sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak jste se seznámili???
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9773

PostPosted: Mon 2.6.2008 1:04    Post subject: Reply with quote

Ruth A. wrote:
Takový to ptaní se kolik je hodin mi připadá dost neúčelný. Zeptáš se, odpoví, hm a co dál, že? třeba předevčírem jsem jela v tramvaji s klukem co byl prostě boží. No, koukali jsme na sebe a pak vystoupil :(

No jak to tu čtu říkám si že bych minimálně ze studijních důvodů měl někdy oslovit neznámou dámu s dotazem jestli mrdá.
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Mon 2.6.2008 1:09    Post subject: Reply with quote

che Arrow o to už se jeden pokoušel, slyšela jsem to na vlastní uši (neptal se mě, ale spolužačky...jo a vedle seděla jeho holka). Moc velký úspěch teda neslavil Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16128
Location: up in the sky

PostPosted: Mon 2.6.2008 6:52    Post subject: Reply with quote

Arrow che Laughing
aspoň by bylo hned jasné, o co jde, že.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Mon 2.6.2008 8:02    Post subject: Reply with quote

já se se svýma přítelama neseznámila moc originálně..

přítel č. 1 (do něj jsem se ovšem nikdy nějak nezamilovala) -> diskotéka.. ale bylo to spíš takové to: "Ty vole! Já se někomu líbim!!! Shocked To přece není možný, abych JÁ se někomu líbila!! Shocked Very Happy "

přítel č. 2 - v posilovně

přítel č. 3 - na hlavním nádraží v Praze mi zadělal rukou oči, když jsem hledala v mapě (alespoň jedno originální seznámení Laughing )... jinak on byl z Plzně, já z Pardubic, takže jsme se seznámili na půli cesty Very Happy

přítel č. 4 - v posilovně

přítel č. 5 - už nevim.. nějak jsme se znali tak dlouhodobě už předtím, ale úplně původní seznámení bylo možná přes net na xchatu (někdy v prváku na gymplu Laughing), chodit jsme spolu začali ale až někdy ve druháku na VŠ a asi jen měsíc nebo dva a jenom proto, protože jsme spolu jezdili na motorce, spíš to bylo kamarádství

přítel č. 5 - v posilovně (byl to původně můj sparing)

potenciální přítel č. 6 - v posilovně přes mého trenéra (ale on o tom ještě neví, že bude můj přítel Smile )
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16128
Location: up in the sky

PostPosted: Mon 2.6.2008 8:12    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:

přítel č. 3 - na hlavním nádraží v Praze mi zadělal rukou oči, když jsem hledala v mapě (alespoň jedno originální seznámení Laughing )... jinak on byl z Plzně, já z Pardubic, takže jsme se seznámili na půli cesty Very Happy



Ježiš Mo, to je roztomilé. já mám prostě ráda tyhle blázniviny Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Mon 2.6.2008 10:39    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
já se se svýma přítelama neseznámila moc originálně..

přítel č. 1 (do něj jsem se ovšem nikdy nějak nezamilovala) -> diskotéka.. ale bylo to spíš takové to: "Ty vole! Já se někomu líbim!!! Shocked To přece není možný, abych JÁ se někomu líbila!! Shocked Very Happy "


Laughing tak přesně tohle si říkám pokaždé =) jako ne někomu = komukoliv, ale někomu, kdo se líbí mi (většinou mám pocit že je to někdo tak úžasný že by si mě ani nevšimnul).

jinak s tím mým ( Very Happy - si na to furt nemůžu zvyknout) jsme se seznámili tak, že jsem přišla na jednu školní akci, kde mi ho ukázala kámoška a jestli se mi líbí...já řekla že i jo, načež mi o něm začla vykládat jaký je to strašný debil, jak má holku a je strašný děvkař a furt někoho balí a tak...prostě strašná story. pak ani nevím jak, jsme se ocitli spolu na panákovi. potom jsem strašně dlouho přemýšlela, kdo nás seznámil (trošku po večeru děravá paměť =), ale nikdo nic nevěděl. potkávali jsme se ve škole, zdravili se ale nic, tak jsem si říkala, že z toho nic nebude, a pak mi jednou napsal mail, začli jsme si psát na icq, pak jsme se potkali v jednom klubu a zůstali vzhůru do 5 do rána, úplně mi zkazil mojí studijní morálku protože jsme pořád někam chodili, šel pak se mnou na koncert mojí oblíbené kapely, zjistila jsem že není ani debil ani děvkař a tak jsme se nějak dali dohromady... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 2.6.2008 10:51    Post subject: Reply with quote

tak se trochu rozepíšu: Smile
T Arrow hrála jsem jako malá na dvoře basket, on tam byl. já musela domů, ale zapomněla jsem tam baskeťák. on mi ho přivezl a hrozně dlouho jsme kecali před barákem a pak jsme nějak začali chodit ven (bylo mi 13 a byla jsem s nim do mých 18cti)

R Arrow u nás ve městě jsou pravidelné páteční tuning srazy.měl tehdy auto jako já (měli jsme tehdy oba felicie). já jako 18ctiletá trubka jsem ho pořád prosila o rady s autem, pak mi táta nabořil feldu, on mi pomohl to opravit a od té doby jsme byli spolu (poslala jsem kvůli němu T do háje a on bývalou co s ní byl 3 roky taky)

L1 Arrow R kamarád, na sraze jednoho klubu s autama, byl z Pardubic. začali jsme si psát po ICQ a pak jsem za nim jela do PCE

L2: Arrow toho jsem znala taky z místních tuning srazů ale nesnášeli jsme se. pak jsme se spolu vyspali na jednom velkým sraze tuningu (a pěkně opilí) a od té doby jsme si pořád nějak psali a pak jsme spolu 3 měsíce chodili

H: Arrow nás automechanik.byla jsem s klukama závodit na vrchu, on tam přijel taky a hrozně se mi líbil. pak jsem byla s L a jeho partou na kalbě, hrozně se spila a líbala se s nim, od té doby jsme si psali a pak jsme spolu měsíc chodili, dokud se nevrátil k bývalce. škoda ho Rolling Eyes

a jestli se počítá i sex na jednu noc tak S Arrow dlouholetý kámoš. ale tam to bylo jenom o jedné noci Embarassed

ke komu bych se fakt dost vrátila kdybych si měla vybrat je asi H a T
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 2.6.2008 10:53    Post subject: Reply with quote

toho posledního přes net, na foru o U2. předposleního taky, ale to jsem z nudy pročítala inzeráty.. měl tam inzerát asi o 20 řádcích (psala ho jeho sestra) já na to napasala něco jeko"hm, to docela ujde"
jinak jednoho jsem ulovila přes psa..
jinak plavání nebo jiný sporty a taky škola..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Helísek
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 1401
Location: Teplice/Plzeň

PostPosted: Mon 2.6.2008 11:39    Post subject: Reply with quote

Seznámili jsme se úplnou náhodou přes kamarádku. Jen tak se zmínila o jednom kamarádovi, kterej chodí do Mostu do Duplexu na disco a že s ním má taky někdy jít a já že klidně půjdu s nima. Pak mi dala večer jeho icq a bylo vymalováno. Už jsme spolu dneska přesně 11 měsíců. Love
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28436

PostPosted: Mon 2.6.2008 11:52    Post subject: Reply with quote

vsechny vlastne pres skolu Laughing
V. byl kluk z vedlejsi tridy, to bylo kecu, kdyz jsme se dali dohromady Laughing
O. u nas maturoval ten rok, co jsem pak na gympl nastoupila ja, chodili jsme ale spolu na cae kurz
O. spoluzak ze tridy
R. na vejsce, o rok vys...seznamili jsme se, kdyz jsem byla v prvaku a bylo vyjezdni zasedani a byli jsme strasne opili a hrozne placali Laughing ale jiskra preskocila az o vic jak rok pozdeji
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 2.6.2008 15:10    Post subject: Reply with quote

seznámila nás kamarádka už v 15 letech, ale dohromady jsme se dali až v 18ti Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Piranha
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 583

PostPosted: Mon 2.6.2008 18:05    Post subject: Reply with quote

nejlepší kamarád bráchy Love
jinak s býv. většinou přes kamarády
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8834

PostPosted: Mon 2.6.2008 21:56    Post subject: Reply with quote

byvaly (ted uz) mi napsal, ze se pujdem zadarmo opit, protoze ma kamarada zida, co jde na nejakou zidovskou kalbu, kde je vino zdarma. no a ten zid..dal uz to znate

jinak vetsinou koncert/ pres kamarady
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26457

PostPosted: Mon 2.6.2008 22:01    Post subject: Reply with quote

se všema v tom samém podniku Laughing (dneska bych tam teda asi už nevkročila)
jo a ještě s jedním doslova u studny Cool
_________________
.
Mike?


Last edited by Seventh Sister on Mon 2.6.2008 22:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 2.6.2008 22:04    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Fri 27.3.2009 1:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 2 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms