sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
myslíte že u něj mám šanci?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 2.6.2008 12:05    Post subject: Reply with quote

ali - Já právě čekám až bude mít po tom zkouškovým a když se to pak nepohne, tak bude konec. Myslím že by mi nekecal, že se s ní rozešel, kdyby to nebyla pravda. On vůbec nějak moc lhát neumí. Je to spíš takovej ťunťa.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11963

PostPosted: Mon 2.6.2008 12:20    Post subject: Reply with quote

Jasne, nenechej ze sebe delat blba, kdyby nahodou... a bacha, nektery chlapi dokazou uzasne hrat nekoho jinyho... ale prala bych ti, abys byla konecne s nekym dlouho statna:)
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 2.6.2008 12:27    Post subject: Reply with quote

ali - To už ze sebe dělat fakt nenechám Smile jestli hraje někoho jinýho, tak by musel hrát někoho jinýho asi i když mu bylo 16 a 17 a přitom mi připadá pořád stejnej jako tenkrát. Já tomu nechám volnej průběh, já už umím být šťastná i sama o sobě, takže ať to dopadne jakkoliv, myslím že špatně se mít nebudu. To ani nejde, mít se špatně, když člověku právě začaly 4měsíční prázdniny Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 2.6.2008 16:09    Post subject: Reply with quote

tyjo jak to tak čtu, tak někteří chlapi jsou fakt dost slušný mrchy a kamulážníci Sad
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 2.6.2008 18:02    Post subject: Reply with quote

Agnes - A některé ženské taky. To vůbec nezáleží na pohlaví Wink

Jinak už mě zase nahání. Já už nějak nejsem zvyklá si s klukem pořád psát a když jsem se mu neozvala, tak mi ve 4 odpoledne psal, že to asi nemá cenu, že mu vůbec nepíšu, že když jsme spolu, tak je to super, ale když spolu nejsme, že o něj nemám zájem. Já bych mu třeba napsala večer, ale jemu to nestačí, on to prostě nevydrží mi nenapsat. Mrzí ho že já ten kontakt nepotřebuju a on hrozně moc. Já ho dřív taky hodně potřebovala, ale pak jsem z toho tak nějak "vyrostla". Ptala jsem se ho jestli si teda myslí že to fakt nemá cenu a jestli se mnou už nechce být a to zas on že strašně moc chce, ale že 'pořád' potřebuje ten kontakt. Kdyby tak uměl nechat mě, až se ozvu první, ale to on fakt nevydrží.
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 2.6.2008 18:27    Post subject: Reply with quote

Velvet tak já jsem zase stejná jako ten tvůj a vytáčí mi když mi někdo celý den nenapíše nebo napíše jenom večer Wink stejně pak vyvádím jako ten tvůj... a dost mi to štve. také potřebuji ten kontakt
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 2.6.2008 19:08    Post subject: Reply with quote

Velvet, to úplně sebere člověku chuť udělat ten první krok, co Confused ? Když víš, že se ti stejně vždycky ozve jako první a ještě ti to osladí výčitkama Rolling Eyes Copak nevidí, že tím sám sobě hrozně škodí Confused ?
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 2.6.2008 22:22    Post subject: Reply with quote

Agnes - Ale já ten konrakt taky potřebuju, ale ne tak moc takhle zezačátku, prostě si držím trochu odstup v tomhle Smile ale vím, jak jsem si tím lehce stíhačkoidním chováním zkazila nejeden vztah, tak už to nedělám. Takže já ho docela i chápu, ale někdy to přehání.

mexxie, to je přesně ono. Já bych mu i napsala, ale musí mi na to dát nějaký prostor, ne mi vyčítat že o něj nemám zájem, když mu do čtyř do odpoledne nenapíšu. On mi třeba teď na icq napsal že už mě nechá, ať se ozvu jako první, ale já vím že prostě nenechá Smile Jsem na to icq přišla a on mi napsal dobrou noc a smutného smajlíka. Tak se ptám co se děje a on že nic. Takže mi hned bylo jasný, že se mu zase něco nezdá. Zase se bál že ho chci jen jako kamaráda. Tak jsem mu psala že jo, že ho chci jen jako kamaráda a proto mě štve že je zadanej a pořád na něj myslím Rolling Eyes tak jsem ho ujišťovala, že takhle to opravdu není, ale příště už se na to vykašlu, protože to je pořád dokola. Jenže na druhou stranu nesmím zapomenout na to, že já jsem byla kdysi stejná. Ale jsem zítra nucená mu třeba kolem oběda napsat. Protože pokud to neudělám, bude zas psát že to fakt nemá cenu, že na něj kašlu. A kdybych mu napsala, že to teda fakt cenu nemá, tak mě bude určitě prosit a říkat že to tak nemyslel, protože o mě nechce přijít. On je pak takový napůl smutný a napůl uražený a já v tom úplně poznávám svoje dřívější chování k jiným partnerům. Není to jednoduchý. Vůbec se mi nechce mu zítra sama od sebe psát, jen kvůli tomu že "musím". Jenže když to neudělám, budou výčitky. Už jsem se celkem dostala do slepé uličky. A já nechci plnit nějaké příkazy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 3.6.2008 8:14    Post subject: Reply with quote

Velvet nenechaj sa do niecoho tlacit hned od zaciatku...ked nemas chut sa mu ozvat, tak mu nepis...niektore veci sa nedaju vynutit.
A hlavne on si nema co vynucovat, kym je este zadany, nechajte tomu volny priebeh, lebo taketo tlaky hned od zaciatku, to nie je buhvi co.
Ze by sa chlapec bal, aby nakoniec neostal uplne sam?
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Tue 3.6.2008 9:20    Post subject: Reply with quote

Fantagiro - Ale on mě celkem zahnal do slepé uličky. Když mu nenapíšu, tak zase bude smutný a budou výčitky, na které nevím co mu mám říct. Když já jsem se snažila si tohle vynutit, tak jsem ty chlapy akorát odradila a pak mi ani nenapsali. On se hrozně bojí, že o mě přijde, tak si potřebuje vynutit tu pozornost. A já nejsem zvyklá jí někomu tolik dávat takhle zezačátku, kor když je zadaný. Kdyby nebyl, možná by to bylo trochu jiné.
Back to top
View user's profile Send private message  
Monis
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 01 Nov 2007
Posts: 63

PostPosted: Tue 3.6.2008 9:23    Post subject: Reply with quote

Na mě to působí tak, že nemá dost sebevědomí. Tak potřebuje pořád ujišťovat o tvém zájmu Confused . A neuvědomuje si, že to má opačný efekt.
_________________
Štěstí neznamená mít vše po čem toužíš,
ale netoužit po tom co nemáš...

Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 3.6.2008 13:51    Post subject: Reply with quote

Velvet nebo je taky možnost že zezačátku tě prostě pořád chce mít "v kontaktu" a po delší době, až se tě plně nabaží, už to neustálé smskování a tak omezí a ustálí se
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 15.6.2008 8:49    Post subject: Reply with quote

tak jsem včera byla na motokárách s kámošema a byl tam i ON Sad ten o kterém bylo tohle téma... pořád jsem si ho musela prohlížet...hrozně mi přitahuje. jak je veselý, sympatický, inteligentní, prostě takový "živěl". všechny nás na těch motokárách rozdrtil a líbilo se mi jak měl z toho s klukama radost.. Crying or Very sad vím že už to zpět nevrátím, nevím snad ještě i jestli bych doopravdy chtěla, ale prostě nějak strašně ho mam pořád ráda. a vím že bych asi nepřežila kdyby tam byl s tou svojí...asi bych odešla. neviděli jsme se a nepsali si dva měsíce...rozešli jsme se celkem ve zlém a teď se spolu smějeme, prohodíme pár slov a koukáme po sobě s úsměvem.. alespoň že tak Confused
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms