sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Létání letadlem
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18434

PostPosted: Tue 24.6.2008 10:45    Post subject: Reply with quote

Felicity wrote:

* četba na dobu letu

máma mi vyprávěla, jak toho nějaký její kolega (vš profesor) zne/využil pro přepravu dvanáctisvazkového slovníku s čím, že to bude číst a prošlo mu to Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Tue 24.6.2008 11:27    Post subject: Reply with quote

metti wrote:
Mo Cuishle wrote:
a kromě pinzet a manykůrových nůžek ještě bacha na kružítka Laughing ty s sebou do letadla nebrat Laughing mně kvůli tomu nechtěli málem pustit do letadla (měla jsem ho v penálku, co jsem měla ještě ze školy, a ani mě to nějak nenapadlo, že by to mohlo být brané jako zbraň Laughing )


já jsem zase měla nůžky na papír taky v penálku Laughing Laughing a málem ty nůžky vyhodili


Kamosce vyhodili i blbou pinzetu. Rolling Eyes A ja musela svuj krasny destnicek pridelat ke kufru a doufat, ze prezije. Zdal se jim ostry ten bodec na konci. Rolling Eyes Pritom jsem s nim letela uz nekolikrat a v poho jsem si mohla vzit do letadla.
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 24.6.2008 19:30    Post subject: Re: Létání letadlem Reply with quote

cloo wrote:
maxmiliana wrote:
Agnes wrote:
a co finance?musím udat kolik peněz si sebou beru?
No hlavne si je nedavej do kufru. To mas temer 100% jistotu, ze ti kufr otevrou, vyberou a znici Confused


jj, nic cenneho do kufru, jinak jsi bez toho.


oki, děkuji za cenné rady.

a tak jsem teda pochopila že kosmetiku bych měla mít všechno v jedné "taštičce" aby se jim to lépe vybalovalo a kontrolovalo?

a tekutiny max do 100ml?fakt? takže když mam šampon 350ml takže mi ho vyhodí?

omlouvam se že se ptam opravdu jako naprostý idiot, ale nikdy jsem neletěla Embarassed (jo když jsem byla malá, ale to mi bylo 5)
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18389

PostPosted: Tue 24.6.2008 19:41    Post subject: Reply with quote

ja ted balila na mesic, takze jsem tohle taky resila... v prirucnim zavazadle nemaji radi kovove veci, takze kdyz jim piply moje rovnatka, tak jsem je musela vyndavat a vysvetlovat... Laughing kosmetickou tasku jsem si dala do kufru, stejne to v letadle pouzivat nebudu... v batohu mam doklady, penize, nejnutnejsi veci jako mp3ku a tak, mam v nem i notebook, navic si budu brat brasnu s fotoaparatem... piti si do prirucniho zavazadla neberu.

jen jsem se chtela zeptat... ma tu nekdo zkusenosti se zaoceanskymi lety? letime osm hodin, tak z toho mam trochu hruzu, zatim jsem letela nejdyl tri... Embarassed
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:04    Post subject: Reply with quote

Leňul a co krémy a šampony?myslíš že nebude problém když mam 350ml?
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18389

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:09    Post subject: Reply with quote

do letadla bude... do kufru v zavazadlovem prostoru jim to je uplne jedno kolik tam tech tekutin mas... Wink
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:13    Post subject: Reply with quote

Leňula wrote:
do letadla bude... do kufru v zavazadlovem prostoru jim to je uplne jedno kolik tam tech tekutin mas... Wink

aha..tak to pak jo Smile

takže do kufru můžu prakticky cokoliv, i tu pinzetu jak psali lidi,ale s sebou do letadla jen těch 100ml,že jo
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26456

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:15    Post subject: Reply with quote

Leňulo, já jsem letěla do Chicaga a bylo to teda pohodlnější, než jsem čekala, fakt se to dalo přežít. Sice místo na nohy nic moc, ale to je asi všude. (A já jsem zhruba stejně vysoká jako ty). Letěli jsme, myslím, s Austria něco...
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28436

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:17    Post subject: Reply with quote

Agnes - do prirucniho zavazadla muzou byt tekutiny az do obsahu 1L, ale v lahvickach o objemu 100ml
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18389

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:19    Post subject: Reply with quote

agnes - jo, presne tak... ty veci co psal feli jsou jen to, co nesmis mit u sebe behem prepravy... u sebe se zpravidla rovna v prirucnim zavazadle... kufry ti projedou scanem nez je hodej do zavazadloveho prostoru a pak uz se o ne nestaraj...

SS - my letime s air france... slysela jsem, ze je to docela komfort... ale stejne se toho bojim. Sad
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Neja
Certainly Familiar


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1258
Location: Hard To Say

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:20    Post subject: Reply with quote

Leňula wrote:
kosmetickou tasku jsem si dala do kufru, stejne to v letadle pouzivat nebudu... v batohu mam doklady, penize, nejnutnejsi veci jako mp3ku a tak, mam v nem i notebook, navic si budu brat brasnu s fotoaparatem... piti si do prirucniho zavazadla neberu.

No, ono se prece jen hodi si do prirucniho zavazadla nacpat i neco navic, kamaradce na letisti jednou ztratili kufr, takze prvni vecer v Madridu jsme stravily obihanim obchodu v nejblizsim okoli hotelu a shanely klasicke veci jako kartacek na zuby apod.
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26456

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:21    Post subject: Reply with quote

Leňul, neboj, hodně prospíš, já jsem se zabavila např. sledováním mapky, kudy letíme Very Happy , dva filmy, pořád nosili něco na jídlo, pití, fakt to uteklo rychleji, než jsem čekala.
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18389

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:22    Post subject: Reply with quote

Neja wrote:
Leňula wrote:
kosmetickou tasku jsem si dala do kufru, stejne to v letadle pouzivat nebudu... v batohu mam doklady, penize, nejnutnejsi veci jako mp3ku a tak, mam v nem i notebook, navic si budu brat brasnu s fotoaparatem... piti si do prirucniho zavazadla neberu.

No, ono se prece jen hodi si do prirucniho zavazadla nacpat i neco navic, kamaradce na letisti jednou ztratili kufr, takze prvni vecer v Madridu jsme stravily obihanim obchodu v nejblizsim okoli hotelu a shanely klasicke veci jako kartacek na zuby apod.

tak ja jedu s tomasem... tak kartacek a tyhle veci si od nej prinejhorsim pujcim... ale zas nechci riskovat nejakyho nasranyho blba, ktery mi vyhodi kosmetiku jen proto, ze se mu nelibim...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:24    Post subject: Reply with quote

aha Smile tak už vím Smile díky moc za psychickou podporu, mám z toho trošku trému Embarassed
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Mija
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 696

PostPosted: Tue 24.6.2008 20:25    Post subject: Reply with quote

Anges, nemáš se čeho bát. Ale když si vzpomenu na svůj první let, tak jsem měla stejně smíšené pocity jako ty Very Happy Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Next
Page 2 of 42

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms