sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 3
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 675, 676, 677
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26481

PostPosted: Sun 6.2.2011 14:05    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Sun 6.2.2011 19:06    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
vodněnka
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1199
Location: Lovosice

PostPosted: Mon 7.2.2011 9:42    Post subject: Reply with quote

Našla jsem si nového přítele, jsem s ním strašně šťastná. O víkendu jsem to ukončila s bývalým přítelem a pořád se z toho nemůžu vzpamatovat, mám hrozné výčitky svědomí, Že jsem dřív mohla udělat víc, abysme to vyřešily, že jsem ho nechala v problémech samotného, že se ted tak trápí. Je mi to všechno strašně líto. Navíc vůbec nevím, jak to říct společným známým a rodině, všichni mi to budou vyčítat, mám dvě děti a už podruhé jsem jim vzala tátu. Navíc je přítel mladší a já do vztahu s ním nechci děti tahat, dokud si nebudu tentokrát opravdu 100% jistá. Cítítm se jako chycená v pasti
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Back to top
View user's profile Send private message  
jarousek
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 03 Feb 2011
Posts: 63

PostPosted: Mon 7.2.2011 10:10    Post subject: Reply with quote

na tohle by měl mít člověk trochu sobecký pohled. Přece je to tvůj život. Pokud by jsi kvůli dětem byla s někým kvůli dětem, tak ti ty roky už nikdo nevrátí a budeš se asi zbytečně trápit vedle někoho o koho ani vlastně nestojíš. Život má být hezký. Isabelce jsou sotva 4 roky, tzn. kvůli nebraní táty dětem nějakých 10-12 let trápení. A to se na dětech možná podepíše víc než případná "výměna" táty za spokojené soužití.
Back to top
View user's profile Send private message  
vodněnka
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1199
Location: Lovosice

PostPosted: Mon 7.2.2011 11:34    Post subject: Reply with quote

Děkuju, ex je hrozně hodnej, tak mě celá ta situace strašně mrzí, ale vlastně se jen opakuje minulost, a asi je fakt lepší i pro holky, rozejít se s tatínkem, dokud k sobě ještě něco cítíme, a chováme se díky tomu k sobě pěkně, než po rokách hádek a nesnášení............navíc jsem o tom dost přemýšlela a asi bych byla i radši s holkama sama, než to dál udržovat. Jen je mi to strašně líto, vím, jak mu to ublížilo, navíc má dost problémů. Cítím se jak bestie, že ho v tom nechávám a já jsem šťastná. Zatím to tak nějak patlám, abych nijak nešidila holky, stíhala práci a byla s přítelem, asi to bude ještě zajímavý. Potřebovala jsem se někde vykecat
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]
Back to top
View user's profile Send private message  
jarousek
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 03 Feb 2011
Posts: 63

PostPosted: Mon 7.2.2011 13:21    Post subject: Reply with quote

Když už je vztah neudržitelný, tak je vždycky minimálně jeden smutný. Ale pokud jste oba dva rozumní, nebudete si přece dělat nějaké naschvály. Nejlíp to vzít jak to leží a pamatovat si ty hezké chvilky spolu. Stejně v každém vždycky zůstane trocha toho hezkého...
A k dětem, jsou vnímavější než si asi sami myslíme. A určitě je pro ně větší přínos žít v klidu a radosti, byť bez táty, než ve vztahu bez lásky. Poznají to.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 9.2.2011 11:31    Post subject: Reply with quote

Pokračujeme tady .
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 675, 676, 677
Page 677 of 677

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms