sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ZPOVĚDNICE 3
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 856, 857, 858  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest***
Guest





PostPosted: Sun 15.6.2008 18:05    Post subject: Reply with quote

Ptž s ním cítím právě tu jistotu a zázemí. A je s nám spolu celkem dobře. Sice jsem tuhle psala, že bez vášně a dobrýho sexu není vztah 100%...ale nevím. Pořád si říkám, že to přeci není všechno.
A ty kecy doma, už to slyším. Jo, je mi přes 20, ale jsem jedináček a matka má jen mě takže mě furt řeší Rolling Eyes
Ale já na bývalého zas časem zapomenu, když nebudem v kontaktu a navíc to tak bude nejlepší, no.
Navíc už máme s přítelem naplánované různé věci Embarassed
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 15.6.2008 18:13    Post subject: Reply with quote

---


Last edited by Grapefruita on Mon 23.6.2008 10:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest***
Guest





PostPosted: Mon 16.6.2008 13:22    Post subject: Reply with quote

Mně už tak hrabe, že jsem si vypsala pro a proti u obou Laughing A celkově mi to vychází tak, že bývalý mě víc přitahuje, byl (je? já už ani nevím) moje velká láska, ale mám strach a jsme odlišní.
Se současným je chemie nižší, ale máme podobné názory, aktivity, plány. A já nechcu riskovat Embarassed Jsem sice mladá, ale to je asi tak všechno. Teď mě chcou 2 naráz, ale to je výjimka, jednou to omrzí oba a budu navždy na ocet Confused
Btw, stejně je největší chyba ve mně, že jsem k těm chlapům tak připoutaná. Vím, že je vše pomíjivé, ale ještě nejsem na takové úrovni na jaké bych chtěla.
Třeba se nakonec seberu a pojedu někam pryč-sama. Ptž vidina ciziny a cestování neláká ani jednoho, zatímco mě jo Smile))
Back to top
 
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Mon 16.6.2008 13:47    Post subject: Reply with quote

Guest - Co si tak pamatuju ze stratoboardu, tak tvůj vztah s bývalým taky nebyl moc ideální nebo se pletu?
Je to těžký, sama nevím co bych na tvém místě dělala Confused (ale mně se zase nemůže stát, že by mě chtěli dva chlapi najednou Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 16.6.2008 13:59    Post subject: Reply with quote

gueste, jen jestli si to nemaluješ barvami nápadně podobnými růžové... představy a sny můžou být jiné než skutečnost. Já, abych pravdu řekla, jsem měla nedávno podobné dilema... sice mě nechtěl bývalý,ale někdo mě chtěl a byl naprosto odlišný než M. a tak jsem si říkala, jaký by byl ten vztah určitě fajn a energický, jenže nakonec jsem poslušně šoupala nohama, odmítla ho a zůstala s M. .... a ten kamarád to odhadl dobře - že potřebuju vlastní jistotu a zázemí. Abych pravdu řekla, někdy se bojím, že kdyby nám to s M. přestalo klapat a já měla možnost odejít k někomu lepšímu, tak bych stejně s M. zůstala, protože..já moc na ty velký změny nejsem, bojím se dost nejistoty (i když je na jednu stranu velmi vzrušující) ....gueste, pokud chceš, napiš sz.
nequot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20107

PostPosted: Mon 16.6.2008 14:06    Post subject: Reply with quote

Hope a nemůžete třeba trávit víkendu u vás aby ses vyhnula tchýni? Podobné problémy s tchýní jsem taky mívala, pořád jsem si tam připadala jako cizí co musí poprosit i o trochu vody na vyčištění zubů. Naštěstí když jsme se odstěhovali tak se tyhle problémy vyřešily. Chce to jen trochu trpělivosti do doby než se budete moct odstěhovat. Nebo mít na tchýni nějakou taktiku
Back to top
View user's profile Send private message  
N.
Guest





PostPosted: Mon 16.6.2008 17:10    Post subject: Reply with quote

"mami, P. (přítel) mi včera přivezl ovoce a ty prášky, co jsem si chtěla koupit v lékárně." (jsem nemocná)
"ale není to tvoje starost, že seš hypochondr, nejsi schopná si obstarat svoje věci a obtěžuješ tím ještě druhý lidi, zaplatilas mu to?"
"...chtěl mi udělat radost...." Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
 
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 16.6.2008 17:20    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by Shrew on Sun 29.6.2008 15:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 16.6.2008 17:24    Post subject: Reply with quote

Linda Evangelista wrote:
Hope a nemůžete třeba trávit víkendu u vás aby ses vyhnula tchýni? Podobné problémy s tchýní jsem taky mívala, pořád jsem si tam připadala jako cizí co musí poprosit i o trochu vody na vyčištění zubů. Naštěstí když jsme se odstěhovali tak se tyhle problémy vyřešily. Chce to jen trochu trpělivosti do doby než se budete moct odstěhovat. Nebo mít na tchýni nějakou taktiku


tady už prostě pomůže jenom se odstěhovat..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 16.6.2008 19:31    Post subject: Reply with quote

Už se nikdy nebudu na nic těšit, pokaždý to dopadne stejně!! Crying or Very sad TAK STRAŠNĚ MOC MĚ TO ŠTVE!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 16.6.2008 20:18    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
zpovídám se, zpovídám.."někdo" tu kdysi psal, jak je okouzlený svým profesorem..to já jsem byla taky, když tu se mi o něm zdál úžasně erotický sen.. Cool musím té osobě vzkázat, že ji uuplně naprosto chápu, hormony dokážou totálně rozházet lidský myšlení, byla jsem z něj a z toho snu co se mi zdál několik dní totálně mimo Laughing a ještě teď na to hezky vzpomínám, a v pondělí se na něj půjdu podívat, jak bude zkoušet moje spolužáky Laughing musim si ho užít dokud studuju a zároveň se přesvědčit, že je to kníratej nerudnej a nudnej chlap Cool Laughing


shrew, ta osoba jsem ja?Smile (neni to tajny, jen jsem to nejak nechtela psat pod svym nickem, ani nevim proc)

a pokud to bylo na me, tak jsem za nim dneska mela jit a nesla, jsem trubka, bojim se...tak pristi pondeli no.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 16.6.2008 20:31    Post subject: Reply with quote

Tange - Co se stalo?
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26166

PostPosted: Tue 17.6.2008 5:28    Post subject: Reply with quote

N. wrote:
"mami, P. (přítel) mi včera přivezl ovoce a ty prášky, co jsem si chtěla koupit v lékárně." (jsem nemocná)
"ale není to tvoje starost, že seš hypochondr, nejsi schopná si obstarat svoje věci a obtěžuješ tím ještě druhý lidi, zaplatilas mu to?"
"...chtěl mi udělat radost...." Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


To je mi líto.. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Tue 17.6.2008 19:30    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by mamba on Sat 21.6.2008 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Tue 17.6.2008 19:36    Post subject: Reply with quote

Mamba Arrow tyhle stavy znám a věř mi, to přejde. Nikdo není perfektní ve všem a jen pro to, žes vylítla od zkoušky, nejsi hloupá. Tohle se stává skoro všem.
Takže zahod depky, ono to pujde Wink
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 856, 857, 858  Next
Page 2 of 858

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms