sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ZPOVĚDNICE 3
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 856, 857, 858  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Wed 18.6.2008 10:33    Post subject: Reply with quote

Bibi - Tak to je nějaký špatný dojem. Já jsem nebyla sama snad od 15 skoro nikdy. Pořád jsem někoho měla. A když jsem pak nikoho neměla pár měsíců, tak mi bylo dobře samotnej a vyloženě jsem spíš nikoho nechtěla, než jsem ho potkala. A od tý doby nechci bejt sama, ale s ním.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16137
Location: up in the sky

PostPosted: Wed 18.6.2008 10:39    Post subject: Reply with quote

Velv, já to mám stejně, pořád jsem s někým chodila asi od DVANÁCTI Shocked (jo, tehda to ještě nebylo moc chození v dnešním pojetí, ale prostě jsem u sebe měla kluka, zvykla jsem si nebýt sama...) Taky jsem si myslela, že to nezvládnu a tak, ale jsem teďka sama první měsíc a zatím mě to docela baví Laughing mno však mě to přejde... Ale sama musíš cítit, jak na tom vlastně s tím svým jsi. Jestli se rozhoupe k rozchodu s ní, nebo ne. Určitě už tušíš...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Wed 18.6.2008 10:44    Post subject: Reply with quote

Bibi - Právě že tuším a myslím, že to pro mě nevypadá moc růžově. Ale nemám co ztratit, můžu jen získat, takže to ještě ty dva týdny vydržím a když s tím do té doby nic neudělá, tak to bude jasný. To jsem si tak stanovila já pro sebe, že dýl už čekat nebudu. Jinak mě tady hodně lidí vždycky psalo, že neumím být sama. Ale to bych řekla, že není pravda. Mě to docela vyhovovalo. Den před tím, než jsem ho potkala jsem se ještě bavila s kámoškou, jak je to super, že jsme samy Laughing Já jsem měla hodně kluků, ale šťastná jsem s nima byla vždycky chvíli. Moje vztahy hrozně brzo přestávají fungovat a já už vím, že je to ve mě. A tady se to stalo zase. Zase dokážu bejt tak naštvaná a protivná, že to chlapa otráví.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16137
Location: up in the sky

PostPosted: Wed 18.6.2008 10:48    Post subject: Reply with quote

já zas mám dlouhé vztahy, většinou kolem roku, ale nejdelší jsem měla 3 a půl... O to jsou pak ty rozchody horší... Uvidíš, Velvet, třeba to nakonec dopadne úplně jinak... A mě na začátku připadlo, že by pro tebe skočil do ohně Confused zatracený chlapi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Wed 18.6.2008 11:03    Post subject: Reply with quote

Bibi - To mě na začátku taky. A uvědomila jsem si to i jak jsem si četla historii. Pořád mi psal že má strach že mě ztratí a že mu na mě hrozně záleží a bojí se že nebudu jeho. A teď už by mi nic takového nenapsal, už mi skoro nepíše. A stokrát mi tady na aortě lidi psali, že když mi kluk už tolik nepíše jako dřív a už ne tak hezky, že to nic neznamená. Ale znamená. Byla bych ráda kdyby ne. ale vždycky to byla taková předzvěst rozchodu. Já měla nejdelší vztah rok a čtvrt a pak ještě jeden 4 měsíce. Jinak vždycky tak měsíc. O mě všeobecně všichni ví, že mám strašnou smůlu a chlapy. Ale já mám spíš smůlu, že neumím ovládnout svoje nálady. A v tom to všechni tkví. Je prostě nějaký problém a já ho musím řešit, dokud se nevyřeší. A to vždycky všechno zkazí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16137
Location: up in the sky

PostPosted: Wed 18.6.2008 11:09    Post subject: Reply with quote

Velvet, musíš poslouchat svůj podpis Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Wed 18.6.2008 11:11    Post subject: Reply with quote

Bibi - No, já se tím snažím pořád řídit, ale buď se mi to vymkne úplně z rukou, nebo si hraju na tak nedostupnou, že ten kluk ztratí zájem, protože se přece nebude snažit o holku, která o něj zájem nemá a ani mu nikdy první nenapíše.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16137
Location: up in the sky

PostPosted: Wed 18.6.2008 11:15    Post subject: Reply with quote

To je právě to. Podle mě se nesmí na nic "hrát". Jak je ve vztahu nějaká přetvářka něbo něco podobného, už je něco špatně. A navíc, ten člověk prvních pár měsíců nechodí s tebou, ale s představou o tobě, takže se snaž, abyste se co nejvíce podobaly Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Wed 18.6.2008 11:21    Post subject: Reply with quote

Jenže krotit se musím. Kdybych mu moc psala, budu si připadat že děsně dolejzám. Jinak když jsme spolu, tak se nijak nepřetvařuju a všechno je v pohodě. A jak spolu nejsme, tak se jenom trápím, protože na mě kašle.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16137
Location: up in the sky

PostPosted: Wed 18.6.2008 11:28    Post subject: Reply with quote

Krotit... no, trošku asi jo Smile ale to musíme každá.. chce to najít nějakou správnou hranici mezi tím co chceme dělat a co můžeme dělat...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 18.6.2008 11:35    Post subject: Reply with quote

velvet, napadlo me, jestli to nedela schvalne, aby ses snazila ty ... ze ti proste nenapise ... treba taky nechce dolejzat?
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Wed 18.6.2008 12:52    Post subject: Reply with quote

Není to moc téma hodný zpovědnice, ale já si nevím rady....prosím Vás, je tady někdo, kdo je v důležitejch věcech taky tak strašně nerozhodnej? Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Wed 18.6.2008 12:58    Post subject: Reply with quote

Als: ja... jak se jedna u neco duleziteho,nevim z kama kam... Confused
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Wed 18.6.2008 13:11    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
velvet, napadlo me, jestli to nedela schvalne, aby ses snazila ty ... ze ti proste nenapise ... treba taky nechce dolejzat?


No, to mě taky napadlo, možná je to pravda. Tak jsem mu teď napsala moc milou sms, asi před hodinou a on nic. Ale říkal několikrát, že má pocit že mě pořád otravuje a že bych mohla taky já napsat první. No tak uvidíme co mi na tu mojí sms odepíše. Já jsem teď invisible, on mě nevidí, ale on je teď už 7 hodin na icq online. A on mi smsky píše z netu, protože to nerad ťuká na mobilu. Jsem myslela že není na netu, že mi nepíše. Podle mě prostě nemá zájem, to je celý. A já se s tím budu muset nějak srovnat.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43075

PostPosted: Wed 18.6.2008 16:20    Post subject: Reply with quote

co muze byt lepsiho nez byt pohadana s nej kamoskou, otcem i pritelem? : (

se na to uz na vsechno vyseru fakt...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 856, 857, 858  Next
Page 4 of 858

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms