sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Outdoorové oblečení
Goto page 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26081

PostPosted: Wed 11.6.2008 12:33    Post subject: Outdoorové oblečení Reply with quote

Založila jsem téma pro milovníky outdoorového oblečení. V poslední době mu začínám čím dál víc holdovat, je to oblečení kvalitní, který hodně vydrží, je funkční, praktický a za tu cenu v naprostý většině stojí. Takže kdo je podobnýho názoru a založení, sem s fotkama, komentářema, zkušenostma atd. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Wed 11.6.2008 12:38    Post subject: Reply with quote

To nosím jen na sporty, dovči, výlety a tak, ale běžně ne (to nosím podpatečky a podobně Laughing )... Ale souhlasím, že je praktický a vydrží.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Wed 11.6.2008 12:43    Post subject: Reply with quote

Přítel pracuje ve firmě, která tohle oblečení prodává.. Každý den poslouchám ódy o super funkčním spodním prádle apod.. Máme toho plnou půdu, tak až tady bude nouze o fotky, tak řekněte Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 11.6.2008 12:50    Post subject: Reply with quote

Ono to asi není zrovna outdoorový, ale mám slabost pro Rejoice (jo, líbí se mi ty obrázky Embarassed ) a když si od nich něco koupím, aspoň podpořím český výrobek Cool

Jo, pak mám nějaký super ponožky do pohor a chodí se v nich výborně a skoro nesmrděj ani když si je vezmu dva dny po sobě Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 11.6.2008 13:14    Post subject: Reply with quote

Ja uz posledni dobou kupuju jen "funkcni" obleceni. Stoji to stejne nebo casto i min, nez obycejny znackovy, tak bych byl blazen to nevzit. Smile Nedam dopustit na myho Latoka Laughing skvela celorocni vetruvzdorna bunda, nahradil mi i tlustou zimni bundu, staci pod neho vzit powerstretch a je teplo a tloustka obojiho nepresahuje pul centimetru.

http://www.svetoutdooru.cz/clanek/?107288-bunda-tilak-latok
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Wed 11.6.2008 13:18    Post subject: Reply with quote

Do tohodle oblečení se zbláznil přítel a pomalu to padá i na mě. Jinak o značku mně ani tak nejde, nakupujeme třeba z loňských kolekcí, vyjde to mnohem levněji.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Wed 11.6.2008 13:48    Post subject: Reply with quote

tu Tilak bundu má i jeden kamarád, a pomalu ho v ničem jiném v zimě nevidím... Very Happy

jinak mě se tohle oblečení na běžné nošení třeba do města nelíbí, ale protože jsem posledních pár let trochu přičuchla k turistice, horolezení a tak, postupně si dělám výbavičku...=) mám goretexovou bundu LoweAlpine, na kterou nedám dopustit, takovou jakože windstopperku nějaké neznámé značky, která je původně na kolo a běžky, ale tahám ji všude na hory, protože je skvělá, pohorky, pak nezbytné kostičkované gaťata rejoice a co úplně nejvíc můžu, je funkční prádlo...minulé léto jsem lezla kamsi na horu, a měla jsem na sobě přesně ty vrstvy jak mají být - nejdřív tenké prádlové tričko a pak takovou přiléhavou tenkou mikinu, a jak jsem šplhala do toho kopce, měla jsem záda úplně mokré, ale ten pot byl z vnější strany toho oblečení a na těle nic...fakt jsem byla nadšená, jak to pěkně funguje Very Happy

a kdo se v tom trochu vyzná, potřebovala bych poradit...jedu v létě přecházet Korsiku, ale nejsem si moc jistá, jaké si vzít boty...mám kvalitní pohorky, ale bojím se, že se v tom uvařím, jinak žádné kvalitní tenisky nemám, musela bych si půjčit od mamky takové polotrekové tenisky, a ještě si plánuju koupit sandály v tomhle stylu

co byste si vzali na takovou cestu? zas nemůžu tahat tolik moc botů, protože každé kilo navíc je špatné kilo Laughing

btw. tyhle boty na fotce chodím do hudy očumovat už druhým rokem, ale nemůžu se odhodlat dát za ně 1800,- Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 11.6.2008 13:51    Post subject: Reply with quote

jako sandály od Hudy.. nic lepšího jsem nikdy neměla..teď mám už dva roky salomony nějaký trekový i do vody či co, jsou dobrý, ale prostě hudy je hudy..
V tom projdeš vším..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
sarik
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3509

PostPosted: Wed 11.6.2008 13:57    Post subject: Reply with quote

Geike na přechod do hor bych si určitě vzala pohorky a do báglu sandály na večer nebo až prostě nebudete chodit.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 11.6.2008 13:58    Post subject: Reply with quote

lucyynka wrote:
Do tohodle oblečení se zbláznil přítel a pomalu to padá i na mě. Jinak o značku mně ani tak nejde, nakupujeme třeba z loňských kolekcí, vyjde to mnohem levněji.


No hlavně to opravdu něco vydrží narozdíl od ostatních..já mám teda zkušenost s alpine pro, bodyglove, rejoice, žeru takový ty rádoby trekový tenisky, teĎ mám RBK, před tím adidas..tahám to furt..v zimě po městě a v létě třeba na chození po horách a na dlouhý tůry.

Jako radši si koupim funkční věc, viz lyžařská bunda..než něco co vypadá na oko dobře.. miluju ty vychytávky co třeba bundy nebo i kalhoty pro outdoor mají..
Třeba brácha si kupoval v outletu kapsáče, a měli na kapse otvírák ne pivo, konzervu a malej nůž, se kterým se dá uříznout i chleba Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 11.6.2008 13:59    Post subject: Reply with quote

Ja bych vzal na hory sandaly, neco jako mas v tom odkazu a misto tezkych pohorek nejaky texovy kotnikace asi. Hlavne aby byly lehky, nepromokavy, mely vibramovou podrazku (idealne dle terenu Smile ) a drzely dobre nohu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Wed 11.6.2008 14:02    Post subject: Reply with quote

jo, strašně se mi líbí oblečení od North Face, ale myslím, že je zbytečně předražené...

tuhle mají teď ve slevě Love


to bych taky brala



a sandálky jsem právě jedny z Hudáče měla, stály jen 700 a byly nepřekonatelné, měly pod těma páskama takové jakože vypodložení, takže krásně seděly, nedřely, pohodlné byly... Sad a pak jsem je někde ve Skotsku ztratila, což je dodnes jedna z nevyřešených záhad mého života, nechápu jak člověk může z ničeho nic ztratit boty, které má téměř pořád na sobě Laughing


sarik: jenže já se trochu bojím, že kdyby mi náhodou ty pohorky zmokly, nebo cokoliv, a musela bych chodit v těch sandálech, tak že v nich nic neujdu...po těch šutrech, v křoví a tak...no stejně si nakonec vezmu asi ty sandále, musím si dobře koupit, ať sedí, protože s dvojema zavřenýma botama do takového vedra, to asi ne...
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Wed 11.6.2008 14:08    Post subject: Reply with quote

Feli, no jooo, jenže botky jak ty popisuješ, to nemám a to je tak za dva a půl minimálně... Sad

třeba tyhle

Performance XCR® Hanwag

ale ty stojí přes tři, no... Sad já doufám, že to půjde v těch pohorkách...mám je dobře prošlápnuté, sedí mi, mají vibram i goretex, tak snad se v tom neupeču. spíš mi šlo o to, co jako ty druhé boty. to asi fakt ty sandálky, no.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 11.6.2008 14:12    Post subject: Reply with quote

proboha, geike, hlavně né nový boty, který nemáš dostatečně prošlápnutý a vyzkoušený..do bys taky mohla hodně trpět..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 11.6.2008 14:31    Post subject: Reply with quote

Geike - tak to co popisujes je v poho, vzal bych jen ty sandaly navic. Tahat dalsi velky boty je asi blbost. Leda byste meli doprovod autem, pak by druhej par nevadil.

Obcas uplne brutalni vyprodeje maji v Sunsportu - http://www.sunsport.cz/ Ja tam nakoupil dobry veci zrovna kdyz se zavirala kamenna prodejna, meli snovy slevy. Nedavno jsem v tom shopu videl paradni batoh Karrimor, na kterej jsem mel driv zalusk, ale stal tenkrat nekrestansky penize.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Next
Page 1 of 29

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms