sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
myslíte že u něj mám šanci?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 21.5.2008 11:18    Post subject: Reply with quote

To mě taky napadlo, doufám, že to není on Shocked Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 21.5.2008 12:12    Post subject: Reply with quote

Embarassed Mad Embarassed Mad co myslíte
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
koogi..
Guest





PostPosted: Wed 21.5.2008 12:35    Post subject: Reply with quote

Agnes wrote:
Embarassed Mad Embarassed Mad co myslíte


Tak to je mi te fakt lito. Akorat si zase nabijes. A jeste pises, ze s tebou ma trpelivost Shocked Ale komu neni rady...
Back to top
 
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 21.5.2008 12:39    Post subject: Reply with quote

no právě Confused dělám si to všechno sama Rolling Eyes
vim že jsem totální magor...ale spoléhám se na to že snad jednou potkam někoho s kým mi bude stoprocentně dobře Confused
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 21.5.2008 12:50    Post subject: Reply with quote

Agnes wrote:
no právě Confused dělám si to všechno sama Rolling Eyes
vim že jsem totální magor...ale spoléhám se na to že snad jednou potkam někoho s kým mi bude stoprocentně dobře Confused

To je hezké a věřím, že ti to vyjde, ale to musíš být mezitím zrovna s ním? Confused Já nevěřím, že se takoví lidi jako on změní, teď se asi snaží, aby tě získal zpět, ale co potom? Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 21.5.2008 13:04    Post subject: Reply with quote

Exi - já se snažím zatím náš "vztah" udržet na neutrální kamarádské úrovni. snažím se mezitím najít si někoho jiného, ale vidím to tak, že si nikoho nenajdu... a tak zkončím s ním protože mně fakt nikdo nechce Crying or Very sad
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30696

PostPosted: Wed 21.5.2008 13:27    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 21.5.2008 14:19    Post subject: Reply with quote

Mno a to nemůžeš být sama? Embarassed Ode mě to asi sedí, že, ale jak už jsem psala-zkušenost s násilníkem mám taky a troufám si říct, že už NIKDY! To bych fakt radši sama byla.
Tak buď s kamarády a kamarádkami než si najdeš někoho kdo o tebe bude stát, ale s ním ne Sad ...já si fakt myslím, že to jen teď se snaží, takoví lidi se prostě podle mě nezmění, leda k horšímu Sad
Vím o čem mluvím, jinak bych ti do toho nekecala a vážně se obávám, že ti ublíží a co potom? Skončíš jak ty ženské, co se nechaj mlátit a pak se nechají utěšit kytkou a omluvou a řeknou si hm, stejně to byla moje chyba, měla jsem se chovat jinak?
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 21.5.2008 14:37    Post subject: Reply with quote

Max: asi tak Laughing

Exi:jj, já vím že jsi prožívala něco podobného Sad
když ono je mi s nim v našem "neutrálním"vztahu fajn.hrozně mi pomáhá, lichotí mi, dobře se mi s ním rozebírají různé věci. on to ví že ho nechci (alepsoň zatím ne), ale podle mně se pořád snaží abych se k němu jednou vrátila.

když ono je to těžký, mám teď období když všichni moji kamarádi mají nějaké zkoušky a jsou pořád zalezlí doma a učí se nebo nemají kvůli škole čas.a on jediný ten čas na mně má Confused
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 1.6.2008 10:11    Post subject: Reply with quote

holky ještě mám jeden dotázek, co si o tom myslíte...

dva víkendy jsem po sobě trávila s klukem, se kterým jsem před rokem chodila.je to ale takový docela frajírek, jezdí sprinty a je v tom hodně dobrej, dělá si sám auta... autama prostě žije a to z něj udělalo asi že je dost namyšlenej a celkem i sobecký (bohužel- ale nemám špatný svědomí že to sem o něm píšu, sám to o sobě přiznává že je svině a sobec)

chodila jsem s nim, ale neustále mi k němu zbyly nějaké city. ale spíš takové city, že ho mám furt ráda, je mi s ním dobře a neustále musím být v jeho blízkosti (alespoň o tom víkendu, ve všední dny ho fakt nechci vůbec vidět, stačí mi ty víkendy). jde o to že mně má asi taky rád,ale dokazuje mi to jen když je opilej. když je opilej tak mi objímá, říká mi hezký věci, dokonce jsme spolu spali ve stanu....a minulý týden sám od sebe (opliej pochopitelně) přišel, lehnul si do postele a obejmul mně ze zadu a sám na mně usnul. pak mi tahal na procházky... ale když je střízlivej tak sám od sebe se semnou nebaví, vůbec za mnou nechodí (jen když něco potřebuje),ale zase když příjdu já tak je v pohodě. teď jsme byli na sraze, celou dobu při volných sprintech jsem se vozila v jeho autě, natáčela ho.. ale neobjemul mně,nic... prostě se choval ke mně jako ke známé.

ale-když se ho jeho kámoši zeptají na mně tak buď odpoví negaci, nebo se o tom nebaví a když má někdo nějakou narážku tak na ní nereaguje nebo jde pryč...

chtěla bych od Vás Váš názor o něm-co myslíte-cítí ke mně něco a snaží se to maskovat a nebo ze mně má totální krávu?
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8841

PostPosted: Sun 1.6.2008 10:22    Post subject: Reply with quote

na me to pusobi tak, ze te bere jako normalni znamou / kamaradku. a to, ze v opilosti projevuje vuci tobe jakousi naklonnost nemusi mit nutne neco spolecnyho s citama. spis s chlastem.
protoze jestli je opravdu tak sebevedomy jak tvrdis, tak by urcite nemel problem projevit se
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 1.6.2008 10:59    Post subject: Reply with quote

Loli: sebevědomý ve všem kromě lásky Laughing
kamarádka mi to říká taky...takže to mam brát jako projev kamarádství? to by bylo fajn... Smile

on má totiž holku, 4 roky, je na ní hnusnej, vídá jí jedno do týdne a to jen tak že s ní jde ven se psem, pak se spolu vyspí nebo čumí na tv a pak jede domů. a všechny kalby a akce tráví s klukama a s ní jde někam jednou maximálně do roka Rolling Eyes proto bych ho fakt chtěla jenom jako kámoše Smile ale pořád ho mam ráda, to je fakt.
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 1.6.2008 11:04    Post subject: Reply with quote

ach boze. ja sa bojim ze takto dopadhne po 4 rokoch aj moj vztah s priatelom, bojim sa toho Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 1.6.2008 15:45    Post subject: Reply with quote

Sun neboj, takhle nedopadneš, ona ta holka mu podle mně všechno tolerovala a on se takhle "popustil z řetězu" a jí asi nic jiného nezbývá.fakt je mi jí líto

když jsme spolu a partou tak neříká nic jinýho než "tyjo chce to ženský", furt jenom si s nějakejma píše, chodí s nima někam, za tu dobu co s ní je vím o tom že měl tři "bokovky" nebo dvě, teď nevím přesně...

já tohle nechápu.proč se teda s ní nerozejde, co?co z ní teda má když neustále má tendenci hledat si někoho jiného Rolling Eyes
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 1.6.2008 16:01    Post subject: Reply with quote

Agnes wrote:
já tohle nechápu.proč se teda s ní nerozejde, co?co z ní teda má když neustále má tendenci hledat si někoho jiného Rolling Eyes


Nedávno jsem se ptala kámoše, co má několik let holku a pořád balí jiný a mluví o ní hnusně, proč s ní teda ještě je...prej, že je lepší spát s jednou holkou co je jistá, než každej tejden se pokoušet sbalit jinou Rolling Eyes Rolling Eyes Evil or Very Mad Tu jeho přítelkyni neznám, on je můj skoro nejlepší kamarád...jako kámoš je super, ale jako kluk je úplně strašnej, typickej "hajzl"... takže je s ní už jen proto, že dostane co chce kdy chce Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms