sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Dluhodoby vztahy
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Mon 7.4.2008 12:11    Post subject: Dluhodoby vztahy Reply with quote

Ahoj holky,

potrebovala bych od vas vsech trochu poradit a snad i nakopnout Evil or Very Mad
S mym pritelem jsme spolu ted 9 rokem, miluji ho a vim, ze je On tim pravym a i on me ma moc rad a vim, ze je to z jeho strany vse ok. A ted k problemu , rikate si jaky asi muzou mit , ze?! Rolling Eyes ted nedavno jsem byla parit a lepilo se na me spoustu chlapu, bylo to prijemne a ja je spis brala jako kamarady, krasne mi lichotili a tak. Z me strany se nic k nim nestalo, dokonce jsem i myslela na meho pritele jak jsme se seznamili a tak .Jenze ted pred tydnem jsem se nak zamyslela a napadlo me , ze me jaksi mrzi. ze uz NIKDY nezaziju ty krasny zacatky, zamilovani atak. A hlavne me mrzi , ze takhle zaspinuji nas vztah temato myslenkama!!!!!!!! Ach jo!!! !! Vim, ze s pritelem chci zestarnout, to vim. Ale na druhou stranu by me mrzelo, ze uz nic takoveho nezaziju. Potrebuji nejspis poradne vynadat nebo ja nevim co.
Rolling Eyes
Jak ma dlouhodoby vztah vypadat po tolika letech - je normalni , ze cloveka napadji tyto myslenky?????????????? I kdyz vim, ze chci byt jen s nim a ze je ten PRAVY!!!!!!!!!!!!!!
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 7.4.2008 12:17    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8842

PostPosted: Mon 7.4.2008 12:18    Post subject: Reply with quote

nad tim se driv nebo pozdeji zamysli snad kazdy. vzdyt je to proste fakt, tak proc si nepriznat, ze je skoda, ze tohle uz clovek asi nezazije. ja sama nad tim taky nedavno premyslela.
ale zas nemuzem mit vsechno- takze kdyz to pak porovnas se vsema tema prinosama krasnyho dlouhodobyho vztahu, tak zjistis, ze se to da snadno ozelet.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20460

PostPosted: Mon 7.4.2008 12:18    Post subject: Reply with quote

gueste po devíti letech jsou tyhle myšlenky naprosto přirozené Laughing Jestli ale s přítelem nemáš jinak poroblém,tak bych je rozhodně zahnala... Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 7.4.2008 12:38    Post subject: Reply with quote

Tyhle myšlenky mě občas napadají taky. Vždy mám na paměti, že i kdybych podlehla touze po něčem novým a přítele opustila, přijdou po čase tyhle myšlenky znovu... Je to podle mě takovej bludnej kruh, kdy přirozeně zatoužíme po něčem jiným, než ve skutečnosti máme.

Pokud tě trápí jen tenhle pocit a jinak žádný problémy s partnerem nemáte, hodila bych to za hlavu a dál si užívala fungujícího vztahu Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 7.4.2008 12:43    Post subject: Reply with quote

mě napadaj po dvou letech, ale u mě je to asi tim, že to nebude ten pravý.. Evil or Very Mad

já mám tyhle problémy nejen po devíti letech vztahu, ale pořád.. kdykoliv někam jdu a motaj se kolem mě chlapi..jsem na to hrozná, asi mi to zvedá sebevědomí nebo co.. a v kombinaci s alkoholem, mám dost problémů sama se sebou abych se udržela, natož ještě odhánět chlapy..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 7.4.2008 12:45    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 7.4.2008 13:08    Post subject: Reply with quote

dekuji za odpovedi,
vim , ze aspon v tom nejsem sama a ze je to normalni Crying or Very sad

Jinak obcas mame takove ty klasicke problemy, jako ze min sexu , nez na zacatku, ale zase kdyz je tak to stoji za to, mene pusinek, ale porad se snazime byt obcas romanticky, nekdy to i zase jiskri...... takove ta pevnejsi a stalejsi laska , ale i obcas me necim prekvapi, coz je pro me hodne dulezite .

Rikam se hlavnme at se do nikoho nezamiluji a na druhou stranu , kdyby se to stalo, nenarusila bych nas vztah a nerekla bych mu to. Ja to vlastne nechci ja se vlastne chcxi znovu zamilovat do toho svyho Laughing
Back to top
 
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 7.4.2008 15:01    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...


Last edited by Rose Madder on Sat 8.11.2008 19:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 7.4.2008 15:41    Post subject: Reply with quote

Rose, dik za odpoved. Clovek je vpodstate zblblej z tech romantickejch filmu, ze jen ta prava laska je ze zacatku az dokonce stejna a bez mracku pochybnosti:? Jinak co se tyce bokovky- to by asi fakt nebylo resenim, tuhle touhu by to mozna vyresilo , ale co pak si pocit se svym svedomim? A drahemu bych to rozhodne nikdy nemohla rict a pak se mu vubec kouknout do oci. No nic.....to nejde

Zajimalo by me , jak to resite vy? Jak podnecujete zamilovanost? Je mozne se znovu do toho sveho zamilovat? Jak dlouho vy jste spolu?
Back to top
 
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 7.4.2008 16:03    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...


Last edited by Rose Madder on Sat 8.11.2008 19:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 7.4.2008 16:13    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Někdy mě napadá, jestli by nebylo skutečně nejlepší tolerovat si sem tam nějakou tu bokovku. Jenže je jasný, že to by vedlo ve finále stejně jen ke zbytečným komplikacím a dalším problémům...Málokdo si dokáže udržet nadhled a nezačít do toho tahat city.
:

tak tohle mi prijde uplne hrozny Embarassed
i kdybych vedela, ze pritel treba s nejakou slecnou jen spi a urcite do toho netaha city, tak by to bylo na zblazneni...
to spis at nejakou bokovku ma, ale ja o tom nevim(a naopak, kdybych ho nekdy podvadela, nikdy bych mu o tom nerekla..)

kolik lidi by tolerovalo bokovku i kdyby vedeli, ze tam zadne city nejsou? Confused
(jen me to tak zaujalo, no Embarassed )
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 7.4.2008 16:17    Post subject: Reply with quote

Lolita wrote:
tak proc si nepriznat, ze je skoda, ze tohle uz clovek asi nezazije. ja sama nad tim taky nedavno premyslela. .

tohle me treba ani tak nemrzi nebo jak to rict. Kdyz si predstavim vsechnu tu nejistotu, pripadny zklamani, nj, zas to vidim cerne, misto abych tu popisovala simrani v brise a tak Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 7.4.2008 16:26    Post subject: Reply with quote

No s tou tolerovanou bokovkou je to sice dobry napad, ale uz se vidim, jak rikam milacku budeme si obcas neverny a presto se budeme hluboce milovat Laughing No a kdyz si predstavim, ze by byl neverny on asi bych se pekne uzarlila Evil or Very Mad a pak bych si asi rekla ,jak jsem pekne blba, ze ohrozuju nas vztah.

No nezbyva mi nic jineho, nez se znovu zamilovat do toho svyho!!!!! Embarassed A Co vy ostatni holky, jak to resite vy ? Znovu se zamilovavate?
Back to top
 
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 7.4.2008 16:56    Post subject: Reply with quote

tak ja jsem taky v dlouhodobem vztahu, jenze nevim, kdy se pozna ta faze zamilovanosti a "uz nezamilovanosti ale neco jinyho". Mne pripada, ze ho miluju porad Embarassed
treba se spolu divame na film, on mi masiruje nohy a ja si zrovna uvedomim, jak moc ho mam rada a jak by mi chybel, a uplne me to zahreje Smile nebo kdyz mi koupi na cestu vlakem mou oblibenou dobrotu...proste kdyz mi necim rika, ze me ma rad a zalezi mu na me Razz

tak nejak u me probiha ta konstantni hladina zamilovanosti
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms