sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Notebook
Goto page 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Danny
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7052

PostPosted: Wed 9.7.2008 7:52    Post subject: Notebook Reply with quote

Puvodne jsem toto tema chtela nazvat nasi/vasi milacci, ale zustala jsem u klasiky Mr. Green

Takze.. jaky mate vy? Jakou znacku uprednostnujete? Co pro vas hralo hlavni roli pri vyberu? Design, cena, ...? Jak jste (ne)spokojeni?
_________________
Tak mě aspoň hlaď nebo vem si lať
a řádně mě zmlať, tak ať.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11464

PostPosted: Wed 9.7.2008 8:46    Post subject: Reply with quote

Můj miláček se jmenuje HP Pavilion dv6000 - kdyby to na něm nebylo napsané, ani bych ho nemohla představit. Laughing
Vypadá takhle:


Popravdě jsem vybírala spíš podle vzhledu. Vyhovuje mi perfektně, jen by mohl na baterku vydržel dýl než 2 hodiny, ale tak s tímhle vědomím jsem ho kupovala.
Měla jsem nejdřív problém s reproduktorem (táhne se po celé délce klávesnice), vydával takový hodně nepříjemný vysoký zvuk, i když měly být zvuky vypnutě, tak jsem ho reklamovala a dostala nový kus. Prý s tím mělo ale u Pavillionu problém dost lidí, takže pozor na to. Confused
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 9.7.2008 8:48    Post subject: Reply with quote

no, jen co začnu vydělávat, taky si nějakej pořídim na splátky..mám představu jak by měl být nadupanej, ale vzhled a značku netušim..

hlavně abych tohle PC už mohla vyhodit z okna..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Wed 9.7.2008 9:18    Post subject: Reply with quote

Já když jsem si kupovala notebook, nechala jsem výběr na tátovým kolegovi, který se v tom vyzná, já sama bych vybírala podle vzhledu a to asi není to správné kritérium Laughing Měla jsem akorát limit kolem 20 000, nakonec mě to i spříslušenstvím vyšlo kolem 22-23 000. Mám značkuz ASUS a jsem spokojená, šlape dobře
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Wed 9.7.2008 9:33    Post subject: Reply with quote

Tak ja kdyz sem vybirala,tak me dal tata penezni limit (kolem 40 ) a podle toho se slo Laughing ja tom nerozumim,tak me pomohl vybrat pritel (a samozrejem mu do toho este kecal tata,inac bych mela Asus,ale mam nakonec SONY Vaio protoze tata nic ineho nez Sony neuznava Laughing )
az na nejake veci,ktere sou typicke pro Sony, tak je super,slape dobre (spoustu zbytecnych programu od nich sme dali pryc,dali cesky Win a je to ok Cool )
podle vzhledu sem ani moc nevybirala,to me bylo docela jedno..ale tento se me libi opravdu vic nez Asusy a spol Mr. Green

a priste bych volila urcite zas Sony Cool

tak aj fotka no (ikdyz z netu) Laughing
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love


Last edited by Mishaaa on Wed 9.7.2008 10:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43069

PostPosted: Wed 9.7.2008 9:40    Post subject: Reply with quote

Free Photo Hosting - Photolava.com<br><br>buy nintendo wii online<br>

..nejsem doma tak aspon fotka z netu meho velikeho/malinkeho milacka. mam macbook G4, uplne malicky, je to jen 12ka.
Asi bch uz nikdy nemohla mit jiny pocitac nez Maca. Mam k te firme hodne citovy vztah. Odmala jsem vyrustala mezi nima (tatka ma graficke studio kde jsou samozrejme same Macy), pritel ted pro ne pracuje. takze je to takova moje zalaskovana znacka. Mam od nich iPod, uvazuju nad iPhonem ikdyz ten se mi spatne ovlada, ale je to asi o zvyku. Tak pri koupi tohodle meho milacka rozhodoval design - miluju jejich design, a to ze je to uz dlouhodobe srdecni zalezitost...a do celeho jeich ovladani jsem se zamilovala razem po par hodinach uzivani : )
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 9.7.2008 9:44    Post subject: Reply with quote

Ja si ted budu kupovat HP...pri vyberu sem se ridila spis technickymi parametry nez designem...a pro tuto znacku jsem se rozhodla taky z toho duvodu, ze maji vyborny servis a sve zakazniky si hyckaji

Nosite notasek v tasce nebo batohu?Ja si vyhlidla uplne supr tasku, ale myslim, ze batoh by byl praktictejsi...
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 9.7.2008 9:56    Post subject: Reply with quote

Ja jsem lehce uchylna na notebooky, pouzivam je teprve 3 roky a uz mam treti Embarassed
Nikdy mi nejde o design, ale o parametry:)

Nejdřív jsem měla tohohle broučka IBM thinkpad R50e


Posleze ASUS A8JC

ten jsem ted prodala sve drahe polovicce

a v soucasne dobe mam tuhle lasku ACER TravelMate 5720g

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 9.7.2008 9:58    Post subject: Reply with quote

Jinak jak se ptala Tornado, tak k Asusu jsem dostala tasticku a i kdyz to byla 14" tak do ty tasky rvu i 15" a da se to Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Wed 9.7.2008 10:11    Post subject: Reply with quote

Tornado: ja nosim jedine batoh,lepsi se me to nosi,ze to netizi enom jedno rameno Laughing
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 9.7.2008 11:23    Post subject: Reply with quote

Misho, ja si prave myslim, ze batoh je lepsi. I kdyz vazi necele 3 kila, tak myslim, ze v tasce se pekne pronese
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Wed 9.7.2008 11:26    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Nefertite on Fri 20.8.2010 11:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Wed 9.7.2008 11:41    Post subject: Reply with quote

Tornado: no prave,podle me se to pronese..ikdyz i ten batoh neni nejlehci,ale ja se uklidnuju ze aspon to zatezuje rovnomerne Laughing ale po delsi dobe taky nic moc,ale ja mam zada celkove v haji Confused

Nef: no,vzhledove zadna slava,ale furt lepsi nez tyrat rameno (ale je fakt ze k lodickam se to nehodi..ale to me netrapi,takove veci nenosim Laughing )
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Wed 9.7.2008 11:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Nefertite on Fri 20.8.2010 11:29; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 9.7.2008 11:59    Post subject: Reply with quote

Já mám doma Acer, nevybírala jsem ho, "zdědila" jsem ho po bráchovi a jsem s ním spokojená, akorát mám naprosto v háji baterku, takže nic nevydrží a nechce se mi investovat do nový Confused

A pak mám malinkej bílej Appel (ten jsem si taky nevybírala, ten mi byl půjdčen a přenechán na dobu neurčitou Smile) a ten nosím do školy, když je třeba, s tím jsem taky spokojená, až na to, že tam nejdou aplikace jako word apod. Ale hlavně vydrží třeba 6 hodin, což se o tom Aceru říct nedá Sad
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Next
Page 1 of 74

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms