sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Politika
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 130, 131, 132  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 15.9.2008 20:44    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by waxeipahdeth on Mon 15.9.2008 20:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Mon 15.9.2008 20:46    Post subject: Reply with quote

Exi - jenze ja si porad myslim, ze takovych lidi jako je tvoje maminka je bohuzel mensina Confused
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 15.9.2008 20:54    Post subject: Reply with quote

Možná jak kde, taky nemluvím jen o ní : ) Znám víc takových lidí u nás+nízké platy, v Praze je obvyklý plat tuším 20 a více, přítel si vydělává cca 18 a moc lidí z mého okolí, co by na tom byli stejně dobře neznám a to se nepohybuju mezi nevzdělanýma sockama. Pamatuju si jak my holky z Prahy tady psaly, že na brogádě si v pohodě vydělám na potřebné věci, když budu mít osmičku měsíčně...8 000 za brigádu? Tady? : )))
I když chápu, že v Praze je zas dráž třeba.
Back to top
View user's profile Send private message  
Efendy
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1004
Location: naplavenina v Praze

PostPosted: Tue 16.9.2008 8:38    Post subject: Reply with quote

Mykéna wrote:
Efendy wrote:
doufám, že to nevyhrají tupolánkovci mafie z ODS

přesně tyhlety blbý kecy nesnášim, sorry Efendy

No stačí to vzít časově od voleb do posl. sněmovny. Volby by asi ODS nevyhrála nebýt mafiánských praktik (kauza Kubice), další volby prezidenta, opět vydírání několika poslanců (Snítilý a jeden lidovec), šachování Vesecké, další podivní přeběhlíci u poslanců, z toho jeden dost podivný - nejlevicovější ze socdem, teď kauza Morava a Tluchoř...
Že naši zemi vede falešné duo Topolánek + Dalík se mi fakt nelíbí.

viz třeba také http://kaderabek.blog.idnes.cz/c/47592/Mafianske-praktiky-ODS.html

http://kaderabek.blog.idnes.cz/c/49071/Topolanku-demisi-aneb-Jak-premiera-novinari-brani-za-kazdou-cenu.html
_________________
www.andelslev.cz
Back to top
View user's profile Send private message  
Efendy
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1004
Location: naplavenina v Praze

PostPosted: Tue 16.9.2008 9:42    Post subject: Reply with quote

che wrote:
mmargaret wrote:
edit: Janeira - podpora chudším (alespoň podle mě) není zbytečné plýtvání, tam bych zařadila mnoho jiných aktivit vlády...

Pokud je nastavená tak že že je pro lidi výhodnější být na podpoře než mít (třeba nekvalifikovanou) práci, tak je to nejen plýtvání, ale dokonce čisté Zlo.

Kdyby byla zrušena minimální mzda, jak ODS před volbami uvažovala, tak s tím nebudu souhlasit, protože pak by teoreticky zaměstnaný nemusel za práci dostat nic. A nezaměstnaným nic určitě nechceme dávat.
Takhle souhlasím a vlastně i když to kdysi kritizovala, tak nezaměstnaní, myslím, méně nedostávají.
_________________
www.andelslev.cz
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13944

PostPosted: Tue 16.9.2008 12:12    Post subject: Reply with quote

promiň, Efendy, číst ty odkazy nebudu, něčí blog nepovažuju za moc dobrej zdroj (ani kdyby měl stejnej názor jako já)
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 16.9.2008 12:35    Post subject: Reply with quote

http://azpravy.atlas.cz/domov/krimi/167741-kandidati-do-krajskych-voleb-hajluji-na-vecirku.aspx
Děs Rolling Eyes
A pak ještě tihle: http://www.narodni-strana.cz/
Ale NS se teď řeší, že ji možná zakážou.
Back to top
View user's profile Send private message  
mmargaret
tralalalalala


Joined: 15 Aug 2008
Posts: 1345

PostPosted: Tue 16.9.2008 13:22    Post subject: Reply with quote

dělnická strana mě dost zajímala (v negativním slova smyslu), pročítala jsem si její program a docela jsem valila oči...
takže mě spíš zaráží, že se pouze uvažuje o jejím zakázání a že vůbec normálně funguje
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 16.9.2008 13:52    Post subject: Reply with quote

mně by zajímalo, jak by to dopadlo, kdybychom zvolili normálně komunisty..dyť koho jiného? ti páprdové si myslí, že mají neomezenou moc, protože češi budou pořád volit totéž..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9773

PostPosted: Tue 16.9.2008 14:02    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
mně by zajímalo, jak by to dopadlo, kdybychom zvolili normálně komunisty..dyť koho jiného? ti páprdové si myslí, že mají neomezenou moc, protože češi budou pořád volit totéž..

Viz http://totalita.cz/volby/volby_1946.php
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 16.9.2008 14:16    Post subject: Reply with quote

ale prdlajs, člověk co srovnává možnosti a cílě dnešní komunistický strany s tou, co tu vládla je mimo. bez ohledu na to, že většina komunistů co tam dřepí tam dřepěla i před dvaceti lety. podobně jako její voliči jejichž věkovej průměr je snad 70let. A co by se asi tak mohlo stát.. nic převratnýho, akorát by to bylo prázndný volební období a trochu bysme na tom prodělali.

kdyby lidi volili s důsledkem na to, čeho je která strana skutečně schopná a nedali na nesmyslný propagandistický a populistický kecy vypadalo by to trochu jinak. už se zase opravdu těšim na to, až ODS volby projedou, vyhraje ČSSD jako že s největší pravděpodobností jo a zase začně překopávání, znovuobsazování a "náprava" všeho co tu napáchali jejich protivníci ODS za tohle volební období. to jim bude trvat tak dva roky, a ten zbytek se budou připravovat na to, aby vyhráli i ty příští Smile takže opět o ničem..
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Efendy
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1004
Location: naplavenina v Praze

PostPosted: Tue 16.9.2008 16:39    Post subject: Reply with quote

Mykéna wrote:
promiň, Efendy, číst ty odkazy nebudu, něčí blog nepovažuju za moc dobrej zdroj (ani kdyby měl stejnej názor jako já)

a co považuješ za dobrý zdroj? když by to napsal nějaký politik nebo novinář z nějakých novin, kde stejně nemůže říct svůj vlastní názor, ale musí jet dle vytyčené názorové linie vlastníka média? tzv. přitroublý nebo přiblblý novinář, jak kdysi říkal Zeman (nebyl to tvůj oblíbenec?. viz starší téma)
_________________
www.andelslev.cz
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13944

PostPosted: Tue 16.9.2008 17:34    Post subject: Reply with quote

Nic nepovažuju za dobrej zdroj. A ke každý informaci musim přistupovat i podle toho, kde jsem jí vzala.
Nemůžu přijít na to, jak sis mě mohl spojit se Zemanem, že je to můj oblíbenec? To ne. Naopak. Pořád nemůžu přijít na to, jak ho někdo může považovat za charismatickou osobnost (to si nevymejšlím, slovo "charisma" ve spojení s ní slýchávám často).
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 12.10.2008 13:22    Post subject: Reply with quote

Tady jsem nasel docela pekny ideologicky zamysleni nad Stranou zelenych a environmentalismem obecne. Najednu stranu je to v nekterejch pripadech mozna mirne pritazeny za vlasy, nejsem si jistej jestli ten autor neni trochu "zblblej" bohem, ale jako celek si myslim ze to ukazuje presne na to, cim je tahle politika a idea pro spolecnost nebezpecna.

Nejvic pravdy se totiz skryva podle me v tom uplne poslednim odstavecku, zaveru. Volici Strany zelenych jsou pro me proste to nejmin, stado ovci bez naprosto bez vlastni schopnosti usudku. Rozdelit by se to asi dalo na vic skupin ale vsechny maj jedno spolecny - nepremysli. A kdyz se dozvidam ze velkou skupinu z jejich volicu tvorej vysokoskolaci, tedy radoby inteligence naroda, tak je mi z toho fakt soufl.

Ja bych sel radsi volit komunisty, to je podle me mensi zlo. Tem totiz dneska uz nikdo na lep neskoci, u SZ si nejsem tak jistej..
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sun 12.10.2008 13:32    Post subject: Reply with quote

kyjíku, vcelku ráda bych si to možná i přečetla, ale přes tvůj odkaz se dostanu akorát na nějaký obsah. předpokládám, že na tom nejsi tak špatně, abys viděl velkou pravdu v "největšim čarodějově tajemství".

jinak jsem je volila, protože mě nejmíň serou a přinášej do politiky věci, který jsou mi blízký a jiný strany nezajímaj. už jen např. to, že maj nějakej zájem na tom, aby v politice byly ženský. nevim, co je na tom ovcovitýho a nemyslícího. navíc k nějaký zelený totalitě se ta strana stejně nemá šanci dostat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 130, 131, 132  Next
Page 4 of 132

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms