sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
myslíte že u něj mám šanci?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Sat 29.3.2008 11:44    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 5.5.2008 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Sat 29.3.2008 13:44    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
guest Arrow znáte se chviličku ,prostě uvidíš jak se to vvyvine, doporčuji si dlouho namlouvat že nejsi zamilovaná, to pomáhá.


tak tohle je podle mě naprostá blbost
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Sat 29.3.2008 13:53    Post subject: Reply with quote

Mne taky pomaha nepoddavat se tem emocim. Clovek se tolik nepripouta. Bohuzel momentalne jsem udelala chybu.
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 29.3.2008 14:09    Post subject: Reply with quote

Věrnost na celý život se nedá nikomu zaručit, tak jak bych mohl odsuzovat někoho za porušení tak absurdního požadavku v minulosti. To mi přijde úplně na hlavu. Kdyby se nepodvádělo, tak polovina z vás nemá své nynější partnery.
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Sat 29.3.2008 14:48    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 5.5.2008 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Sat 29.3.2008 14:53    Post subject: Reply with quote

Theres, to souhlasim!
Nocturmasi, promin, ale to je jako bys rekl, ze nikdo ti nezaruci, ze zitra nebudes mrtvej a proto budes jezdit 200km/h Laughing blby prirovnani, ale to, cos napsal je pekna blbost. Sad
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:00    Post subject: Reply with quote

Ale to přece neznamená, že předem nevlezu do auta nikomu, kdo v minulosti tou dvoustovkou jel... Mě to přijde náhodou krásné, když někdo usoudí, že jsem lepší než současný partner, tak proč bych se měl na něj zlobit, nebo ho odsuzovat.
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Sat 29.3.2008 15:10    Post subject: Reply with quote

Takhle muzes hledat cely zivot, nikdy to nebude dokonaly. Vzdycky po tom prvotnim poblouzneni prijde realita, kdy na tom druhym zacnes videt cim dal vic a vic chyb.
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 29.3.2008 20:45    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Ja myslim, ze to docela trosku jde od tech emoci se odprosti a to nejen u lasky, ale treba i u jinych problemu. Cim vic se tim clovek zaobira tim vetsi vec se z toho stava a kolikrat se reseni proste najde samo a rychleji nez kdyby nad tim clovek cely dny hloubal.


asi tak

já s nocurmasem souhlasím, myslím že nelze soudit někoho kvůli otmu že jednou něco takového udělal, naopak mám kamarádku která se tím poučila a už nikdy by nic podobného neudělala. Každý by pak mohl mít pak nějaký takový šrám(jakože většinou má) a nikdo by s ním pak jakoby nechtěl nic mít?
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 1.4.2008 9:24    Post subject: Reply with quote

tak už to své holce řekl...a jsme spolu Wink
Back to top
 
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6830

PostPosted: Tue 1.4.2008 11:16    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
tak už to své holce řekl...a jsme spolu Wink

apríl Mr. Green
(ne, blba sranda, už jsem dlouho neviděla žádnou telenovelu, tak jsem zapomněla, jak vypadá pravý happyend Wink

každopádně dík že na board chodí i che, protože při čtení názorů mana a nocturmase jsem málem spadla ze židle, jací jsou to charakteři Rolling Eyes

nejlepší je:
Man of the world wrote:
na jeho slečnu nemysli, to by si měl v hlavě srovnat on sám a ne ty, jeho to očividně netrápí tak ty výčitky mít také nemusíš.
Rolling Eyes
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 2.4.2008 11:45    Post subject: Reply with quote

nechtěla jsem se přihlašovat dokud jsem neměla jistotu. ani nevím proč. ale ten guest jsem byla já Embarassed

moc vám děkuji za reakce Wink
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Wed 2.4.2008 19:26    Post subject: Reply with quote

Kess wrote:
Anonymous wrote:
tak už to své holce řekl...a jsme spolu Wink

apríl Mr. Green
(ne, blba sranda, už jsem dlouho neviděla žádnou telenovelu, tak jsem zapomněla, jak vypadá pravý happyend Wink

každopádně dík že na board chodí i che, protože při čtení názorů mana a nocturmase jsem málem spadla ze židle, jací jsou to charakteři Rolling Eyes

nejlepší je:
Man of the world wrote:
na jeho slečnu nemysli, to by si měl v hlavě srovnat on sám a ne ty, jeho to očividně netrápí tak ty výčitky mít také nemusíš.
Rolling Eyes


No ja treba s tou Manovou myslenkou vpodstate souhlasim minimalne v tom, ze ta "stara holka" je problem toho kluka a ne "nove holky"(jestli to teda myslel takhle)(ted to neznamena, ze kdybych ja snad neco takoveho udelala, ze bych se tim netrapila...vim, ze zrovna ja jo)k te holce se hnusne chova jeji kluk, ne ta holka. A ten kluk svou holku imho podvadi protoze on chce, chova se k ni tak, protoze si to sam rozhodl...ta "nova holka" ho prece nezaklela a on mel porad moznost volby...ta "nova holka" ani nemusela vedet, ze je zadany, a tak se do nej mohla zamilovat, ale ten kluk by se snad mel umet ovladat, mit nejake zasady, umet si to vyresit atd...
no nic, chtela jsem jen rict, ze ani jeden cin (prebirat kluka jine a podvadet svou holku) mi neprijde spravny a fer (to rikam bez toho, ze bych ted chtela nekoho soudit, to jen obecne a bez prihlidnuti k specifickym pripadum Wink ), ale podvadet svou holku mi prijde nesrovnatelne horsi nez prebrat kluka
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 21.5.2008 10:54    Post subject: Reply with quote

tak jsem zase měsíc sama Smile

ten klučina se se mnou po měsíci rozešel že se vrací ke své bývalé přítelkyni Laughing achjo já mám fakt štěstí

je to cca 3 týdny, od té doby se nevídáme, nepíšeme si atd...prostě konec. a abych pravdu řekla, poslední týden našeho vztahu jsem to tak nějak tušila, takže když mi ve finále poslal do háje, nějak jsem z toho moc špatná nebyla, asi jsem zvyklá Laughing

takže happy end se nekoná Laughing

ale co, alespoň mám čas na učení a žádný trápení s chlapama. fakt si chvíli dam oraz. ted se hodně dobře kamarádim s bývalým, chodila jsem s nim přes 3 roky a chodíme do kina, na jídlo, na akce...pomáhá mi s autem, se vším možným a tak...pravděpodobně zase zkončíme spolu. obdivuji jeho trpělivost ke mně

koukam že na moje vztahy se tady může vytvořit samostatné téma Laughing Laughing Laughing
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
koogi..
Guest





PostPosted: Wed 21.5.2008 11:15    Post subject: Reply with quote

Agnes wrote:
...pravděpodobně zase zkončíme spolu. obdivuji jeho trpělivost ke mně


to je ten, jak te zfackoval u vasich?
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms