sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Susedia,spolubyvajuci
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Tue 30.1.2007 13:40    Post subject: Susedia,spolubyvajuci Reply with quote

ako s nimi vychadzate?mate dobre vztahy,alebo vam vasi susedia zneprijemnuju zivot?
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Tue 30.1.2007 13:47    Post subject: Reply with quote

já ani nevim ...

Našo sousedi jsou mladej pár se dvěma dětma, pořád mě pozorujou a maj otázky typu. "Dneska neni škola?" ... "Alčo ty kouříš?" "Co jste to včera poslouchali za hudbu?" " Včera sis tu kalbu pěkně protáhla, co?"

Takovýhle otázky má sousedka hlavně před mojí mamou. Za to bych vraždila. Je jí kolem 30ceti a neděla nic jinýho, protože je na mateřský než sleduje okolí.

Muj další soused je muj kamarád. Love S ním vycházím skvěle.

No a jinak tam máme ukrainckou rodinu, která dělá furt nějáký grilovačky.
A jednu cca: 30cetiletou pani s malou holčičkou, která si ted našla mladýho kluka (22let) a pořád spolu kouřej na chodbě, nebo když jdou z nějáký zabavy tak zpívaj nahlas. Jsou praštěný.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Tue 30.1.2007 14:05    Post subject: Reply with quote

Spolubydlící na privátě je sluníčko, kamarádka ze třídy se kterou jsem se předtím moc nebavila ale teď si strašně rozumíme...nikoho lepšího bych si nemohla přát=))) Love

jinak bydlíme v baráčku a sousedy máme přes cestu, přes potok a přes zahradu, takže je neřeším...jediné co mi vadí je, občas, že vůbec jsou, protože se v létě nemůžu opalovat na zahradě nahatá... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Tue 30.1.2007 15:27    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.


Last edited by nia on Thu 1.2.2007 14:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Tue 30.1.2007 16:50    Post subject: Reply with quote

tak to my mame z jedne strany domov duchodcu, ale je to dost daleko od naseho baraku, takze to tak ani nepocitam. na druhe strane je pomnicek obetem valky a pak uz nic, takze v tomhle smeru nemam moc co rict.

na druhou stranu- cela nase vesnicka je jedna velka drbarna. takze "sousedi" jsou vlastne vsichni.

uz davno jsem si zvykla, ze nekoho v autobuse nepozdravim, protoze si ho naprikla nevsimnu a druhy den mama jede: to nemuzes ani odpovedet? pry te zdravila trikrat, delas ostudu po celych ***.
a s informacemi typu: couras se tu prej s tim tvojim a vykurujete si, jako by se nechumelilo chodi rodina domu temer denne.

a to ani nezminuju, co se to o mne "rika"
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Tue 30.1.2007 17:08    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.


Last edited by nia on Thu 1.2.2007 14:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Tue 30.1.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

Sousedy doma, ani na privátě neznám jinak než od vidění, akorát občas si popovídám s paní "kočkomilkou", co bydlí pod náma (teda paní povídá, já přikyvuju Cool ).

Spolubydlící je můj bývalej a dobrej kamarád, vycházíme spolu víceméně bez problémů a vždycky se těším, jak spolu po víkendu pokecáme. Ti druzí 2 (pár) jsou fajn, ale "jiní" než já, tak si toho s něma nemám zrovna dvakrát co říct.
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Tue 30.1.2007 17:55    Post subject: Reply with quote

Sousedy moc neznám. Ve stejnym patře bydlí akorát stará paní, co moc nechodí ven. Ale slýchávám přes dveře jejího vnuka s manželkou a dítětem.

Pak paní 'zprostředkovatelka-s-domácím' za mnou čas od času jezdí, že neumí zacházet s mobilem, a že jí bezpodmínečně musím vymazat všechny příchozí/odchozí hovory a zprávy.

No a mladší pán pod námi nám chodí opravovat tekoucí záchod, protože ho to ruší :), taky jsem jeden čas měla vcelku přehled o jeho sexuálním životě.

A pak tu prý bydlí nějací potomci Alše, kteří se prý znají s giglinou babičkou. (Alespoň myslím, pořád nevím, kteří to jsou.)

No a vlastně ještě paranoidní paní z patra pod námi, která si myslí, že ji někdo pouští hadičkou do bytu plyn a chce jí otrávit.

Vcelku pokojní a převážně starší lidé.
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...

Back to top
View user's profile Send private message  
candy_lips
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1143

PostPosted: Tue 30.1.2007 18:21    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by candy_lips on Sat 4.4.2009 0:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Tue 30.1.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

Na privátě jsem měla dvě spolubydlící. Jedna se teď stěhuje právě proto, že jsem si spolu moc nerozuměly (lépe řečeno, lezla nám na nervy tím, že neuklízela, celou noc chrápala a dokázala být neuvěřitelně "milá"). Dřív jsme byly dobré kamarádky, ale společné bydlení naše kamarádství naprosto zničilo. Confused Sad
Druhá spolubydlící je v pohodě. Je to bývalá spolužačka z gymplu, rozumíme si spolu, narozdíl od té první spolubydlící je ohleduplná a milá (jenže někdy až moc, čímž mě taky dokáže vytočit Rolling Eyes Laughing ).
Ostatní sousedy z činžáku moc neznám, když je potkám na chodbě, tak pozdravím, ale tím veškerá komunikace končí.

V místě trvalého bydliště znám sousedy jen z jedná strany. S jejich dcerou jsme kdysi byly nej kámošky, teď už to není až tak horké, ale bavíme se spolu. Vlastně znám celou jejich rodinu, máme celkem přátelské vztahy, dokonce jsem s nima byla i dvakrát na dovolené.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Tue 30.1.2007 19:15    Post subject: Reply with quote

My bydlíme v baráku a z jedné strany to vůbec není problém, protože ti co tam jsou tak nás fakt otravovat už nikdy nebudou Laughing (ja vím je to morbidní, ale když bydlím vedle hřbitova) Rolling Eyes
na druhé straně je jedna rodinka, se kterýma docela vycházíme, ale někdy nás fakt štvou Evil or Very Mad Například když v sobotu odpoledne začnou pálit různé větve a ja nevím co ještě, mamka chce sušit prádlo, protože svítí sluníčko a je teplo a do ten kouř Rolling Eyes fakt zábava. A nejvíce je mi líto jejich psa. Už dlouho jsem neviděla že by ho pustili aby si poběhal na zahradě, pořád je jen v boudě s takovým malým výběhem a to mají psa Husky:evil:
A z třetí strany máme hospodu Rolling Eyes Laughing
My máme fakt geniálně postavený dům.
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Tue 30.1.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

My byvame v panelaku, celkovo susedia v pohode, nad nami byva starsi sused,s ktroym sa poznam uz od mala. oproti nemu mlada rodinka s 2 rocnym babom, mila rodinka Wink
Oproti nam byva kamarat(dealer), s nim som sa kedysi nenavidela,teras spolu vychadzame dobre a inak tie nizsie poschodia ani nepoznam vacsinou su to ,,novi" susedia,ktorych nepoznam
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Q
------------------------------


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 485

PostPosted: Tue 30.1.2007 20:58    Post subject: Reply with quote

My máme takový normální sousedy. Z 80% to jsou starší lidi. Jen přímo naproti nám bydlí paní s dvouma synama (oba asi okolo 25 let). O tom jednom skoro nevim, ale ten druhej často pije a furt se hádá s mámou (a to pořádně slyšet).
Jo a pak ještě úplně dole bydlí rodina - máma, táta, dítě a !!!!tchyně!!!! Shocked chudák ten manžel, vážně ho lituju, protože ta baba je strašná (drbna jedna).
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Tue 30.1.2007 23:45    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.


Last edited by nia on Thu 1.2.2007 14:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 1.2.2007 13:38    Post subject: Reply with quote

Tak já bydlim sama. A sousedi kolem jsou docela v pohodě.

Teď řešim dilema. Volal mi jeden známej. Tak známe se tak povrchně, spíš je to kamarád mejch kamarádu... Confused Spolubydlící ho vyhodila z bytu a on se mě ptal, jestli by nemohl bydlet nějaký čas u mně. Řekla jsem, že si to rozmyslím. Ale nevim. Vím, že je občas problematické s nim vyjít. Je to homosexuál... Jo a mam byt 3+1. Co myslíte?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms