sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Jak jste se seznámili???
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
C-a-c-o-r-k-a
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 100

PostPosted: Wed 15.10.2008 19:08    Post subject: Reply with quote

takže já mám přítele pořád jen jednoho a toho samého...a jak jsme se seznámili?..no...bylo mi 13..a byla jsem na hasičské soutěži..bylo horké léto..soutěžili tam mladí kluci ze všech částí města..obcí..atd....fajn den....no a koukala jsem se z nudy pořád do dvěří..a najednou vyšel on..když se dostal do mého zorného úhlu..rozbušilo se mi srdce...(jak z červené knihovny) Laughing ...nespustila jsem z něj oči.......celý den jsem po něm koukala...jemu bylo v té době 18...takže o nějakou 13-tku ani nezavadil pohledem asi Cool ....pak se někde ztratil...a já se smířila s tím,že už ho asi nikdy neuvidím....za rok..jsme byli s kámoškou stanovat u její babičky(tam se ta soutěž konala)......o půlnoci jsme zdrhli ze stanu..do místní školky na zahradu na houpačky....a kdo nešel kolem..nějací dva kluci..když jsme ho uviděla..nevěřila jsme tomu....byl to on...byl z místní vesnice...Very Happy Twisted Evil ....dali jsme se do řeči..byl strašně příjemný..a fajn:-)....no..pak jsme se bavili tak rok...a v patnácti nějaká líbačka na silvestra..a v šestnácti se mnou začal chodit..a jsme spolu dodnes..je mi 20......z mé strany to byla opravdu láska na první pohled a to doslova:-) Razz ...strašně ráda na tu dobu vzpomínám..bylo to neuvěřitelně krásný.....
Back to top
View user's profile Send private message  
Any
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Sep 2007
Posts: 2606

PostPosted: Wed 15.10.2008 19:22    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
h.
Guest





PostPosted: Sun 30.11.2008 0:39    Post subject: Reply with quote

Nevím, kam můj dotaz zařadit, tak využiji tohoto tématu...
Mám blbý dotaz Embarassed Před Vánocemi mě čeká první rande s člověkem, se kt. si píšu asi tak rok, ale ještě jsme se neviděli...Přinesli byste mu nějaký "dárek" nebo něco "jentak"...máme v plánu si jít někam sednout, ale zase si říkám, že to bude před Vánocemi, trochu se známe...a případně co by bylo tak vhodného...?
Děkuji!
Back to top
 
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Sun 30.11.2008 8:57    Post subject: Reply with quote

Bylo by fajn něco přinést,když je ta schůzka před Vánocemi,rozhodně bych ale vybírala nějakou maličkost a to opravdu nic drahého,abych toho člověka nepřivedla do trapné situace,kdyby on pro mě nic neměl.výběr záleží na Tobě ty ho už nějakým zpusobem znáš a víš co má třeba rád..Myslím že by stačila pěkná vánoční bonboniera nebo neco podobnýho.

Jinak Tě moc obdivuji že jdeš do takovéhle schůzky,já bych na to asi neměla Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
h.
Guest





PostPosted: Sun 30.11.2008 9:23    Post subject: Reply with quote

NICKY** wrote:
Bylo by fajn něco přinést,když je ta schůzka před Vánocemi,rozhodně bych ale vybírala nějakou maličkost a to opravdu nic drahého,abych toho člověka nepřivedla do trapné situace,kdyby on pro mě nic neměl.výběr záleží na Tobě ty ho už nějakým zpusobem znáš a víš co má třeba rád..Myslím že by stačila pěkná vánoční bonboniera nebo neco podobnýho.

Jinak Tě moc obdivuji že jdeš do takovéhle schůzky,já bych na to asi neměla Embarassed

Díky za odpověď.
Nevím, jestli je obdiv na místě Very Happy ale on je asi výjimkou, že do toho jít prostě musím..
Já mám právě obavy, že on mi něco určitě koupí...ještě to promyslím, pže to, co má rád, zas tak detailně nevím...asi zůstanu u něčeho "neutrálnějšího"..
Back to top
 
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16115
Location: up in the sky

PostPosted: Sun 30.11.2008 9:30    Post subject: Reply with quote

A taky těžko říct, co znamená výraz "před Vánocemi". Kdybyste se sešli např. týden a méně před Štědrým dnem, tak bych něco donesla, jak píše Nicky, nějakou maličkost, ale pokud delší dobu, tak asi ne.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18429

PostPosted: Sun 30.11.2008 13:54    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
...a seznámil se někdo z vás v geologický sbírce mezi hromadou šutrů??? Nevinnik Laughing

moje vzdálená příbuzná poznala svýho manžela na geologické túře Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21211
Location: in my own time

PostPosted: Sun 30.11.2008 14:04    Post subject: Reply with quote

vetsinou na nejakych akci nebo pres kamarady
a s jednim byvalym ve skolnim sboru Cool
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30651

PostPosted: Tue 30.12.2008 12:36    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Tue 30.12.2008 12:47    Post subject: Reply with quote

meduza zni dobre, mysim, ze lepe nez "v brne, na jednom sraze...eee...takoveho...fora...internetoveho" :)
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...

Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30651

PostPosted: Tue 30.12.2008 12:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Tue 30.12.2008 13:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 4.5.2009 17:48    Post subject: Reply with quote

Známe se už ze základky, kde jsme společně chodili od první do páté třídy (tuhle mi řekl, že byl do mě v páté třídě zamilovaný a nechal mi v rádiu zahrát písničku Laughing ), pak dlouhé roky nic, akorát moje nej kamarádka se o něm někdy zmínila, protože je bratránek jejího chlapa a nakonec zasáhl nejúžasnější vynález světa-FB Laughing přidali jsme se do přátel a někdy si okomentovali stav nebo tak, ale začala jsem si hodně psát s jeho kamarádkou (a taky mojí bývalou spolužačkou), v pátek jsme šly spolu ven, on tam byl taky a byla ruka v rukávě Mr. Green
No dobře, ještě to není oficiální, třeba z toho nic nebude, ale mohlo by a snad se mnou počítá, když se máme zítra zase vidět (nevydržííím to do té doby Very Happy ) a v pátek jdeme grilovat Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Mon 4.5.2009 19:15    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30651

PostPosted: Mon 4.5.2009 19:25    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms