sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Dluhodoby vztahy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Axioma
coin-operated girl


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6903

PostPosted: Thu 17.4.2008 10:44    Post subject: Reply with quote

No právě Confused

Já nějak radu nemám, jen s tebou soucítím. Jsem v hodně podobné situaci a plácám se v tom. Snad u vás tohle blbý období brzo přejde Smile
_________________
Not all those who wander are lost.
There is so much love in me.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Thu 17.4.2008 10:51    Post subject: Reply with quote

prilis prace je strasnej zabijak vztahu, to bohuzel znam taky Confused
a co si vyhradit treba aspon dva vecery tydne jen pro vas, abyste na sebe meli cas, to by neslo? prece nepracujete oba nonstop Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Jully*
Lady Carneval


Joined: 06 Apr 2008
Posts: 118

PostPosted: Thu 17.4.2008 12:12    Post subject: Reply with quote

a co být fakt sama? bydlite spolu, ze? mozna je to kombinace prace, stresu, ponorky... ty doma pracujes, on s tebou doma zije, tudiz praci a vztah mas jaksi propojenou a nemuzes se uvolnit. Kdybyste se vidali o vikendech, jiste by ses na nej alespon trochu tesila, a hlavne by to byla jakoby "jina realita" , doma = sama + práce, o vikendu = jinde, bez prace a s nim. ale tim, ze spolu sdilite naprosto vse, tak je obtizne prozivat nejake uvolneni v jeho pritomnosti, a uz vubec nejake zamilovani.. nechcesse chystat na nejakou sluzebni cestu treba? sama, aby se ti zaclo styskat:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 17.4.2008 12:19    Post subject: Reply with quote

docela ti rozumim. Prochazim necim podobnym s tim, ze my dva spolu tak moc jako vy nebydlime. Myslim, ze na to dost pomaha poznat nekoho jineho. Ale je to trosku nebezpecna varianta, to uznavam. A taky se to neda vynutit... Jak dlouho uz to "takhle" mas?
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Jully*
Lady Carneval


Joined: 06 Apr 2008
Posts: 118

PostPosted: Thu 17.4.2008 13:34    Post subject: Reply with quote

jestli ti mohu poradit, tak jemu nic nerikej! Uprimnost je hezka vec, ale bylo by to vuci nemu sobecky= tobe by se ulevilo, ale jemu by se pritizilo.Ale neznamena to ze bys predstirala ze je to ok, jen proste tohle si musis srovnat sama se sebou.

edit: mozna bych se nebranila sama sobe (kdyz to beru IMHO) v MEZICH podstoupit zkousku...poznat nove lidi a zjistit, co vlastne ti chybi... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
sarik
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3521

PostPosted: Thu 17.4.2008 13:47    Post subject: Reply with quote

a tu změnu cítíš jen Ty nebo si myslíš, že by si on třeba mohl připadat podobně?
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 17.4.2008 13:54    Post subject: Reply with quote

tam může být spousta věcí, já se znám a já bych mu to řekla.. protože takhle mezi váma bude napětí.. on určitě cítí, že něco neni v pořádku.. neni z betonu že jo..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
sarik
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3521

PostPosted: Thu 17.4.2008 13:56    Post subject: Reply with quote

Aha, tak to pak asi opravdu těžko soudit jak je na tom on. A ptát se je úplně stejně debilní jako mu to rovnou říct.
Já nevím jak bych to řešila. Obávám se, že bych se mu asi snažila nenápadně vyhýbat Embarassed a doufala, že se to zlepší.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30696

PostPosted: Thu 17.4.2008 14:13    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 17.4.2008 15:08    Post subject: Reply with quote

Prave. Ono je proste fajn poznat nekoho jineho. Minimalne zjistis, jake mas vlastne stesti, ze mas takoveho partnera jakeho mas. Ze najit nekoho takoveho neni lehke. A myslim, ze je to cas od casu potreba. Kazdej vztah se dostane obcas do tehle faze, kterou popisujes. A stane se zlomovou a nebo vztah jeste vic posili. Ale zase, kdyz se na to necitis, tak to nema cenu lamat pres koleno... navic ono to proste "musi" prijit samo.

Ja bych mu o tom rekla, ale jen tak nejak z casti. Rekla bych mu, co citis. Je dobre, aby vedel, ze se neco deje a je dulezita jeho reakce v chovani. Protoze sama mam zkusenost, ze ty muzes byt neskutecne moc nespokojena, ale on to tak vubec mit nemusi (a vubec to neznamena, ze by te miloval min).
Netrap se zbytecne. Jsou urcite veci, ktere ve vasem vztahu zmenit nemuzes (psala jsi tu o nich uz vickrat), ale spousta jich "spravit" jde.

Ja jsem si posledni dobou uvedomila (jako nikdy predtim), jak strasne moc krehka laska/vztah je. A ze existuje urcita faze (typu kdy stokrat nic umorilo vola), kdy at se budes snazit sebevic, tak uz to proste nespravis.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 17.4.2008 15:25    Post subject: Reply with quote

Možná bych zkusila nejdřív nějaké nové aktivity, seznamovanání s novýma lidma obecně. Ne jenom s chlapama. Moje zkušenost je taková, že když jsem měla ve vztahu pocit, že vyčichnul, nebylo to ani tak v partnerovi, jako spíš v tom, že jsem se obecně ve svém životě nudila Embarassed

A jak jste tady psaly, že vám po nějaké době přestane partner chybět, tak já to měla taky tak. Ne, že by mi byl úplně jedno, ale přestala jsem cítit takové to puzení do dalšího setkání, bylo mi dobře i samotné Embarassed Já nevím, je to normální? Co když jsem nevhodná do vztahu Embarassed ? Třeba s nikým nevydržím dýl než 4 roky Confused Jak to dělají lidi, kteří jsou spolu deset, patnáct let? Není to spíš jenom takové žití vedle sebe?
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Thu 17.4.2008 15:26    Post subject: Reply with quote

vy jste se od sebe odstehovali kvuli parkovacim zonam?
To si nejak neumim predstavit.
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 17.4.2008 15:28    Post subject: Reply with quote

Ted jsi to myslim naprosto vystihla. Tohle bych do puntiku stejne napsala ja o mem soucasnem stavu ve vztahu. Naprosto ti rozumim Lenore a mas pravdu. Udelali jste proste jakoby krok zpatky a tak to byt nema, zvlast po tolika letech. Ma se to nekam vyvijet. Ale u nas to je tak, ze z me strany to moc nefunguje, z jeho celkem jo (takze to je presne ten duvod, proc bys mu to mela rict, muze to u vas byt stejne).
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30696

PostPosted: Thu 17.4.2008 15:30    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 17.4.2008 15:35    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:

A jak jste tady psaly, že vám po nějaké době přestane partner chybět, tak já to měla taky tak. Ne, že by mi byl úplně jedno, ale přestala jsem cítit takové to puzení do dalšího setkání, bylo mi dobře i samotné Embarassed Já nevím, je to normální? Co když jsem nevhodná do vztahu Embarassed ? Třeba s nikým nevydržím dýl než 4 roky Confused Jak to dělají lidi, kteří jsou spolu deset, patnáct let? Není to spíš jenom takové žití vedle sebe?


Mam to stejne, takze to urcite JE normalni:)) Jenze kdyz jsi s nekym ctyri roky, tak musi prijit neco, co ten vztah posune o kus dal (zvlast v nasem veku) a kdyz se to nestane, tak se jednoduse ten vztah prechodi. Vydrzis to urcite dyl, ale nevydrzis ctyri roky se vidat jednou za 14 dni o vikendech s vidinou, ze behem dalsich let se to jen tak nezmeni.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms