sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
myslíte že u něj mám šanci?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 1.6.2008 17:13    Post subject: Reply with quote

Omlouvám se za vetření do tohoto tématu, ale mám strach, že dopadnu blbě. Jsem teď totiž se zadaným, co má 3,5 roku holku, která ho asi před půl rokem dýl podváděla a od tý doby jim to neklape. Známe se, chodili jsme spolu když mi bylo 15. Tenkrát jsem ho střídavě odmítala a zase s ním byla. Nechtěla jsem se vázat. Teď se naše cesty náhodou zase sešly a já mám z toho strach, že se s ní nerozejde. Jako ne že bych to neustála, ale byla by to škoda. Navíc jsem se s ním včera vyspala a nevím jestli to nebyla blbost. Porušila jsem svoje zásady ohledně zadaných kluků a kolikrát mi z toho není dobře a připadám si blbě. On má pořád strach, že s ním nechci být, že to dopadne jako tenkrát. Jenže tenkrát tam vůbec nefungovala ta chemie, jaká mezi námi funguje teď. Jako nejsem nějak šíleně zamilovaná, ale je to moc hezký a dokážu si představit že bychom spolu byli dlouho. On si to umí představit taky, ale zároveň fakt netuším, jak moc chce ještě být s ní. Ona má teď zkoušky na vejšce a je z toho vyklepaná a on jí teď nechce přidělávat starosti. Jenže třeba to jen oddaluje. Řekl mi že mi nemůže nic slíbit, což mě mrzelo, ale zase na druhou stranu chápu, že mi ten rozchod slíbit nemůže. Takže jsem se vlastně dostala do situace, do který jsem se nikdy dostat nechtěla a pěkně mě to štve a potřebovala jsem se s tím nějak svěřit, tak jsem to napsala sem. Vůbec nevím co já můžu dělat pro to, aby se s ní rozešel. Ultimátum je blbost, pořád mu to připomínat je taky kravina. Takže nevím jestli se mám chovat spíš nedosupně (což se mi už nějak vymklo z rukou), nebo mu naopak ukázat že to s ním myslím vážně.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29892

PostPosted: Sun 1.6.2008 17:18    Post subject: Reply with quote

Nevím no, hra na nedostupnou by nemusela úplně zabrat. Přece jenom vrabec v hrsti...
Já bych mu spíš ukázala, že to myslím vážně a v případě, že by se nic nedělo, tak bych se stáhla, aby si uvědomil, že taky nebudeš čekat věčně. Ale těžko tady vymýšlet nějaký strategie. Určitě to není příjemná situace pro nikoho ze zúčastněných Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 1.6.2008 17:31    Post subject: Reply with quote

Já si taky myslím že hra na nedostupnou moc nepomůže, protože to spíš vypadá na to, že se bojí že to bude jako tenkrát a já s ním nakonec nebudu. On chce spíš jistotu. Pořád se bojí, že o mě přijde. Já mu třeba moc nepíšu sama od sebe, držím tohle nějak na uzdě a on je pak z toho smutnej a myslí si že jsem si to s ním rozmyslela. Vypadá to, že si to prostě chce vyzkoušet, jestli to bude ok, aby se s ní nerozcházel zbytečně (což je takový blbý), ale zase mi říkal, že by se s ní rozešel tak jako tak, že už ten vztah vyprchal.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 1.6.2008 17:56    Post subject: Reply with quote

Velveta wrote:
Já si taky myslím že hra na nedostupnou moc nepomůže, protože to spíš vypadá na to, že se bojí že to bude jako tenkrát a já s ním nakonec nebudu. On chce spíš jistotu.

Jenom ať se bojí... Kdyby tě měl moc jistou, nic by ho do toho rozchodu netlačilo. Tím netvrdím, že by sis měla hrát na nedostupnou... Spíš tak nějak dělat, co je ti příjemné a zas až tolik se neohlížet na něj. Což se samozřejmě už moc nedá, když se fakt zabouchneš a chceš ho jenom pro sebe. Ale co ty víš, co se stane, třeba tě přestane za chvíli bavit nebo zítra potkáš někoho, kdo tě totálně okouzlí a nebude mít dlouholetý vztah na krku... Uvidíš.

S tou potřebou jistoty pozor. Aby za tím jenom neskrýval přizdisráčství a odpor ke změnám.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 1.6.2008 18:06    Post subject: Reply with quote

Velvet já ho chápu....víš jak...když jste byli spolu dřív, taky jsi ho posílala do háje a pak s nim byla, nebylo to stabilní a on byl třeba do tebe vážně zamilovanej a tak proto se mu to možná vžilo do paměti.

s rozchodem a jeho holkou-já myslím že jsi narazila na fakt hodnýho kluka, který má ohledy. neviděla bych to tak horce, že schválně oddaluje rozchod. je prostě ohleduplný a nechce aby ta holka neudělala vejšku jenom kvůli tomu že bude v háji z rochodu (když už je takový že jí pošle do háje, tak aby to neměla ještě horší v tom stylu, že nakonec kvůli tomu neudělá ani školu).víš co-prostě nechce té holce zasadit dvě rány

řekla bych mu že chápeš, že nechce té holce zničičt život, ale že mu dáváš čas do konce zkoušek... takový kompromis- že jsi pochopila jeho, tak by měl zase on pochopit tebe Wink
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29892

PostPosted: Sun 1.6.2008 18:09    Post subject: Reply with quote

Tak s tou ohleduplností nevím. Může to tak být a taky to může být dobrá výmluva, že jo. A hlavně co potom, bude mít další zkoušky atd.
Jako já to chápu, taky jsem takhle oddalovala rozchod hrozně dlouho, aby chudák neměl stres před maturitou a před přijímačkama a před prázdninama Rolling Eyes Laughing No asi jsem to měla udělat rovnou a bylo by to jednodušší.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 1.6.2008 18:20    Post subject: Reply with quote

já to zase s těma zkouškama plně chápu. mně říct dlouholetý přítel před zkouškama že je konec tak to nedam ani náhodou...
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 1.6.2008 18:39    Post subject: Reply with quote

Taky to chápu, taky bych ty zkoušky určitě neudělala, kdyby se se mnou teď rozešel. Mám přítele 3,5 roku a mám zkouškový, doufám, že to není ten můj?? Laughing Laughing Laughing Né, včera jsme byli spolu, naštěstí Laughing Takže bych to udělala jak už tu někdo psal, nějak se s ním domluvit a řešit to po tom, co jí skončí zkoušky. Před tím to fakt nemá cenu, určitě jí tím rozchodem ublíží, a ještě by jí to přitížilo s tou školou..
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 1.6.2008 18:41    Post subject: Reply with quote

mexxie - No, zatím fakt zabouchlá nejsem, ale s tím hraním na nedostupnou to bude těžké, když už jsme se spolu vyspali. Zatím mi to nějak moc nevadí, že má i jí, ale je jasný, že mi to časem vadit začne. No, on se fakt kolikrát děsně bojí že už ho nechci. Napsal mi dneska smsku, já měla mobil v pokoji, nevěděla jsem to, pak mi napsal další a tam bylo, jestli jsem si to po včerejšku nerozmyslela (pořád má pocit že se mi to s ním včera nelíbilo). Pořád jsem o tom nevěděla a pak přišel na icq a ptal se co se děje, že mu nepíšu, že měl strach a hrozně chvátal domů, jestli jsem aspoň na tom icq. On to všechno narozdíl ode mě dává najevo strašně moc, až by mohl trochu ubrat.

Agnes - Jo, já to s těma zkouškama chápu. Žádný že se s ní má do zkoušek rozejít mu říkat nebudu, to je prostě ultimátum a to já nechci. Ale když se po těch zkouškách s ní nerozejde, tak asi fakt odtáhnu, jak psala Lenore. Třeba mu řeknu, že se můžem vídat, ale jen jako kamarádi. Mě tohle kdysi k rozchodu nakoplo, protože už mi to trvalo skoro dva měsíce. Jinak že je hodný kluk, to já vím. On je takovej odjakživa, pro holku kterou má rád by udělal vlastně cokoliv. Ono je to asi tak, že já jsem od tý doby co se známe holka jeho snů. A já jsem mu tenkrát opravdu dost ublížila, takže chápu že mi až tolik nevěří.

Lenore - Podle mě to taky nebude jen ohleduplnost. Zčásti asi ano, to se tak dělá, že když má někdo před maturitou, nebo před zkouškama nebo tak, že se s rozchodem čeká. Ale zčásti je to určitě jeho strach ze změny a z toho že já s ním nakonec nebudu. No, je to opravdu blbá situace, ale zatím si užívám naše společné chvíle (které jsou teda hodně často) a s ním to nějak moc neřeším. Ale občas mi to prostě vrtá hlavou. A nějak se bojím toho, že ona na to přijde. Přecejen dřív spolu ty víkendy trávili (ona je na vejšce v jiném městě) a teď se vymluvil nevím na co, aby byl se mnou. Taky jí už hned neodpovídá na smsky, jak je u něj zvykem, takže ona mu napíše 3 zprávy, který on ani nečte, protože je se mnou a je mu to blbý a ona mu potom zachvilku volá a on jí to nezvedá. Takže zachvíli jako správná ženská určitě pojme podezření.
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 1.6.2008 18:45    Post subject: Reply with quote

Velvetko tak tohoto kluka si nenech utéci!!!podle toho co píšeš je asi dost milionový!a když jste spolu tak nějak "pařili" od 15 tak je to třeba osud Wink

doufám že mi to taky jednou potká něco takového
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 1.6.2008 19:36    Post subject: Reply with quote

Ty jo, no, já nevím, jestli je zas tak milionový Confused To, co Velvet píše mi trochu připomíná mě na podzim. Ale nechci zbytečně strašit, samozřejmě moje špatná zkušenost nepresumuje další špatné zkušenosti u jiných... Laughing
Jenom co mě tak napadá:
- asi nebude zas tak skvěle ohleduplný a na blahu přítelkyně mu tolik nezáleží. Kdyby jo, snažil by se chovat co nejvíc normálně, aby ji nerozrušoval. Nebo si myslí, že když se s ní najednou přestane vídat a neodpovídá jí na sms, přijde jí to normální? Tady bych se spíš přikláněla, že je to srágora a chce si ověřit, že má cenu kvůli vztahu s Velvet opustit dlouholetou přítelkyni.
- že jim to neklape a stejně by se rozešli, z toho bych se pokusila nic nevyvozovat. Znám několik párů, kde jim to údajně už dlouhodobě neklape, podvádějí se, ale z nějakého neznámého důvodu spolu dál zůstávají. Taky co má říct holce, kterou chce sbalit, když se ví, že má jinou, že?
- to jak tě nahání... to jsem zažila. Ze začátku mi přišlo úžasné, že má o mě někdo takovou starost (protože tak mi to bylo vysvětleno) a že mi tak otevřeně dává najevo, jak je ze mě paf. Když byl ale potom celé dny připojený na icq a co chvíli mě kontrolovat, co dělám, "náhodou" se objevoval v místech, kde věděl, že budu s kamarády, kontroloval, jestli bus, kterým jsem mu řekla, že pojedu, opravdu jede, a chtěl mi prohlížet mobil, tak už mi to tak úžasné nepřišlo.
- je super, že tě považuje za ideální ženu, ale bacha, pokud nemá dostatečné sebevědomí, tak to může být spíš na škodu. Nebude si věřit, že je dost dobrý, aby si tě udržel, bude tě podezřívat ze všeho možného a dost možná se začne chovat jako stíhačka.

Doufám, že jsme tě nevyděsila Laughing Samozřejmě to tak u vás vůbec být nemusí, tohle mě jenom napadlo k tomu, cos o něm napsala.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 1.6.2008 22:22    Post subject: Reply with quote

mexxie - On jí samozřejmě odepisuje. Já mu to i říkám, ať jí napíše, ale kolikrát je mu to prostě blbé jí odepisovat na zprávu, takže mu jich napíše víc a pak když nic, tak mu volá. A to že spolu teď nebyli, tak ono se jí myslím taky moc nechtělo. Ale to že si chce ověřit, že má cenu jí kvůli mě opustit, to si myslím taky, ale docela to chápu, já to tak měla kdysi taky, když jsem byla v takové situaci.
To, jak moc jim to neklape, o tom já vůbec nemám přehled. Ale vím jen to, co mi řekne. Když ještě mezi námi nic nebylo, tak mi toho o ní hodně řekl a myslím že ani tak nekecal. Docela jsme to probírali. Ale nedělám si iluze, že mi neříká že jim to klape víc než dělá.
To jak mě nahání mi nepřijde úžasné ani teď. Už jsem mu to i řekla, že mi to nepřipadá moc ok. On tu před chvílí byl a říkal, že o mě prostě potřebuje vědět. Že mu vůbec nejde o to, aby pořád věděl kde jsem, s kým jsem a co tam dělám, ale prostě tak nějak chce mít kontakt. Zas mi nepřijde jako ten typ chorobného žárlivce. A jestli se tak projeví, tak já s ním nebudu, já to nesnáším.
Jak je na tom se sebevědomím úplně nevím, ale nějak extra moc sebevědomý mi nepřijde. Ale určitě má sebevědomí víc než já. Taky je to krásnej chlap, mohl by mít mnohem větší sebevědomí než má. A jestli se bude chovat jako stíhačka, tak s ním taky nebudu, na to já nemám nervy.
Ale nevyděsila jsi mě Wink však já si tak nějak jsem vědoma, že to může dopadnout hodně blbě, ale zatím se mi to celkem líbí, vždyť rozejít se můžu vždycky Smile

Dneska tu byl a šli jsme se projít a fakt je mi teď už jasný, že potřebuje jistotu. Já jsem mu říkala, že v životě má jen jednu jistotu. Že jednou umře, ale tím veškerý jistoty končí. A on říkal že chce mít prostě jistotu že s ním budu a já mu řekla že já taky nemám jistotu že se mnou bude, protože to se zaručit nedá. A on že já tu jistotu že se mnou bude klidně mít můžu Laughing a pak mi říkal že nejsem vůbec žádná bokovka, že jsem jeho, že by to strašně rád vyřešil úplně hned, ale že to teď nejde, tak jsem se ptala proč a prý fakt kvůli tomu jejímu zkouškovýmu. Tak jsem mu řekla, že tomu rozumím, že rozejít se se mnou někdo po dlouhé době třeba před maturitou, tak bych ho asi zabila. Ale jestli to s ní po zkouškovém neskončí, tak to skončím já s ním. Nebudu zbytečně marnit čas s klukem, kterej neví co chce.

Každopádně milionový fakt není Smile je to hodně miloučkej a hrozně hodnej kluk, co chce vážnej vztah, ve kterým by to prostě klapalo.
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 2.6.2008 8:47    Post subject: Reply with quote

mně bývalý kontroloval v kolik jsem psala na naše místní forum příspěvek Confused a pak mi to vyčetl že proč jsem mu neodepsala v 8:45 na zprávu když jsem se v 8:50 přihlašovala na "piráty" Confused docela dost síla Confused
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 2.6.2008 11:47    Post subject: Reply with quote

Agnes - Tak tohle bych vůbec nesnesla, já potřebuju ve vztahu taky trochu svobody a ne aby mě ten chlap dusil. To pak hodně rychle vezmu zpátečku. Ale myslím že on zrovna takový není.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11963

PostPosted: Mon 2.6.2008 11:55    Post subject: Reply with quote

Velvet, nechci te strasit, vim, ze ne kazdy je takovy, ale muj byvaly tenkrat rikal sve bokovce, ze nam to neklape a ze mi dal kopacky... a pritom jsme spolu byli a prislo mi, ze je v tu dobu stastny, klapalo nam to... pry ji to rikal jen proto, aby se s nim bavila...
takze na to bacha, kdyz to slysis jen z jeho strany a nevis o tom vic...
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms