sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Váš vztah k jídlu
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 13.5.2008 11:44    Post subject: Reply with quote

Nefertite wrote:
a slepic se bojim, od ty doby co mi jako ctyrlety sedl na hlavu kohout a kloval me hajzl a kloval, deda na nej musel jit s lopatou aby sel dolu Bojik se vzdycky osivam i ted kdyz babicka rekne, jdi to dat slepicim.. tak tak preventivne kopu nohama kolem sebe abych ji kdyztak nabrala kdyby se po me rozbehla Embarassed

Já to říkám furt, že jsou to mrchy Laughing Já mám z nich fóbii, nesnáším je, jednou mi taky skočil na ramena kohout, jednou se po mně přeběhla slepice když jsem se opalovala a když jsem jim nesla jídlo, skočily na mě. Od té doby mám strach
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Tue 13.5.2008 11:44    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Fri 4.7.2008 12:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 13.5.2008 11:46    Post subject: Reply with quote

To mně nepomohlo, já byla schopná v noci vyhnat přítele na benzínku Embarassed Pak mě to nějak samo přešlo a už nejsem takový závislák. Normálně jsem snědla třeba 3 čokoládové tyčinky denně Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 13.5.2008 11:51    Post subject: Reply with quote

jinak ještě já mám vždycky období, kdy mi něco zachutná a jím to pořád.
Třeba jednu dobu jsem pořád dávala do všeho česnekový koření + provensálské koření, pak mě zas chytla mánie mandlí a do každýho jídla jsem přidávala mandle nebo kešu, pak přišlo období rejže s ananasem a jedla jsem rejži jedině s ananasem.. vždycky na něco příjdu a pak to dělám pořád, protože mi to hrozně chutná Laughing
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 13.5.2008 11:53    Post subject: Reply with quote

To já taky a kolikrát se toho tak přejím, že to pak nemusím rok vidět Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Tue 13.5.2008 11:55    Post subject: Reply with quote

Hm, co tu sem mám napsat Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Tue 13.5.2008 14:02    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Jana on Thu 22.5.2008 23:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 13.5.2008 15:16    Post subject: Reply with quote

Jídlo miluju, ale taky jsem hodně vybíravá, mamka to semnou měla těžké Embarassed. Nesnáším pudink, krupici, buchtičky s krémem, to bych se vážně pozvracela Bojik. Dále nesnáším ryby (protože děsně smrdí Embarassed), tlusté maso ... Z masa vlastně jím jenom kuřecí a vepřové, jinak králíka atd. to jsem nezkoušela a ani to nemám v plánu. Nemám ráda koprovku, kuře na smetaně, rajskou, prostě omáčky mi moc nejedou, ale svíčkovou miluju to jo Mr. Green.

Co se týče čokolády, tak tu moc často nejím, jen občas, ale za to jsem závislá na chipsech Embarassed. Smetanové brambory a těstoviny se smetanou, po tom bych se mohla utlouct. Zeleninu taky moc ráda nemám, ale snažím se jí jíst ... Sýry taky miluju, ale ne plesnivé Bojik.

Jinak to mám stejně jako Mo, občas mám období kdy pořád jím jednu věc. Teď už to je skoro rok kukuřice v plechovce Bonduele, na základce to byly oříškové zlaté oplatky (ty teď nemůžu ani cítit), potom přišly na řadu čokoládové tatranky, pak zase pistáciová Deli, ale chipsy vedou celý život Mr. Green.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Tue 13.5.2008 15:55    Post subject: Reply with quote

s restauracemi mám problém, protože mám paranoiu, co v tom jídle je Cvoknik
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43090

PostPosted: Tue 13.5.2008 15:59    Post subject: Reply with quote

vtah k jidlu mam dost kladny. jidlo miluju... hlidam se tak cca posledni rok, protoze jsem se driv dost prejidala, placala pate pred devate a bylo mi potom hodne blbe a usinat kazdy den s bolestma zaludku nebylo nic moc. Proto ted snidam, svacim, obedvam, svacim a vecerim.. co jim je mi vpodstate jedno, to si nehlidam.
Miluju ovoce a zeleninu. Mohla bych zit uz od malicka klidne jen na na tom. Nesnasim ale zeleninu jakkoliv tepelne zpracovanou to je jedno z mala jidle co proste nesnim.
Miluju testoviny, kureci maso, syry, syrove omacky, koprovku, rajskou, svickovou, halusky, kureci vyvary.....
Nemam rada, jak uz jsem rikala, tepelne zpracovanou zeleninu, houby a kralika. Jinak snim asi cokoliv ikdyz si na tom treba vylozene nepochutnam.
Taky mam obdobi kdy jim porad jedno jidlo, ted je to momentalne kureci maso s tetsovinama, predevsim protoze pritel ted porad ji testoviny se syrovou omackou tak ja mu vetsinou omacku necham a dam si k tomu jen maso, kazdopadne jsem si to ted zamilovala a muzu to jist porad. Mela jsem obdobi snicker, kokosovych tatranek, hranolku s kurecim masem, smazenych hermelinu apod. Smazene ted uz moc nejim. Sladke taky moc ne, driv jsem musela porad jist cokoladu, ted si dam jen kousek vylozene kdyz mam chut. Ani teple sladke jidla nemusim. Treba zemlovka, buchticky s kremem, ryzove nakypy apod.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Tue 13.5.2008 20:56    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Wed 30.7.2014 12:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 14.5.2008 11:57    Post subject: Reply with quote

Ja jsem gurman po tatovi...jidlo miluju...
Bez masa bych neprezila - nejradsi mam krutu a kralika...
Rada jim v klidu, v prijemnem prostredi, z porcelanu...proto nesnasim fastfoody, kde je kultura stolovani nulova.
Mam rada, kdyz ma jidlo napad a nechutna jalově...
V jidle se nijak drasticky neomezuju...akorat sem vyskrtla me oblibene koblihy k snidani...a sladke si dopravam tak 4 krat tydne a ne 10krat denne jako driv

Taky rada zkousim nove a nove restaurace a do tech dobrych se rada vracim. No a doufam, ze se jednou najim v nejake, co ma Michelinskou hvezdicku...protoze to musi byt opravdu zazitek
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 14.5.2008 12:34    Post subject: Reply with quote

já jsem teda taky vybíravá, maso moc nemusim, takže jim roštěnou bez roštěný, guláš bez masa a tak Laughing miluju těstoviny, rýži a bramborovou kaši, tu si dělám i samotnou Embarassed
Miluju sladký a různý oříšky, pizzu, čínu, lasagně.. prostě žrádlo je moje druhý jméno..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Wed 14.5.2008 12:43    Post subject: Reply with quote

Jidlo miluju, ale zaroven nenavidim. Neumim jist tak, abych nemela vycitky. Bud jim silene moc a nebo skoro vubec a pak nasledne vyjidam lednicku. Confused
Moc nemusim maso, snim jenom kureci (a to jenom jak kdy), rybi (ale ne kapra) a kralika si obcas dam. Ani nejak nemusim salamy, jenom obcas. Jsem spis syrova:) Testoviny se syrem.. mnam Smile Chutnaj mi hlavne tucny a nezdravy jidla. A hodne koreneny.
Na sladky jsem nikdy nebyla az v posledni dobe jsem mu nejak prisla na chut:)
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Wed 14.5.2008 12:53    Post subject: Reply with quote

Já jsem taky hrozněj požitkář. Dobrý jídlo miluju a nedokážu se ho vzdát Embarassed
Maso moc nemusím. Mám ráda ryby a dobře udělaný kuře, jinak ne. Vepřový nesnáším, hovězí jen fakt libový. Taky mám zvracící zážitky, když mě ve školce nutili jíst tlustý Confused
Miluju těstoviny, pizzu, tunáka, to bych mohla jíst furt Smile Taky ovoce i většinu zeleniny. Bez toho si jídelníček nedokážu představit, ale i tak bych měla jíst víc zeleniny.
Mám ráda i luštěniny, fazolovou polívku, čočku Very Happy
Chutná mi zdravá strava, ráda kupuju dobrůtky ve zdravé výživě, na druhou stranu mi taky chutná skoro vše Macovi Cool

Snad tisíckrát jsem se zkoušela v jídle omezovat, abych zhubla, ale zjištuju, že mám prostě slabou vůli a to jídlo mám radši než vidinu hezké postavy Embarassed

Jsem jak na sladký tak na slaný. Ale ty sladkosti převažujou, taky mám problémy s čokoládou Smile Brambůrky, křupky atd. si dám spíš jen příležitostně Smile

Můj problém je, že jím strašně veliký množství Rolling Eyes Neumím vařit pro jednoho a neumím jíst jako jeden Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
Page 2 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms