sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak jste se seznámili???
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:16    Post subject: Jak jste se seznámili??? Reply with quote

Doufám, že tu není už podobné téma. Takže jak jste se seznámily se svým přítelem??? Stalo se vám někdy, že vás oslovil neznámý kluk na ulici? Nebo přes kamarády?
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9403

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:20    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Neahoo on Sun 27.7.2008 18:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:23    Post subject: Reply with quote

mne nikdo neoslovuje na ulici... asi jsem skareda... Laughing nevim, nikdy se mi to nestalo... sveho soucasneho pritele jsem potkala ve skole a vlastne jsem si ho ulovila... sveho minuleho pritele jsem poznala pres kamarady...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 42986

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:26    Post subject: Reply with quote

ja jsem se s pritelem "seznamila" kdyz mi bylo ctrnact z vypraveni od moji nej kamosky typu "na skolu semnou chodi jeden totalni debil, proste namysleny blbecek, ale jako musim uznat, ze je fakt strasne peknej..." .. pak kdyz jsme cekala o par mesicu pozdeji na tu kamaradku pred skolou tak vylezla nejaka bandicka kluku a jeden zacal rvat "ty si kundaaaaa" apod.(njn, ctrnact roku : )) Laughing ... pak si nejak sehnal moje cislo, dva roky mi spolecne se svym nejlepsim kamaradem psali. V sestnacti na zacatku leta jsem teda nakonec sla s tim jeho nej kamradem ven, chvili se snim tak popotahovala,ale brala jsem to jako srandu pres leto, pak odjel do ameriky a ja jsem sla ven s pritelem a od te doby jsme spolu... Love
ed.: na ulici me uz oslovili kluci, ale teda takovy namachrovany desy, a podobne existence... a jinak jsem se s klukama vzdycky seznamila pres kamarady a zname.. resp. oni kontaktovali me, ja bych se stydela...


Last edited by pecička on Sun 1.6.2008 19:30; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:28    Post subject: Reply with quote

Možná mi tu někdo BTW poradí jak ulovit kluka Laughing ... Nějak jsem dostala chuť na lov, ale nikdy jsem to nedělala... Embarassed Takový to ptaní se kolik je hodin mi připadá dost neúčelný. Zeptáš se, odpoví, hm a co dál, že? třeba předevčírem jsem jela v tramvaji s klukem co byl prostě boží. No, koukali jsme na sebe a pak vystoupil Sad


Last edited by Ruth A. on Sun 1.6.2008 19:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:31    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.


Last edited by courten on Thu 5.6.2008 13:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Hanicka
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 16 Apr 2007
Posts: 327
Location: Pitín ;) , Olomouc, Luhačovice

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:38    Post subject: Reply with quote

dělali jsem spolu řidičák a už to jiskřilo a pak sme se potkali na jedné zábavě a už to bylo ...
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:39    Post subject: Reply with quote

V podstatě všechny ex jsem poznala ve škole Laughing
Na ulici mě oslovili několikrát, ale ani jednou jsem se na to sbalit nenechala. Kromě toho, že se mi ti kluci nikdy nelíbili, tak byli všichni do jednoho vlezlí, ukecaní, a neseděl mi jejich humor Embarassed Mám pocit, že tohle nikdo normální nedělá Embarassed
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:42    Post subject: Reply with quote

Já jsem se s přítelem seznámila přes jednoho kamaráda.

Jinak párkrát mě někdo v metru/ve škole oslovil, ale většinou to jsou dost podivný týpci Laughing Já se většinou tvářím dost nepřístupně, takže se ani nedivím, že nikdo nemá moc chuť se se mnou dávat do řeči. A asi jsem taky škaredá...
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:43    Post subject: Reply with quote

A co net, icq apod. ? Já se s bývalým seznámila na netu:-) Jinak třeba na ulici a tak mě taky nikdy nikdy neoslovil, jen na diskotéce, zábavě, ale to už někdy bývají v dost pochybném stavu. A co vaše balící metody? Já vždycky než něco vymyslím, tak už je vhodná chvíle pryčSad
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:50    Post subject: Reply with quote

no ja balit neviem ale pocula som od kamosky zevraj mam taky ten usmev a pohlad na chlapov, ktory ich pritahuje Laughing tak neviem:D
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Sun 1.6.2008 20:20    Post subject: Reply with quote

Jsme spolužáci, měli jsme společný seminář a já potřebovala napsat reportáž z hokeje, na který byly beznadějně vyprodané lístky. Líbil se mi a štval mě tím, že mi kradl témata na články, vždycky jsme nějak záhadně vymysleli stejné. Řekl, že má možnost sehnat volňásky a jde tam taky. Přišla jsem ke stadionu, volňásky neměl, hodinu jsme se zapojovali do obchodu na černém trhu, než jsme dva pokoutně sehnali. Šli jsme pak zapít výhru do hospody, pinkli se a už spolu zůstali Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37642
Location: Praha

PostPosted: Sun 1.6.2008 20:50    Post subject: Reply with quote

velmi kuriozne-omylem jsme se s kamaradkou vetrely na cizi svatbu(tvarilo se to jako normalni dobre rozjeta party Laughing ) a on nam koupil sampus a vubec nas dobre bavil..a pak mi rekl ze vypadam nepolibene a jestli by s tim mohl neco udelat Very Happy
na ulici me obcas nekdo oslovi ale malokdy mi dany clovek prijde natolik zajimavy abych ho chtela jeste videt.nejoriginalnejsi prihodu mam z vanoc kdy mi cizi chlapek v metru zaplatil pokutu od revizora,vrazil mi do ruky ruzi (kdo vi pro koho byla Cool ) a pozval me na sklenku,coz jsem nemohla odmitnout vzhledem k situaci Laughing
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sun 1.6.2008 21:22    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Lenka on Sat 20.3.2010 14:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Mon 2.6.2008 1:00    Post subject: Reply with quote

byli jsme hodně let spolužáci, ale chodit jsme spolu začali až pozdějc, když jsme spolu na jednom srazu zapíjeli depresi Laughing
Na ulici mě nikdo neoslovil... Confused akorát jednou ve vlaku, protože jsem myslela na něco vtipnýho a usmívala jsem a jeho to zaujalo, problém byl, že jemu bylo 27 a mně v tý době 15, tak z toho nic nebylo Laughing A párkrát na nějakejch diskotékách, ale buď byli "divný" nebo -poslední zkušenost -jim teklo mlíko po bradě Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms