sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Make-up
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 8.1.2007 23:16    Post subject: Reply with quote

Mám Colour Adapt od MF a jsem spokojená Wink

Je naprosto přirozený a vůbec ho na kůži necítím (narozdíl od toho z Avonu, co jsem zkoušela předtím).
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Mon 8.1.2007 23:51    Post subject: Reply with quote

AnaGirl wrote:
No a co mam pak rikat ja? Na me make up neexistuje. Asi si zacnu delat vlastni. Z kridy.
Nevite jestli existuje nejakej make up pro albiny? Ja jsem prolezla vsechno a ani zdaleka se to nepriblizuje me barve pleti Confused


já jsem taky dost světlá a celý život používám make upy manhattan. vždycky ty nejsvětlejší odstíny a vyhovujou. teď mám nejsvětlejší z těch černoobalových pro citlivou pleť s nějakým rostlinstvem v sobě. sice mi prvně přišel dost tmavej, ale dobře se rozetře a je na mě tak akorát.
tak to jen takový tip, jestlis je ještě nezkoušela.
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Mon 8.1.2007 23:58    Post subject: Reply with quote

Jaky je vubec rozdil mezi makeupem a tonovacim kremem?
Ja nejdriv pouzivala tonovaci krem od Avonu a ted uz mam asi dva mesice Lancome tonovaci krem a je lepsi, ale ne o moc Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Tue 9.1.2007 10:44    Post subject: Reply with quote

zbrody wrote:
Jaky je vubec rozdil mezi makeupem a tonovacim kremem?
Ja nejdriv pouzivala tonovaci krem od Avonu a ted uz mam asi dva mesice Lancome tonovaci krem a je lepsi, ale ne o moc Smile


myslim ze tonovaci krem o plet pecuje, zatimco make-up se nanášá až na krém. Nejsem si tím ale úplně jistá. Měla jsem tónovací krém od avonu a byl docela fajn, předtím niveu, avon je lepší. Teď jsem si kvůli nedostatku peněz koupila takový ten mrkvový z dm alverde a je to hnus, radši budu bílá
Back to top
View user's profile Send private message  
Saris
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333

PostPosted: Wed 10.1.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

AnaGirl wrote:

No a co mam pak rikat ja? Na me make up neexistuje. Asi si zacnu delat vlastni. Z kridy.
Nevite jestli existuje nejakej make up pro albiny? Ja jsem prolezla vsechno a ani zdaleka se to nepriblizuje me barve pleti Confused

Já prolezla celýho Rossmana, vyzkoušela snad všechny make-upy a všechny byly strašně tmavý, to snad není možný. Ten Color Adapt je sice lehce do růžova, ale houbičkou se dobře rozetře a navíc se to má adaptovat na tvoji barvu, což asi musí fungovat, jinak by to na mě bylo taky tmavý Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18394

PostPosted: Wed 10.1.2007 15:26    Post subject: Reply with quote

Saris wrote:
AnaGirl wrote:

No a co mam pak rikat ja? Na me make up neexistuje. Asi si zacnu delat vlastni. Z kridy.
Nevite jestli existuje nejakej make up pro albiny? Ja jsem prolezla vsechno a ani zdaleka se to nepriblizuje me barve pleti Confused

Já prolezla celýho Rossmana, vyzkoušela snad všechny make-upy a všechny byly strašně tmavý, to snad není možný. Ten Color Adapt je sice lehce do růžova, ale houbičkou se dobře rozetře a navíc se to má adaptovat na tvoji barvu, což asi musí fungovat, jinak by to na mě bylo taky tmavý Very Happy


svetlej je od max factoru ten lasting finish, nebo jak se jmenuje... ten dlouhodrzici...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Wed 10.1.2007 17:44    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Tue 23.12.2008 13:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Cassie
serendipity


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5388

PostPosted: Thu 11.1.2007 4:18    Post subject: Reply with quote

holky diky za tipy, tohle uz jsem vsechno vyzkousela Sad(

ten 30 natural od manhattanu mi prisel nejsvetlejsi ale porad je o dost tmavsi nez moje plet Crying or Very sad
jedina vec co je mi barevne dobre je pudr ze sephory co vypada jak krida. Ale ja chci make up ://
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 11.1.2007 7:51    Post subject: Reply with quote

Make-up nepouzivam vubec zadny, mam mastnou plet a kdyz si dam jakykoliv make-up, tak se za chvili hrozne lesknu a nejde to ani prepudrovat, protoze se ten pudr chyta a dela pak fleky Rolling Eyes A to jsem zkousela ruzne matujici, penove a tak.... a nic. Confused
Takze jenom pudr.... Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 11.1.2007 8:17    Post subject: Reply with quote

terrynka Arrow já mám taky hodně mastnou pleť. Jeden z mála make-upů který na mě fakt drží a vydrží až do večera je Double Wear od EL.

Mají k němu i pudr a korektor a krásně se to doplňuje.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 11.1.2007 8:23    Post subject: Reply with quote

Ness Arrow A ten matuje? To bude ale drahe.... kolik Te stal? Mne se vzdycky po tak dvou hodinach udelaji takove fleky a slije se to tak divne.... Confused Pritom bych potrebovala plet sjednotit, mam ji takovou flekatou uz tak dost.... Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 11.1.2007 8:47    Post subject: Reply with quote

Teri, on je hodně odolný, i počasí (třeba když prší) nebo v létě když se trošku zpotíš, pořád drží. Nijak zvlášť se po něm nelesknu (až po několika hodinách třeba, ale to mi dělá každý make-up). Mapy nedělá a ani se z pleti neztrácí. Já jsem ho měla poprvé ve svatební den a fakt mi vydržel neskutečně dlouho až do ranních hodin, na základě téhle zkušenosti jsem pak neváhala si ho koupit. Pravda, levný není (myslím že 1100,-) ale je fakt šikovný a vydrží dlouho. Zkus si říct v parfumerii o vzoreček a vyzkoušej..
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 11.1.2007 8:54    Post subject: Reply with quote

fiiiha, ten je pekne drahy... Shocked Zkusim nekde ukrast nejaky vzorek, jdu dneska do Vankovky, tak treba v Douglasu Very Happy Jenze ja zase tezko hledam odstiny. Make-upu nebu pudru, vseho. Neumim to vybirat, nepoznam nikdy ten pravy. Vzdycky az doma poznam, ze jsem vzala prilis tmavy/svetly... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Thu 11.1.2007 9:08    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
fiiiha, ten je pekne drahy... Shocked Zkusim nekde ukrast nejaky vzorek, jdu dneska do Vankovky, tak treba v Douglasu Very Happy Jenze ja zase tezko hledam odstiny. Make-upu nebu pudru, vseho. Neumim to vybirat, nepoznam nikdy ten pravy. Vzdycky az doma poznam, ze jsem vzala prilis tmavy/svetly... Rolling Eyes


Já když jsem si posledně v Douglasu říkala o vzoreček make-upu tak tam byla strašně sympatická slečna, vybrala mi ten pravý odstín a odlila mi do toho jejich kalíšku (vydrželo mi to asi na týden používání). Určitě ti poradí..
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 11.1.2007 9:11    Post subject: Reply with quote

az tak hodni tam byli? Uvidime, jake holky budou ve Vankovce Wink Zkusim se na to zeptat, ale musim si nazev toho make-upu napsat, jsem hlava derava Laughing Dekuju Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Next
Page 2 of 28

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms