na mastnou pleť, tak se vysušuje, dělají šupinky....jinak mám černé tečky.

2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?

Asi ne. Ale preferuju kosmetiku z lékárny.

3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento)

Používám, bez něj si nedokážu představit pleť, protože bych jí měla napnutou nebo s šupinkama. Momentálně u mě vedou krémy Barekol. Jiank mám ráda Cetaphyl z lékárny.

4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.

používám čistící gel, pleťovku a krém. Jednou za čas peeling s maskou.

Nej gel mi přijde od Shiseida, pleťovka je asi jedno (vyhovuje mi třeba od Dr. Mullera z lékárny za stovku), krém (viz výše). Masku mám ráda od Lushe Magnaminty, bahenní Balea nebo AHAVA. Peeling je dobrý hřejivý Shiseido nebo Alverde (meruňkový nebo broskový, teď nevím, za 60 Kč).

5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli?

Eryfluid od kožařky na boláky, oční krém Nivea.

6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?

Eryfluid, Cetaphil z lékárny, zinkovka na jednotlivý pupínky, kulička od Nobilisu a Aknekolor. Na černé tečky expresor.

7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?

pěnový make-up Maybelline a tekutý koretor od Astrou. Dobrý je i aknekolor.

8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.

Maybelline, Manhattan.

9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké

Mám ráda kelímek z Body basicu nebo vazelínu.

10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.

Noční indulona - zatím můj nej krém na ruce. Na nehty jsem objevila úžasnej lak na nehty, díky kterýmu mi vydrží nalakovaný tejden, bohužel to je nějaká bezejmená značka.

11. Péče o nohy - to samé?

Nic extra, používám tělový peelingy (je mi líto kupovat peeling na nohy, když je to totéž). Jinak mám ráda věci od Schollu.

12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?

Miluju dětský olejíčky, po ničem jíiným nemám tak hebkou kůži.

13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz

Nic moc nepoužívám. Mám takový masážní kartáč, tan je moc fajn.

14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?

Používám Venus, pro mě nejlepší holítko a pak Veet na obličej. Dole se holím s pěnou Lactacyd, bála bych se tam dát holící gel. Po holení používám olejíček.

15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)

asi ne. Snad jen po opalování používám takovej sprej od Garnieru, kterej je moc fajn.

16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?

Používám samoopalováky, solárko mi piřjde nezdravý.

17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?

teď mě nic nenapadá, ale asi jo.
Edit - tak už jsem si vzpomněla. Když jsem měla akné na ramenou, výstřihu nebo zádech, tak pěnu Ryor. Ta je skvělá.

18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?

Obecně značku Clinique - nic mi od nich nesedlo. Krém Normaderm - drolí se. A obecně matující krémy, který se většinou po nanesení make-upu drolí.

19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?

Eryfluid, olejíček tea tree.


Last edited by pam on Sat 23.8.2008 8:12; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
andrea-lin
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1504

PostPosted: Fri 22.8.2008 20:06    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? pr. sucha, mastna, smisena, T-zona, akné, kruhy pod ocima....atd. zmiešanú- T-zona
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Bioderma, najviac mi pomáha
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? krem na tvar- skoro nikdy, lebo sa osypem
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. rano umyjem kozmetickým mydlom, pleťová voda Bioderma na mastnú pleť, cez den priebežne umývam mydlom a večer to isté ako ráno
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? asi ani nie...obcas nejaku masku
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? peeling od Biodemy
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?
iba korektor, make-up malokedy, strašne sa mi po ňom zhroší akné Sad
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. nemám žiadnu extra obľúbenú
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké mám rada hlavne balzámy od Labelo Smile
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. kažný večer krém na ruky a na manikúru nechodím
11. Péče o nohy - to samé? len doma
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprcháče mam najradšej od Adidas a telové mlieka tak rôzne, teraz mám také obyč od Oriflame a je dobré
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz šport Laughing a sem tam nejaký ten krém, aspoň pre dobrý pocit..
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? žiletky Gillete a gel na holenie z Oriflame
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ani nie
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? do solárka nechodím vôbec, jedine sa trochu opálim v lete
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? asi nie
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? šampóny od Fructis, ale to je asi individuálne
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? krém na ruky, mydla na pleť, šampónu a balzamu na pery
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 23.8.2008 5:07    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

[

1. Jakou máte pleť? pr. sucha, kruhy pod ocima..., zilky pri nose...
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?nemam, spiralu si kupujem snad 2 roky rimmel a ceruzku na oci miss sporty, inak nedbam... kremy avon casto, obcas nakupim baleu ..nic extra pridu mu to zbytocne vyhodne peniaze/ myslim tym zbytocne drahe sprchace a pod/
[b]3. Používáte hydratační/jiný krém? nie ziaden, obcas sa po kupani natriem...
Jak se o svou pleť staráte? vecer s a vzdy odlicim, bez toho nejdem spat ani s promile v krvi, pouzivam odlicovacie mlieko od nivea, raz do tyzdna napatlam na seba aj pletovu vodu, maska tak raz za rok, peeling snad dva krat za zivot.. ale dbam na odlicenie, to uznam
[b][b]5. Nanášíte na pleť něco speciálního
?nie
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?netrpim
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?z casti korektor, ale tie kruhy nezakryje nic
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.vid bod 1
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké jeleni loj, klasika, obcas nejaky balzam z avonu, malokedy
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.nulova--- kremujem v zime, lakujem obcas, najradsej na slabo ruzovo , obcas syte cerveno, obcas pilnikujem...
11. Péče o nohy - to samé?rude cervena na nohach... inak si po kupeli tak raz mesance vydrzhenm nohy pemzou a natriem kremom na paty
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?sprchace mama rada kremove - palmolive mandlovy, milk and honey,...fa jogurtove...peelingy nepouzivam, mlieka- dove je dobry, mam rada aj parfumovane mlieka, momentlane mam nejaky od j.lo co mi doniesol drahy
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz ...no..mam garnier anti celu gel ale ucinok nevidim
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?pena balea, obycajne damske ziletky z tesca za 40 korun..po holeni sudokrem proti pupikom a lebo johnsons detsky puder
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)nie
16. [b]Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?[v solarko som navstivila par krat pred stuzkovou a plesom, inak ma to nelaka, biela rada niesom, ale radsej mam prirodzene opalenie,skusala som tie jemne opalujuce mlieka- napr, nivea ale robilo mi to flaky, samoopalovaci je dobry balea z DM
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?nie
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?nespomeniem si
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?
obycajny suchy sampon na ked mate mastne trebars korienky a nieje cas umyt si hlavu.. a tiez licenka a spirala
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11164
Location: všude a nikde

PostPosted: Mon 25.8.2008 21:02    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? smíšená s mastnou t-zonou, ale nijak zvlášt problematická
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? tělovou mám ráda niveu, to je klasika a ted i baleu, dekorativní je mi vcelku fuk a pletovou taky nivea a balea
[b]3. Používáte hydratační/jiný krém? používám noční krém a přes den většinou co kde najdu
Jak se o svou pleť staráte? každý den se odličuju čistícím gelem a pletovou vodou a natřu se krémem, čas od času peeling, vyjímečně maska
[b][b]5. Nanášíte na pleť něco speciálního? nevím o tom
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? netrpím
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? nezakrývám je
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? není
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? obyč jelení lůj a placenta od reginy
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra žádná, ruce si mažu často, vezmu krém jakej se namane
11. Péče o nohy - to samé?holím si je a dvakrát za rok si namažu chodidla
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?na tohle mám úchylku, sprcháčů a mlík mám asi milion a pořád bych chtěla další, mažu se po každý sprše nebo koupeli a to vydatně
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? nic
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?ostrá žiletka a holící pěna, holit proti růstu a pak namazat mastným krémam
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? nesportuju
16. [b]Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? v solárku sem nikdy nebyla a pokud se opaluju tak se samozřejmě mažu a to hoodně
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?nevím
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? nevím
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? placenta regina
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Wed 27.8.2008 12:28    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.


Last edited by Flowing_ on Sat 2.1.2010 19:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Wed 27.8.2008 14:32    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? Myslím že suchou
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?
Asi ne, mám ráda Vichy a jinak zkouším pokaždé něco jiného
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Jak kdy, asi podle peněz. Měla sem od Vichy, teď mám od neutrogeny
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Každý večer použiju od neutrogeny pleťovou vodu a pak se namažu
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Nevím o tom
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Nepomohlo nic, jenom slunce
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Makeupem
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? Mám ráda bourjois, řasenky asi loreal..ty jo já nevím Embarassed
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? Jj světle růžové labelo a světle růžový astrid, ten miluju
10. Péče o ruce - Podle potřeby odlakuju a nalakuju nehty a namažu ruce třeba indulonou
11. Péče o nohy - to stejné co ruce
12. Péče o tělo - Sprcháče od adidasu třeba, baley - ale ty mě hodně sušily, palmolive, dove..jak kdy. Mažu se taky jak kdy, momentálně mám jenom jogurtovo-malinový z avonu
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Nic
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Nic, tady se holím obyčejným 2břitvým+ sprcháčem a zatím sem s tím neměla žádný problém
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) Ne
16. Opalování a solárko....přípravky? V zimě si občas zajdu, protože se ke mně nehodí abych byla bílá, já se tak sama sobě nelíbím. Naštěstí rychle chytám takže mi stačí pár návštěv na dlouho
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Ne
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? Embarassed
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Bez krému, protože mám často pocit, že mám o číslo menší kůži na obličeji a bez makeupu. Jo a ještě všude tahám ten astrid balzám a jak ho nemám, tak sem nervózní
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Wed 27.8.2008 14:51    Post subject: Reply with quote

1. Jakou máte pleť? normální
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Elisabeth Arden, protože mi od ní všechno voní, vyhovuje a účinkuje Smile
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento) denní a noční Elisabeth Arden, oční Estée Lauder
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. Nic moc. Večer i ráno pleťová voda Bioderma a čistící mléko Payot. Občas pleťová maska - čokoládová s pomerančem Payot a nebo peeling Elisabeth Arden
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli? ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? netrpím
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? V létě jen trochu pudru, v zimě občas make-up, ale většinou jen pudr
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Žádnou olbíbenou nemám
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Používám jen lesky JT Lancome a trvá mi věčnost, než jeden vypoužiju
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Jako krém mám nejradši měsíčkovou indulonu. Několikrát v týdnu nehty piluju, upravuju a lakuju, nic jiného nedělám.
11. Péče o nohy - to samé? Jednou týdně nohy namočím v koupeli na nohy a pak je dám příteli, aby mi je obrousil, protože ho to baví Smile) Pak je natřu krémem
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? sprcháčů mám hodně, každý jiný a pořád je střídám. Peeling mám čokoládovej Freeman, ale skoro nikdy si nevzpomenu ho použít. Másla a krémy radši nepočítám, taky toho mám hrozně moc a i přesto, že jsem si dala přísný zákaz pořídit si další, si občas nějakej koupim, abych ho uložila do hlubin skříně Smile
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Žádná.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Mám různý strojky, ale holím se stejně jen žiletkou. Pupínky se mi nedělají, takže mi to připadá jako nejrychlejší způsob.
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) Ne.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Opaluju se jen na dovolené a často v létě zhnědnu v práci, protože pracuju někdy celý den venku. Nic speciálního nepoužívám, mám normální opalovací krém, nevim jaké značky
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? Ne.
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? Takových je asi víc, tak to asi nemá cenu jmenovat Smile.
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Obešla bych se asi bez všeho, kdyby bylo nejhůř. Nejvíc by mi asi chyběl pleťový krém a k tomu abych vypadala normálně řasenka
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 2 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms