sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
o 10 let starší
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Tue 9.1.2007 15:17    Post subject: Reply with quote

MOTW -> to se divím, protože znám spoustu kluků v tvým věku. Bude mi 20 a na ně už jsem stará. Opravdu si hledaj holky od 15-17 a jsou s nima spokojenější. No možná u nich vítězí ta chlapská ješitnost, kdy maj pocit na takovýma holkama "nadřazenosti".
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Tue 9.1.2007 15:21    Post subject: Reply with quote

MOTW:kazdy je iny a ja verim tomu,ze aj mne raz zachuti mlade masko Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Tue 9.1.2007 15:28    Post subject: Reply with quote

Alunka wrote:
MOTW -> to se divím, protože znám spoustu kluků v tvým věku. Bude mi 20 a na ně už jsem stará. Opravdu si hledaj holky od 15-17 a jsou s nima spokojenější. No možná u nich vítězí ta chlapská ješitnost, kdy maj pocit na takovýma holkama "nadřazenosti".


u nás je holka, která ve třinácti chodila s 20-ti letým borcem... to jen tak na doplnění Shocked
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Tue 9.1.2007 15:29    Post subject: Reply with quote

Alunka wrote:
MOTW -> to se divím, protože znám spoustu kluků v tvým věku. Bude mi 20 a na ně už jsem stará. Opravdu si hledaj holky od 15-17 a jsou s nima spokojenější. No možná u nich vítězí ta chlapská ješitnost, kdy maj pocit na takovýma holkama "nadřazenosti".


nikdy bych nehledal holku ve veku 15 -17, to tak na okraj, nechci abch ji jabyl nadrazeny, yhci aby jsme si byl oba dva rovni.... nejlip tak se svem veku.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Tue 9.1.2007 15:42    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Tue 9.1.2007 16:00    Post subject: Reply with quote

Cloudy - pokud vám to vyhovuje tak je to fajn! Nic není nemožné Wink

MOTW - možná je to tím, že mladší holky (16 - 1Cool ti nic neříkají teď, protože jsou např. o poti tobě dejme tomu míň vyspělé (?), ale pozdě si myslím, že ty rozídly tak výrazné nebudou.


Last edited by Byzzy on Tue 9.1.2007 17:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Danny
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7052

PostPosted: Tue 9.1.2007 17:12    Post subject: Reply with quote

Ja bych vedle sebe zase nemohla mit nekoho v mem veku. Embarassed Vedle svych "vrstevniku" (rozdil 5-10 let) se citim hrozne "stare". Jsem typicky priklad otcovskeho komplexu, cely zivot jsem vyrustala bez otce a tak ted hledam bezpeci u starsiho chlapa. Momentalne mam takovy zacinajici vztah s o 25 let starsim a naprosto mi to vyhovuje a dokonale si rozumime. Embarassed

Ale najdou se i vyjimky, kdy se i s o pet let starsim klukem citim v bezpeci.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Tue 9.1.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by ephelides on Wed 4.6.2008 21:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 9.1.2007 17:59    Post subject: Reply with quote

Pokud se rada životem vezeš, tak do toho o 10 let staršiho jdi Wink Pokud si chceš ale sama vybudovat svuj život a byt na sebe hrda, tak se drž +/- svoji věkove skupiny...

Osobně preferuju věkovy rozptyl +/- 5 let (se spodni hranici dvaceti let ) Myslim že při větších rozptylech pak ziskava starši automaticky navrh , nebo ma minimalně pravo veta a mladši s tim nic neuděla, i když se naooko muže jejich vztah tvařit jako rovnocenny... prozatim jsem se vlezl do rozptylu +/-1 rok a jsem spokojeny... jinak mě samozřejmě přitahuji jak vyrazně mladši, tak starši... ale do dlouhodobeho vztahu bych s nimi nešel...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Danny
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7052

PostPosted: Tue 9.1.2007 18:02    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Pokud se rada životem vezeš, tak do toho o 10 let staršiho jdi Wink Pokud si chceš ale sama vybudovat svuj život a byt na sebe hrda, tak se drž +/- svoji věkove skupiny...


S timhle nesouhlasim. Clovek si muze vybudovat zivot, karieru, ... at ma vedle sebe partnera mladsiho nebo starsiho. Zalezi to jen na nem, jaky si to udela.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Tue 9.1.2007 18:05    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Myslim že při větších rozptylech pak ziskava starši automaticky navrh , nebo ma minimalně pravo veta a mladši s tim nic neuděla, i když se naooko muže jejich vztah tvařit jako rovnocenny...


Hm, s tim nesouhlasim. Co myslis tim pravem veta? Jako ze co ten starsi rekne, tak plati? Samozrejme je jeden ve vztahu vzdycky trochu dominantnejsi nez ten druhy, ale nemyslim, ze by se tak delo automaticky v zavislosti na velkem vekovem rozdilu. A co myslis tim naoko? Jako pred ostatnimi lidmi? Pokud v tom vztahu nejsi, tak do nej nikdy do detailu nevidis, i kdyz si treba stokrat myslis, ze jo.


edit: jeste jsem chtela reagovat na to same co Dannny, ale D. byla rychlejsi Smile V podstate bych napsala to same. Nevim, jak vek meho partnera souvisi s tim, jestli se zivotem "vezu" (cemuz teda taky moc nerozumim), nebo si buduju vlastni karieru.


Last edited by Chocolate on Tue 9.1.2007 18:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 9.1.2007 18:09    Post subject: Reply with quote

Dannny wrote:
S timhle nesouhlasim. Clovek si muze vybudovat zivot, karieru, ... at ma vedle sebe partnera mladsiho nebo starsiho. Zalezi to jen na nem, jaky si to udela.

Jo karieru si vybudovat mužeš ale myslim že ve vztahu bude mit nad tebou starši partner vždycky navrh, at už chceš nebo nechceš... navic je to jistě i o dost pohodlnějši Wink Většinou přijdeš k hotovemu...což tě ochudi o možnost spolupodilet se a timpadem do určite miry i rozhodovat... (myslim hlavně byt a dalsi hmotny majetek, což tě časem muže postavit do nepřijemne situace, pokud nebudeš dost silna...)
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Tue 9.1.2007 18:10    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 9.1.2007 18:13    Post subject: Reply with quote

Chocolate wrote:
A co myslis tim naoko? Jako pred ostatnimi lidmi? Pokud v tom vztahu nejsi, tak do nej nikdy do detailu nevidis, i kdyz si treba stokrat myslis, ze jo.

Tim naoko nemyslim jak se ten vztah tvari navenek, ale jak se přetvařuje uvnitř... podle mě v něm funguje rovnopravnost jen odtud po tud, ale jak přijde na hadku, nebo zasadnějši rozhodnuti, tak vypluji napovrch mentorske sklony staršiho...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Tue 9.1.2007 18:16    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Většinou přijdeš k hotovemu...což tě ochudi o možnost spolupodilet se a timpadem do určite miry i rozhodovat... (myslim hlavně byt a dalsi hmotny majetek, což tě časem muže postavit do nepřijemne situace, pokud nebudeš dost silna...)


jo tohle si myslim ze je fakt
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 5 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms