sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Proč se Hádáte???
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 14.7.2008 12:40    Post subject: Proč se Hádáte??? Reply with quote

téma o hádkách.
Kvůli čemu se hádáte s přítelem, manželem, rodiči, kamarády...
A jak u vás hádky končí.. týden spolu nemluvíte? nebo je za pul hodiny vše v pořádku? Nejčastěší důvody Vašich hádek?...
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 42929

PostPosted: Mon 14.7.2008 12:44    Post subject: Reply with quote

posledni dobou se moc nehadame (tuk tuk tuk), ale kdyz tak vetsinou kvuli kravinam...vetsinou priteli neprimerene rupnou nervy a chova se jak smyslu zbaveny blbec, to s nim pak nekomunikuju, ale on udela i nemozne jen at je to co nejrychleji vpohode a vetsinou se mu to povede...takze dyl jak par hodin na sebe nastvani nejsme.
Ja cim jsem starsi tim jsem urazlivejsi - a to jsem to driv uplne na lidech nesnasela...a nesnaism to i na sobe, no - takze se urazim kvuli takovy blbostem, pritel ma nastesti zlate nervy (tuk tuk tuk)...
nebo se hadame, protoze me chytne rypava a ja nerimerene rypu, hrabu se ve starych vecech, predhazuju je... no jsem desne prijemna. Vetsinou to pritel zvlada, ale pak uz vybouchne a stoji to za to...
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 14.7.2008 13:01    Post subject: Reply with quote

Nejčastěji se hádáme když vytahuju minulost, chyby, který kdysi udělal a já mu to pravidelně servíruju Embarassed Pramení to z toho, že moje důvěra k němu asi není úplně 100%. Nebo sedíme s kamarádáma v hospodě, tam se řeší nějakej problém a my v tom pokračujeme vesele ještě doma Rolling Eyes
Hádáme se taky kvůli kouření, kvůli tomu, že mám pocit, že pro náš vztah nedělá tolik co já, poslední dobou kvůli bydlení,...Vždycky se dá něco najít proč se do sebe pustit.
Naštěstí zas až tak něco vážnýho neřešíme a oproti tomu, co třeba může v životě přijít, jsou to prkotiny.
Ani jeden z nás nemáme rádi tu atmosféru po hádce, snažíme se zase brzy usmířit.. jednou on, jindy já. Někdy si při hádce řekneme, že se rozejdeme, ale oba víme, že to se stejně nestane (doufám). No někdy je to u nás magoriáda. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20032

PostPosted: Mon 14.7.2008 13:06    Post subject: Reply with quote

lucyynka wrote:
Nejčastěji se hádáme když vytahuju minulost, chyby, který kdysi udělal a já mu to pravidelně servíruju Embarassed Pramení to z toho, že moje důvěra k němu asi není úplně 100%.


Tohle je mi nějaké povědomé, kromě tohohle se většinou hádáme kvůli tomu, že on něco slíbí a skutek utek. V poslední době jsou ty hádky už trochu těžšího kalibru. Dřív byl hned po hádce klid, já si neumím hrát na uraženou, nesnáším to dusno. Ale v poslední době to dusno přetrvává i několik dní. Já už vlastně ani nemám chuť za každou cenu všechno hned řešit, když nevidím nějakou odezvu.
Back to top
View user's profile Send private message  
PIGGGY
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 584

PostPosted: Mon 14.7.2008 13:22    Post subject: Reply with quote

Linda Evangelista wrote:
lucyynka wrote:
Nejčastěji se hádáme když vytahuju minulost, chyby, který kdysi udělal a já mu to pravidelně servíruju Embarassed Pramení to z toho, že moje důvěra k němu asi není úplně 100%.


Tohle je mi nějaké povědomé, kromě tohohle se většinou hádáme kvůli tomu, že on něco slíbí a skutek utek. V poslední době jsou ty hádky už trochu těžšího kalibru. Dřív byl hned po hádce klid, já si neumím hrát na uraženou, nesnáším to dusno. Ale v poslední době to dusno přetrvává i několik dní. Já už vlastně ani nemám chuť za každou cenu všechno hned řešit, když nevidím nějakou odezvu.


Praise drzte se jich, ani netusite jaky to je kdyz je to najednou vsechno pryc Crying or Very sad
_________________
I don't want to fall in love
Just want to have a little fun
Then you came and swept me up and now I'm done so done
Falling madly deeply I
Surprise myself enough to find
That what's become this love and now I'm done so done, I'm done
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Mon 14.7.2008 14:33    Post subject: Reply with quote

z 98 procent je to kvuli jazykovemu nedorozumeni Confused

A hadame se docela casto, ikdyz jsme treba mesic bez sebe, tak nejpozdeji druhy den se uz hadame....ja jsem bohuzel typ, kteremu se zatmi pred ocima, rozbijim veci, hazi vsim co se mi dostane pod ruku, balim kufry, rozdavam facky, pronasim ty nejhorsi proslovy o nenavisti a rozchodu...
Ale za 10min jsem schopna se usmirit.

Vim, ze to neni se mnou lehke, ale v tomhle vztahu uz je to trosku lepsi nez v minulem, tam si se mnou pritel za 4roky uzil, kdyz si to ted vybavuju nejake konkretni sceny, tak se za sebe docela hodne stydim.[ale zas mi to vratil i s urokem Rolling Eyes ]

Musim jeste dospet a naucit se drzet nervy na uzde a resit veci V KLIDU.
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...


Last edited by sawatdee on Mon 14.7.2008 15:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9399

PostPosted: Mon 14.7.2008 14:44    Post subject: Reply with quote

Jeste nikdy jsme se nehadali (tuk tuk)
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Mon 14.7.2008 14:47    Post subject: Reply with quote

My taky ne.. jen jsme meli nedorozumneni, ale tech bylo par a nic vaznyho. A i kdyz ja jsem se na nej kvuli necemu nastvala, tak to vyprchalo, kdyz jsme se sesli, uklidnil me Embarassed ..
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13816

PostPosted: Mon 14.7.2008 15:12    Post subject: Reply with quote

S přítelem jsme se zatím nehádali (dneska jsme spolu 7 měsíců... jenom). Když už se na něčem neshodneme, tak si trochu vzrušeněji přehazujeme argumenty, ale vždycky to skončí "dost už, řešíme kraviny, stejně nic nevymyslíme". Když jsem někdy trochu ostřejší, a pak vidim, jak ho to potom trápí a pořád o tom přemejšlí, tak se příště radši zkrotim.
On je teda spíš utrápenej, protože moje argumenty jsou lepší a utrápenost provází jeho vnitřní změnu názoru, jak se mu to rozležuje v hlavě Laughing

S rodiči už se tolik nehádám, ale dřív to bylo většinou kvůli tomu, že mi něco nechtěli dovolit (křik, práskání dvěřma, za pět minut dobrý) nebo otec měl vůči mě nějakej předsudek (ty se stejně dneska nebudeš učit, ty tam stejně nezavoláš, atd.) a vůbec neposlouchal, co mu k tomu řeknu a furt si myslel svoje. To jsem se vždycky vyhysterčila na nejvyšší obrátky, protože mu bylo úplně jedno, že třeba zrovna sedím nad učebnicí a on to od dveří nevidí... prostě neustoupil.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 14.7.2008 17:02    Post subject: Reply with quote

tak my se hádáme, vetšinou to skončí bitkou, hody šroubovákem, polštářšma mobilama..lechtáním..když je to vážnější.. tak slovy.. dyť já tě mám rád..(to říkáme oba) zoufalým tonem.. nebo on.. dyť víš že se snažim, že dělám všechno co můžu.. a já na to vim no..
hádáme se hlavně kvůli času a jeho trávení...
Ještě jsme nezažili hádku po který bychom spolu nemluvili nebo tak něco..když s nim nemluvim, tak je to většinou před tím než se pohádáme.. protože to je furt a co ti je.. nic.. něco ti je... Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hanicka
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 16 Apr 2007
Posts: 327
Location: Pitín ;) , Olomouc, Luhačovice

PostPosted: Mon 14.7.2008 17:11    Post subject: Reply with quote

my se hádáme pořád...většinou kvůli tomu,že on něco plácne a neuvědomí si,že mě by to mohlo mrzet,já reaguju buď hned a nebo to v sobě držím,pak bouchnu a je to...nebo se hádáme,ptž má někdy šíleneé nálady..nejdelší hádka byla asi teď o víkendu...mno a včera to dopadlo tak,že mi psal,že už bude hodný a tak...tak uvidíme
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 14.7.2008 17:19    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Shrew on Fri 30.12.2011 20:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Mon 14.7.2008 17:26    Post subject: Reply with quote

My se nehádáme. Já se s nikým moc nehádala. Ja házím talířema a nebo práskám dveřma. Ale hádky ne to mě nebaví. Já radši rozbijim věci.

A hlavně vim, ¨že mám vždycky pravdu Mr. Green .. Jak dom, tak s kamaradama, a i s přítelem
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 14.7.2008 17:46    Post subject: Reply with quote

My se prakticky nehádáme. S ním není možné se hádat. On na to prostě není Smile. Takže maximálně proběhne pár minut hrobový ticho, kdy oba v duchu pěníme. A potom zase pohoda.

S našima si sem tam vjedeme do vlasů. S tátou třeba proto, že má tendenci ze mě občas dělat vola. Nebo alespoň já si tak ty jeho hlášky a úšklebky vykládám Smile. Takže na něj zařvu, pak občas brečim a za chvíli je zase po bouřce.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Mon 14.7.2008 19:19    Post subject: Reply with quote

Tak já se většinou nehádala s nikým.. rozpory byly většinou akorát v...

- "Tak na ten trénink nechoď. Já bych taky kvůli tobě nešel."
- "Ne, musím tam jít."
- "Kdybys mě milovala, tak na ten trénink nejdeš!"
- "To že jdu na trénink neznamená, že tě nemiluju."
- "Jestli půjdeš, tak mě nemiluješ."
- "Tak tě teda v tom případě nemiluju. Já jdu. Pa!"


Laughing

Případně když ne trénink, tak něco jiného (jako škola atd).
Ale snad nikdy jsem na nikoho nekřičela nebo tak.. jsem celkem dost kliďas. Nehádám se. Prostě jen stále opakuju věc, kterou chci prosadit, dokud se mi to nepodaří Laughing (a podaří se mi to vždy)
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms