sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Proč se Hádáte???
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Mon 14.7.2008 19:25    Post subject: Reply with quote

Já přiznávám, že se většinou hádám kvuli tomu, že potřebuju uvolnit nahromaděný stres.
jsem si vědoma, že je to sobecké a vůči okolí bezohledné, ale nějak mi to nejde potlačit.
Třeba přijdu domů ve špatné náladě, slušně řeknu, že nejsem OK at na mě nikdo nemluví a oni mi chodí za zadkem a "co se děje, co se děje" pak vylítnu.
Hádám se, když se cítím ukřivděná, když na mě někdo utočí, když mě někdo otravuje nebo na mě doráží. Jsem schopná vypěnit a šeřvat matku co po mě chce, abych se jí do vlaku tahala s 30kg kočárem a dítětem, když vedle mě stojí 5 chlapů, co jde ze stavby Rolling Eyes , to stejný s bezdomovcama na nádru a důchodcama , co na mě vytrvale najíždí košíkem v supermarketu ve frontě.
Hádám se docela ráda, mám po ruce vždycky dost pádných argumentů , kterými člověka uzemním a pak se cítím jako vítěz.
Jsem cholerik, hysteka a agresor.
myslím, že jednoho dne všem dojde trpělivost a já zůstanu sama....
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 14.7.2008 20:03    Post subject: Reply with quote

JÁjenJÁ wrote:
Hádám se docela ráda, mám po ruce vždycky dost pádných argumentů , kterými člověka uzemním a pak se cítím jako vítěz.
Jsem cholerik, hysteka a agresor.

No, myslim, ze si budeme vazne rozumet Laughing Mam to uplne do tecky stejne.
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Mon 14.7.2008 20:31    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
JÁjenJÁ wrote:
Hádám se docela ráda, mám po ruce vždycky dost pádných argumentů , kterými člověka uzemním a pak se cítím jako vítěz.
Jsem cholerik, hysteka a agresor.

No, myslim, ze si budeme vazne rozumet Laughing Mam to uplne do tecky stejne.


jj můžem si navzájem sdělovat naše úspěchy Laughing
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21226
Location: in my own time

PostPosted: Mon 14.7.2008 21:18    Post subject: Reply with quote

ja se nehadam, neumim to...
snazim se resit veci v klidu, ale mam spoustu argumentu, proc zrovna JA mam pravdu
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16125
Location: up in the sky

PostPosted: Mon 14.7.2008 21:32    Post subject: Reply with quote

docela zajímavé téma... dřív jsem se hádala nejvíc s našima, byla jsem rebel a nesnášela jsem je včetně sestry... Pak mě přešla puberta a začala jsem se hádat i s klukama Laughing hodně se hádám kvůli žárlivosti, jsem strašná, vím to o sobě... umím přiznat svou vinu, ale pokud cítím, že já jsem v právu nebo mám pravdu, tak se hádám, dokud nedosáhnu uznání...

a asi před měsícem jsem se pohádala s nejlepším přítelem a ještě jsme se vzájemně neozvali Sad a já to neudělám, jsem hrdá a byla jsem v právu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Wed 16.7.2008 1:07    Post subject: Reply with quote

no bolo obdobie ked sme sa hadali cez telefon (osobne to neslo Laughing )

teraz vacsinou v posteli, tesne predtym, nez ideme spat, skonci sa to tak, ze ja placem, on sa tvari ze spim, ja este viac placem, on sa prituli, ze co je, ja este viac placem...atd Rolling Eyes

ale tiez rada hadzem veci Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 16.7.2008 8:31    Post subject: Reply with quote

Tak s našima se vůbec nehádám, vlastně s nikým z rodiny se nehádám. Občas se pohádáme s přítelem, ale málokdy a když už, tak to začnu já Embarassed a buď je to kvůli nějaké kravině nebo kvůli pozdnímu příchodu ....
Back to top
View user's profile Send private message  
Helísek
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 1401
Location: Teplice/Plzeň

PostPosted: Wed 16.7.2008 10:07    Post subject: Reply with quote

pecička wrote:
posledni dobou se moc nehadame (tuk tuk tuk), ale kdyz tak vetsinou kvuli kravinam...vetsinou priteli neprimerene rupnou nervy a chova se jak smyslu zbaveny blbec, to s nim pak nekomunikuju, ale on udela i nemozne jen at je to co nejrychleji vpohode a vetsinou se mu to povede...takze dyl jak par hodin na sebe nastvani nejsme.
Ja cim jsem starsi tim jsem urazlivejsi - a to jsem to driv uplne na lidech nesnasela...a nesnaism to i na sobe, no - takze se urazim kvuli takovy blbostem, pritel ma nastesti zlate nervy (tuk tuk tuk)...
nebo se hadame, protoze me chytne rypava a ja nerimerene rypu, hrabu se ve starych vecech, predhazuju je... no jsem desne prijemna. Vetsinou to pritel zvlada, ale pak uz vybouchne a stoji to za to...

Ty vado, všechno to zvýrazněné sedí úplně do puntíku, jako bych to psala já Shocked Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20107

PostPosted: Thu 17.7.2008 17:24    Post subject: Reply with quote

Překvapuje mě že se někdo nehádá. Já jsem schopná se do krve zhádat kvůli ponožkám zakopnutým pod postel, kvůli talíři na stole nebo vousům na umyvadle. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 17.7.2008 20:25    Post subject: Reply with quote

tak talíř mě nechává ledově klidnou, ale když si stěžuje že nemá nic vypranýho a v posteli a v jejím nejbližším okolí nejdu tak šestery trenky a osmery ponožky to mě může jebnout.. taky mě může jebnout, když nám jeho rodina narve na týden psa..
Kurva ...se na tu dovolenou těšíme pul roku a pak.. nejdřív to vypadá, že tam budeme s babičkou a s dědou.., pak naštěstí odjedou a zdá se všechno růžově idilické.. a nakonec budeme mít psa..jenže psa.. já zvířata miluju, ale jeho retardovanej asocialní tupej nevychovanej pes..kterýho on sám "nemá rád".. takže já se budu starat ještě o psa a jeho dietní stravu..
takže jsme se zhádali jak psi Laughing trefné.. páč si na truc vezmu Žmollynu.. a minule všechny souboje vyhrála Twisted Evil Tss, prej mu vadí jak muj pes chrápe.. Tak si muže i s tim svým spát v jiným pokoji..
Noo, a takhle my si žijem..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
PIGGGY
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 584

PostPosted: Fri 18.7.2008 18:53    Post subject: Reply with quote

Linda Evangelista wrote:
Překvapuje mě že se někdo nehádá. Já jsem schopná se do krve zhádat kvůli ponožkám zakopnutým pod postel, kvůli talíři na stole nebo vousům na umyvadle. Embarassed


A nesnazis se ho zmenit? Aby byl podle tvych "vysnenych" pranich? A uz te proste stve? Chlapi se nenechaj jen tak jednoduse zmenit (pokud teda vylozene nechteji)
_________________
I don't want to fall in love
Just want to have a little fun
Then you came and swept me up and now I'm done so done
Falling madly deeply I
Surprise myself enough to find
That what's become this love and now I'm done so done, I'm done
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 18.7.2008 23:24    Post subject: Reply with quote

no...my sa niekedy hadame, lebo to akosi vyjde...napr dnes.. ledva sa nas rozhovor cez telefon zacal, boli sme v sebe...a uz to islo...obidvaja sme sa navzajom chytali za slovicka, urazali no katastrofa...a na konci clovek ani nevedel, ze preco to tak bolo...proste niekedy je den blbec
clovek chce si zavolat, rozpravat same nununu a ejha, jaksi to nejde
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 19.7.2008 8:18    Post subject: Reply with quote

no my sa s priatelom moc nehadame.. a ak ano, tak je to kvoli blbostiam. a vzdy to je asi tak, ze bud: 1. on povie nieco, co nie je podla mojich poredstav, ja sa urazim, zacneme si nadavat, po chvilku poviem ze prepac, on povie ze prepac a je dobre. alebo 2. ja poviem nieco co nie je podla jeho predstav, on sa urazi, zacneme si nadavat, po chvilke povie prepac, ja poviem prepac a je dobre.

jo to je tak ked sa stretnu dva levy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 20.7.2008 10:45    Post subject: Reply with quote

my sa hadame kvoli uplnym blbostiam, niekedy ako povedala josie staci zla nalada a uz to ide...aj ked musim sa priznat ze dost casto som ja ta, co zacne vyryvat a vytahovat veci, na ktore je alergicky, ale snazim sa kontrolovat
dost casto sa hadam s mamou, obidve sme tazke a dominantne povahy, tak tie hadky su dost drsne...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dreamgirl
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 14 Feb 2008
Posts: 2411
Location: In my dream :))

PostPosted: Tue 7.10.2008 21:46    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms