sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Notebook
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Exi
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 3778

PostPosted: Tue 6.9.2016 12:17    Post subject: Reply with quote

Tak zatím asi nejvíc http://notebooky.heureka.cz/hp-250-w4m72ea/specifikace/#section nebo http://notebooky.heureka.cz/lenovo-ideapad-300-80m300b2ck/
_________________
A friend in need's a friend indeed, a friend who bleeds is better, my friend confessed she passed the test, and we will never sever.
Back to top
View user's profile Send private message  
Efendy
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1004
Location: naplavenina v Praze

PostPosted: Tue 6.9.2016 17:52    Post subject: Reply with quote

Tak Lenovo z těchto dvou se mi jeví lepší, má 2x větší disk. A také se mi líbí, že já mám také Lenovo, konkrétně Lenovo Thinkpad E145(už se neprodává) a ještě menší, nějaká 11, aby se vešel do předního kaslíku u auta apod., výdrž baterie 8 hod., plus poměr cena/výkon. A hlavně je teď už hodně obouchaný a stále drží.
_________________
www.andelslev.cz
Back to top
View user's profile Send private message  
Exi
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 3778

PostPosted: Tue 6.9.2016 21:30    Post subject: Reply with quote

Jj, taky si říkám, že rovnou ten s větším diskem.
Jinak s HP ani Lenovo zkušenosti nemám, ale to už se ani neptám ostatních, na značky mají většinou různí lidé různý názor, to samé u mobilů : )
_________________
A friend in need's a friend indeed, a friend who bleeds is better, my friend confessed she passed the test, and we will never sever.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18409

PostPosted: Tue 6.9.2016 21:57    Post subject: Reply with quote

nemi a co kouknout po repasech? ja mam jeden uz skoro dva roky (taky lenovo) a vysel me ani ne na 5k.

mam x200 odsud: http://www.levnapc.cz/ibm-thinkpad.html

muzes si tam i vylepsit konfiguraci za priplatky.
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 7.9.2016 10:50    Post subject: Reply with quote

Z tech dvou urcite Lenovo, krome vetsiho disku ma i lepsi procesor.
Repas muze byt taky dobra volba, kdyz na to je zaruka a pohlidaji se parametry.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Exi
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 3778

PostPosted: Fri 16.9.2016 20:20    Post subject: Reply with quote

Tak už je doma Very Happy To Lenovo, repasy jsem nakonec ani neřešila, říkala jsem si, když už nový, tak úplně. Akorát jsem už zvyklá, že na mém starém PC a potom notebooku se nedalo v podstatě nic moc dělat, protože měly ještě XP, takže ani nevím, co s tím všechno můžu dělat Laughing Mamka se mě dokonce ptala, jestli si tam může postahovat různé programy na úpravy fotek a obrázků, aby to moc nezasekala Laughing Asi si najdu nějaké tipy, triky a rady na desítky a podle toho, co mě zaujme...
_________________
A friend in need's a friend indeed, a friend who bleeds is better, my friend confessed she passed the test, and we will never sever.
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Tue 24.1.2017 15:43    Post subject: Reply with quote

Nemáte tip na notebook do 15 000? Těch 15 je teda asi strop, co bych ráda dala a doufám, že v téhle cenové relaci se dá pořídit něco slušného. Jde mi o to, že to nekupuji na dva, tři roky, ale chtěla bych aby něco vydržel, moje předchozí Toshiba sloužila bez jediného problému 7 let a kdybych se poslední roky o ní trošku víc starala, tak slouží asi pořád Laughing (jako je mi jasný, že mi nikdo nezaručí, že to po záruce neodejde, ale třeba nemám moc důvěru ke značce Acer, co jsem zažila ve svém okolí, tak si pořád někdo stěžoval).

Hry hrát nechci, jde mi převážně prohlížení internetu, sledování filmů, ale ráda bych na něm využívala Photoshop a jiný grafický programy - ne pravidelně, ale jednou za čas určitě. Na barvě a vzhledu mi asi už nezáleží, spíš chci prostě asi to nej v poměru cena/výkon.
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Tue 24.1.2017 16:23    Post subject: Reply with quote

V tehle cene je to vsechno hodne podobny. Pokud chces obcasne vyuzit photoshop, tak se koukni po necem, co ma vic pameti (idealne 8 GB a vic) a procesor i5. SSD disk je taky skvela vec, neskutecne to urychli uplne vse, ale nevim jestli se v tehle cenove kategorii vyskytuje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Tue 24.1.2017 16:54    Post subject: Reply with quote

Tak podle těch parametrů jsem našla https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-310-15ikb?dq=4534888&catid=18842920 ačkoliv je to už nad limit, co jsem chtěla, ikdyž na kasa.cz je snad o 500 levnější. Takže tam asi uvidím kolik zbude rozpočet Smile

A co případně tenhle? Má to 8GB operační paměť a SSD disk taky, jen tedy procesor je AMD A6.
https://www.alza.cz/hp-pavilion-15-aw?dq=4409853&catid=18842920

ed. tak koukám, že to Lenovo z prvního odkazu v černé barvě je o litr levnější, to by tedy asi ještě šlo Smile https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-310-15ikb?dq=4534892?visited=1
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 25.1.2017 12:13    Post subject: Reply with quote

Oba vypadaji dobre.
Jeste k tomu ssd disku - dani za vykon je nizsi kapacita nez u klasiky, tak te na to radeji upozornuju. Ikdyz 256 GB by ti mohlo stacit, pripadne nejaky velky objemy dat poresit externim usb diskem. Smile

To levnejsi Lenovo ma klasickej disk, nema ssd.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Wed 25.1.2017 14:48    Post subject: Reply with quote

Feli, a jo, už to vidím, že nemá ssd disk, jsem to přehlídla.

Jinak kapacita 256 GB mi stačí, když tak externí disk mi tu leží na stole, takže to pro mě není zase tak důležitý.

Děkuji moc za radu, až to bude aktuální (no aktuální, asi tak cca dva týdny), tak se rozhodnu mezi tím dražším Lenovem a nebo ten HP.
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Fri 3.2.2017 16:30    Post subject: Reply with quote

Tak objednáno to Lenovo https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-310-15ikb?dq=4534888&catid=18842920 Smile Zítra by měl přijít.
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Fri 24.2.2017 4:56    Post subject: Reply with quote

Effy wrote:
Tak objednáno to Lenovo https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-310-15ikb?dq=4534888&catid=18842920 Smile Zítra by měl přijít.

ed. tak jsem dopadla tak, že po 20 dnech jsem notebook odnášela na reklamaci, vypadá to na disk, mám fakt smůlu Confused
Ale jinak tedy, než se objevila modrá obrazovka s chybovou hláškou, tak jsem byla spokojená, byl fakt svižný no Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Fri 24.2.2017 10:27    Post subject: Reply with quote

Effy wrote:
Effy wrote:
Tak objednáno to Lenovo https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-310-15ikb?dq=4534888&catid=18842920 Smile Zítra by měl přijít.

ed. tak jsem dopadla tak, že po 20 dnech jsem notebook odnášela na reklamaci, vypadá to na disk, mám fakt smůlu Confused
Ale jinak tedy, než se objevila modrá obrazovka s chybovou hláškou, tak jsem byla spokojená, byl fakt svižný no Laughing
Tak to je zakon schvalnosti. Casto se mi stava neco podobneho. Mad Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Exi
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 31 Oct 2013
Posts: 3778

PostPosted: Fri 24.2.2017 12:35    Post subject: Reply with quote

Taky mám ten Lenovo Ideapad, jak jsem se tehdy radila (levnější teda než Effy), od září a zatím vše v pohodě, spokojenost, ťuk ťuk Very Happy
_________________
A friend in need's a friend indeed, a friend who bleeds is better, my friend confessed she passed the test, and we will never sever.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  Next
Page 73 of 74

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms