sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Anketka o oblékání
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Mon 17.3.2008 10:30    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Me teda hodne prekvapuje, ze neperete svoje veci sami,ale nekdo to dela za vas Shocked


Tomu se říká lenost, pohodlnost a úspora času Laughing Ale já si třeba občas žehlim Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 17.3.2008 10:32    Post subject: Reply with quote

Za mě to taky pořád pere máti. Nikdo jiný totiž neumí zapnout pračku a vyprat prádlo tak dobře, jak ona Rolling Eyes Ovšem věř mi, že bych to mnohem radši dělala sama. Občas se mi na oblečení objeví neidentifikovatelné skvrny, které tam předtím nebyly a které neodstraní ani vanish a už se jí taky párkrát podařilo seprat mi vlněný svetr... Než se s ní ale hádat Rolling Eyes Už tak jsem za zlou, když si dovolím podotknout, že to tričko ještě před nedávnem nebylo šedé, ale bílé, a že možná kdyby to neprala dohromady s barevným... Hned jsem přecitlivělá a je oheň na střeše Rolling Eyes
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Mon 17.3.2008 10:34    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 16:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 17.3.2008 10:41    Post subject: Reply with quote

no tak kdybych si prala uplne sama, musela bych budto vsechno prat v ruce, nebo nevim, za jak dlouho bych naplnila pracku. Myslik a vubec cim, protoze by mi bylo lito prat samotne treba jedny rifle nebo dve tricka, ktera se vzajemne nezabarvi.

Peru si pradlo a veci, co se maji prat v ruce, zehlim... jinak mi nepripada nic divneho na tom, ze se moje rifle vyperou se sestrinyma
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Mon 17.3.2008 10:42    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 16:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 17.3.2008 10:53    Post subject: Reply with quote

a to tech pet kilo hodis zaroven do pracky? Shocked to se ti nezapere?
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Mon 17.3.2008 10:55    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 16:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 17.3.2008 11:30    Post subject: Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok)..Během tejdne nosim tak dvoje, a ve skříni mám 3 kalhoty, které OPRAVDU nosim Cool
2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot : 11 párů

na léto/na sport/ k sukni/do mrazu a sněhu/na podzim a jaro(=mezidobí)/ na léto - troje, na sport jedny, do mrazu dvoje, na meziobdobí patery (baleríny no Mr. Green )
a rozepiš jaké to boty jsou (např. na sport = jedny adidasky, jedny kecky od vietnamců, jedny piškoty Baťa ..) - na sport Reebok, na léto žabky, většinou Humanic, do mrazu Baťa či Deichmann, baleríny většinou Deichmann
3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom - kalhoty podle toho, co se bude dít v práci, když je schůze tak dvakrát do týdne, když není, nosím furt džíny, trička taky jak kdy, ale spíš denně
4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš? Já nemám nic vymyšlenýho, prostě něco seberu a jdu Embarassed
5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá? Já si vždycky koupim to, co se milíbí, a nikdy nepřemýšlím nad tím, zda to potřebuju či ne Embarassed už jsem taková, pak mám doma troje sukně a žádný tílko Laughing
6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo? ne

7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení? celá skřín, a je hodně velká Embarassed
8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe? až když je plnej koš

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....) na jaro mám dvě sáčka, jednu sportovní bundu, jeden kabátek, na zimu dvě zimní bundy sportovní a jeden kabát elegantní
10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník. Na první pohled rozmanitý, hodně barevný, ale na druhý pohled spíš jednostranný, a hodně věcí chybí
11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš - nejhorší snad nic, a nejlepší skládané sukně a barevné nadkolenky Laughing
12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš? jedny až dvoje kalhoty, šest triček, 2 svetry
13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá. - hodně na jaře, to se mi líbí barevnost, na zimu třeba nekupuju skoro vůbec, když už zimní věci mám...modni trendy mi říkají něco jen na jaře a v létě, na zimu mám třeba jeden kabát i tři roky, a vypadá furt slušivě
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft.nada
Guest





PostPosted: Mon 17.3.2008 12:49    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
lady vyfot boty


Terko to abych si na to vyhradila celý víkend Laughing Cool
ale jo, někdy si na to čas udělám Wink
Back to top
 
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 17.3.2008 13:30    Post subject: Re: Anketka o oblékání Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) Wink

-> za tyden tak dvoje - troje, celkove ve skrini jich mam minimalne 10, ale nenosim je vsechny (pulka je mi ted velka a druha pulka je na litacku). Ted stridam troje rifle + 1 cerne kalhoty.


2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot :

-> dvoje adidasky superstary, troje kozacky + 1 skorosnehule, troje letni


3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom

-> vetsinou mam kazdy den jiny vrsek, tricko + svetrik nebo mikinu, dziny jak jsem psala vys


4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš?

-> vezmu si to, na co se citim, na jakou barvu treba mam naladu (myslim, ze to mam vzdycky docela hezky barevne sladene), ale nic namysleneho predem nikdy nemam


5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá?

-> Snazim se premyslet, co uz v te barve mam a co se mi k tomu bude hodit (ted mam tak barevny satnik, ze uz nad tim snad ani premyslet nemusim Laughing ). Vsechny veci mam ve vicemene stejnem sportovnim stylu.


6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?

-> ne


7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?

-> asi 3x tolik, co pritelovi Embarassed Mam hadry ve skrini na vesakach i na kominech ve skrinkach


8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe?

-> mensi veci peru v ruce po velkych davkach Laughing , ty vetsi, jako dziny, mikiny, bundy mi pere mamka doma v pracce


9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....)

-> na jaro/leto mam asi 2 bundy (obrovske), 2 vesty, sacko
na podzim/zimu mam jeden kabatek, ktery zboznuju a nevymenim ho za nic jineho


10.jak bys charakterizovala několika větami svůj šatník.

-> barvicky, barvicky


11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Wink

-> nejhorsi nemam, proc bych ji mela Laughing Nejlepsi.... nevim, mam oblibene vsechno


12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš?

-> nevim, ani odhadem... hodne


13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá

-> postupne, ted je to tak naraz kvuli tomu, ze jsou mi veci velke
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 17.3.2008 17:57    Post subject: Re: Anketka o oblékání Reply with quote

1. Kolik střídáš kalhot na běžné nošení do školy během týdne? a kolik jich máš celkově ve skříni?(myslím jen ty, které opravdu nosíš, ne ty, které se tam jenom válejí nebo si je vezmeš jednou za uherský rok) Wink
momentálne teraz v zime 4-5ks , celkovo veľa kusov ale mne sa teda stále mení váha :/ takže sa to často mení v priebehu roka neviem ale určite viac ako 20ks v skrini mám

2. kolik máš (ve smyslu že je fakt nosíš) bot : v zime cca 5ks, v lete 5-10ks, potom mám kopu topánok čo si dám len občas

na léto/na sport/ k sukni/do mrazu a sněhu/na podzim a jaro(=mezidobí)/

a rozepiš jaké to boty jsou (např. na sport = jedny adidasky, jedny kecky od vietnamců, jedny piškoty Baťa ..) značkové tenisky asi 3-4ks, balerínky hm asi 4ks, botky na vysokom opätku cca 10-15ks, čižmy 6ks, zimné tenisky a vysoké 4ks,

3. jak často střídáš oblečení? kalhoty střídáš po týdnu a trička denně, nebo tričko nosíš dva dny, čtyři dny, nebo sukni i 14 dní...
- předpokládejme přitom, že je počasí stálé a nemění se a nezáleží to na tom
nohavičky striedam každý deň, podpsenky tak 5-6 krát nosím potom do prania, v lete aj po jednom, dvoch použitiach, tričká mám oblečené asi 3-4krát, nohavice tak 4-5krát, mikiny 5-10-15 krát tie mi vydržia dlho čisté a nechcem ich ničiť častým praním, ponožy, podkolienky striedam každý deň, pančuchy tak jeden , dva krát, svetre 3-4-5 krát

4. oblékáš se tak, že máš vymyšlené nakombinované sety (tzn. máš kalhoty a k nim blůzku a boty atd a prostě takhle to nosíš, nebo popadneš první kalhoty co jsou vyžehlené, k tomu jakýkoliv hořejšek a jdeš? keď máš čas tak si oblečenie chystám deň vopred, hlavne ak mi na tom kde idem na druhý deň záleží alebo s kým idem, keď sa ponáhlam beriem čo sa naskytne ale musí mi to ladiť inak nejdem von , mám v skrini dosť vecí ktoré sú uni a hodia sa skoro k všetkému napr. čierne nohavice, jednofarebné trika napr. biele, čierne podkolienky, elegantné tmavé prúžkové nohavice....

5. Podle čeho nakupuješ, řešíš celkově vzhled, ladíš barvy, styly a přemýšlích ve výše zmiňovaných "kompletech" , nebo prostě koupíš to co se ti líbí a zaujme tě a nepřemýšlíš nad tím, jestli ti zrovna tahle barva bude ldit k lodičkám co sis koupila minulý týden? Tzn. dáváš důraz na oblečení celkové, nakupuješ "protože k tomu máš to a to", nebo je pro tebe důležitější být v rámci svého stylu rozmanitá? kupujem si pár základných kusov ktoré sa dajú kombinovať, sú tzv. klasické, jednoduché a pokiaľ možno sa hodia k veľa veciam, a potom kupu vecí ktoré sú módne, trendové a nosím ich málo často ich striedam lebo ma bavia iba chvíľu alebo na ne zabudnem

6. Vylaďuješ si barevně ponožky a spodní prádlo?
snažím sa ale občas nie som vyladená ale necítim sa potom moc super
7.Kolik prostoru zabírá tvoje oblečení?
tri veľké skrine, jedna mala skriňa, jedna skrinka na prádlo a ponožky a pančuchy

8. Jak často si pereš? po menších dávkách, nebo až ve chvíli, kdy nemáš co na sebe? každý týždeň po troch dávkach, biele, čierne, farebné

9. kolik máš v každém ročním období svršků (bund, kabátků atd.), které můžeš střídat? (např: na léto mám 2 lehké bundičky, na podzim mám bohužel jen jeden kabát-ale stačí to, ale na zimu mám 1 sportovní bundu značkovou, 1 kožíšek obyč a 1 bundu nesportovní ....) na leto mám zvätša jednu ,dve bundičky a potom veeeeľa mikín, jeseň/jar 3-4 bundy, zima 3-4 vetrovky a jeden kabátik

10.jak bys chaakterizovala několika větami svůj šatník. veľký

11. Nejhorší a nejlepší věc, kterou v šatníku máš Wink drahé topánky špicáky v bielej a čiernej farbe ktoré vyzerajú ako pre klauna hrozne ma štve, že som vyhodila dosť peňazí na takú blbosť : najhoršia vec, naj. vec: čierna bavlnená polokošieľka drahá ale oplatilo sa investovať je pohodlná, kvalitná a pekná

12. kolik kusů oblečení za týden pronosíš? určite viac tak minimálne 15-20

13. po jak dlouhé periodě obvykle dochází k radikálnějším obměnám tvého šatníku a kdy a proč to tak asi bývá.
keď schudnem alebo priberiem
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 17.3.2008 18:02    Post subject: Reply with quote

Ritchma wrote:
Theresa wrote:
Me teda hodne prekvapuje, ze neperete svoje veci sami,ale nekdo to dela za vas Shocked


Tomu se říká lenost, pohodlnost a úspora času Laughing Ale já si třeba občas žehlim Very Happy

ja si periem vždy sama aby mi ich nezničili a sestra tiež, mama perie len sebe, otcovi a uteráky, posteľné prádlo ale aj to dosť často periem ja. Perieme ešte dedkovi buď ja alebo mama. Takže u nás pračka sa točí skoro každý deň alebo každý druhý
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Mon 17.3.2008 19:19    Post subject: Reply with quote

ja vubec netusim, jak se pracka ovlada....a u nas pere jenom mamka, teda tedko tata, bo mamka musi odpocivat
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Mon 17.3.2008 19:50    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 16:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Mon 17.3.2008 20:02    Post subject: Reply with quote

co nechapes? Laughing
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
Page 4 of 12

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms