sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ZPOVĚDNICE 3
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 856, 857, 858  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 17.6.2008 19:42    Post subject: Reply with quote

mambo, klid. Já byla naprosto katastrofální, možná daleko více než Ty. Hlavně se uklidni, protože čím víc hysterčíš, tím hůř to půjde. Takže třeba nějaká hudba, vana, čokoláda a pak se na to v pohodě podívej.

a takové malé btw - u vás se tomu říkají zkoušky? mě to úplně evokuje výšku a dřív jsem byla úplně zmatená, jestli jsi tedy střední nebo vysoká Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
jaa
Guest





PostPosted: Tue 17.6.2008 21:02    Post subject: Reply with quote

Ja uz se na to vy...
Je mi tak silene smutno...kamaradka, ktera byla moje nejlepsi (i kdyz tvrdim, ze tato instituce je pochybna a posledni dobou jsme se dosti odcizily), ale sedely jsme spolu na gymplu 6 let v lavici a delaly spolu vsechno, se na me vykaslala, zazdila me kvuli totalni kravine...
Jako jo, udelala jsem neco, co by nastvalo trosku asi kazdyho, ale ja to odcinila, omluvila se ji, vysvetlila... Sad A nebyla to zadna fatalni podpasovka, z obecnyho hlediska fakt kravina Embarassed Crying or Very sad
A ona se mnou uz pres dva tydny nemluvi... Sad
Rekla jsem si, ze to necham ulezet, protoze je takova urazliva a vsechno si moc bere...ale nevydrzela jsem to a vcera ji zas napsala na Skypu, ze se jeste jednou moc omlouvam a jestli se nemuzem bavit jako driv Confused Neodpovedela...dneska byla celej vecer online a taky nic...proc si me teda nevymaze, kdyz me tak nesnasi?? Dobre vi, ze me tim trapi. Kazdej mi rekne: Najdi si jiny kamarady... Ja vim, ze neni kvalitni, ale presto me to porad muci...aby ne, kdyz jsme spolu stravily kus zivota Crying or Very sad
Back to top
 
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 17.6.2008 21:03    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Sun 6.12.2009 19:04; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Tue 17.6.2008 21:35    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by mamba on Sat 21.6.2008 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
*Nicht
Guest





PostPosted: Tue 17.6.2008 21:38    Post subject: Reply with quote

jaa Arrow tohle taky nesnáším a úplně tě chápu...stalo se mi něco velmi podobného, taky kamarádka ze střední a taky dělá uraženou..napíšu jí na icq ať to hodímě za hlavu, ptam se jak se má a tak..a ona nic, přitom je online... Confused někdy mi přijde, že to dělá schválně, aby mě trápila, snad jí to dělá dobře nebo co, tyhle lidi nepochopím
přitom jsme toho spolu zažily spoustu, bylo nám spolu fajn...stačí tak málo a bylo by to znovu, neříkám že stejný jako předtím, ale vím, že bychom k sobě našly zase cestu...ale kde není snaha... taky mě to mrzí, takže vím přesně co cítíš, ale pak si řekni, stojí taková kamarádka za to? když tě nechá takhle se trápit a ještě k tomu schválěn přispívá?...nestojí Wink
i když jsem asi taky naivka a říkám si, že se to jednou prolomí a na to kafe zas zajdem a bude nám fajn..ale to by musela vyvinout iniciativu ona, protože já mám toho vnucování dost, člověk se omluví jednou a to by mělo stačit..
Back to top
 
*Night
Guest





PostPosted: Tue 17.6.2008 21:39    Post subject: Reply with quote

Night, ne Nicht:-)
Back to top
 
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Tue 17.6.2008 21:57    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Snowy on Sat 21.6.2008 21:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Tue 17.6.2008 22:22    Post subject: Reply with quote

Sakra, kdy už přestanu bejt tak debilně naivní Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Axioma
coin-operated girl


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6899

PostPosted: Tue 17.6.2008 22:23    Post subject: Reply with quote

Velvet, co udělal?
_________________
Not all those who wander are lost.
There is so much love in me.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Tue 17.6.2008 22:32    Post subject: Reply with quote

Právě že nic. Vypadá to že je to v pohodě. Ale já z toho nemám dobrej pocit. Dneska jsem si z dlouhý chvíle četla naší historii na icq, třeba jen místy. A on už mi vůbec takhle nepíše. Našla jsem tam i jak mi psal, že on potřebuje hodně kontaktu, přes den si prostě aspoň párkrát napsat. Že jestli mi to tak nevyhovuje nebo toho nejsem schopná, tak spolu nemůžem být. Ale já nechápu proč mi to psal, když to nakonec tak vůbec není a skoro vůbec mi nepíše. A když jo, tak jako nějaké kamarádce. A já jsem tak naivní, že si pořád myslím, že se s ní rozejde, přitom je to naprostá kravina a vím že to neudělá. Teď mě ještě čeká pár milých setkání s ním, možná se spolu párkrát vyspíme a pak mu řeknu že už dál nebudu bokovka a on se mi bude omlouvat že mě má rád, ale zůstane s ní. Je to pravděpodobný tak na 90%. Ale zkusím to ještě těch 14 dní vydržet, jak to dopadne. I když naděje že pro mě to dopadne dobře je nulová.
Back to top
View user's profile Send private message  
jaa
Guest





PostPosted: Tue 17.6.2008 22:38    Post subject: Reply with quote

Night - diky, ani nevis, jak mi to pomohlo, vedet, ze je nekdo ve stejny situaci Smile Taky mam pocit, ze me trapi schvalne...ji to asi dela dobre Evil or Very Mad Ona za to vazne nestoji, tim jsem si jista...zacala na me vytahovat veci, ktery jsem rekla pred x lety a myslela to ze srandy, casto jsem z ni mela pocit, ze uz se me chce jako zbavit nebo tak Sad Rolling Eyes Ja to vsechno vim...jenze Exclamation "Srdci neporucis"... Embarassed Rolling Eyes

Snowy - diky... Smile Fakt me tentokrat uz nastvala, tohle chovani neni normlani. At mi treba vynada, nazve me jeste kravou nebo tak, ale vycisti se vzduch a pojedem dal. Ale ne, tohle chovani ona neuznava. Jen takovy muceni...fakt je asi vadna Rolling Eyes

Ja nechci, aby to bylo uplne stejny a vim, ze to asi nebude, ale chtela bych s ni normalne zajit dvakrat za rok na kafe a pokecat, mne by to stacilo...nicmene se realne bojim, ze z ni budu mit ted nepritelkyni Confused To fakt nechci, ale tohle uz si vazne dela sama..... Embarassed
Back to top
 
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16125
Location: up in the sky

PostPosted: Wed 18.6.2008 8:10    Post subject: Reply with quote

Velvetko, myslíš, že to tak fakt dopadne? Třeba ne... A nerejpej se v tom, prostě vyčkávej. Tím, že se budeš hrabat v icq historii, tím se akorát budeš trápit a užírat. Já z tebe měla pocit, že jsi skvělá a samostatná holka, takže mu (a sobě) to předveď a nedělej takové blbinky, nebo ti bude hůř a hůř Pusnik

Bubli - nesnáším problémy s penězma, ať už se řeší s kýmkoli, vždycky to nedělá vůbec dobrý vztahy Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 18.6.2008 8:20    Post subject: Reply with quote

Velvet, ja myslela, ze to chces skoncit... ?
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Wed 18.6.2008 10:15    Post subject: Reply with quote

Bibi - Tak já jemu nic najevo nedávám, tohle si řeším jenom sama se sebou. Já vůbec nejsem samostatná. Já se vždycky na někoho upnu a pak jsou z toho jen problémy.

terry - No, chtěla jsem, ale pak jsem se mu ozvala a byli jsme zase spolu a je to vlasně v pohodě. Až na to že se mi skoro neozve a já už prostě nechci dolejzat. On je třeba 3 hodiny na icq online a já taky a nenapíše mi prostě. A já mu pořád nechci psát první, je mi to dost blbý.

Ono je vlastně jedno jestli to skončím teď, nebo za 14 dní. Výsledek bude stejnej.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16125
Location: up in the sky

PostPosted: Wed 18.6.2008 10:31    Post subject: Reply with quote

Velvet, já jsem právě nabyla dojmu, že jsi taková emancipovaná, tuším, že jsi někde psala něco ve stylu "už umím žít sama, ale s ním je mi fajn", tak asi z toho...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 856, 857, 858  Next
Page 3 of 858

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms