sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
o 10 let starší
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29901

PostPosted: Wed 10.1.2007 16:52    Post subject: Reply with quote

Ne, proto je stále svobodný. Tak zněla tvoje otázka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 10.1.2007 16:58    Post subject: Reply with quote

Sice na diskoteky nechodim, takze mi asi unikla pointa, nicmene by me zajimalo jestli vztah, ktery vznikne na diskotece, je nejak menecenny? Confused

A prijde mi docela zvlastni, ze pises o tomto typu vztahu tak posmesne. Ano, tak tobe by to nevyhovovalo, ale to neznamena, ze ten vztah je divnej, min hodnotnej atd. Nevim jestli to tak myslis, ale celkove na me tvoje prispevky tak pusobi (ad nastrelil si kuzle, mlade masicko apod.). Kdyz necemu nerozumim a nechapu to, tak se tomu mam posmivat?
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Wed 10.1.2007 18:19    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 10.1.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

Nebudu mluvit za Dannny, ale na me se to da vztahnout tezko. Nocturmas tu pise o nezkusenych pubertackach (pripadam ti tak?) a do podoby, kterou on tady lici ma muj vztah hodne daleko. Me spis irituje to, ze tady pise je to tak a tak, jasne dana fakta, ze takovy vztah vypada tak jak on to popsal. Chapu, ze generalizace je v diskusi nutna, ale tohle je prilis.

Jine nazory na vec si rada prectu, ale musi byt podany tak, aby vypadaly jako diskuzni prispevky a ne jako obecne pravdy. Tohle mi vadi a ne to, ze ma N. jiny nazor nez ja.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29901

PostPosted: Wed 10.1.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

No jo, když to je těžký.... já úplně strašně nenávidím zobecňování a jakmile vidím, že to někdo dělá, tak jdu hájit opačný názor Laughing Ale je pravda, že se tomu prostě vyhnout nedá a do určité míry se použít musí, jinak by ta diskuse vůbec nemohla existovat.

Prostě to chce nebrat si to osobně Wink
Vůbec v poslední době koukám, jak si na boardu spousta lidí všechno hned vztahuje na sebe, i když to tak evidentně nebylo myšleno (OT)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 10.1.2007 18:49    Post subject: Reply with quote

Chocolate wrote:
Sice na diskoteky nechodim, takze mi asi unikla pointa, nicmene by me zajimalo jestli vztah, ktery vznikne na diskotece, je nejak menecenny? Confused

Chocolate nebud tak vztahovačna, ja mluvim obecně... vubec tady nekomentuji tvuj vztah ... A ano myslim že na doskotece nevznikne zadny pořadny vztah.... rozhodně ne s vyraznym věkovym rozdilem... holka ktera by se takhle lacinně nechala zbalit a navic věřila tomu, že ten jeji vysněny pan doted honil karieru, než v ni objevil smysl sveho života mě važně přijde směšna...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 10.1.2007 18:56    Post subject: Reply with quote

To me nenapadlo za celou dobu ani jednou, ze bys komentoval muj vztah. To nadhodila Court. Jak bys o nem mohl neco psat, kdyz o nem nic nevis, ze? Wink S tema diskotekama nevim teda, jak uz jsem psala ja tam nechodim, takze nevim, jak se tam navazujou/nenavazujou vztahy (teda krome Ü-30 Twisted Evil ), ale ciste teoreticky mi to prijde uplne stejny jako treba bar nebo kavarna.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29901

PostPosted: Wed 10.1.2007 18:59    Post subject: Reply with quote

Začínáme být OT, ale nedá mi to nereagovat Laughing (jestli se to rozšíří, splituju).

Řekla bych, že v tom rozdíl bude. V kavárně můžeš s lidmi konverzovat, na diskotéce těžko, tam neslyšíš vlastního slova. Byla jsem tam teda asi 3x v životě a co jsem viděla, jak se tam lidi seznamují, tak to probíhá tak, že se začnou na sebe lepit a osahávat Zvracik

Ale to už nezávisí na věku, takže.. sorry Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 10.1.2007 19:07    Post subject: Reply with quote

no hlavne pokud nekdo komu je 34 a jde na dizu / kde jasne vi ze je tam prumer tak 17/ tak tam jde za nejakym ucelem...tezko si tam jde jen tak z cire radosti zatancovat Laughing no a "normalni" vztah tam nejde uz navazat vubec
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Wed 10.1.2007 19:35    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
no hlavne pokud nekdo komu je 34 a jde na dizu / kde jasne vi ze je tam prumer tak 17/ tak tam jde za nejakym ucelem...tezko si tam jde jen tak z cire radosti zatancovat Laughing no a "normalni" vztah tam nejde uz navazat vubec


ehm, třeba se tam jde prostě pobavit. diskotéky jsou nějak limitované? je ti přes dvacet, vlezeš dovnitř a jsi zoufalec co tam jde něco lovit?
to je můj otec asi extrémní zoufalec, když v karlovkách nic neulovil (nebo ulovil a nepřinesl to domu Paranoidnik ).
proč by nešlo navázat na diskotéce normální vztah. pokud tam občas vlezu já, tak se tam určitě vyskytne i nějaký přijatelný jedinec opačného pohlaví.
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Wed 10.1.2007 20:03    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28440

PostPosted: Wed 10.1.2007 20:10    Post subject: Reply with quote

evianek wrote:
kdyby muj otec sel na diskoteku, tak bych to brala tak nejak, ze s nim neni vse tak uplne v poradku Laughing


to je fakt Laughing ale muj otec nechodi ani do hospod,kamarady taky vlastne nema,takze u nej by to bylo extra divny Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Wed 10.1.2007 20:15    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 10.1.2007 20:21    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
Rozhodne mohli a zazila jsem to, ale to nebude pripad tech, kteri tyhle vztahy programove vyhledavaji a vrstevniky zavrhuji, tam je jasne, ze proste hledaji neco jineho nez jenom normalni partnerske porozumeni, ktere by prece u vrstevnika mohli najit taky.

To je vystižne ! Wink Moc pěkně řečeno...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Wed 10.1.2007 20:23    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms