sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Anketka o oblékání
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35471

PostPosted: Wed 19.3.2008 12:32    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Sat 5.4.2008 22:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 19.3.2008 12:32    Post subject: Reply with quote

dzinova mini, tenisky a ksiltovka - na tom mi treba neprijde nic divneho...

ale tak kazdy to vnima jinak...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Wed 19.3.2008 12:42    Post subject: Reply with quote

hihi a ja nosim hnede boty, modre rifle/riflovou sukni, cerne sako a oranzovou kabelku a nemam pocit, ze by se to mlatilo Smile
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 19.3.2008 12:54    Post subject: Re: Anketka o oblékání Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) Wink 2 mám ve skříni a střídám je Laughing

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot :

na léto/na sport/ k sukni/do mrazu a sněhu/na podzim a jaro(=mezidobí)/

a rozepiš jaké to boty jsou (např. na sport = jedny adidasky, jedny kecky od vietnamců, jedny piškoty Baťa ..) Když je zima tak zimní boty nebo podzimní a na teplo botasky. V létě když jsou vedra tak sandály. Neznačkové.

3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom Kalhoty střídám, když se mi venku zablátí a trička když se mi propotí

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš? Jak kdy, ale nějak extra o kombinacích nepřemýšlím

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá? Někdy. Většinou si kupuju to, co se mi líbí...ale někdy si i kupuju i věci, které potřebuju s něčím doladit, to je jasné.

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo? Jo

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení? Malou skříňku a spoustu věšáků

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe? 1x za týden po menších dávkách

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....) Na zimu 1 zimní, na podzim jednu podzimní (tu nosím i na začátku jara) a jinak mikiny

10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník. Obyčejný, spíše sportovní.

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Wink Nejhorší jsou trička, který teď nemůžu nosit ptž mám bachor Laughing A nejraději mám palestinu a tričko z jednoho gothic shopu

12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš? rifle a tak 3 různý trička

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá. Nové oblečení si kupuju pravidelně 1x za půl roku, ale radikálnější obměny to nebývají. Prostě když potřebuju něco nového na léto/zimu
Back to top
View user's profile Send private message  
Maggie
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 695
Location: Kladno, Praha.

PostPosted: Wed 19.3.2008 13:22    Post subject: Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok)
Troje, jedny šedivé úzké rifle, modré úzké rifle a červené kalhoty

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot :

na léto/na sport/ k sukni/do mrazu a sněhu/na podzim a jaro(=mezidobí)/

a rozepiš jaké to boty jsou (např. na sport = jedny adidasky, jedny kecky od vietnamců, jedny piškoty Baťa ..)
Na velkou zimu mám černé martensky a oranžové steely, normálně a nejvíce nosim černé kostičkované converse a zelené converse, k sukni černé baleríny od Bati a když je horko tak hnědé žabky, na sport mam Pumy.

3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom
Kalhoty většinou nosím tak 3 dny za sebou, ale jinak všechno ostatní střídám, každý den nosím něco jiného.

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?
No minimum věcí mám nakombinované, ale třeba svetr a top, jinak se to snažim ladit vždy jinak, ale ne zase, že bych něco popadla a šla.

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?
Určitě je pro mě důležitejší rozmanitost. Čas od času si koupím třeba něco k něčemu, ale většinou nakupuji to, co se mi líbí a je mi fuk, že k tomu mam třeba jen jedny boty nebo žádné.

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?
Ne.

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?
Jednu velkou skříň, která má dva prostory na věci s ramínkama, pár poliček a několik šuplíků.

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?
Pere mamka. Spíš až když nemám co na sebe.

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....)
Na zimu mám šedý kabát a černou zimní bundu, na jaro a podzim taky kabát a šedou skate bundu a tu nosím i když je chladné léto.

10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník.
Od něčeho trochu, většina barev i různé oblečení. Můj šatník je poněkud schizofrení - elegance, skate věci nebo retro věci.
11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš
Nejlepší je tmavě růžový top a nejhorší oprané černé kalhoty.

12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš?
To je různé někdy 20 kusů jindy třeba 8.

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá.
Průběžně. Když se mi něco líbí a mám peníze, tak si to koupím.
_________________
Čím více poznávám lidi, tím více mám raději psy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 19.3.2008 14:12    Post subject: Reply with quote

Rhiannon wrote:
hihi a ja nosim hnede boty, modre rifle/riflovou sukni, cerne sako a oranzovou kabelku a nemam pocit, ze by se to mlatilo Smile


Rhi, tak to jsi stejne nevkusna jak ja Laughing az na to, ze ja mam misto oranzove fialovou kabelku
Back to top
View user's profile Send private message  
*spanish.eyes
Guest





PostPosted: Wed 19.3.2008 15:18    Post subject: Reply with quote

nekdo psal ze nesnasi takove to striktni ladeno do dvou barev treba.tak takhle presne chodim ja skoro porad.vzdycky musim mit neco bilyho.k tomu pak vetsinou pribiram tmave modrou a cervenou,nebo jen jednu z nich.nerikam ze je to kdovijak originalni ale o to mi zrovna vubec nejde.cerne boty s hnedou kabelkou me nepoburuji vubec.a hlavne jde vzdycky o to jak ty kombinace kdo umi nosit..jsou lidi kterym slusi skoro cokoliv ale obcas vidim i opaky Embarassed
a neotrelost,jakoukoliv,na druhych vetsinou obdivuju(vcetne kombinace zlata a stribra Laughing ) ale sama jsem desna konzerva
Back to top
 
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Wed 19.3.2008 16:23    Post subject: Reply with quote

Ja mam momentalne novy cerny korale, takze nosim barevny tricko, pres to nejaky cerny a korale. Very Happy anebo aspon cernej pasek k tomu.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Wed 19.3.2008 16:27    Post subject: Reply with quote

annysek wrote:
Tornado, ja nesnasim, kdyz nekdo kombinuje tak, ze hodi vsechno do jedne, dvou barev Embarassed

a to se mi zas libi. Treba cela cerna anebo cela modra. Jinak to samozrejme zalezi i na celkovem provedeni, nekdy i samotny cerny model muze vypadat desne a nekdy uplne nadherne elegantne, sexy a tak Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Wed 19.3.2008 17:08    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
In the tide of hate
Throw down the counterweight
Tear up that flag and say
You’re worthy of more


Last edited by Willow on Sat 14.8.2010 17:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20436

PostPosted: Wed 19.3.2008 17:27    Post subject: Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok)
mám dvoje pěkné repre džíny. Pak asi dvoje starší, který se mi moc nelíbí, ale tahám je tak běžně, pak jedny khaki kalhoty. (na těch ale nesnáším jak se mi dole rozervaly)

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot :
jedny tenisky na jaro / léto (deich), jedny baleríny(deich), jedny žabky k vodě, pantoflíčky na léto (jsou nádherný a přitom ortopedický), kozačky a kotníkové boty na zimu( baťa a baťa)...nemám nic na podpatku Sad


3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom
strašně chaoticky, nemám v tom žádný řád (kromě toho že nenosím ty věci které už smrdí)

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?
tak se oblékám jen když mi na tom nějak záleží.do školy třeba ne, tam jen vyhrábnu něco ze skříně. Na večer, na akce, ven..to už to vymýšlím Mr. Green

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?
přemýšlím nad tím, už jen kvůli tomu, že jaksi nemám finance na rozsáhlý šatník (mám fakt skoro jen to co nosím a co je potřeba), takže se snažím aby to k sobě všechno šlo

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?
ponožky ne, spodní prádlo ano (no snad kromě dnů kdy jsem jen doma)

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?
no...takovou skříňku..asi 1m3...pak nějaké pověšené bundy v jiné skříni

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?
peru když se v rodině nastřádá příslušné množství oblečení kýžené barvy, jinak často v ruce.

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....)
na zimu kabát a bundu na lyže, podzimní bundu, letní sáčko

10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník.
no asi nic originálního, snažím se operovat s doplňkama a přetvářet tak obyč komplety Smile

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš nevím

12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš? nevím

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá.
tak tohle vůbec nemám, když už je něco prostě hnusné a nenositelné, tak místo toho pořídím věc novou. Nic takového jako nákupy na jaro.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 26.3.2008 16:26    Post subject: Re: Anketka o oblékání Reply with quote

Nez zacnu vyplnovat, tak musim upozornit, ze muj satnik je momentalne temer prazdny a prochazi zasadni prestavbou.

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) Wink
troje dziny a jedny cerny kalhoty

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot :

na léto/na sport/ k sukni/do mrazu a sněhu/na podzim a jaro(=mezidobí)/
zimni troje, k sukni asi dvoje, ale sukni zatim zadnou nemam, podzim/jaro asi ctvery
na sport asi troje

a rozepiš jaké to boty jsou (např. na sport = jedny adidasky, jedny kecky od vietnamců, jedny piškoty Baťa ..)
eee, to me neba, krome sportovnich skoro vsechno podpatkovy barbinovsky
3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom

kazdy den si beru neco jineho, vsechno krome kalhot a tlustych svetru jde vecer do kose, kalhoty si vezmu tak 3x, svetr taky asi

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?

sety nemam, ale veci nakupuju tak, aby se daly hodne kombinovat

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?

ad 4, nakupuju tak, abych mohla jednotlive veci kombinovat, nesnasim mit nejakou vec, kterou si muzu vzit jen k jednem kalhotam

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?
no to fakt ne, ale ponozky mam jen cerny, kdyz nepocitam uchylny barevny domaci
7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?
momentalne asi tak dve raminka a jednu hromadku ve skrini, az dokoupim veci v potrebne velikosti, je to jedna skrin na to, co prave nosim a jedna skrin na zimni veci, plesove saty apod.

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?
3 pracky tydne + 1 pro malyho

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....)
tady se asi nasmejete, ale nemam skoro nic. Akorat jednu zimni a jednu sportovni bundu. Musim si nutne neco koupit na jaro, ale zatim se mi nic nelibilo

10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník.
prakticky, kombinovatelny

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Wink
cerne kalhoty, delaji super zadek
nejhorsi asi nic, mam toho ted strasne malo fakt


12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš?
no to uz jsem psala, 7 vrsku a tak 3 kalhoty

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá
radikalni zmena nastala poprve a to z duvodu zasadni zmeny velikosti obleceni
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Wed 26.3.2008 17:01    Post subject: Re: Anketka o oblékání Reply with quote

Chocolate wrote:
Nez zacnu vyplnovat, tak musim upozornit, ze muj satnik je momentalne temer prazdny a prochazi zasadni prestavbou.

[/b]

prostě mi to nedá se nezeptat, co se stalo s celým šatníkem? Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 26.3.2008 17:40    Post subject: Reply with quote

Ruth - vyhazela jsem ho do kontejneru Cerveneho krize Embarassed Pro me tam uz nic nositelneho nebylo, loni jsem si kvuli tehu nic normalniho nekupovala a veci z predlonska a driv jsou mi strasne velky, mam ted o dve cisla mensi velikost Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Wed 26.3.2008 17:42    Post subject: Reply with quote

Chocolate wrote:
Ruth - vyhazela jsem ho do kontejneru Cerveneho krize Embarassed Pro me tam uz nic nositelneho nebylo, loni jsem si kvuli tehu nic normalniho nekupovala a veci z predlonska a driv jsou mi strasne velky, mam ted o dve cisla mensi velikost Smile

po porodu o dvě čísla menší velikost Shocked Ty snad nejsi pozemšťan Paranoidnik Jak to? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Page 11 of 12

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms