sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Opustil mě..
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:18    Post subject: Opustil mě.. Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 22:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11963

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:23    Post subject: Reply with quote

No, pises, jak mohl zahodit ten KRASNY vztah, co ste meli.. jak je videt, pro nej to tak krasny asi nebylo, kdyz to dokazal takovyhle stylem zahodit..
zkus otevrit oci a premyslet, zda uz to delsi dobu nebylo treba nanic, zda jen ty sis nenamlouvala, ze je to stale krasne..
ja byt na tvem miste, rozhodne bych se mu uz nikdy neozvala a nebud blazen, ted si rikas, jak ho milujes, to je ted.. zkus to za mesic..
rekni si, zda ti za tohle stoji, mne by za to nestal, uz jen to, jak te ma stale na haku, jak dela fory, ze jeste nevi, no ja bych ho kopla do prdele, blbecka a beda kdyby pritah za nejakou dobu s tim, ze se teda rozhodl, ze chce tebe..
ani za nic...
rika se, ze se clovek chybami uci, tak se pouc a posli ho nekam a najdi si casem lepsiho..rozhodne bych se k nemu nevracela, pokud by ta moznost nastala...
a ze kasles na skolu atd.. vzchop se, skola je tvoje budoucnost, nikdo ti nezaruci, ze s tebou nejaky chlap bude porad, ale diky skole si zarucis lepsi budoucnost stoprocentne...
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35494

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:27    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 5.5.2008 12:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30696

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:28    Post subject: Re: Opustil mě.. Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:33    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 22:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35494

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:36    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 5.5.2008 12:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:37    Post subject: Reply with quote

nešťastná - a jak se na tebe "poprvý" vykašlal, když ti řekl, že spal s jinou, tak předtím jsi nepociťovala žádný náznaky, že je třeba chladnější, že se něco děje a tak? Prostě to byl podle tebe nádherný vztah bez kazu až do toho "oznámení"?

Já nevím, na mě to působí tak, jako že se tě už déle chtěl zbavit...a to, že se vyspal s jinou, si vymyslel proto, aby ses naštvala a nechala ho. Sama říkáš, že když jsi mu řekla, že mu to všechno odpustíš, najednou si nebyl jistý, jestli to má ještě cenu. On si nebyl jistý. Tj. nečekal, že mu budeš chtít odpouštět, zkřížila jsi mu tím jeho nekalé "plány".

A proč ti pak přímo neodpovídal, jestli s tebou chce/nechce být? Aby ti neublížil a moc jsi na něj nekřičela/nevydírala ho, no...

Tolik z racionální stránky. Teď z té citové, iracionální:
Vím, že to hrozně bolí. Prošel si tím snad každý(á). Málo prvních lásek vydrží do smrti, takže člověk nikdy nezažije rozchod. Ale ještě horší je to v případě, že si myslíš, že je všechno ok a máte nádherný vztah (podle tebe), než když se hádáte a ve vztahu se objeví trhliny, pak už se na to člověk tak nějak "připravuje" a není tak zaskočený a zraněný jako v tvém případě.
Vím, že je ti hrozně, vyplač se, ale po pár dnech zkus něco dělat. Nekašli na školu, to se kvůli ŽÁDNÉMU chlapovi nevyplatí. Dělej na co budeš mít chuť (jestli budeš chtít být prvních pár dnů zavřená doma a nechodit mezi lidi, v pohodě, ale po pár týdnech by ses měla zkusit dát se do relativního "normálu". Citlivé duše to bolí nejvíc, no...jediný lék je čas. Je to otřepaná fráze, ale platí. Přeju hodně síly...
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:39    Post subject: Reply with quote

nešťastná wrote:
ale proč mi teď neřekl, že mě už nemiluje, ať ho nechám být? Crying or Very sad
protoze nekteri panove jsou svym zpusobem srabi, nedokazi to rict na plnou pusu a nebo si jisti zadni vratka.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:40    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:42    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:47    Post subject: Reply with quote

nešťastná wrote:
On ale věděl, že když mi to řekne, tak mu nebudu nic vyčítat, dělat scény. jasně jsem mu řekla, když už jsme se loučili, ať mi klidně řekne, že ne, že už za ním nikdy nepřijedu, nenapíšu mu a tím všechno skončí. a on na to, že to nechce říct, protože to tak není, že prostě neví, co má dělat, jak se rozhodnout..


Tak to přesně nasvědčuje tomu, co psala Merykara - že si u tebe nechává zadní vrata, kdyby mu to s tou současnou nevyšlo. Je to ale podlá svině! Vykašli se na něj, fakt tohleto tahání za nos a pohrávání si s lidmi nesnáším! To už radši ať mě pošle do prdele rovnou, bude to bolet, ale on tě utáhne na trapnou "naději", že si to třeba rozmyslí, teprv pak ti řekne, že tě určitě nechce a ty jsi ve větší pr... než předtím.

Pryč od něj a uvidíš, že si najdeš lepšího!!! Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:50    Post subject: Reply with quote

tohle na chlapech nesnáším ... jak dávají naději a přitom sami vědí, že asi už nic nebude Evil or Very Mad

Nepřemýšlej nad tím, co řekl nebo neřekl ... já nevím proč, ale dělá to plno chlapů, že nedokáží říct definitivně konec. A myslím si, že to je spojeno i s tím, že myslí na zadní vrátka, jak psala mery.

A přemýšlej nad tím, jestli ti za to ten kluk fakt stojí. Teď si ve stavu, kdy i kdyby udělal cokoliv, tak ho budeš chtít zpátky, ale až to vyprchá, uvidíš, že ti bude líp.

No a nedávala bych mu ultimáta jako že do konce týdne se má rozhodnout ... když neví, tak neví. Asi plno lidí tuhle situaci zažilo, že najednou nevědějí, co chtějí, ale ty bys na to neměla doplácet, to je jeho věc. Jesli o něj máš zájem, tak prostě čekej a bojuj - já bych se naopak snažila mu nepsat a dělat, že ti to už je všechno fuk, ono to překvapivě zabírá ... a jestli si nejsi jistá, tak to vydrž a uvidíš, že za chvíli třeba bude líp.
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:53    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:55    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:56    Post subject: Reply with quote

teda z toho popisu bych mu nevěřila ani slovo. A to "co když mě ona omrzí" myslím vypovídá o všem.

To chceš jako sedět doma a čekat, až tohle nastane? Až se pán nabaží, přijde zase za tebou? Do tý doby, než se nenajde další ... která ho asi časem taky omrzí, ale ty tu budeš pořád ... no to snad nemáš zapotřebí, ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 1 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms