sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nedůvěra
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 9.1.2007 18:30    Post subject: Reply with quote

Jj, u pokecu se záchodovou mísou mě už přistihl Laughing Embarassed Ale vzal to v pohodě, že se to může stát každýmu, ale radši nebudu riskovat opáčko. Nebudu pít nalačno a dám si jen pár piv.
Chjo, kéžby se už objevil aspoň na tom na ICQ abysme se domluvili. Stýská se mi Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Tue 9.1.2007 18:41    Post subject: Reply with quote

Hmm, to by mohl...abyste si treba domluvili nejaky to predrande Twisted Evil . Ostatne patek je jeste daleko.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Tue 9.1.2007 19:04    Post subject: Reply with quote

Hej,Exi,ty jsi kaca Laughing
Prestan resit takovy prkotiny a konecne se raduj a bud trosku spokojena!Je jedno,kam pujdete,budete spolu a zazijes neco novyho!Bez klidne v podprsence a v kalhotkach,hlavne bud happy! Wink

huuuurrraaaa Laughing Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
n1ckn4m3
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 160

PostPosted: Tue 9.1.2007 21:32    Post subject: Reply with quote

exi, nebud koza, hele.. uplne tady musim souhlasit s ostatnima.. kluci prozivaj uplne to samy: napsat/nenapsat, pockat/nepockat.. kdyz si treba neni moc jistej, tak ho to musi dost potesit, ze se taky ozves.. a vubec, hernajs, takovyhle maly naznaky ze ta holka ma taky zajem se jako dost pocitaj imho Wink tak jak uz tady nekolik lidi reklo, trosku 'relax, gal'.. neni potreba s kazdym hned skakat do postele.. spis to pak vypada jak kdybys byla 'easy'.. jak si te ten kluk potom ma vazit.. a taky bojovat o tvoji duveru.. preci neni jen jestli ty veris jemu, ale jestli i on veri tobe.. takze bez klido na koncert, oblikni si to v cem se budes citit pohodlne a dobre a hlavne se, kurnik, bav a uzivej si, ze ses s nekym, kdo ma o tebe zajem Wink
_________________
I've gone waddle about
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sat 20.1.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

EXI:

Tak co, jak dopadl koncert?
Back to top
 
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 20.1.2007 18:27    Post subject: Reply with quote

Guest Arrow Koncert byl fajn, sice jsem nějak nepařila ani si moc nepovídala s ostatníma, ptž jsem ty lidi tam neznala, ale líbilo se mi to, ačkoliv-teď už-přítel se ke mně celou dobu choval jako kamarád-a pak z něj vylezlo, že celou dobu čekal až udělám nějaký první krok já-a já čekala na to samé Laughing Každopádně se těším až pojedem na nějaký další, ale teď už jako partneři Love
Ale ta nedůvěra je ve mně i tak pořád. Musím si držet odstup, aby mi to neublížilo až se na mě vykašle.
Back to top
View user's profile Send private message  
broocinka
nevim, fakt nevim.


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225

PostPosted: Sun 21.1.2007 11:49    Post subject: Reply with quote

EXI:
host jsem byla já, nemohla jsme se přihlásit a zapomněla jsem se přihlásit. Embarassed

Nech to volně plynout. Ono se uvidí samo od sebe jak to bude dál. Zatím si to užívej a nemysli na nic ošklivého.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 21.1.2007 11:50    Post subject: Reply with quote

broocinka Arrow Jj, tak děkuju za zájem a jsem ráda, že tě tu vidím Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sun 21.1.2007 22:10    Post subject: Reply with quote

Exi, nemuzu si pomoct, ale ty jsi fakt trdlo Rolling Eyes . Podle toho co tu ctu a co si pamatuju tvoje trable s byvalym, tak si myslim, ze vetsinu problemu, ktery mas, si zpusobujes sama svym pristupem. Neumis se k vecem postavim jasne, neustale pochybujes.
Tenhle tvuj soucasnej kluk evidentne cekal az se ozves pro zmenu ty. Asi je to hodne cerstvy a proste si neni jeste jisty a nevi, co od tebe muze cekat. Ale prijde mi, ze se to vyviji slibne. Tak nevim proc uz vidis, jak se s tebou jednou rozejde. Nemysli hned na nejhorsi a snad si to trochu uzit Idea
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 22.1.2007 8:46    Post subject: Reply with quote

Exi, je fajn,že z toho klučiny se teda vyklubal už tvůj přítel:)hodně jsem četla tvoje příspěvky ještě na starým boardu a s tou důvěrou a nedůvěrou to mám stejně jako ty. Víš ono si jen namlouváš, že s někým budeš jen spát, ale ono to je už je čirý zoufalství, si nějak nahradit vztah.
Blondie ma pravdu, že trochu moc zbytečně přemýšíš nad tím, že sotva něco začně, už přemýšlíš nad tím, že to zkončí. Tak si přece ten vztah nemůžeš užít. Já se tímhle taky hodně trápila, ale nakonec jsem se nad to dokázala povznést. Užívej si s ním každou chvilku a buď šťastná a pokud to přeci jen nakonec nevyjde, musíš si říct, že to prostě nebyl ten pravej Wink ale jinak ti přeju hodně štěstíčka Smile
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Mon 22.1.2007 20:16    Post subject: Reply with quote

ja uz taky magorim, Vojta je ted na mesic v Nemecku, pracuje tam, dneska brzy rano odjel, o vikendu jsme byli spolu, rikal, ze mi urcite napise, ale ze prece jen ho to bude stat deset korun, tak ne kazdy den..a pritom dneska mi poslal uz sedm sms, sice resime hlavne jeho rozvrh, protoze me poprosil,abych mu zapsala rozvrh a tak, protoze on je mimo a nestihl by to.. dal mi index a je to na mne, taky super Confused .. ale ja si zacala rikat, co kdyz kecal, co kdyz neni v Nemecku, co kdyz ode me chtel mit pokoj? protoze mi napsal tolik sms, skoro za stovku..ja vim, ze je to blbost, ze je kravina, aby mi lhal, kdyz jezdim k nemu domu, pred rodici by se to prokeclo.. a tak.. ale desi me, jaky kraviny me napadaj, pritom to je ted tak pekny.. psal mi, ze mu chybim.. je ke me milej, vsechno...
jsem blba... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28440

PostPosted: Mon 22.1.2007 20:20    Post subject: Reply with quote

ali-kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid,nic se prece nedeje,zhluboka se nadechni,narovnej se,usmej se a rekni si,ze je vsechno v pohode,tak proc silis Wink a nejlepe pred zrcadlem....to zabira Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Mon 22.1.2007 20:22    Post subject: Reply with quote

jj, bude to dobry, to je jen chvilkovy, proste jsem blb paranoidni, kdyz je klidek, stejne na vsem hledam to spatny...
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28440

PostPosted: Mon 22.1.2007 20:25    Post subject: Reply with quote

neboj,ja si takhle vymyslim nemoci...kdyz se nic nedeje,tak je mi to podezrely a hned si zacnu vsugerovavat,ze div neumiram Laughing Rolling Eyes
paranoia je nepekna vec
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Mon 22.1.2007 20:34    Post subject: Reply with quote

greenwood wrote:
neboj,ja si takhle vymyslim nemoci...kdyz se nic nedeje,tak je mi to podezrely a hned si zacnu vsugerovavat,ze div neumiram Laughing Rolling Eyes
paranoia je nepekna vec

jo, to teda je, ale uz je to u me lepsi, byvalo to i horsi..
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms