sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
myslíte že u něj mám šanci?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 10:40    Post subject: myslíte že u něj mám šanci? Reply with quote

v pátek jsem něco měla s klukem, byli jsme na akci se společnýma kámošema a hodně se pilo. znala jsem ho dřív, hned se mi hrozně líbil.ale měl holku tak jsem si říkala že do něj nebudu zbytečně dělat. až na té akci jsme se společně opili a líbali se. druhý den byl u mně v práci, byl tam 4 hodiny a povídali jsme si, bylo to skvělý... celý ten následující den jsme si psali.

v neděli přišla kámoška s kámošem že se bude večer pít u kámoše na bytě. tak jsem mu napsala jeslti by nepřijel. on jako že jo, že tam bude.tak přijel, samozřejmně jsme spolu zase zkončili. on bydlí ve vesnici za naším městem a byl tak milej že mně od kámoše doprovodil domů (byli jsme oba dost opilí), tam jsme se drželi za ruce, líbali a nechtěli jsme se loučit. on byl ještě tak hodnej že mi říkal že pro mně příjede v 9 ráno (!!!) takže kvůli mně spal chudák 2 h aby mi mohl odvézt autem do práce). taky že přijel, byl chvilku u mně...

a tak jsem se do něj zamilovala.

zjistila jsem že on píše mýmu kámošovi jestli s nim něco nemam-vyzvídá...
a včera když jsem ho chtěla poslat do háje, protože mám výčitky že má holku, tak nechtěl. prosil aby za mnou mohl přijet. tak přijel, ale nebavili jsme se o tom, jen jsme leželi v posteli a líbali se... asi 5 hodin...a pak odjel...

problém je že má prý 2 roky holku.


co mám dělat?jsem do něj zamilovaná ale bojím se že se budu akorát trápit.že se s ní nerozejde a bude si mně udržovat jako bokovku
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 26.3.2008 11:10    Post subject: Reply with quote

gueste, kolik ti je, jestli se smím ptát? A tomu klukovi? Taky záleží, jak je s tou holkou dlouho, jestli spolu bydlí atd. ... já bych asi do kluka, kterej má holku, nedělala. Vlastně to vždycky byla taková moje zásada.

Je ale fakt, že když on sám ti dává najevo zájem, tak bych asi taky neodolala, případně bych se dost rozmýšlela. Říkáš, žes zjistila od vašeho společného kamaráda, že mu psal, jestli s ním něco nemáš. Tj. vyzvídal. Nemůžeš ty taky nějak ze spolehlivých zdrojů zjistit, jak je on na tom s tou svojí holkou?

Jinak bych to asi řešila tak, že bych si ho zatím "nechala", když je ti s ním příjemně...ale dala bych mu najevo, že s ním nebudu spát a náš vztah zůstane platonický, dokud to nevyřeší s tou svojí holkou. Mysli na ni, jak by ji to bolelo a třeba by tě pak mohla nenávidět...a o to přece nestojíš,ne?

ed - aha, 2 roky, já si nevšimla Embarassed No, upřímně, to je dost dlouhý vztah. Ale jestli ti za to stojí, můžeš se pustit do "boje"...
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Wed 26.3.2008 11:36    Post subject: Reply with quote

Ja bych se rovnou na tvrdo zeptala, co chce - jestli tebe, nebo tu holku.
Nedelala bych si zbytecny nadeje, ze ji kvuli tobe opusti, pac chlapi (i některý holky Embarassed Laughing ) se takhle proste nekdy chovaji.

Uvidis. Ale kazdopadne, pokud ji nechá a bude s tebou, tak preji hodne stesti.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 26.3.2008 11:55    Post subject: Reply with quote

na jeho slečnu nemysli, to by si měl v hlavě srovnat on sám a ne ty, jeho to očividně netrápí tak ty výčitky mít také nemusíš.
Neptej se ho na to koho chce jestli jí a nebo tebe, to je zbytečné, prostě se spolu scházejte a česem to začne být neudržitelné a nějak to dopadne, bud dobře pro tebe a nebo pro ni. LA ekdyž se ho na tohle zeptáš tak jakou budeš čekat asi odpověd? Prostě na to zatím nemysli a užívejte si nezávazného vztahu, nemá smysl ho přesvědčovat aby se s ní rozešel, bud na to přijde sám a nebo ne.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 11:56    Post subject: Reply with quote

Grapefruitiana:
já právě na jeho holku nikde vyzvídat nemůžu, bohužel. protože jí žádný z mých a jeho kamarádů nezná a neví jak na tom jsou...už jsem se o to snažila.všichni ví akorát že jsou spolu 2 roky a pak mi jedna holka říkala že se podvádějí. že jí viděla se s někým líbat na maturáku a on že jí kdysi taky podvedl s nějakou kámoškou.tak nevim

a mám na to názor jako ty-taky jsem mu říkala že s nim spát zatím nebudu, že bude maximálně nějaký to mazlení, ale nic víc.


právě že té holky je mi líto, ale co jsem se dozvěděla že ho taky podvedla, tak moc výčitky nemám. ale opravdu s ním nehodlám spát dokud nebudeme mít vše vyřešeno....

ale je fakt že chlapi jsou takový pitomci že můžou říct že se s ní rozešli ale ve finále to s ní tajně potáhnou dál Sad
Back to top
 
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 26.3.2008 11:57    Post subject: Reply with quote

Grapefruitiana Laughing Pardon, zas mizím : )
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 26.3.2008 11:58    Post subject: Reply with quote

Mane, jenže guest se zamiloval...nevím, jestli je dobrý jí radit "nezávazný vztah", pak bude ze všeho na dně, jestli to dopadne blbě. Podle mě by bylo lepší to rozseknout hned zpočátku, no...ale co člověk, to názor Smile

edit - no nevim hoste, ale jestli se oba podvádějí...podle mě to značí určitě to, že to a)moc kvalitní vztah nebude, b)on to asi taky bude pěkně přelétavej ptáček...já bych se bála nejen toho, že si tě nechá jako bokovku, ale i toho, že ho časem omrzíš a najde si jinou, přičemž holku bude mít oficiálně dál, ale ty budeš jen jednou z řady jeho nevěr. Vypadá, že ví, jak to navlíknout Confused

Ale samozřejmě bych ti přála, aby to tak nebylo.

Exi: no Grapefruitiana mě taky dostala Laughing Pardon...


Last edited by Grapefruita on Wed 26.3.2008 12:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 11:58    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
na jeho slečnu nemysli, to by si měl v hlavě srovnat on sám a ne ty, jeho to očividně netrápí tak ty výčitky mít také nemusíš.
Neptej se ho na to koho chce jestli jí a nebo tebe, to je zbytečné, prostě se spolu scházejte a česem to začne být neudržitelné a nějak to dopadne, bud dobře pro tebe a nebo pro ni. LA ekdyž se ho na tohle zeptáš tak jakou budeš čekat asi odpověd? Prostě na to zatím nemysli a užívejte si nezávazného vztahu, nemá smysl ho přesvědčovat aby se s ní rozešel, bud na to přijde sám a nebo ne.


jak to vidíš ty, jako chlap...četla jsem tvé příspěvky a myslím že jsi tomu mému podobný... opustil bys pevný vztah pro novou holku, co jsi do ní "hotovej" nebo ne?risknul bys to když víš že by ta holka měla fakt zájem o vztah a že to nebyl jenom úlet?že prostě k tobě taky něco cítít...
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 26.3.2008 11:59    Post subject: Reply with quote

ed.


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 11:59    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
Mane, jenže guest se zamiloval...nevím, jestli je dobrý jí radit "nezávazný vztah", pak bude ze všeho na dně, jestli to dopadne blbě. Podle mě by bylo lepší to rozseknout hned zpočátku, no...ale co člověk, to názor Smile

Ale guest se nám někam ztratil a nevyjadřuje se...


já tu jsem Wink jsem v práci, nemám moc času.ale sleduji to bedlivě Smile
Back to top
 
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 11:59    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Grapefruita wrote:
Mane, jenže guest se zamiloval...nevím, jestli je dobrý jí radit "nezávazný vztah", pak bude ze všeho na dně, jestli to dopadne blbě. Podle mě by bylo lepší to rozseknout hned zpočátku, no...ale co člověk, to názor Smile

Ale guest se nám někam ztratil a nevyjadřuje se...


já tu jsem Wink jsem v práci, nemám moc času.ale sleduji to bedlivě Smile

jo a je mi 22 a jemu 21
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:04    Post subject: Reply with quote

gueste, jj, už jsem doplnila ten svůj příspěvek výše Smile
Když je vám 21 a 22, tak už nejste žádný puberťáci, nejspíš ti jde o vážnej vztah...já bych to dobře zvážila.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 12:06    Post subject: Reply with quote

já bych ho právě moc chtěla, už jsem po něm koukala dřív než jsme se k sobě takhle dostali,ale myslim si že on je slaboch a s tou svojí se nerozejde...

měla jsem předtím kluka, taky zadanýho....a taky mu vyhovovalo mít dvě. ale s tím jsem i spala a věčně čekala na rozchod. nestal se, tak jsme se poslali do háje (spíš on mně že chce být s ní). tak proto se bojím i s tímto Sad že prostě se s ní taky nerozejde
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:09    Post subject: Reply with quote

Já ti do toho nechci moc kecat, protože tě neznám, ale abys nedopadla stejně jako s tím bývalým Confused Nešlo by najít si volnýho kluka? Ale vím, že to se snáz řekne než udělá, zvlášť když tě přitahuje, do háje Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:09    Post subject: Reply with quote

nejde to takhle říci, ještě nikdy jsme na téhle straně barikády nebyl, ale byl jsem na druhé, na té kde jsi ted ty.
Nemůžu říci jak bych se zachoval, nevím, doufám že se mi to nestane, prootže současná přítelkyně je zlatíčko a nemenil bych.
Nemá cenu se ho na to ptát, proč tlačit na pilu? Tím opravdu nic nevyřešíš. Klidně do něj bud zamilovaná, užívej si chvíle kdy můžeš být s ním, bude ti krásně a váš "vztah" bude mít jisté kouzlo té otevřenosti. Na druhou stranu tě bude zžírat to že pak jde domů a bude říkat podobně hezké věci jako říká tobě své přítelkyni. Ale to ti bude vadit jen zezačátku,pak už si trohcu zvykneš,ale stejně... Ideální je na to nemyslet. Na druhou stranu takový vztah může být vážně báječný, svým způsobem tedy.
Pokud ho chceš, tak se ho neptej na žádné takové, bud ona a nebo já. Ted je na tohle určitě brzy a prohraješ. Jestli ho chceš, musí se do tebe zamilovat, tak na jeho přítelkyni nemysli a užívejte si, třeba se časem zamiluje a pak se ho už budeš moci zeptat i když ideální je mu časem dát spíš najevo že jako milenec nebude třeba jen sám a poohlížet se po jiných, to zabírá Wink . Tohle je docela svinské,ale pokud ho chceš neznám jiný postup. Těž z chlapské ješitnosti Wink

Takové to že když to udělal jí tak to udělá i tobě je zbytečně paranoidní a akorát se tím budeš trápit
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms