sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kadeřníci - tipy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 5.4.2009 13:07    Post subject: Reply with quote

Mne to co psala court, taky prijde normalni a samozrejme. Muj kadernik se obcas pta i jak se mam a tak, ale je to hodne prijemne, nic doterneho. Ale taky jsem takoveho zazila a hrozne me to otravovalo.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 5.4.2009 13:14    Post subject: Reply with quote

tak já ke své kadeřnici chodím už asi 3 roky(dřív byla taky v Hair area, ted je v Blamage) pravidelně každý měsíc, takže se známe už celkem dobře a povídáme si spíš jako kamarádi...až na to že jí na konci zaplatím 400 za stříhání Laughing
už si v podstatě ani nedovedu představit že bych chodil k někomu jinému
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 5.4.2009 13:17    Post subject: Reply with quote

já chodím ke kamarádce, kterou znám od mala, takže se spolu samozřejmě bavíme, ale kdybych chodila k někomu jinému, tak bych mlčet nechtěla ... já to beru trochu jako společenskou akci Laughing Ale je jasný, že záleží na lidech...kdyby mě stříhal takový Libor Šula, tak ten rozhovor vyžadovat rozhodně budu Mr. Green
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Sun 5.4.2009 13:19    Post subject: Reply with quote

Ja teda nikdy nezazila, ze by se me kaderice ptala, jak si ty vlasy budu upravovat, kolik casu denne mam a podle toho me strihala Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18406

PostPosted: Sun 5.4.2009 17:11    Post subject: Reply with quote

terinas - to je ale docela chyba... mela by se podivat jak jsi tam prisla... jestli mas vlasy v culiku/celence... mela by se zeptat, jestli sportujes, jak casto to musis myt, kolik chces venovat casu uprave... ale je fakt, ze spousta kadernic na to kasle. Confused

edit - koukam, ze court to popsala prede mnou... nectu cele. Embarassed tak abych odpovedela, ja si povidam, ale protoze uz k te slecne chodim dlouho a protoze je hrozne ukecana... Mr. Green
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Sun 5.4.2009 17:16    Post subject: Reply with quote

Leni, ale ja se s takovou kadernici nikdy nsetkala Embarassed Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18406

PostPosted: Sun 5.4.2009 17:21    Post subject: Reply with quote

ja jsem takovy potkala dva... jednoho - filipa v barbarelle u fildy (drahej jako prase, nestál za to, ale byl to jedinej chlap, kterej me kdy strihal) a ted petu, ktera stoji ctvrtinu a striha lip a jeste je to zenska... Laughing ten zbytek na to taky kaslal. Confused
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 5.4.2009 18:18    Post subject: Reply with quote

Strašně moc bych chtěla mít kadeřníka, který si o vlasech povídá, dokáže dobře poradit, doporučit vhodný sestřih,... Myslím, že by to mělo být samozřejmostí, ale bohužel jsem se s tímto setkala jen v jednom případě. To jsem byla ochotná za tou kadeřnicí i dojíždět. Bohužel odešla na mateřskou. Teď chodím k takové mladé slečně. Je milá, stříhá celkem dobře, ale moc neporadí,...prostě to není ono.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Maggi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 21 Jul 2008
Posts: 479

PostPosted: Sun 5.4.2009 22:15    Post subject: Reply with quote

Leňula wrote:
petu, ktera stoji ctvrtinu a striha lip a jeste je to zenska... Laughing ten zbytek na to taky kaslal. Confused


Leňulo, můžu se zeptat, jak se kadeřnice jmenuje celým jménem, kde stříhá a kolik stojí střih? Díky!
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18406

PostPosted: Sun 5.4.2009 22:32    Post subject: Reply with quote

uz jsem to psala... petra marková... zpatky asi tak o tri stranky... v head v dittrichove... ceny nevim, mne zustala stara cena uz z pred tremi lety... Embarassed
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Mon 6.4.2009 12:45    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Mon 6.4.2009 15:05    Post subject: Reply with quote

Lucrezia wrote:
mne uz se dvakrat stalo, ze jsem jenom za ostrihani platila kolem 600,- - 700,- a chtela jsem chodit nasledujiciho pul roku kanalama. Confused


tak nějak téměř dnešní zážitek.
kadeřnice sice super, milá, prohrábla mi suchý vlasy a ptala se na většinu těch věcí, co se tu popisovaly (což se mi stalo poprvé), ale jaksi naše představy se evidentně rozcházely.
až na předek je to teda vcelku dobrý, ale z tý ofinopatky jsem fakt nasraná. prvně mi jí udělala děsně dlouhou, což mi sralo, protože jsem to měla úplně všude. tak mi to zkrátila a to mi to zas tak prapodivně trčí a abych to nosila jako ofinu to nejde, protože to mám takový divně oškubaný, takže večer asi bude zásah s nůžtičkama na nehty. víc už to stejně neposeru a takhle mi to prostě vadí.
ještěže to bylo zadara. kdybych jim tam měla dát těch 700-900, jak jsem si všimla v ceníku, tak brečim tři dny.
chuť zkoušet kadeřníky mě teda přešla. pani soňa ze sídlištní kočárkárny se sice neptá na nic, ale nasraná jsem od ní ještě neodešla.
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Thu 9.4.2009 14:24    Post subject: Reply with quote

Tak já příště taky zkusím u Liborka, myslela jsem, že to bude dražší. Já se většinou nechávám stříhat v Letňanech, protože se nerada objednávám a čekám Laughing A co se týče povídání, jak s kým, dvakrát se mi stalo, že to byla mladá holčina, tak jsme se docela rozpovídaly, ale musí začít, jinak mlčím Laughing A s dýškem mám stejný problém jako Koogi, když platím hotově, tak to samozřejmě zaokrouhlím, ale posledně jsem platila kartou a taky jsem nevěděla, jak na to.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Fri 10.4.2009 7:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Fri 10.4.2009 9:06    Post subject: Reply with quote

jo, učňové jsou fajn... taky jsem byla u nich spokojená Smile a ceny jsou příjemný Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms