sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Roxy (šokující odhalení roku)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  

kupjes si ti, libi se ti?
jo
51%
 51%  [ 22 ]
ne
48%
 48%  [ 21 ]
Total Votes : 43

Author Message
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Wed 11.6.2008 14:52    Post subject: Reply with quote

Ale tak ja jako mala na Alikovi mela taky silene moc prezdivek a hrala si vzdycky na nekoho jinyho Mr. Green
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 11.6.2008 14:53    Post subject: Reply with quote

To bude asi tym, ze ked pisem na nejake forum, nepotrebujem menit svoju identitu, skryvat sa za 5 roznych identit, pisem to, co by som niekomu povedala aj v realnom zivote, za tym si stojim a naivne si myslim, ze to tak beru aj ostatni. No zas raz sa mi potvrdilo, ze netreba cakat "normalnu" komunikaciu na nete, aj ked na vela takychto srandiciek som zatial nenatrafila. Niet nad osobny kontakt, mozno aj pre toto "zamietam" netove zoznamky a aj ked tam je podivinov a roznych zvlastnych osobnosti dovolim si tvrdit min. 50%.
Ale uz pisem mimo temy...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17712
Location: VePř

PostPosted: Wed 11.6.2008 14:55    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Myslím, že o Meryině pohlaví mám docela dobré důkazy Laughing
neco mi uniklo? Paranoidnik co mi delas, kdyz u tebe spim?!
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19600

PostPosted: Wed 11.6.2008 14:58    Post subject: Reply with quote

Jako kdyby tohe udělala třeba ... já nevím Gigli, tak mě to nasere (že mi o takové srandě neřekla), ale Shrew, pokud vím, tady s nikým nějaké úzké přátelství (jestli vůbec nějaké) nanavázala. Sama tvdila, že je to pro ni "jen forum" - nic vážného. Jako Lavinie nebo Mor(t)d taky s nikým nakamarádšoftovala - tak co. Jaká pak újma Laughing

Já jsem asi taky trochu vyšinutá - mě tohle prostě příjde jako docela v pohodě a vtipné - nikomu se nic nestalo. Za vcelku normální se tady považujou útoky na tělo, které mnohdy opravdu zabolí a zamrzí - tak proč ne tohle?
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 11.6.2008 15:34    Post subject: Reply with quote

Ja zase pochybuju o tom, ze je tu nekdo samorost. Kazdy, kdo sem chodi delsi dobu, tak na lidi nejak pusobi a oni si k nemu vytvori vztah. At uz se zpetnou vazbou nebo bez ni. Takze mi prijde zvlastni rikat, ze kdyz to dela Shrew, pro ktere to dle jeji slov bylo "jen forum", tak je to vlastne "ok". Docela sobeckej pohled.

Ja teda samozrejme presne netusim, kdo byl Shrew blizky, ale nekdo urcite ano a i dle reakci co se tu vyskytli to jde poznat. Nemela jsem na mysli zadne velke pratelstvi, jako tu mezi nekterymi uziavateli jsou (jestli si spravne vykladam to "divne" slovo Embarassed slysim ho poprve a nelibi se mi Mr. Green ). I kdyz treba ano, to vi asi nejlepe jen ona ze.

No, uz to ale asi nema smysl resit. Je to tak jak to je:)) Shrew mela pravdu, aspon se tu neco zase chvili delo:))
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Wed 11.6.2008 17:02    Post subject: Reply with quote

Bruillard wrote:
Ale Giglíčku, rok tě tu nevidim a jak jde o chlapa, tak hned přiběhneš, viď? Laughing Ale kdybys byla hodně moc milá, tak bych ti možná mohla slíbit, že se tu Mort zase objeví. Přece jen od pondělka budu mít míň práce a přihlásit se párkrát denně za někoho jinýho a prohodit s tebou pár milých slov bych mohla, kdyby ti to udělalo dobře. V sudé dny budeš Mort zase ty a budeš si povídat se mnou!


no, prvně se mi to moc nelíbilo, ale je fakt, že pokud shrew nepřesvědčíme, aby byla dál mort, tak nám asi nic jinýho nezbude. takže shrew, můžeš se k tomu nějak vyjádřit? nebo nám jenom pošli mortovo heslo.
tyjo, proč jsem tak nekreativní a nenapadlo mě to dřív. mohla jsem tu balit holky, kdežto teď už je to trapný. no, tak aspoň mám vymyšlenou nějakou zábavu do důchodu kromě okopávání jahod.
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26475

PostPosted: Wed 11.6.2008 18:35    Post subject: Reply with quote

No, když už jste u toho, tak mně se Mort taktéž zamlouval Embarassed
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Wed 11.6.2008 18:38    Post subject: Reply with quote

Mne teda nijak nepohorsuje, ze si Shrew vytvorila alter-ega. Spis mi je ji lito. Musi byt se svym zivotem opravdu nespokojena, kdyz si vytvorila zrovna takove postavy. Ale jestli ji to pomaha..
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 11.6.2008 19:04    Post subject: Reply with quote

nahodou by me zajimalo, kdo byl z jejich postav nejoblibenejsi Laughing
at vime, ajky clovek tu ma nejvetsi sanci najit kamarady Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
lisette
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 10 Jan 2007
Posts: 1675
Location: Apollo

PostPosted: Wed 11.6.2008 19:13    Post subject: Reply with quote

shrew som sice na laviniu tipovala, ale pripadalo mi to absurdne... jedine, co mi na celej tejto situacii pripada divne je existencia morta za fungoavnia shrew, ale tak budiz. nijak mi to zily netrha.
kazdopadne mi na sfere shrew chyba a bola by som rada keby sa vratila
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 11.6.2008 19:15    Post subject: Reply with quote

Proč by měla být nespokojená se svým životem? Myslik Spíš zkoušela svůj *herecký um* : ))) i to tím vysvětlovala...Mě teda napřed zklamala, ale teď mi to přijde jak Lenore nebo Byzzy. Za nespokojené s životem tady považuju spíš jedovaté rejpaly, tohle aspoň nebylo zlý, i když to některé zamrzelo.
A Mort byl teda dobrej, ještě nedávno jsem si o něm zrovna pomyslela, že je to typický chlap Laughing


Last edited by waxeipahdeth on Wed 11.6.2008 19:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Wed 11.6.2008 19:21    Post subject: Reply with quote

Exi, co si tak pamatuju, tak si tu shrew na svuj zivot stezovala stale.. pokud to ovsem taky nebyla jedna z jejich roli Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Sru...
Guest





PostPosted: Wed 11.6.2008 19:23    Post subject: Reply with quote

No, tak možná by se hodilo nějaké vvysvětlení, reflexe už od vás mám... Vytvoření nových nicků mně napadlo ve chvíli, kdy jsem uvažovala o tom, že sem přestanu pod starým nickem chodit, protože nick Shrew se stal velmi oblíbeným v reálu, a nechtěla jsem, aby si někdo při vyjetí tohohle nicku tady myslel, že jsem debil Laughing (nesouvisí s alter-egami, víte, že jsem na aortě byla divná vždycky) Přemýšlela jsem nad změnou nicku, a v tu chvíli mně napadlo, co zase bude, když tu budu psát jako nová..a napadlo mě, jak Loth vždycky prohlašovala, že se člověk z psaní na forum pozná, a tak dále - byly prostě dva názory - identitu utajíš x neutajíš. Já se ztotožňovala s první myšlenkou, že pokud člověk cíleně chce, a přispůsobí se situaci, identitu utajit dokáže.Chtěla jsem vám to dokázat. Tudíž jsem založila Morta a chvíli psala jako Shrew, abyste neměli podezření, že jsem to já, protože jsem najednou přestala psát a místo mě píše Mort. Taky jsem si kvůli tmu jednou odpověděla. Účelem bylo zprostit podezření Shrew Laughing . Mortovi jsem vytvořila určitou charakteristiku, a bavilo mně, že zabírala. Embarassed Pak jsem si více začala hrát s charakteristikami jednotlivé role. Být mužem nebylo tak těžké, tam postačí pro rozlišení změnit osobu, rozhodla jsem se tedy pro vytvoření dalších charakteristik na zkoušku, zda skutečně jejich působení dokáže ovlivnit vaše vnímání. Vytvořila jsem tedy další 2 charaktery - Yasmine a Jully*. Ponechala jsem je jako dívky našeho věku se zájmy o módu, a jinak víceméně nevyraněné, Yasmine mladší a Jully* starší. Rozlišila jsem jejich projev použitím diakritiky u Jully a bez diakritiky u Yasmine. Jinak jsem je nechala být, se svou nevýrazností a nevybočováním. Jako poslední jsem cítila potřebu situaci rozklížit, chtěla jsem vědět, co se stane, stvořím-li osobu jakou je Lavínie. To šlo velmi lehce, a musím říci, že jsem se u Lavínie dosti odreagovala. Přesto sem ji držela v mezích slušnosti, a to, že jsem to dokázala, mi potvrdily některé vaše reakce o Lavínii, které byly v některých případech mezi negativními i pozitivní, což mne potěšilo, neboť to bylo účelem a cílem Laviniina projevu-být divná, hrubá, neomalená, pitomá, blbá, drzá, ale ne zlá.

Tak jsem psala. Trvalo to déle, ale ne proto, že bych bla vyšinutec, ale měla jsem státnice, učení a měla jsem taky za zábavu pár jiných věcí než board, takže jsem opravdu, i když v několika nicích, popsala mnohem mnohem míň než dřív, kdy jsem tu byla denně. Postupně jsem si oblíbila dva nejvýraznější charaktery, Morta a Lavínii. Teď,po státnicích, jsem tu komedii už chtěla skončit a odhalit, a tak jsem nechávala Lavínii (neboť ta je velmi výrazná a umí vytočit okamžitě), aby se sem tam prokecla, sem tam jsem jí nechávala být víc mnou, a také jsem jí nechala víc se projevit, aby na sebe upozornila, říkala, že není nová a lidi začali zjišťovat, kdo to je. Morta jsem nechala, neměla jsem srdce mu kazit image Laughing .
A tak jsem Lavínií založila typicky Shrewino debilní téma Laughing . Věděla jsem, že se tam budeme hádat, a taky, že na to, proč si kupovat značkový hadry, když je to k ničemu, by se z boardu nezeptal nikdo jiný, než SHREW. Laughing No a to je asi vše, tím to končí. Co jsem vám prostřednictvím toho chtěla sdělit, se mi podařilo. Sobě jsem si dokázala, že při tvorbě dramatické postavy je nejdůležitější jasně si vymezit její charaktera určit si cíl postavy. Pokud je postava bez cíle, působí labilně, zranitelně a víc jako "já" (proto na vás pravděpodobně nevíc jako já působila Yasmine či Jully, naopak do Lavínie byste to neřekli, měla totiž velmi ostře vyhraněný charakter a cíl). Dále jsem si ověřila, jak moc dáme my jako lidé na vzhled a první dojem. To tady na boardu taky padlo věty typu : já nikdy nikoho nehodnotím podle ikonky nebo podpisu, ale podle toho, co píše", není samozřejmě pravda. Pod vizuální stranou postavy(ikonka,podpis..) si v mysli vytváříme vlastní obraz postavy, aniž si to uvědomujeme, protože mozek přemýšlí v příbězích a v obrazech, děláme to nevdomky a automaticky.
To je asi vše, co mě nyní na obhajobu napadá.

V souvislosti s tímhle kouskem chci říct, jak by se celá situace odvíjela, pokud by Shrew psala dál, současně s ostatními identitami, a například se jich dotazovala, kdo jsou, komunikovala s nimi, atp. Přispělo by to k ještě většímu zmatení vás, a pravděpodobně by vás ani nenapadlo, že za novými nicky je Shrew, takže jsem nechala Shrew odejít, aby se výběr zůžil na ty, kdo sem najednou přestali psát Wink

Pokud jsem tím někoho zklamala, nebo mu ublížila, což nebylo mým záměrem, tak se omlouvám. Ale tohle je forum, a je fajn, když někdo ostatním ukáže, co vše je možné, kam sahají obyčejné lidské možnosti. Na svou obhajobu chci říct, že mám ke všem tady z aorty stejný vztah, tj. vím o nich to co si o nich přečtu a jsou mi sympatičtí nebo ne. To je vše a tomu já neříkám užší vztah. Psala jsem si "víc a soukroměji" jen s Loth a Kyem, kdysi, ale to trvalo jen chvíli a nyní je vztah opět na neutrálu. Opravdu jsem netušila, že zklamu a urazím lidi jako koogi, Mo Cuishle, či fantagiro, což mne překvapilo, protože zrovna u těchto lidí si myslím, že naše vztahy byly vždy na neutrální nekomunikační nule... Tak se moc omlouvám, ale počítala jsem s tím, že se tahle "hra" zdaleka nebude líbit všem.
Back to top
 
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Wed 11.6.2008 19:28    Post subject: Reply with quote

a co bude sakra s tim mortem?
víc mě nezajímá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Jully*
Lady Carneval


Joined: 06 Apr 2008
Posts: 118

PostPosted: Wed 11.6.2008 19:37    Post subject: Reply with quote

Morta mám ráda, a musím říct, že jsem uvažoala o tom, že pokud na mojí identitu nepřijdete, zůstanu sem občas psát jako Mort, nedivím se, že vám chybí, mně taky Laughing Laughing Embarassed
stejně mám teď období (asi je to tím létem) že sem nepíšu nic drastického, ani hysterického, jak to vždycky bývávalo mým zvykem. Spíš si přijdu přečíst co je nového, a tak. Asi jsem zjistila, že člověk si nejlíp poradí sám a je zbytečný ze sebe dlat ufňukanýho vola. Laughing Působila jsem tu vždycky trochu přehnaně, protože jsem si tu dovolovala řešit věci, kterými bych se v reálu vůbec neotravovala.

Takže, jako Mort psát klidně můžu, ale nejsem si jistá, zda to bude teď, když opona spadla, mít stejný význam jako předtím, a jestli se mi dál bude chtít psát v mužském rodě, když už nemám proč bych to dělala, teď už by to totiž bylo bezpředmětné dohrvání čehosi už odhaleného, a to myslím, by působilo už jen trapně.

edit: jinak tedy co se té změny pohlaví týče, pro mne osobně to nepředstavuje, jak jsem zjistila, žádný problém, jde o to, že si uvědomuji, za koho píšu, tudíž kdo odpovídá mým jménem. Je to jako když vám po svatbě změní příjmení, nebo když vám dítě začne říkat teto. Taky na to budete slyšet, protože budete vědět, že jste to vy.

Nachytali byste mně snadno, pokud by někdo z vás napsal na adresu morta nějakou nejízlivou, nenápadnou obyčejnou otázku, kde by mne oslovil "Shrew". pak by vlastně oboje oslovení byla správná a já bych se možná ve své nepozornosti nachytala a bezděčně odpověděla, aniž bych si uvědomila, za koho jsem přihlášená. To je trik ze známého detektivního příběhu.

Jinak ještě jedna věc, kterou jsem tím chtěla říct, a je důležitá, je to, že na ostatí působíme podle toho, co ze sebe děláme. Jak my se vidíme a jak se navenek projevujeme. Stačí jen způsob řeči, oblékání, styl, názory na určité věci, rozled a podobně. Takže to, jak na ostatní působíme, za to si můžeme sami. Také to, že naše ososbnost se skládá z noha "já", která v nás dřímají. Víte, že se třeba říká "promluvilo mé drzé já" , moje líné já by chtělo k moři, ale mně se zdá, že... moje exhibicionistické já se projevilo, "ukaž toho ďáblíka v sobě", probuď v sobě dámu..... a tak jsem v sobě probudila pár postav...
_________________


Last edited by Jully* on Wed 11.6.2008 19:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Next
Page 17 of 19

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms