sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Na co právě myslíte? 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 876, 877, 878  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 10.11.2011 16:33    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20455

PostPosted: Thu 10.11.2011 16:48    Post subject: Reply with quote

Ti tělocvikáři tohle prostě nevidí, žádný z nich (aspoň u nás na střední) nikdy nepochopil, že to není o tom, že by se děti chtěly ulejvat a tak moc by je to nebavilo, ale z 90% o tom, že tělák těm fyzicky slabším nebo tlustým přináší fakt dost ponižujicich a nepříjemných situací a ty by jako s nadšením postupoval kdo? Když jsou ti učitelé takoví maniaci do sportu a soutěžení jako třeba Alsh, tak se do tohohle vžít evidentně neumí.

Ještě doteď mám trauma z toho, jak se ty nejhloupější holky ve třidě každý týden na hodinu proměnily ve hvězdy jen proto, že byly nejlepší ve sportech - najednou měly hrozně navrch.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 10.11.2011 17:02    Post subject: Reply with quote

chant, no přesně. jak ty pipky strašněmachrovaly, před klukama. kluci zas dělali bordel, já nic neuměla a nikdo mě nechtěl do družstva. a pak to přešlo v celkový odpor k tělocviku a postoji ok, když se vám nelíbí, že ostatním nestačím, tak just budu ta nejhorší a byla jsem schválně nemehlo. Ale ta učitelka si tímhle svýmpřístupem o to koledovala. Když nás nechali hrát hry, bylo to ovšem někdy i fajn:)

je mi 27, ale takový přístup učitelů by mě ponižoval i teď. Jen ti spolucvičící už by nebyli pubertáci co se mi smějou nahlas. smáli by se potichu.

to není jako výtvarka, kdy i ošklivej obrázek může být nějak výjimečný a zajímavý.

ale mělo by se na tom tělocviku něco takového vymyslet taky. ale nezažila jsem jedinýho tělocvikáře, který by se o to aspoň nepokusil. nebo v nás nevzbudil soutěživost třeba. myslím, že tělocvik není ani tak o kondičce jako o kolektivu, spolupráci, soutěžení a o tom naučit děti být první a být poslední, vyhrávat a prohrávat a hrát fér a učit se přát výhru tomu lepšímu a sám být disciplinovanější.. třeba ve sportech kolektivních a ve hrách. a ne skákat jak blbci přes kozy...
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Thu 10.11.2011 21:30    Post subject: Reply with quote

S tim telakem souhlasim taky, zazivala jsem pri nem hrozny utrpeni az do chvile, nez jsem kvuli korzetu mohla prestat skakat a behat uplne. Takze jsem se ztrapnovala uz "jen" u hazeni a kolektivnich her. Taky me nikdo nechtel do tymu. Laughing

Ale ted na vejsce to prozivam zase. Zrovna v utery nam ucitel na posilku delal 15 minut prednasku o tom, jak jsme trapni, jen si to odchodit za zapocet a ze se pry vubec nesnazime, ze cvicit jednou tydne nestaci, ponizoval holky a srovnaval jednu spoluzacku, co ma posilku poprve a nema moc vysportovanou postavu s holkou, co posiluje uz tak 4 roky a je drobna a vychrtla. Ten clovek vubec nema rozum. Po mne taky vzdycky chce, at si pridam zatez a nechape, ze ja uz vic proste nezvladnu - nebo ze bych si tim treba hnula s tezce srovnanou pateri.
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20455

PostPosted: Fri 11.11.2011 22:03    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 11.11.2011 22:57    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Fri 11.11.2011 23:16    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by pam on Fri 11.11.2011 23:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Georgia
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 30 Aug 2011
Posts: 104

PostPosted: Fri 11.11.2011 23:26    Post subject: Reply with quote

ze potrebuji byt silna a potrebuji abych neuvazovala nad jeho reakci. Je mi uz fuk. Vazne ze je. Doby kdy mi na nem zalezelo jsou ty tam. At si dela co chce. Mne uz je to jedno. Vsak jeste prileze, Vztekem mam smotany zaludek a nemuzu spat. ..... ! Mam chut jit na truc nekam, s nekym, jen tak. Klidne s nekym odejit domu a ..... A konecne si to uzila. Jak uz dlouho ne. Abych na neho zase necekala. Necekam. Ne, necekam. Uz ne. Nebudu cekat az mu dojde co ma. Na to uz je pozde. Nesnasim sebe za to, co jsem ze sebe nechala udelat. Potrebuji nekoho potkat. Nekoho, kdo mi dokaze, ze je s nimi jeste zabava a ne jen stazeny zaludek. Potrebuji to. Fyzicky. Nechutne. Mam chut na neho zarvat at jde do prdele. Za to vsechno. Za vsechny ty my zk***** pocity.Za to, ze jsem vzdycky JA musela mit rozum. Ted jsem ho ztratila ja a je mi jedno jak to dopadne.. Dej se co dej.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 11.11.2011 23:31    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Alshwarya on Fri 11.11.2011 23:45; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35489

PostPosted: Fri 11.11.2011 23:37    Post subject: Reply with quote

alsh vis do jake doby se u nas skakalo pres kozu? Do te dokud ucitelka neskocila a nespadla primo na oblicej. Nechapu...vzdyt slo jen o modrinu ne Myslik

Hlavne nevim jak chces presne rozpoznat, kdo se snazi a kdo to umyslne flaka a kdo to vazne nezvlada.
Ja jsem se mohla snazit jak jsem chtela ale na lane jsem proste pouze chvili visela a pak se pustila. Nikdy jsem nekam nevysplahala i kdyz jsem fakt chtela.

A vubec myslim, ze nema moc smysl s tebou diskutovat kdyz si ten strach a stresovy telocvikovy prujem nikdy nezazila.
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19594

PostPosted: Fri 11.11.2011 23:38    Post subject: Reply with quote

Na to, že vím, kudy vede cesta ven, ale dělám všechno proto, abych stála nebo šla opačnou cestou Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 11.11.2011 23:40    Post subject: Reply with quote

poznat to je tezky, ale jde to, zvlast kdyz clovek ty studenty uz nejakou dobu uci (vim od znamejch, ktery ucej). tebou uvadenej pristup (padat na ksicht) je samozrejme spatnej (jak sem psala vejs - nekdy je spatnej pristup ucitele, nekdy studentu).
edit - spatne sem cetla - myslela sem, ze meli studenti skakat dokud nespadli.
tak to, ze spadne, se muze stat samozrejme kazdymu, ucitel telocviku neni nadclovek Smile a jestli slo i pri padu vasi ucitelky jen o modrinu posoudit bohuzel nemuzu Very Happy kazdopadne pokud se nekomu (a to se proste stat muze - a nejen pri sportu - muze cloveka taky prejet rano auto cestou do skoly, ze jo) stane neco horsiho, tak je asi jasny, ze je jedno, jestli je to ucitel nebo student a prvni co udelam, ze mu pudu pomoct Smile

no a smysl to asi nema no, proste mam jinej nazor na tohle nez vy (a taky jinou zkusenost).
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Fri 11.11.2011 23:50    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 11.11.2011 23:58    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20455

PostPosted: Sat 12.11.2011 0:24    Post subject: Reply with quote

Alshwarya wrote:
proc by mel mit nekdo strach z preskoku pres kozu? zas tak vysoka snad neni ne? Laughing maximalne clovek spadne a na modrinu se neumira..

No třeba spolužačka strach měla a učitelka jí nutila skočit s kecama typu ať se nevymlouvá a není líná, že jí to přece nezabije - holčina teda skočila, spadla na hlavu a zlomila nebo nalomila si obratel a pul roku si s komplikacema poležela v nemocnici. Neumřela, takže asi v pohodě Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 876, 877, 878  Next
Page 877 of 878

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms