sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Velký kosmetický dotazník
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Tue 19.8.2008 19:06    Post subject: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

Jelikož je tady nepřeberné množství témat, rad a všeho možného, člověk se tu pak úplně ztrácí. Napadlo mě udělat takový malý (velký) průzkum o vašich nej....z výsledků si pak může každej odnést něco svýho. Nebo přidat klíďo otázku...to je fuk. Jen doufam, ze tady neni - hledala jsem poctivě Razz

1. Jakou máte pleť? pr. sucha, mastna, smisena, T-zona, akné, kruhy pod ocima....atd.
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? denní i noční (a dobré by bylo napsat i proč zrovna tento)
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Např. xxx mast na černé tečky, balzám na žilky, spesl pece o ocni okoli?
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.
11. Péče o nohy - to samé?
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?


tak zatím to odesilam takhle (jsou to prevazne i veci, co zajimaj me - kosmetickeho fanatika) A hlavne je na case odprostit se od avonu a zacit hledat i v jinych znackach...tak to je vlastne hlavni duvod, jak nalezt inspiraci...a doufam, ze se najde nekdo, kdo to vyplni Laughing JInak je to situovano pro zensky rod..ale muzske samozrejme také uvítám Smile

DEKUJI Praise
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Tue 19.8.2008 19:32    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? mastná, se sklony k akné
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Neostrata, Estee Lauder
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Neostrata Sheer Hydration na den, Ultra Smoothing Lotion na noc
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
ráno: čisticí gel (střídám různé značky), potom používám pleťovou vodu (taky střídám Clinique, Yves Rocher, MK). Večer odličuju nejdříve micelárkou od Biodermy na citlivou pleť a potom se ještě dočistím odličovacím gelem který spláchnu vodou (značky střídám). Každé ráno a večer používám při mytí konjac sponge Love
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? asi ani ne...
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? jednoznačně přípravky zn. Neostrata
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? make-up Double Wear (a asi už nikdy jiný), korektor Exuviance a Double Wear, sypký pudr Givenchy Love
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Estee Lauder
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké střídám, nemám vyhrazenou značku
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Nestíhám Embarassed mám ráda mandarinkový krém Babor nebo OPI
11. Péče o nohy - to samé? doma občas peeling a krém, na pedikúru čas od času
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? mám ráda meruňkový sprcháč od Nivey a sprchové gely Yves Rocher.. peeling freeman a tělové mléka taky flákám Embarassed takže jak je čas nebo když si vzpomenu..
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz mám ráda tu řadu Perfect Slim od Lorealu, dražší jsem nezkoušela a Lymforegan na lýtka
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? mám ráda holítka Venus a gely Gilette
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne Embarassed
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? na solárku jsem nebyla už několik let
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? dopíšu později, až mě něco napadne..
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?
nemám ráda kosmetiku Lancome, zatím nic od nich mě nenadchlo /ale asi jsem výjimka, když jinak všichni ji vychvalují/ a už nikdy bych si nekoupila nic od Astridu, po kterém mi vyskákala vyrážka a naprosto šílený Syoss
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? neobešla bych se bez Neostraty


Last edited by Ness on Wed 15.2.2012 12:12; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:04    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:09    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Mon 4.8.2014 13:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18424

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:10    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

změny[/color
]1. Jakou máte pleť? velmi se mi to střídá, mívám suchou pleť, mastnou, akné i celkem dobrou pleť... celkově tedy smíšená
[color=red]velmi mastnou a velmi problematickou

2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? nemám, ale celkem věřím některým lékárenským produktům, z levných je mi sympatický třeba Garnier, z drahých třeba Dior, ale neříkám, že všechny produkty těch značek jsou dobré, mnohé jsou příšerné Sad
ne
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? momentálně Payot Hydrat. controle ve dne a večer Dermalogica Active moist... protože jsem slyšela dobré ohlasy a byla jsem zvědavá
denní krém Lancome vital SPF 15, protože byl ve slevě
v noci gel Drmalogica proti akné

4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
momentálně mléko, voda a gel Decleor (nejsem spokojená), pap. ubrousky Essence, peeling Biotherm Biopur (dobrý), maska E.Arden (spokojenost), ale já si skoro nikdy nic nekoupím dvakrát ať se mi to líbí sebevíc Laughing , olejíčky momentálně nic
čistím si pleť mlékem od Barekolu, gelem a peelingem Philosophy, pleťovou vodou Green Line, používám matující ubrousky Body Shop, masku DDF se sírou
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? sérum na akné Dermalogica a sérum Juice Beauty z řady Blemish, na oči Skin Drink Givenchy
vydržel jen Juice Beauty
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? výše zmíněné+zinkovka+kamarádčiny mastičky na předpis Embarassed
nejvíc asi propolisová mast a sérum Juice Beauty
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?korektor Nars, Acnecolor, Dior, makeup Chanel a tyčinka MAC
korektorem YSL v tyčince + běžný makeup (Dior nude momentálně)
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. žádná, já mám ráda různé barvičky různých firem
tak tak, pořád stejné
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké jo, zase různé, momentálně YR, ale v zásobě mám Labello, Carmex, Uriage...
používám Labello světle modré a Alverde
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.pořád si krémuju ruce, mám nemocnou kůži na rukou, tak je to nutnost, na noc si (zvlášť v zimě) oblékám bavlněné kosmetické rukavičky, každou noc si natírám ruce hutnějším krémem, ve dne je chráním UV faktorem, na kůžičku používám olejíček, laky mám oblíbené od OPI
laky používám různé, krémy na ruce co dům dal, na den stále s UV faktorem
11. Péče o nohy - to samé? v podstatě se nohám věnuji stejně jako rukám, protože moje nohy jsou stejně "postižené" jako ruce
nohám se stejně nevěnuji jako rukám Laughing
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?
zase střídám, nadchly mě megalevné balzámy na tělo Joanna co voní jako jogurty, k těm se asi vrátím, jinak používám peelingy Baela, sprcháče často z Rossmanna jejich vlastní značku, nebo jiné, to je fuk, hlavně aby mi voněly:), myju s pomocí masážních rukavic, na suché lokty a kolena používám infadolan, každý den si mažu partie, kteér to vyžadují, paže, krk, prsa, hydratačním mlékem, momentálně Mixa
mám ráda mléko Balea s ureou, nebo jakákoliv jiná, protože už nemám souchou pleť, tak je mi to jedno, sprcháče podle vůně
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz
co je vzadu, to nevidím Smile, dřív jsem používala Vichy a účinkoval, teď si pořád chci pořídit skořicový gel
stále nevidím
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?
mám ráda gely na holení Gilette a žiletku stejné značky+na nohy většinou používám dep.krém veet
zanedbávám to
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) nastříkám se termální vodou---ááách
termální voda rulez!
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?já jsem sama ředitelka vápenky! vždy s arzenálem opalovacích přípravků s nejúčinnější UVA ochranou a solárko je sprosté slovo
je to sprosté slovo a teď jsem bělejší než vápenka!
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?
no jó... samoopalováky (momentálně Clarins a YR)
nic!
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili.
A proc?

odličovací přípravky Decleor-za tu cenu je to smradlavá s*ačka, ale někomu může vyhovovat, proč ne...
něco plné silikonů
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?
bože můj, nemůžu žít bez kosmetiky
potřebuju všechno Laughing


Last edited by Ruth A. on Sat 2.1.2010 19:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:12    Post subject: Reply with quote

OT, ruth jsem si šla specialně přečíst Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:15    Post subject: Reply with quote

OT: Ruth, jaké je to sérum na pupínky od Dermalogicy, to mě zaujalo, to neznám...

Jinak jsem zapomněla zmínit, že termální vodu ve spreji mám taky hodně v oblibě Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:16    Post subject: Reply with quote

vidíš a já ani nevim, že to existuje.. bože, jsem to ale neandrtálec.. Embarassed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18424

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:16    Post subject: Reply with quote

Ness wrote:
OT: Ruth, jaké je to sérum na pupínky od Dermalogicy, to mě zaujalo, to neznám...
)

Special clearing booster
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:17    Post subject: Reply with quote

Ruth A. wrote:
Ness wrote:
OT: Ruth, jaké je to sérum na pupínky od Dermalogicy, to mě zaujalo, to neznám...
)

Special clearing booster


A je to lepší než vodička od Payotu nebo lokální od Clinique? Jsi s tím hodně spokojená?
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18424

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:19    Post subject: Reply with quote

Ness wrote:
Ruth A. wrote:
Ness wrote:
OT: Ruth, jaké je to sérum na pupínky od Dermalogicy, to mě zaujalo, to neznám...
)

Special clearing booster


A je to lepší než vodička od Payotu nebo lokální od Clinique? Jsi s tím hodně spokojená?

myslím, že je to +- jako Clinique, ale daleko méně to vysušuje
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:27    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? smíšená
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? krém od Garnier, make-up Oriflame, řasenka Essence
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? používám Garnier total fresh, po dlouhém experimentování se mi tenhle nejvíce osvědčil
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? .
používám odličovač, pleťový čistící gel a vodu ráno i večer, krém ráno a večer, masku si dávám jednou týdně
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? ne, až se mi začnou dělat vrásky, koupím si krém na oči
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Nikdy jsem akné moc neměla, ale na pupínky mi pomáhá gel od Garnier v modrém alení
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? Používám korektor, make-up i pudr. Korektor hlavně na kruhy pod očima, jinak jsem jak zombie, make-up na sjednocení barvy pleti a pudr abych se neleskla.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. Od každého něco: řasenka Essence, stíny Jenny Lane, pudr Astor, make-up Oriflame, lesk Maybaline.....
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké mám zelený Astrid
10. Péče o ruce . Používám krém na ruce, nejradši mám Garnier, nehty piluju jednou týdně a lakuju jedenkrát až dvakrát za týden.
11. Péče o nohy - to samé? V létě si lakuju nehty, každý večer si nohy natřu krémem proti suchým patám a ráno stříkám deo-spray. pedikúru flákám, hlavně v zimě...to jen zastřihnu nehty a natřu krémem a je to.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Na sprcháče si tolik nepotrpím, beru co je doma, občas si udělám peeling a skoro každý den se natřu tělovým mlékem, mám ráda vanilkové z Rossmanu.
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz nemám pomerančovou kůži
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Nohy epiluju a zbytek žiletka za mokra, žádnou spešl kosmetiku po holení nepoužívám
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) Ne, jen sprcha jako vždy.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Moc se neopaluju, v solárku jsem nikdy nebyla a samoopalovák taky nepoužívám.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?vitamíny Ca-Mg-Zn, používám tužidlo a lak na vlasy, jednou za dva týdny si dávám vlasovou kúru, občas zajdu na kosmetiku
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? řasenku od Dermacolu, už nevím jak se jmenovala, byla v hnědém obalu a taky řadu AB-young, šíleně mi vysušovala pleť
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? Jenom jeden???? Myslik Hm, tak asi nějaký univerzální krém, třeba nivea nebo indulona.
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.


Last edited by rohypnol--ka on Tue 19.8.2008 20:30; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:27    Post subject: Reply with quote

Jéé aspon mam co cist, zatim diky za odpovedi.

Akorát jsem zapomnela uplne na vlasy Laughing Styling a tak Embarassed Laughing

První neadrtálský dotaz: co je ta termální voda a na co to je? Laughing Pochopila jsem, ze se tim osvezuje plet, ale na naliceni to asi vhodne neni, co?
Polovinu veci, co napsala Ruth ani neznám.
A nejlepší plet ma Tjorven Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Danny
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7052

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:40    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? mastna, pupinkata
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Payot
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký? Creme purifiante a Emulsion reconciliante od Payot a Cicalfate od Avene
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se. Odlicovaci mleko Garnier, pletova zelena voda Payot, peeling Payot, maska Payot
5. Nanášíte na pleť něco speciálního? Cicalfate od Avene, Pate grise a ta zluta vodicka, na jejiz nazev si nevzpomenu od Payot:)
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Mne pomuze vzdycky vsechno jen kratkodobe.. takze Pate grise, Zineryt, Eryfluid, Cicalfate, ..
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? Korektor, make-up, pudr. Otazka proc mi prijde bezpredmetna:)
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? Bourjois, Lancome, ..
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? Z pecujicich mam nejradsi balzam od Vichy.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra. Krem na ruce Payot Laughing V posledni dobe si nehty temer nelakuji.
11. Péče o nohy - to samé? Pedikura dvakrat az trikrat tydne, nehty na nohou nalakovane vzdy.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej? Aquolina sprchove gely i telova mleka, Freeman telove mleko, Balea pena do koupele s vuni mucenky
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz Na to v posledni dobe kaslu Embarassed
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? Penu na holeni od Nivey, asi jinak nic specialniho.
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? Min. jednou tydne na dvacet minut, krem pouzivam nejaky specialni na prohrati.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? White pearl na beleni zubu Smile
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? lak na vlasy Embarassed

Termalni vodu pouzivam od Avene a taky si ji nemuzu vynachvalit. A neobejdu se bez bambuckeho masla. A na vlasy je skvela znacka Osis, mam lesk na vlasy, sprej na zehleni/kulmovani a krem na objem a vsechno perfektni.
_________________
Tak mě aspoň hlaď nebo vem si lať
a řádně mě zmlať, tak ať.


Last edited by Danny on Tue 19.8.2008 20:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Tue 19.8.2008 20:41    Post subject: Reply with quote

rádo se stalo, jj že chybí vlasy mě hned napadlo, ale to neva, můžeš zase někdy vymyslet nové otázky Smile
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms