sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 3
Goto page 1, 2, 3 ... 675, 676, 677  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9786

PostPosted: Sun 15.6.2008 0:59    Post subject: AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 3 Reply with quote

Předchozí zde: http://sfera.pravy.net/viewtopic.php?p=705395#705395
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 15.6.2008 7:48    Post subject: Reply with quote

Je mi uplne priserne Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Vsetko je zle, vsetko.
Strasne som sa pohadala s I. otcom, je teraz urazeny a ci ho to prejde do svadby je velmi otazne. Uz som nevydrzala tie ich neskutocne poziadavky, dirigovanie a ked nieco poviem ci povie I. tak "to je jedno" alebo na "preco to chcete tak?" povie "lebo" Rolling Eyes Evil or Very Mad Uz nemozem vystat ako pre nich nic neznamenam, moj nazor nema ziadnu cenu,nic na mne nevedia ocenit. Toto uz bola proste posledna kvapka, ale v zlom, strasne zlom case. Navyse, ja ich mam rada a strasne sa tym trapim, ale POTREBUJEM HRANICE, svoje, nase. Tak strasne som sa snazila im zapacit, aby ma mali radi, cele roky, tak moc sa snazila, aby bola svadba krasna, a teraz je vsetko uplne na hovno. Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sun 15.6.2008 7:54    Post subject: Reply with quote

To je mi moc líto, melly. A co tvůj přítel, ten se nesnažil rodičům nějak domluvit, aby vám tolik nemluvili do života, nebo aby se snažili být na tebe aspoň trochu milí?
Myslím, že svému synovi svatbu nepokazí, tohle se dá dohromady. A ber to tak, že o tobě si můžou myslet co chtějí, bereš si I. a ne jeho rodiče. Samozřejmě ta situace je těžší, než kdyby tě měli rádi. Ale když někdo nechce tak nechce. Ale mohli by se aspoň trochu překonávat a nedávat ti to tolik najevo, už protože prostě do rodiny patřit budeš a na nich to nezáleží. Zkusila bych to pořešit s přítelem, toho by přece mohli brát vážně, nebo ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Sun 15.6.2008 8:18    Post subject: Reply with quote

Melly některým lidem se bohužel nezavděčíš, někdy to opravdu nemá cenu, i když je to nefér. Soustřeď se na Vás, uvidíš, že by si to nenechali ujít a že je to přejde. Zkus si promluvit s přítelem, možná to od něj vezmou lépe, přesto všechno se k nim chovej slušně, ale nezapomeňte, že je to hlavně Vaše svatba.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 15.6.2008 8:34    Post subject: Reply with quote

Lenze oni ma maju radi, takym podivnym sposobom. Len ma absolutne neberu vazne. A to je na tom mozno aj to problematicke, lebo keby ma nemali radi, priatel za mna bojuje. Ale takto ma radi maju a on nechape ako je pre mna ponizujuce ako so mnou jednaju, ako si ma necenia a nerespektuju moje hranice. Navyse priatela nerespektuju podobnym sposobom, preto od nich odisiel. Na druhej strane ja vsak na to ovela viac zvyknuty a nevadi mu to az tak, ale mna to vyslovene nici Crying or Very sad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sun 15.6.2008 9:03    Post subject: Reply with quote

To je mi lito, melly. Na te hadce se urcite podepsal i predsvatebni stres, ale do svatby ho to urcite prejde, uvidis. Kvuli cemu to vlastne vzniklo?

Na me to pusobi tak, ze je nutne, aby vas prestali brat jako male deti. Neco jim dokazovat je asi zbytecne, musi na to prijit sami.

Kazdopadne si nenech zkazit svatbu, jak pise mucka je to hlavne o Vas dvou.
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25334

PostPosted: Sun 15.6.2008 9:04    Post subject: Reply with quote

Geike a Crazy Arrow děkuju..nesmím na to myslet..kdybych ho nepotkala, tak je to v pohodě, ale jakmile jsem ho uviděla, tak se mi to vrátilo..sakra..ale bude dobře..vím to..jen bych potřebovala asi vysvobodit Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Sun 15.6.2008 9:37    Post subject: Reply with quote

melly, tak to zkus brát trochu s rezervou, oni prostě takoví jsou a asi budou Confused Já bych jim ty kecy asi s úsměvem odkývala a stejně si to udělala podle sebe. Hlavně jim nesmíte ve všem ustupovat, to je nejhorší.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 15.6.2008 9:55    Post subject: Reply with quote

Geike wrote:
když se člověk rozejde v takové té čerstvé fázi zamilování, je to nejhorší podle mě...

S tim nesouhlasim, myslim si pravy opak.
Nicmene Kiko, vydrz to, prejde to.
Takovy vul za trapeni nestoji...
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16138
Location: up in the sky

PostPosted: Sun 15.6.2008 11:03    Post subject: Reply with quote

Melly, do svatby bude ok, nejpozději na obřadu změkne jak rohlík v kafi Smile Chci napsat to, co Choco, asi tam bude mít roli i předsvatební stres... a co nastávající, zastane se tě?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 15.6.2008 11:32    Post subject: Reply with quote

Geike wrote:
když se člověk rozejde v takové té čerstvé fázi zamilování, je to nejhorší podle mě...

[/quote]

podla mna to praveze rychlejsie prejde Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25334

PostPosted: Sun 15.6.2008 11:40    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem konečně smazala i ty fotky, co jsem měla uložený..tak teď už to snad opravdu vymažu úplně.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Sun 15.6.2008 13:00    Post subject: Reply with quote

kika wrote:
Dneska jsem konečně smazala i ty fotky, co jsem měla uložený..tak teď už to snad opravdu vymažu úplně.. Wink


Já taky mažu...nezvratně. Nakonec jsem mu všechny ty věci opravdu vrátila, včetně dopisů i fotky, co jsem nosila v peněžence...a možná je to špatně, ale já ho chci ze svýho života fakt dostat co nejdál.

Dneska jsme se potkali u toho mýho souseda a fakt jsem se na místě zvedla a šla pryč.

Tak snad to nějak půjde. Žije se mi dobře, ale občas to na mě strašně padne...včera, když tu byl pro ty věci, tak jsem pak koukala z okna a viděla jsem, že na něj ta jeho nová čeká v autě...fakt jsou 24 hodin denně a to bolelo opravdu moc, protože prostě vidím, jak s ní žije do puntíku stejně jako kdysi se mnou...

No, ořvala jsem to hrozně. Ale to jsou fakt jen slabý chvilky, jinak se držím Confused
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Sun 15.6.2008 13:14    Post subject: Reply with quote

Cantarella wrote:
Nakonec jsem mu všechny ty věci opravdu vrátila, včetně dopisů i fotky, co jsem nosila v peněžence...a možná je to špatně, ale já ho chci ze svýho života fakt dostat co nejdál.
Já nemyslím, že je to špatně. Tady asi není žádný dobře nebo špatně, prostě to tak cítíš. Ale taky si nemyslím, že je úplně pravda ta druhá část věty. Spíš mi přijde, že bys to chtěla chtít.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Sun 15.6.2008 13:27    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Cantarella wrote:
Nakonec jsem mu všechny ty věci opravdu vrátila, včetně dopisů i fotky, co jsem nosila v peněžence...a možná je to špatně, ale já ho chci ze svýho života fakt dostat co nejdál.
Já nemyslím, že je to špatně. Tady asi není žádný dobře nebo špatně, prostě to tak cítíš. Ale taky si nemyslím, že je úplně pravda ta druhá část věty. Spíš mi přijde, že bys to chtěla chtít.


Jo, to máš asi pravdu Confused ...a jsem pro to ochotná udělat fakt hodně věcí, včetně tohohle. No, nesetkalo se to moc s úspěchem (kupodivu Laughing ), ale já už na něj fakt kašlu.

Úplně nejradši bych byla, kdyby někam tak na rok odjel, abych o něm vůbec nemusela slýchat nebo ho potkávat.

Ale zase léto si zase zkazit nenechám. Jedeme bohužel na stejný akce, ale věřím, že festy jsou dost velký na to, aby se sobě dva lidi mohli vyhnout.

Akorát je demence, jak máme ty společný kamarády Sad , mrzí mě to za ně.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 675, 676, 677  Next
Page 1 of 677

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms