sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Váš vztah k jídlu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 14.5.2008 13:24    Post subject: Reply with quote

Miluju jídlo Cool A ačkoliv si stěžuju, že jsem tlustá tak k jídlu negativní nejsem. Nechápu jak můžou ty pro-anorektičky říkat, že jídlo je zlo atd. To si jen vsugerovaly ve svých myšlenkách. Za to, že jsem ztloustla jsem naštvaná na sebe, že se neumím ovládat a jsem schopná jíst kdykoli, ne na jídlo.
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Wed 14.5.2008 13:39    Post subject: Reply with quote

jidlo miluju a nenavidim ;D mam strasne rada dobrou kuchyni... a sladke... fakt nekdy se v tom uplne vyzivam Laughing
na druhou stranu uz jsem ve svem zivote mela i obdobi, kdy jsme jidlo nenavidela a vubec jsem nejedla... z toho jsem doufam venku... i kdyz se to obcas zkratovite vraci.... (traba jako posledni tyden Rolling Eyes )

vybirava docela jsem co se jidla tyce...vubec mi nechutnaji ceska jidla a treba vetsina omacek, nektere smazene veci a tak... co se sladkosti tydce, tak ani ne... i kdyz... nesnasim vsechny oplatky...
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 14.5.2008 17:02    Post subject: Reply with quote

Vybíravá v podstatě nejsem, když není zbytí, sním téměř cokoli. Potrpím si na kvalitu, proto nejraději jím doma. Restauracím se raději vyhýbám, fastfoody a podobné šunty teda nikdy.

Snažím se jíst často a správně, od té doby, co pracuju to není valné. Nestíhám nebo jíst nesmím (nehodí se to). Jídlo si nosím z domova a snažím se aspoň něco strčit do pusy v každé volné chvilce. Ale i tak jsem už něco shodila a smrskl se mi žaludek.

ed: Nesnáším, když se někdo nimrá v jídle. Šíleně mě to točí.


Last edited by Rokkan on Wed 14.5.2008 17:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20132

PostPosted: Wed 14.5.2008 17:13    Post subject: Reply with quote

Já jídlo miluju a jím skoro všechno. Až na sterilovaný hrášek Zvracik
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Wed 14.5.2008 17:44    Post subject: Reply with quote

Linda Evangelista wrote:
Já jídlo miluju a jím skoro všechno. Až na sterilovaný hrášek Zvracik

to jo, fuj Bojik
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 14.5.2008 19:04    Post subject: Reply with quote

Vztah k jidlu mam samozrejme take kladny:) Vzdycky jsem jedla "pekne" (pravidelne, spravne slozeni, neprehnela jsem to se sladkostma). Posledni dva mesice jim priserne. Doufam, ze tento tyden to spolu se zkouskama skonci, protoze uz se na sebe nemuzu divat. Jim jen nesmysly, vubec nic poradneho. Strasne moc sladkosti. Jinak je pro me vzdycky hrozne tezke najit nejakou pravidelnost, ale verim, ze jak skonci skola, tak se vsechno zlepsi. Jestli ne, tak skoncim jako obri hroch Laughing Rolling Eyes
Jinak mi chutna nastesti vsechno, co je zdrave. Nechutnaji mi uzeniny, tucna jidla, dokonce ani treba maslo. O maso taky moc nestojim - ale jim ho, protoze vim, ze je to treba:) Driv jsem mela hodne rada pizzu, ted uz ani ne. Hodne mi ted chutnaji spagety (zvlast kdyz jsou s cibulkou, mozzarelou a cherry rajcatky:)
Treba v KFC nebo v Mc'Donalds mi chutnaji jen salaty a twister, jinak nic. Takze mam vyhodu, ze mi chutnaji vetsinou zdrave veci...jenze to bohuzel pak dohanim tema sladkostma (s nima bych se chtela dostat do stadia, jak psala Tornado).
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 14.5.2008 19:31    Post subject: Reply with quote

ja mam k jidlu dobry vztah
nejim tluste maso, z toho je mi na zvraceni, tim padem ani slaninu, klobasy, ve kterych jsou ty mastne kousk moc velke a tak
nejradsi mam zeleninove oblohy k jidlu
nesnasim vsechny dorty a zakusky, kde jsou maslove kremy, to nepoziju
a kdyz je neco moc nasakle olejem tak taky ne
jeste mi byva spatne z tepleho kakaa nebo mleka
nejvic jim kureci,kruti, hovezi, pak kralici, rybi a veprove
nejradsi mam to, co uvarim sama,
do restaurace nebo Mc donaldu si obcas klidne zajdu
klidne behem dne sezeru kilo rajcat nebo okurek
taky me bavi experimentovat a kupovat, co jsme jeste nejedli, ale nejhorsi zazitek byl s cuketovym kolacem, protoze to dalo zabrat, ale nebylo to vubec dobre Confused
vycitky moc nemivam, jedine, kdyz uz jim treti cokoladovou tycinku za den
Embarassed (ale to neni moc casto)
nemyslim si, ze bych byla tlusta z jidla, ale spis z nedostatku pohybu.....mam to i vyzkousene
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 14.5.2008 19:35    Post subject: Reply with quote

a nejhorsi je, ze kdyz jim, tak jim docela pomalu, protoze si to vychutnavam a pak na me musi vsichni cekat Laughing
ja si to proste uzivam, ale kdyz dem treba na veceri a ja vidim, jak to ostatni do sebe hrnou, tak je lituju, to sezerou bez chuti
Back to top
View user's profile Send private message  
Helísek
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 1401
Location: Teplice/Plzeň

PostPosted: Wed 14.5.2008 19:46    Post subject: Reply with quote

Já jím taky pomalu, ostatní už si snad zvykli, že si jídlo vychutnávám. Laughing Jinak asi poslední dva měsíce jsem začala jíst lépe než dřív, to pro mě znamená jíst pravidelně, zdravěji a méně tučněji než doposud. Dřív bych napsala, že mé oblíbené jídlo je smažák a hranolky s tatarkou, teď už na to fakt nemám chuť, ale miluju třeba rizoto. Love Naučila jsem se jíst ovoce a zeleninu, musli, jogurty, celozrnné pečivo a chutná mi to moc, z příloh mám nejraději rýži, těstoviny a bramborou kaši. Mám ráda šunku, kuřecí maso a ryby (ale ty jím málo, protože ryby nikdo jinej doma nejí). Jinak třeba omáčky typu rajská, svíčková, koprovka - to mi nikdy nechutnalo, to úplně vynechávám. A málem bych zapomněla na moje milované tvrdé sýry! Wink Takže teď už můžu říct, že jsem se svým stylem stravování a vztahem k jídlu spokojená. Wink


Last edited by Helísek on Wed 14.5.2008 19:50; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Helísek
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 1401
Location: Teplice/Plzeň

PostPosted: Wed 14.5.2008 19:48    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
a nejhorsi je, ze kdyz jim, tak jim docela pomalu, protoze si to vychutnavam a pak na me musi vsichni cekat Laughing
ja si to proste uzivam, ale kdyz dem treba na veceri a ja vidim, jak to ostatni do sebe hrnou, tak je lituju, to sezerou bez chuti

Tak pod toto se musím podepsat!!! Naprosto souhlasím.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Wed 14.5.2008 19:57    Post subject: Reply with quote

já mám odpor k hranolkám a cokoli smaženému, majonéze, maso jen kuřecí prsa vařená
Back to top
View user's profile Send private message  
Helísek
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 1401
Location: Teplice/Plzeň

PostPosted: Wed 14.5.2008 19:59    Post subject: Reply with quote

Ruth A. wrote:
já mám odpor k hranolkám a cokoli smaženému, majonéze, maso jen kuřecí prsa vařená

Já už ale poslední dobou taky, hranolky s tatarkou...fuj... a ještě tak před čtvrt rokem bych to brala všema deseti. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 14.5.2008 20:30    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:

nesnasim vsechny dorty a zakusky, kde jsou maslove kremy, to nepoziju
jeste mi byva spatne z tepleho kakaa nebo mleka


jo presne, tyhle veci taky nepozru
maslovy/kremovy dort jsem nemela ani nepamatuju. muzu jen takove ty ovocne, jogurtove nebo cheesecake. z ostatniho se mi dela zle.
ja mam rada sladkosti, ale ne ty, co se prodavaji v cukrarne. nejvic mi chutna sladke pecivo

a teple mleko Bojik
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Wed 21.5.2008 12:42    Post subject: Reply with quote

Momentalne mam vztah k jidku hroznej.

Ted jsem do sebe pred silenou nechut nacpala dva nejaky vysueny rohlicky se syrem. A uplne jsem se klepala jestli je ten syr dost cerstvej a jestli to ono na cem to bylo je dost dobry (neprolezly cervama atd.). Tim chci rict, ze jednou rocne me chytne takovy obdobi, ze nejsem schopna jist. Kamaradka mi rika Monku Very Happy Fakt muzu jist jen to o cem si myslim, ze je dost kvalitni a neni v tom nic spatnyho.
Vcera, kdyz jsem snedla ty spekacky, tak jsem prisla domu (nekecam s brekem) a proklinala jsem se za to. Mam to od vcerejska a jsem zvedava, jak dlouho to bude trvat.
Minulej rok me to takhle chytlo v Recku, ale tam jsem to rozjedla hladem - proto jsem tam i tak ztloustla.

Jinak mam vztah k jidlu vcelku pozitivni. Ale nesnim vsechno. Teda pokud mam velkej hlad, tak mi to je vcelku jedno.

Nejradsi mam hm asi sladky a octovy chipsy. Nekdy mam chut i na nejaky poradny jidlo, ale ja stejne spis nekde snim cize, nebo nejaky menu z KFC a hotovo. Jeste, ze tady to neni.
No jist neumim priznam se, ale kdyz mam hlad tak jim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 27.5.2008 9:57    Post subject: Reply with quote

jím ráda, ale když nejsem doma, ale na koleji, vařit se mi nechce a do menzy nechodím, tak místo pořádného jídla jím blbosti (křupky, racio, čokoládka apod.) Nemám ráda játra, tlusté maso, vepřové taky moc nemusím a smažené řízky taky ne. Poslední dobou jsem se dala na polévky (hlavně ty z pytlíku...)
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
Page 3 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms